♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
17. mar 2009

mima teda krásny domček aj zariadený.A aj veľký.
no bohato nám bude stačiť bungalov. na umývanie okien 😀 😀 😀 😀

zuzidr
17. mar 2009

mima máš takú istú dlažbu ako ja v kuchyni,len sa chcem opýtať s čím to umývaš,lebo ja nikdy nie som spokojná stále mám pocit že nieje pekná lesklá......daj nejaký tip 😀 😀

a dnes pofotím aj ja a hodím foto 😀

nika2
17. mar 2009

a dobre sa chodi po takej lesklej podlahe?

miruss
17. mar 2009

Ahojte.
Mima pekné fotky, sabinka je zlatučká a šikovná. 🙂
Naďke aj ja prajem všetko najlepšie k narodeninám. 🙂 🙂
A Ľubke všetko naj k meninám. 🙂
Andy držím palce aby to nebola celiakia. 😝
Zuzi a Vám prajem obom skoré uzdravenie. ☹
Aj mňa čaká umývanie okien. 😒
Ja som spala dobre. Išla som o 22:30 a spala som do 06:30. Zuzka spala od 21:00 do 08:45. 🙂
Ja som ráno požehlila a vyvesila ďalšie. Urobila som zemiaky a zeleninový šalát, mäso som naložila včera. 🙂
Potom sme boli von. To počasie ale des. 🙄

mimusbe
17. mar 2009

dakujem za pochvaly 😀 😀

zuzidr...ja som ti o tej podlahe pisala ip hned na zaciatku ako som sem zacala chodit ze mame rovnaku...ale ty si akosik nereagovala .. 😅 😅

kazdy sa ma na to pyta ze cim to umyvam...na parkety mam obycajnu diava parket...a pekne to umyje aj prevonia a na dlazbu mam ajax floral fiesta...kraaasne vonia a zanecha to pekne leskle....ja som stymito prostriedkami max spokojna... 😉

nika...nam sa dobre chodi 🙂 🙂

nika2
17. mar 2009

mima len reku ci sa to nesmyka 🙂

zuzidr
17. mar 2009

mimus hej spomínam si že si také niečo písala 😅

aj ja používam na parkety diava parket,ale ten ajx som neskúšala mudím skúsiť,len ja mám tú dlažbu v kuchyni a mám pociť že ona je mastná z výparov, preto ju nemôžem poriadne vyleštiť 😠

aj nám sa dobre po nej chodí velmi som spokojná,keby staviam dom,určite si takú istú zaobstarám znova do kuchyne mne sa veelmi páči 😀

mimusbe
17. mar 2009

no my ju mame tiez v kuchyni...akurat ze v bledom prevedeni ...v tmavom prevedeni mame celu chodbu a schodiste...

nika...ked chodis v slapkach tak sa nesmyka...ale keby chodis v ponozkach tak urcite trosku ano ako na kazdej dlazbe...

baculka11
17. mar 2009

Milka prepáč, ale ani sa nečudujem, že ich niekto ohovára a suklasim z keti. A ja Rada poznam uz dost dlho a viem co vsetko nataral a hlavne navymyslal. A len tak mimochodom ked idem do picerie tak su tam stale co doma nevaria? Prapac ale o Radovej rodine viem toho dosta to, ze ich ludia ohovaraju mozu si za to sami.

baculka11
17. mar 2009

A my sme dostali chut na vafle tak si idem spravit.

zuzidr
17. mar 2009

baculka takže ked vieš ako to u mili chodí tak aspom vieš ked mili píše pravdu a kedy nie......

len my sme ju zo začiatku lutovali lebo sme nevedeli aké to tam je,ale postupom času ked začala písať všetko dopodrobna každá sme si urobili svoj obraz......... 😖

a keby len Pizzerka ale na nič nemajú a na nové auto ano,tak to je už niečom inom.... 😅 😀

a myslímže s tým ,že Rado nerobí vydržia ešte tak pár mesiacov,ved sa nedá z 5200Sk materskej platiť aj leasing!!!!!!!!!!!aj všetky šeky ešte sa aj stravovať a samozrejme aspom sezonne obliekať dieťa.... 😅 😕

danca.b
17. mar 2009

Mima,Zuzidr tie parkety mate klasika drevo alebo laminat?...lebo my mame laminat a ja pouzivam pronto,ale niekedy to robi smuhy a mam nervy kvoli tomu 😠 😠
a Mima kukla som tenvas dom na mod.steche... no presne neviem kde je,ale mari sa mi cosi 🙂
je pekny,velky 🙂 vies ty mas ten vyklenok v kuchyni...ale my v obyvke a do buducna, tam nemozem mat nic ine len stol ,takze zmena nabytku my nehrozi...ale neva... ono ,az ked zacnes byvat zistis,ze toto alebo hento by som urobila inak 😒
my na m.streche foto nemame ☹

zuzidr
17. mar 2009

danca ja mám drevenné parkety-mozaikové,ved hodím foto a určite ich je vidieť aj na fotkách čo mám tu 😅 😀

danca ved pofoť a hod aj na strechu foto nech sa inšpirujeme 🙂

danca.b
17. mar 2009

Zuzidr...rodicovsky prispevok je 5200? 🙂

zuzidr
17. mar 2009

a kolko aj s rodinnými??mne terza tuším prišo nejakých 176,50 alebo tak nejako 😅 😕

danca ved aj ty bereš nie,ved už nemáš materskú.... 😕

lucinda7
autor
17. mar 2009

Dani,ona myslela asi aj s rodinnými 😝

Mimus,tvoj domček som videla už dávno na MS...je krásny.....aj tá modrá izba pre chlapčeka 😀 😀 😀 😀 😀 no už ho len dokončiť a mať pokoj 😀 😀 😀 😀

zuzidr
17. mar 2009

hej aj s rodinnými,sorry 😀

jett
17. mar 2009

ahojte 🙂

Andy 😔 😔 na vás sa to akosi všetko chytá 😔

ja voliť nejdem 😠 som v SV a keď som si v piatok išla vybavovať ten lístok, aby som mohla voliť tu, nenašla som občianský 😠 Volím inak vždy, beriem to ako povinnosť

baculka11
17. mar 2009

Danca ja pouzivam polis je to sice drahe ale odporucil mi to manzel jednej mojej dobrej kamosky Zuzky a jeho otej je majster parketar a lesknu sa. Ale to by ti vedela poradid zuzka lebo ked pridem k nej do TT tak ma krasne parkety. No proste majstrova nevesta. 😀

baculka11
17. mar 2009

To budem mat tak malo????? Ved za to nic nekupim. No co uz nusim zacat setrit teraz pokial robim a aj ked budem mat matersku to bude pekny skok. 😒

zuzidr
17. mar 2009

baculka no prvých 5mes či 6 budeš mať časť z tvojho platu a potom nabehneš na almužnu čo dokopy s rodinnými vychádza okolo 5300Sk 😅 176€

baby ktoré pred MD robili ti to lepšie povedia 🙂 a kde robíš,ak chceš píš do IP 😉

baculka11
17. mar 2009

Pracujem ako asistentka v TT a plat mam uzasny dokonca aj materska vdaka strobu bude mensia ☹ Ako 50% z platu bude len 35% ta materska. Ale dnes som doma, bola som u lekara.

zuzidr
17. mar 2009

a to čím je väčší plat tým je menšia materská?tomu nerozumiem 😅 😨

baculka11
17. mar 2009

nie ale je tam strop je to 15 400 Sk ale este som si to presne mezistovala u ekonomky. To budem riesit az koncom maja.

mimusbe
17. mar 2009

zuzi...urcite to tak nie je....ved to by bola blbost...

rodicovsky je 4 780sk a pridavky su 540sk...

baculka...prveho pol roka mas matersku a potom prechadzas na rodicovsky prispevok..toje toho 2,5roka ...cele sa tomu hovori ze si 3roky na materskej...🙂 🙂 amozes byt aj na predlzenej materskej ale to len tusim zo zdravotnych dovodov...

danca...my nemame drevene parkety ale obyc. plavajucu podlahu...nam sa s MM nepacia drevene parkety...

petka015
17. mar 2009

ahojteeee

maly buvka tak mam chvilku cas.
amrodikom skore uzdravenie a oslavencom vsetko naj. 🙂

petka015
17. mar 2009

mima pridavky su 640sk 😀 😀 😀 😀

petka015
17. mar 2009

my ideme zajtra na sono srdiecka so nemocky tatik nam nechava auto aspon nejaka zmena lebo autobusom sa mi nechce ist v takomto pocasi. 😝 😝 😝

baculka11
17. mar 2009

Mimus ale aj tak to je malo ☹ .
Niet nat to byt tehu. 😀
A kaslat na peniaze. 🙂

petka015
17. mar 2009

baculka musis sa obetovat ked chces mat dieta 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre