♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
17. mar 2009

a baculka do tej picerky si myslela svokrovcov chodit či koho? svagrina chodi tam dost často pre picu a svokrovci tam občas idu na večeru ale neviem ako často
rado šiel zasa na pivo, včera ani neviem kedy došiel, spala som

elise
17. mar 2009

ahojte tak konečne mám chvílu klud dieťa spinká a mám chvílu čas a konečne som vás dočítala. 😉

milhaus
17. mar 2009

lucka teraz večer so mnou chcela spat, už jej asi na obed nestačí
tuto pat ( spat )

elise
17. mar 2009

babulky poradte čo vám rýchlo zaberá na opar ved budúci štvrtok idem do zmenárne aby sa ma nezlakli náhodou 😀 😀 😀 😀 😀 knečne mám šancu aby sa na mna dalo aj pozerať a opar až po nos taká som nascípaná kašlem a nádcha nie a nie prestať hrdlo mi horí ale hlavna vec že žijeme. 😀 😀 😀

martao
17. mar 2009

elise, skús slivovicu
My máme síce super krém, ale ten nám vozí známy z Nemecka.

Ideš do zmenárne na STV? tak sa na opar vykašli, nech sa potrápia.

elise
17. mar 2009

martao ano do stv, nie je zlý nápad ved nech to zamaskujú 😀

zuzidr
17. mar 2009

milhaus a rado má furt peniaze na pivo???????a ja bude do teba rýpať pokial neprestaneš trepať a ísať kraviny lebo mi je z teba zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

inak ahojte všetky normálne 😀 😀 😀 ked som prišla z roboty tak MM špároval obkladačky v kuchyni ešte,emmka si na gauči čítala,má teda dobrý soplík a kašel,teplotu už nemala dala som jej ale na noc panadol sirup 🙂 zajtra s nou pôjdem k dr. a vypýtam si OČR aspom si s nou doma oddýchnem a doliečim sa 😀

martao
17. mar 2009

elise,
držim palce, hlavne si to uži a pekne vychutnávaj, že sa aj o teba niekto stará.

mimusbe
17. mar 2009

zuzi...ona je uz taka...nezmeni sa a ty prides o nervy 🙂

ja som si tiez uz povedala ze nebudem reagovat ale ked to precitam tak ma az nadvihuje zo sedacky ...

to by bolo na zalozenie novej samostatnej temy 😀

veru elise...ako ti radi marti...sak oni to uz zamaskuju 😀 😀 hlavne si trosku oddychni a relaxuj...

inak vonku je dako divne...fuci tam ako hrom a padali krupy 😕 😕 😅 😅

andy.a
17. mar 2009

Lindi,Sudocrem je aj na herpes dobrý 😝 😕 a kúp si tbl Riboflavín 😉
potom nám hádam dáš vedíeť,kedy ťa uvidíme v telke ?? 😕

idora
17. mar 2009

Ahojte Piestanky! Davno som tu nebola, nebol cas! 😒

Ale ste toho popisali! Ale tema kuzelnicka Mili zostava. Takze obohrata dlhohrajuca LP.( pre mladsie rocniky, kt. uz nepamätaju LP- je to zväcsenina CD 😀 ) Mili, zdravim Ta!

Elise, mne na opar dobre zabera Alpa, alebo Framykoin.

Zuzidr, prajem skore uzdravenie, Tebe aj Emke! Inak jednej mojej kamaratke sa vcera narodila Emka: 3,4 kg a 50 cm. Krasne tmavovlase babo.
A samozrejme suhlas s Tvojim prispevkom. 😉

Spominali ste okna, no ja fakt neviem, kedy sa do nich pustim... ☹ Mam ich tiez neurekom.

Mimusbe, pozrela som si Tvoj domcek na MS a paci sa mi.Sabinka je zlataaa.

Andy,citala som, ze mate podozrenie na celiakiu ☹ Tak dufam, ze to dobre dopadne, drzim palec!

A este vsetkym oslavencom vsetko najlepsie! 🙂

idora
17. mar 2009

Andy, zase skoro narovnako, nevrav, ze je to nahoda! 😀 😀 😀

andy.a
17. mar 2009

Idora,ahoj po dlhom čase 🙂 😵

no,tá celiakia..hádam /teda dúfam/nie 😒 koncom týždňa budem volať ,či už nemajú výsledok z toho Helicobactera 😔 podľa toho sa naordinuje liečba 😝 zatiaľ malej iba natieram okolo úst Sudocrem..už ná radili aj Infadolan a potom Betaglukán masť/to je z tej hlivy ustricovej,aj sirupy sú také na imunitu..ale mala to ešte horšie.. 😒 /,ten Sudocrem je zatiaľ najlepší,vysuší jej to ale vždy keď papá,tak sa jej to rozdráždi 😒
a žiaľ príznaky pri infekcii Helicobat,u detí sú okrem iného nechutenstvo/to máme príšerné 😖 😢 / a vyrážky okolo úst 😔

no a na nete som čítala,že často sa po helicobacter.infekcii rozvinie celiakia 😔 už ale myslím dosť popredu 😝 som dosť pesimista 😀 😝

mimusbe
17. mar 2009

andy...infadolan sme mali na tvaricku aj my....striedali sme to s modrou indulonou....

andy.a
17. mar 2009

Zuzi a ty nemáš nejaké tie pozvánky a oznamká,však stále kamsi chodíte ?? 😕 😅 😝

Mirka a ty si už pozerala na tej povale ?? 😕 😅 potom sa mi ozvite,budem vám vďačná všetkým 🙂 😵

ja už okná-tieto umývať nebudem..majú nám robiť plastové,ale kvôli počku sa to stále odkladá 😖

kedy bude jar ?? 😕 😠 😠 a ešte sa aj čas má posúvať bud.týždeň,že ?? 😅

idora
17. mar 2009

Tak hlavu hore, urcite to bude dobre. 🙂
moj syn mal tiez atopicky ekzem na tvari- na brade. Mal to z alergie na chlad. 😝 Ja som mu to potierala lokalne kremom Elokom alebo Elocom, neviem uz ako sa to pise, myslim, ze to bolo s kortikoidmi. Nacas mu to pomohlo, ale sporadicky sa to objavovalo do veku 6 rokov a potom ako keby utal. Odvtedy to nemal.

andy.a
17. mar 2009

picerka a pica 😀 😀 😀
no,picu by som si dala 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

idora
17. mar 2009

😀 😀 😀

idora
17. mar 2009

Teda ale vonku fuka, az strasidelne... 😲

lucinda7
autor
18. mar 2009

dobré ránko....

Zuzi,moja reč....už nekomentujem 😎

Mima,tak snád v PN dobre pochodíš a šaty kupiš 😝 ked nie tie staré to istia 😀 😀 😀 😀

Kordiak má obchod??? 😀 😀 😀 😀 😀 som nevedela 😝

Kubkovi úspešne sono srdiečka 😵

nás čaká kontrola na ORL zajtra....ale ATB nám vôbec nepomohli....huhnavý a soplavý je stále 😠

keti
18. mar 2009

Ahojte a dobré ránko

zatiaľ sa ukazuje že by mohlo byť aj pekne. Teda aspoň u nás svieti slniečko, ale určite fúka.
Ale to čo bolo v noci 😕 😕 😕 som sa šupla k drobcovi do postele, kedže neni tato doma, tak spinkávame spolu 😀
Idora no ahoj. včera som si tak pomyslela, že si tu dávno nebola. Asi som ta pričarovala 😀 😀 😀

Aj Rastík má ekzém. Aj sme boli u kožnej, aj nám dala zarábanú mastičku. Ale ako idora píše. Na chvíľu pomôže a potom to má zas. ☹ ☹ ☹ Teraz to má pod bradičkov a na ručičkách. Také malé suché miestočká. Vôbec neviem s čoho to môže mať. ☹ ☹

martao
18. mar 2009

Dobré ráno,

u nás tiež fúka. Okná zasa umyjem asi inokedy. Navarené mám. Deti sú v školke. Tak len upratať a požehliť.
K Mili sa vyjadrovať nemožem, nepoznám ju tak dobre ako vy.

Andy, pozriem aj tie oznamká.

nika2
18. mar 2009

ahojte,
fuka ale konecne neprsi. teda zatial. vcera som nejako prespala pol ordinacie a aj panelak. MM ma zobudil ked to skoncilo, ze ideme spat 🙂

nika2
18. mar 2009

peta aj ja mam ist z malou na sono srdiecka, ale az v maji.

mimusbe
18. mar 2009

dobre ranko...

aj ja mam navarene od vcera, takze dnes nemusim.

keti ...aj moja mala ma taky ekzem...na tvaricke jej to zmizlo...mala to dost ...ale po masticke nam to zmizlo ale na rucickach a nozickach ma take male suche miestecka ako ty pises...

no vnoci bola riadna burka zevraj...MM bol v obchode a hovorili ze sa blyskalo...krupy padali...rano som bola vonku na terase a posnezovalo... 😕 😕 no sila s tym pocasim...

aj my zelame Kubkovi uspesne sono srdiecka ...drzime palce aby bolo vsetko OK...

luci...tak snad vam to rychlo prejde...zelame skore uzdravenie...

marti a ty si nebola na nozickach vcera?ako si pochodila?

ja som pozehlila rano o 7 ...

miruss
18. mar 2009

Ahojte.
U nás tiež fúka. 😝
Luci a Zuzi dobre sa vybavte u lekárov.
Kubko je von s dedom strihajú stromy, Zuzka ešte búva. 🙂
Andy našla som nejaké oznamká, môžu byť aj promočné? Hoď do IP adresu, pošlem ti ich. 🙂

lucinda7
autor
18. mar 2009

buuuurka????nestrašteeeee.....tu nebola,to by som o tom ja "panický strachoš z burky"niečo vedela 😝

ja som práve vyupratovala celý byt....je to tu také super vonavé....som kupila miesto Pronta ten Sidolux a ešte viac vonia 😵

nika2
18. mar 2009

ani ja som nepocula, ze byt tu bola burka. nastastie. lebo nemam rada ked je v noci burka ☹

miruss
18. mar 2009

U ná búrka nebola, ani nefúkalo nejko strašne. 😝
Peťka držím palce, nech je srdiečko ok. 🙂

lucinda7
autor
18. mar 2009

ona išla tá burka od Ba cet TT....a asi sa zvrtla na ten smer Chtelnica,Lopačov,....lebo sem našťastie nedorazila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre