♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
23. mar 2009

jett moja jedna známa robí vo fote v NMnV ale majú otvorené len do šiestej a cez víkendy nerobia,takže nemáme tam kedy ísť,ale niekedy ked budem mať volno alebo dovču behneme tam.....potom napíš aká si bola spokojná 😅 😀

mili v samsungu ste sa nepýtali? 😕

lucinda7
autor
23. mar 2009

jáááj,no konečne ste sa rozbehli 😀 😀 😀 😀

ten dáždj je 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 kedy už príde tá slubovaná jaaaaaaaaaar???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

andy.a
23. mar 2009

ahojte 😎 🙂 🙂

ďakujeme za blahoželania 🙂 😉

aj od nás Zuzi všetko naj k narodkám a Zuzke k výmesačiu 😵 😵 😵

to počasie všetkým len znepríjemňuje život 🙄 🙄 🙄 taký nátresk sme mali v robote 😝 😖

Dada,díky za info a mail 😉

lucinda7
autor
23. mar 2009

Andy vám to pacientov do ordinácie nahána 😝 😀

zuzidr
23. mar 2009

od piatku má byť pekne 😅 😀

lucinda7
autor
23. mar 2009

...len aby.. 😝 😝 😝 😝

milhaus
23. mar 2009

to už povedali viac krat že ma byt pekne
nepytali sme sa v S.
a to by sme sa po nočnej ani nevyspali pri malej, stale je na radovi zavesena a ten sa kedy chce zobere preč

andy.a
23. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zaujímavá téma..škoda,že to zamkli 😝 😀
ten pán Havelka často býval v Teleráne na Markíze a predpovedal budúcnosť podľa dátumu narodenia 😝 😕 😅

miruss
23. mar 2009

Ja tiež dúfam, že v piatok sa už konečne oteplí. 😝
My sme už vykúpaní, Kubka uspáva MM, Zuzka sa hrá, o chvíľu dostane papať a pôjde tiež búvať. 🙂

elise
23. mar 2009

ahojte tak dnes mi volali zo zmenárne vraj tam mám byť už ráno 8 že vraj sa na mna celý štáb teší 😀 😀 asi chystajú riadnu zmenu 😀 opar sa zosušil a už mám iba chrastu ale do štvrtka to prejde. vraj pitný režim zebezpečený ale jedlo nie ale že vraj štáb si objednáva pizu tak že či sa pridám ku štábu 😀 normálne mám super pocit ved uvidím ako to bude ešte si mám priniesť silonky a spodné prádlo ostatné mi zabezpečia oni 😀 tak sa teším ešte je dobré trafiť na miesto premeny ale som vyzbrojená číslami takže sa tam určite dostaneme ozaj nechcete ísť niektorá s nami 😉 vraj o 17 sa bude híkať aká je zmena 😀 😀 lucka vy ste mai niečo podobné 😕 😅

ja som bola u jednej fotografky a celkom bola dobrá a nebola drahá vtedy vlani pred vianocami sme sa boli odfotiť 😉

lucinda7
autor
23. mar 2009

Lindi,no my sme končili večer až o 20.30 😒

ale všetko ostatné čo si máš priniesť som si mala aj ja..... 😝

držím ti palčeky nech s teba spravia ešte väčšiu kočicu ako si 😀 😀 😀 😀

martao
23. mar 2009

elise,
poriadne si to uži a nech padneme zo zmeny na zadok.
Idú nám pravdepodobne zúbky, tak máme urevané dni.
Na víkednd hlásili pekne, tak asi niekam vybehneme.

jejda, ani som si nevšimla, kedy mi malý zaspal. 🙂

milhaus
23. mar 2009

na vikend hlasia cez den 14 stupnov a v noci 6, dufam že potom ale pondelok nezačne zasa pršat
vy ste už menili gumy na autach? rado o tom už uvažuje, hovorim mu aby to objednal až na piatok ked chce ked bude lepšie počasie

petka015
23. mar 2009

ahojtee

mili mi uz mame tyzden vymenene za letne ve duz neni ladovica ani nic take.
my sme boli dneska na myjave v nemocnici na neurologii s malym vsetko O.K. 🙂 🙂 🙂

hrooozne pocasie ja uz cakam kedy sadneme na bicyk. Dneska sme kupili sedacku na bicyk pre maleho tak sa mu tam paci brnka na zvoncek, takze ked pojdeme budeme len zvonit. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elis uzi si to potom napis ako si spokojna.

petka015
23. mar 2009

a zabudla som vsetko naj naj najlesie oslavencom a zuzkinim 18tim obzvlast. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zuzi sladkych 26 si chcela napisat ja taky tak. 😀 😀 😀 😀 😀

aj MM je 11 aprila 31rockov ale on chce radio do auta s obrazovkou aby mohol kubkovi pustat DVD on si na auto veelmi potrpi. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

no idem buvat kedze kubko si horsie v noci ide nam stolicka-zubocek 😀 😀 😀 😝

petka015
23. mar 2009

asi uz spite vsak???? 😀 😀 😀 😀 😀
ci panelak pozerate????? 😀 😀 😀 😀

tak paaaaaaaaaaaaaa

miruss
23. mar 2009

Peti to je super, že na neurológii všetko ok. 🙂
My máme ešte zimné gumy. 😝
Martao ja dúfam, že zuby Zuzke pôjdu až v 7 mes. ako Kubkovi, nepotrebujem, aby ma kúsala pri kojení. 😀
Elise, tak si to tam uži.
🙂

mimusbe
23. mar 2009

miruss...nam idu tiez asi zubky....mala je tiez umrncana....placka....chyta hysaky ked ma nejaku hracku...div by si cely podbradnik aj s hrackou nevopchala do pusinky...a ma uz trosku naliate dasienka....
aj sme kupili ten gel na dasienka a ked jej to potriem tak je taka spokojna a tichucka....takze mozno bude cochvila selma zubata aj z nas 😀 😀 😀 😀

alebo nas budu dlho trapit a vyjdu zubky az neskor...

a miruss...vsetko NAJ Zuzke k vymesaciu 🙂

elise...tak drzim palce...a uzi si to tam....potom hod info kedy budes v telke nech si ta pozrieme.... 😉

radka_26
23. mar 2009

Jett takze chodis s malou k cernohorskemu???
Viete co,ja len tak,ze mam z neho zmiesane pocity uz odkedy sa mi mala narodila rozmyslam o zmene a stale som sa neprinutila,akosi mi nevyhovuje......vo viacerych jeho reakciach som sa sklamala....

lucinda7
autor
24. mar 2009

dobré ránko....

my sme gumy ešte nemenili,lebo nás ešte čaká dovolenka do hôr 😝 😝 😝 😝 tak až ked sa vrátime 😵

šelmám zubatým želáme nech dasienka nehnevajú a zuby vyjdu rýchlo von 😝

elise
24. mar 2009

dobré ránko prajem🙂
my prezuvame celé kolesá nielen gumy 😀 a to zvládne manžel sám 😉 ale ešte počkáme do velkej noci 😉

elise
24. mar 2009

manžel povedal že si požičiame digifoťák že ma potom nafotí v zmenárni tak potom hodím fotečky 😉

milhaus
24. mar 2009

elise mi mame digifotak

martao
24. mar 2009

petka015,

MM je rovnaký. Ten DVD prehrávač máme aj my a je to fakt super vec. MM si tiež potrpí na auto. Deti majú zakázané v aute jesť a piť možu len minerálku.

radka_26,
ak nemáš doveru k lekárovi, zmeň ho. My sme menili, keď mal najstarší 3 mesiace. Toho Tvojho nepoznám. My sme chodili do NM. Teraz chodíme do Čachtíc.

elise,
pekne si to uži, a tešíme sa na fotečky. Určite budeš kočka.

zuzidr
24. mar 2009

radka moja mama na Č hrozme nadáva ked som bola ja miminko mala som asi 3týždne tak som kakala krv a on povedal že som hladná že mi má mama dať sunár 😲 😅 a potom vyšla sestrička na chodbu za mamou že jej sa to nezdá že by mal dr. pravdu že nech ide mama somnou večer na pohotovosť,a nakoniec ma z pohotovosťi dali na mesiac do nemocky lebo som mala niečo s črevami....keby nezasiahla sestrička kde už som mohla byť????,,,síce je to 23rokov dozadu ale ja neviem o nom nič dobre....a ževraj je taký "chladný" k deťom 😅 😕 hned sme prešli k dr. Rohoňovej a k nej chodím teraz aj s malou 😀

inak ahojte,pekný ufučaný deň vám prajem 🙂

dnes ma MM pozval k svarovskému,že si môžem vybrať darček 😀 😀 😀

milhaus
24. mar 2009

zuzidr teda ti lekari niektory fakt kto im dal diplom?
ked je dieta hladne tak kaka na zeleno pokial ja viem a nie krv, dobre ta sestrička spravila

zuzidr
24. mar 2009

čo dnes varíte????? 😅

milhaus
24. mar 2009

zabijačkovu kašu som vytiahla

lucinda7
autor
24. mar 2009

my máme dnes a zajtra tatika doma tak si ho užívame....
sme velký nákup doobeda absolvovali 😝

Zuzi,ja robím na žiadosť sviačkovú 😵

zuzidr
24. mar 2009

mh,sviečková neni zlý nápad ale asi až na sobotu je nechám 😀

a v nedelu som robila pečené mäso kapustu a knedlu som robila doma prvý krát a bola fantastickáááá 😀 😀 😀

len ja cez týžden robím len také nenáročné jedlá ked prídem o pol šiestej už sa mi nechce vystávať pri "šporhelte" 😀 😀

a v sobotu mám zase gratulantov,tak asi spravím slanú tortu a hotovo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre