♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
26. mar 2009

chrustik Ip 😝
Mili od nás sú pred Vrbovým 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
26. mar 2009

Nika ale Kubko chodí normálne spávať o 19:45 a spí do 06:00 až 06:30. 😝
Keď som bola v pôrodnici so Zuzkou, tak jedna Rómka akurát porodila 10. dieťa. 😝

danca.b
26. mar 2009

ahojte
tak mame super pocasie...vcera,dnes 😖
nasa mala dnes vstavala o 9 tej a ani sa jej necudujem,ved a ja by som potiahla keby sa dalo 😔
dnes mam navarene od vcera rajcinovu omacku a fasirky takze mam klud...mozem upratovat 😒
Mili to koho si myslela s tymi 9-10 detmi...ja taku u nas nepoznam 😅 😕
vitam ta chrustik...mali by sme tu mat teda dve tehotne...aj baculku myslim 😉

chrustik1
26. mar 2009

ďakujem danca.b, som rada, že niesom sama tehulka 🙂 baculka je v ktorom týždni?

danca.b
26. mar 2009

ona ma mat termin koncom juna,myslim?
ale bola tu len raz, tak snad sa este ukaze 🙂

chrustik1
26. mar 2009

aha, tak preto som nenašla na posledných stranách dáky jej príspevok 🙂

danca.b
26. mar 2009

teraz som si vsimla datum tvojho terminu...a neda mi nenapisat 😀
moje dcery a aj ja sme narodene 13teho 😉 🙂 🙂

chrustik1
26. mar 2009

to vážne? A to ja si tak v duchu hovorím, že len nech sa to nenarodí 13teho, veď hneď prvé narodeniny by oslavovalo piatok 13teho 😀

lucinda7
autor
26. mar 2009

aj Sofi je tehulkaaaa 😝

kluara
26. mar 2009

ahojte!
chrustik vitaj!
aj ja som narodená 13teho 😝

kluara
26. mar 2009

zuzi, rada by som ti poslala to DVD, ty sa nestretávaš s mojou segrou v sobotu v škole? či keď ste v rozdielnych triedach, tak asi aj nie, že? 😅

chrustik1
26. mar 2009

pozerám, že Sofi čaká o necelý mesiac neskôr ako ja, tak ktovie možno sa ešte stretneme v pôrodnici 🙂
kluara ďakujem, 13 je tu tuším dáke šťastné číslo, ešte sa mi to zapáči a budem si želať aby sa narodilo 13teho 🙂

miruss
26. mar 2009

My sme už doma, boli sme na prechádzke . To počasie otras. 🙄 O chvíľu pôjdeme papať. 🙂

petka015
26. mar 2009

ahojtee

maly buvka dneska som robila spagety a kelovu polievku mame od vcera.

chrustik tak byvas kusok od nas ja som z ostrova. ale ja to tam nepoznam moc len na vinko tam chodime 😀 😀 😀 😀

chrustik1
26. mar 2009

Ahoj petka, tak to vážne bývaš blizučko. S mm každý deň tadiaľ chodíme domov. Ale je to riadne dlhá dedinka 🙂

sofi
26. mar 2009

ahojte

drobec uz spi, tak mam chvilu casu pre seba. Dnes bol od rana akysi upistany.
Vitam ta chrustik. Ktovie mozno sa stretne v porodnici. Aj maly sa mi narodil o tyzden skor. Tak mozno aj toto druhe bude take sikovne.
A kde chodis do poradne? Mozno sa tretne aj tam? 🙂

chrustik1
26. mar 2009

ďakujem Sofi, ja chodím k dr. Brestanskému, aj dnes som tam mala ísť ale ráno mi volala sestrička, že je dr. chorý, tak ma predbežne objednala na zajtra. Ty chodíš ku komu?

zuzidr
26. mar 2009

chrustik k brešťanskému do HC?či chodí aj do pN?moja švagriná chodila do HC brešťanskému 🙂

sofi
26. mar 2009

ahoj chrustik

ja chodim do nemocnice dr. Glesovi, takze sa nestretneme na poradni. Teraz tam idem 2.4.

mirus IP

chrustik1
26. mar 2009

zuzi, ale nie, volá sa Batovský, strašne rovnaké mená majú 😀 Ale k Bresťanskému do HC idem na to 3D

keti
26. mar 2009

ahojte

aj mne už Rastík spinká 😀 😀 Sofi to asi s toho počasia 😒

My sme dnes boli vonku. Isli sme ešte niečo vybaviť na obec, a potom sme hneď boli pozrieť kamošku, lebo tam má kanceláriu. A Rastíkovi sa tam veľmi páčilo, lebo tam mala veľké šanóny, tak pekne vyťahoval 😉
A samozrejme, keď sme išli domov tak sme sa museli staviť u našich v pizzérke, lebo som prefrnkla okolo a drobec zaprotestoval.

Sofi a čo už máte PC presťahované z detskej izby??Lebop som pozerala, že Jarko má už zastreté.

Dani akosi nemáme na seba v poslednej dobe šťastie 😔

Milka ani ja neviem o tej žene čo píšeš 😲 😲 😲 😲 nepomýlila si sa???neni od vás???

danca.b
26. mar 2009

ahoj Katka...
aj mala mi uz zalomila a to dost neskoro vstavala...dufam,ze nebude mrzuta lebo dnes sme same...tatino isiel na oslavu 60tky 😉

keti
26. mar 2009

a zabudla som chrustík vitaj

aj ja som bola u Brešťanského a bola som veľmi spokojná 😉 😉 A o manželovi ani nehovorím.Ten keď sme vyšli von, tak hneď zahlásil : všimla si si????? maličký má po mne bradu 😀 😀 😀 😀 A samozrejme, že ja som si to tam nevšimla, lebo som počúvala doktora či je všetko v poriadku.

keti
26. mar 2009

no konečne Danka 😉 😉 😉 AHOOOOJ

takže vášmu tatíkovi je dneska hej 😀 😀 😀 😀

danca.b
26. mar 2009

to maju len taku malu oslavu...gulas na chate 😉
ale my mame zajtra doma gulas-party 😀 tak sa pripravujem 🙂 Majo zavolal spoluhracov z intreligy na meninove 😉

keti
26. mar 2009

pozerali ste niekto včera modré z neba????? idem si to mrknúť, lebo včera samozrejme panelák, a potom som ešte robila našim do roboty palacinky. 🙂

keti
26. mar 2009

jéééj aj na to som zabudla, že všetko naj tvojím chlapom 😉 😉 😉

chrustik1
26. mar 2009

keti ďakujem, ja som na Bresťanského počula iba samé chvály, tak verím, že budeme spokojní aj my. Hoci manžel sa bojí, že čo ak sa mu to nebude páčiť, lebo vraj jemu tie foto bábätiek v brušku pripadajú ako mimozemšťania 😀 Ale keď videl fotku nášho bábätka tak bol unesený, tak hádam to bude podobné 🙂
Ja väčšinou pri TV rýchlo zaspím musí byť, že vydržím pozerať 😀

sofi
26. mar 2009

Ahojcek Keti ano uz mame PC prestahovane z DI. Mame ho v obyvacke pod oknom. Takze v sobotu ked pridete tak tu budu trosku stiesnenejsie podmienky.
Ale ved tu nebude natrvalo. Maly ten nechcel ist ani von. Zas pozeral fasiangy. Uz mu z toho musi "sibkat." 😅

milhaus
26. mar 2009

ja neviem ako sa vola, svokra to hovorila, volakde na fundiskach sa mi zda že byva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre