• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
Zuzi blahoželám ku skúške. :slight_smile:
Aj ja by som si priala, aby víkendy tak rýchlo neubiehali. :confounded:
30. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....

Zuzi,šikulka si :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože jak to letí o 2 týždne Velká noc :confused: :confused: :confused: :confused:
30. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,

tak ako som hovorila posunul sa cas a aj drobec sa lepsie budi. Dnes staval o 8.00 hod / podla stareho casu o 7.00/
Aj ja sem tam nieco upeciem ak sa mi chce, len potom to nema ani kdo jest a par kuskov sa potom vyhodi alebo da psovi, tak potom sa mi ani nechce moc piect.

Teraz budem piect k Velkej noci.
30. mar 2009 o 09:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

zuzi aj ja blahozelam k skuske.... :wink: segra chodi tiez na vysoku a stale same Acka...sa smejeme ze uz nas to nebavi :grinning:

no veru...Velka noc sa blizi...a ja mam akurat vtedy narodky :grinning: :grinning:

ale Velku noc ja nejak extra nemusim...tie oblievacky atd.... :sweat_smile: :sweat_smile: sak snad ked mam teraz malu tak snad uz to nebude take divoke ako kedysi...vedra s vodou lietali...do vane a tak :grinning: :grinning:

ja som bola vcera nejaka domrvena z toho posunu casu :grinning: :grinning: vsetko mi nejak strasne rychlo ubehlo...a mala vstala skoro...takze som bola hrozne nevyspata...ale isla som aspon o 10 spat :slight_smile:

sofi....aj ja sa chystam piect k Velkej noci....len este neviem co....tiez toho nemozem vela napiect lebo to nema kto jest....mne to netreba a MM toho moc nezje...a tiez mu netreba :grinning: :grinning:
ale tak ...trochu symbolicky napeciem a rozdelime sa s maminou....:slight_smile:

dnes vyzera byt pekne pocasie...dufam ze to tak aj ostane...lebo od vcera vecera v kuse az do rana lialo ako z krhly...

mili....praveze by si sa takymi vecami kludne mohla chvalit...cita sa to lepsie ako vecne stazovanie na vsetkych a na vsetko.... :wink:
30. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme na Veľkú noc do Popradu, takže je nepečiem. Tiež tú oblievačku nemusím, ale som rada, že je MM doma 4 dni. :slight_smile:
Zuzanka ešte stále spí, Kubko je von s dedom. :slight_smile:
30. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas tatik ide na velky piatok do prace...mozno cez vikend bude musiet robit z domu a v pondelok..to este nevieme....akosik ma toho teraz hrozne moc...aj ked je doma tak v podstate je s nami len chvilku lebo stale musi robit.... :frowning2: :frowning2:

ale co uz...sme radi ze ma pracu ....

miruss...ja keby nenapeciem ..tak mi svokra donesie :grinning: :grinning:

ako to leti...zuzanka ma uz vyse 4 mesiacov...este teraz si pametam ako si tu bola tehu.... :wink:

ozik...kedy ste zacali deticky vozit v karicke?mame aj polohovatelnu takze neviem ci ju tam uz mozem alebo nemozem dat...ci az ked bude sedkat alebo co.... :sweat_smile:
30. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mima ja som mala zacala vozit v karicke az ked mala 6 mesiacov . lebo to sa uz nemestila do vanicky.
30. mar 2009 o 10:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus teraz ked sa začne oteplovať kludne môžeš malú dať do káričky ked sa ti úplne dať na ležanie :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja k Velkej noci tiež nepečiem....mi to nejak neslávime.....okrem šalátu a udeného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z dovolenky sa vrátime až tesne na Velkú noc čiže nebude ani kedy....

chcela som chalanom upiecť aspon baránka a nemôžem zohnať formu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:že už vypredali :confounded:
30. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blska a ozaj bola si v tej protetike? maju tam tie topanky co maju v letaku? lebo asi aj ja tam behnem malej kupit topanky lebo zacina bezkat. a ake tam maju ceny?
30. mar 2009 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mi dobre počuvaju tie ofrfy ale nemyslim teraz vas
30. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a čo ti frflú????? :sweat_smile: :confused:
30. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika....mne sa mala tiez uz ledva vojde do kocika :sweat_smile: :sweat_smile:

ale my sme kupovali taky aby sa nam vosiel do auta....a tento sa rychle a super rozlozi a zlozi...a vpohode nam vojde do auta...
a tie vanicky kocarov uz nie su take ako kedysi....ze to bolo jak lod.... :grinning: :grinning: :grinning: teraz max 5 mesiacov a staci....ale neva...sak za chvilu bude sedkat tak bude v karicke...
musim este mrknut tu karicku ci je uplne polohovatelna alebo len trosku...

luci...to je taky nedostatkovy tovar? :confused: a na nete nemaju?
30. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima ked tam uz nevojde tak kludne ju mozes dat. ved ako napisala aj zuzka uz sa bude oteplovat a ked sa da polohovat.
30. mar 2009 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
nika my sme boli v protetike kupovat Lukaskovi a maju tam rozne topanky vsetky stoja tak okolo 600 sk... 50 sk hore dole... ako ktore...
my sme mu kupili 20tky ...tak uz sprintujeme po vonku pekne... a nahaname hava....

Mimus to krasne Sabinka podrastla ked uz nevojde... xixi veeed daaaama ze ...xixi
30. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dada...

este vojde ale ma nohy uz pri konci a pri hlavicke uz nejak extra miesta tiez nema :slight_smile: ale este sa da kludne vozit v tom :slight_smile:

no super ze Lukino uz takto bezka... :wink:
30. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja som v tej protetike este nebola teda bola som tam ale predavacka nam zatvorila pred nosom lebo to bol piatok a mali len do pol stvrtej otvorene takze sme tam isli zbytocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dadaga nevsimla si si ako su tam otvaracie hodiny nech sa netrepeme zasa zbytocne ? lebo topanky uz zufalo potrebujeme a este by som jej chcela hned aj botasky kupit ,poradte kde je najlepsi vyber v kocke alebo v top sporte ?
dadag a tebe uz Lukasko bezka sam ? to je teda sikovny mne mala zacala behat v roku ale teraz uz lieta ako gula normalne po nej nestiham :grinning:
30. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Eliska bola v sportaku od 4 mesiacov ale my mame taky dobre tvarovany takze tam bola ako vo vajicku, vo vanicke uz nevedela vydrzat celu prechadzku male hlavu zdvihnutu a brusakovala :grinning:
30. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

a ja mám dnes už úrady v PN pobehané :sweat_smile:
Nejako sa my podarilo zapatrošiť doklady, tak som bola dnes vybavovať. Ale chvaľa bohu všade to išlo ako po masle :wink: :wink:
Rastík na varovke u svokrovcov, taraz ešte spinká. Tak potom pôjdem pre neho.

Včera sme mali pekný dník. Sme boli v tom veselom. Takže sme poklábosili, popestovali malinku, Rastík sa trošku popredvádzal a samozrejme, že nemohol vynechať svoje hambenie :grinning: :grinning:
Tatíkovi sa na futbale darilo, zase dal góóóóól :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A čo sa veľká noc??? Tak som rada, že rastík bude mať akurát rôčik, tak nemusím chystať na dva krát. :grinning: :grinning:
ja upečiem nejaký zákusok, ešte jeden nepečený to MM môže, ľúbi :grinning: :grinning: :grinning:, chlebíčky, očká, slonie žrádlo- to je šalát- a to viacerý môžu od nás :grinning: :grinning: :grinning:. A aby som nezabudla na tortu.
Len neviem kam to všetko poukladáme. Ach nech už bývame.

ja oblievačku tiež nejak nemusím, ale sa vytešujeme, že rastík pôjde 1x s tatom šibať. MM, že nech nachystám tesco igelitky, že sa budú potom deliť. Lebo budú mať určite veľkú nádielku :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blska: hadam je to ono.... :wink:

VÝDAJŇA ZP
NsP Piešťany
Pod Párovcami 5159
921 01 Piešťany
tel.: 0902 / 966578
Po-Pi - 7:30 - 16:00
30. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus dakujem malo by to byt ono ale ked sme tam boli v piatok tak tam bola len do pol stvrtej a uz nas nepustila dovnutra asi si tam najskor zavolam a aj sa popytam ci maju take ako by som jej chcela kupit :wink:
30. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

chcem len tuná vo fóre Mirke veľmi pekne poďakovat za list s oznamkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miri,dnes to došlo :slight_smile: veľká vďaka :slight_smile: :wink: :dizzy_face: bola som prekvapená..list odosl.z PN 1.triedou :confused: :sweat_smile: ale vydedukovala som,že to bude od teba :slight_smile: si zlatá,ešte raz díky :wink: :slight_smile:
ak by si niečo potrebovala,tak daj vedieť :wink:

tá kočka,pre ktorú to zbieram,sa veľmi poteší :slight_smile: :wink: je na ID a zbiera takété vecičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ak by ste ešte niektorá najeké oznamká našli,píšte mi do IP,díky :wink:
Zuzi-ty určite máš,aj si spomínala..a tuším aj Martula :wink:

malá spí od 12:45 :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: jedenie stále otrasné :frowning2: :unamused: ja som si bola kúpiť v Deichmanne topky na jar,až dvoje som si vybrala,jedny také balerínko-mokasínkové čierne a jedny také našuchovačky tiež čierne,ale skôr na teplejšiu jar..teraz ešte nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..ma udivilo,že číslovanie majú troška iné,nosím bežne 37-38 a tam som si musela zobrať 39-tky :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v Deichmanne mali Adidas sandálky za 449,-Sk/neviem teraz narýchlo na €//,ale bez malej som to nechcela kupovať :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cena super :slight_smile: :confused: :sweat_smile:

Zuzi,gratulácia ku skúške :dizzy_face: :slight_smile: ale ty si šikulka :slight_smile: :wink: :grinning:

ja vás len tak na preskáčku čítam,kým tá krpatá spí :sweat_smile: len kedy mi zaspí v noci :confounded:

a na krátke víkendy sa môžeme sťažovať skôr my,čo makáme,nie vy čo ste na MD :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri,ozaj..v PP bývaš dosť blízko neslávne slávnej Vankovej z MMB,nepoznáš ju :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caut babulky

Ja mozem napiect toho mooooc MM vsetko zje, ze mu nestiham piect a to sme len dvaja.

A ja budem piec na velku noc take slane pagace s cesnakol, potom nieco sladke co si M rozkaze.

mimusbe ja mam MM doma az po 19.00 a to som rada, ze pride, napapa sa a sup sup ide pracovat :grinning: :grinning: :grinning: .
Ako administrator ma toho vela a slubuje, ze ked bude odbornik tak bude mat vela casu ale ja mu neverim.
Tak mne uz nevadi ked si sadne za NB a pracuje skor som prekvapena ked sa mi venuje, co je dnes dost casto.

Mili a skus sa porozpravat z radom a prestan sa na neho stazovat sice si dost vymisla ale nie je to zly chlap.

A oslavencom vsetko naj naj :grinning: :grinning:
.
30. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj od nás Blškinej Eliške všetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
30. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to som asi trocha poplietla s tou Eliškou :confused: :sweat_smile:
30. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa radšej chcel rozhupat ako frflat, ja len chcem aby konečne šiel do prace lebo i tak kym mu pride vyplata asi prideme o byt a ostatne veci
od polky decembra byt doma je už dost dlho a už fakt nemame z čoho existovat
ešte že net mame od takej spoločnosti ktorej nevadi i ked pol roka nezaplatime, hlavne že to doplatíme
30. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili nenut ho ani mu to stale nehovor lebo on si just nenajde pracu.
A teraz je dost tazke najst si pracu. Aj mojak kamoska si uz nasla pracu a bola doma od zaciatku decembra.
30. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem kolko mal ponuk a nechal to tak, ani nezavolal že to nebere a teraz šiel do pn pre brata ktory mu nikdy nezaplati a ma deti tak ked schyta pokutu kôli autosedačkam tak ho ........................................................
hovorila som mu aby im vzal podsedaky od svokri ale on je ...................................................
30. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok