• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
peti neviem či v Orvišti svietilo kedže sa tam cez den nenachádzam ale v starých PN začalo sietiť až okolo 15.30 potomn som išla o17 pre malú do NMnV ešte svietilo a v NMnV už nesvietilo :sweat_smile: :grinning:

a teraz momentálne vykuklo slniečko aj tu :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
1. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kľudne sem pridite :wink: bude nám ešte veselšie. Niečo nachystám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja ešte kojím, ale som povedala, že do roka a stačí. No to som si myslela, že to bude jednoduché. prestať.
Síce kojím už len večer pred spaním, a ked sa v noci zobudí. Len neviem ako mu prejdem cez rozum, lebo sme skúšali dávať v noci čaj, a ten nám vyrazí z ruky. :pensive:

tak baby dajte vedieť, kedy :wink: :wink:
1. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked radovi sa stale viac risuje zahraničie a kto by bol s malou v noci?
1. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna, dve smeny sa ešte daju ale tri nie
1. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a Lucka kedy ide do škôlky,ved za chvílu bude mať tri roky a do roboty budeš musieť isť tak či tak,nie?

a kam a kedy by mal Rado ísť, :confused: :sweat_smile: :wink:
1. apr 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od januára je Lucka prihlásená do škôlky
a rado, to sa nabudúci týždeň rozhodne kam vlastne pôjde
1. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti :wink: ...no aspoň chvíľu bola :slight_smile: ,zato k nám ešte nezablúdila,hoci sľubujeeee :confounded: ...hlavne,že to má cez cestu :grinning:

tak,ale sme to počko trošku ofrflali a teraz poobede bolo (a ešte je) krásne,sme sa zase 2 hodky motali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyše hodiny sme boli s keti pri picerii
1. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa pred chvilkou vratili z prechadzky....mala bola prvykrat v karicke :slight_smile: mala to na lezaka....su tam tusim 3 polohy...takze je to super...

aj zaspinkavala ...aj pozerala chvilu okolo seba...ale sa aj jedovala...nechce vobec lezat...zo vsadial sa mi dviha...v kocari ked je hore uz ani nechce poriadne byt...ani v lehatku ani vo vajicku...vsade len chvilku...chyti sa okraja a dviha sa cela co by chcela sediet...:slight_smile:

tatino nam kupil kasicky...tak vyskusame a uvidime ako bude mala reagovat...:slight_smile:

mili...tak super...ste aspon pokecali... :wink:
1. apr 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie od nestle malej nikdy nechutili, bud od hami alebo od sunaru
1. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli poobede 2 hodky v Inčučke....bolo krásne teplúčko :dizzy_face: keby tak vydržalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak na meteo hlasia pekne ale nedelu už nie je vididet tam
1. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede bolo fajnééé počasie :grinning: :grinning: :grinning:

sme boli vonku od 15:30 do 19:45, a ked sme išli do vnutra tak drobec začal protestovať, že on chce byť ešte vonku. Tak akurát v tom volal tatík, že už ide z treningu tak sme mu išli oproti.

No vidíš Milka, ako sa hneď zoznámiš keď prehodíš nejaké to slovíčko. Len sa treba prihovoriť. A myslím, že aj Lucke to prospeje :wink: :wink: Vidíš chvíľku si bola vonku, a koľko mamičiek tam hneď bolo. :wink:
Takže sa pripoj aj zajtra doobeda.

nejako sa mi sem nedalo dostať. MK bol zrejme zblbnutý. :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, to čo máš v pase? :confused: :confused: :confused:
1. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada trojicky????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha prvy april vsak???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dada.. :grinning: :grinning: :grinning: príjemné tehulkovanie ti želám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mati,chodí Lukino do škôlky ?? :confused: :slight_smile:
dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, nechodí :confounded: doktorka nám nedoporučila kolektív, aspoň do veľkej noci nech je doma a potom sa uvidí. od dnes začal brať ribomunyl, tak hádam mu to pomôže :sweat_smile:
1. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som už niečo nové aj v pase prijala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jej ako vam Katka zavidim,ze vas je na "fundiskach" tolko mamiciek na MD :slight_smile:
ja tu pobliz nemam nikoho s malym babinom...tu su len skolkari a skolaci :slight_smile: a to iste bolo aj ked som bola na MD s Barborkou...byvali sme na starom byte a az ked sme sa odstahovali pribudli nejake babina,ale aj to po nejakych rockoch. :frowning2: ale neva ...ved si vystacime aj sami...je nas dost :wink: :grinning:
takze dnes sa ku vam pridala aj Milka?no nabuduce pridem aj ja...len to tlacenie kocika hore kopcom :confounded: ale naspät sa pojde ok :slight_smile:
1. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada. :grinning:
Aj tu bolo poobede pekne. Boli sme von od tretej, ja do piatej, musela som ísť kojiť a prebaliť Zuzku a Kubko sa hral na dvore so švagrom ešte do šiestej. :sunglasses:
1. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte piestanky tak dnes som navstivila piestany boli sme konecne v tej protetike nakupit topanocky :wink:
nika tak otvaracia doba je len do pol stvrtej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jarne topanky uz skoro vsetky vypredane tie co som ja chcela mali len 19 ale kupili sme pekne a aj sandalky lebo ze uz letny tovar viac nepride :wink: a potom sme aj botasky v kocke kupili tak Eliska ma topanky minimalne na pol roka nakupene :wink:
1. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka kľudne sa pripoj. Veď ty si neni hamblivka. :grinning: :grinning: :grinning: A zapadneš bez problémov. Keď chceš prídem ti pomôcť vytlačiť kočík hore kopcom, ale domov to už zvládneš sama :grinning: :grinning: :grinning: . My sme totiž vonku od 9-tej :grinning: :grinning:
Budeme sa tešiť :grinning: :grinning:.

Danka dnes sme boli aj na ihrisku pozrieť tatíka. Mal tréning. Som sa obzerala či ta náhodou nestretnem.
Ale to by sa nám potom papúlky nezastavili :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala bola cele poobedie vonku s MM...na dvore aj na prechadzke :slight_smile:
ja som trosku upratovala...a liecim Barborku...uz 4 den ma teploty,mame anginu :frowning2:
1. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tuším sa bacilom u vás páči :angry:
1. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti,danca ja vam niekedy tu chtelnicu zavidim vy mozte kocikovat aj 3 hodiny a vzdy po inej ulici ja kocikujem hodinu a mam prejdenu dedinu tri krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blška my sa už moc ani nekočíkujeme, lebo drobec chce stále len chodiť. A strašne protestuje keď ho idem dať do kočara :frowning2: , ale keď sa rozbehneme tak sedí. No ako náhle zastanem, a začnem s niekym debatiť tak ide vyskočiť s kočára. takže väčšinou na pešáka.

Ale teraz ešte vydrží chvíľu sedieť v trojkolke. dostal predčasne od naších k rôčku. Dali nám ju vyslúšať, a už aj ostala u nás.
1. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko....
Dada,dobrééééé....ešte že to posledné trojčátko nezačína na Ch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vonku vyzerá byť krásne....a má byť pekne až do dalšieho štvrtka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekný slnečný deň :sunglasses:

síce mm "depku" ale počko ma potešilo :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok