♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
2. apr 2009

dobreee ranko.... 🙂

nas tiez nechce byt v kociku len na pesaka ale na bicykli si rad vozi to sedka a mama ho vozi dneska poobede ideme tiez na bicykli. 😀

milhaus
2. apr 2009

ahojte
mne sa chce strasne spat, rano som robila radovi ranajky a rano ma lucka zobudila, otvori si dvere a pride z izby do spálne
dneska šiel do toho kolína, ma navigáciu ale skorej ako večer sa asi nevráti a pondelok alebo utorok zasa do brna na pracovnu skušku
peter, jeho brat si zohnal dobre platenu brigadu, somar, že to nechce aj radovi dohodit

petka015
2. apr 2009

zuzi coze mas depku????

milhaus
2. apr 2009

vraj 13 000 za tyžden dostane v TT, to ma dobre podla mna i Rado to večer spominal ale on mu to nechce vybavit

mimusbe
2. apr 2009

dobre ranko...

blska a ty kde byvas? ja to mam tak isto...som hodinu vonku a uz neviem kam mam ist 😠 cela dedina prejdena...vsetko uz poznam naspamet....

dadul...no teda parada ...tak gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my sme vcera dali prvykrat mrkvovu vyzivu...hippku...som myslela ze to nebude jest...je to inak strasny grc...smrdi mi to a este jeto hrozne aj na chut...ale mala jedla az mala grce za usami....tak asi chutilo 😀 😀

a dali sme aj kasu na dobru noc...ze na zasytenie...a 3 razy bola hore 😕 😀 😀 ale to sa len mrvila a kopala mi do prebalovacieho pultu...a po chvili zaspala....

dnes je zase krasne od rana...tak sa vytesujem...pojdeme zase von na prechadzku....

znamej sa narodilo predvcerom babino...ani som poriadne nevedela 😅

melania...48cm a 2800g....taky drobcek 🙂🙂

nika2
2. apr 2009

ahojte,
nejake drobatka sa rodia 🙂 aj moja mala 2190g a teraz ma uz skoro 10kg. ale to bola skor.
blska dnes sa tam chystam do tej protetiky. tak hadam nieco kupim. a tenisky si ake kupila? maju aj tu nejaku vlozku vnutri ako pisala peta? inak vcera som sa rozpravala z jednou znamou co je ortopedicka, ze ake topanky a tak. a povedala, ze nemusim pozerat ci ma vo vnutri ortopedicku vlozku lebo detom az od 3 rokov sa zacina formovat slapa . zatial tam maju tukovy vankusik. hlavne aby boli nad clenky . inak to cislovanie je nejake divne. lebo mame doma capacky tenisky 19-tky. a ked som jej bola kupovat papucky tak ked som chcela 20-tky ,tie boli strasne velke. tak som jej kupila 18-ky.
a dnes je krasne, prevetrame novu karicku 🙂

nika2
2. apr 2009

mima tie prikrmy kupovane su fakt take ,ze by som to nejedla ani keby som si to osolila. ja malej len varim a kupujem ovocne .lebo toho ovocia teraz moc nebolo cerstveho . teda takeho poriadneho.

nika2
2. apr 2009

blaska a este nevies ci tam nemaju obednajsiu prestavku?

nika2
2. apr 2009

no nepocekam si 😀 😀 😀

danca.b
2. apr 2009

ahojte
nika blcha teraz brazdi ulice Krajneho 😀 😀 my musime byt doobeda doma ☹ kvoli Barborke...este stale ma teploty nad 38 a to uz ma 3 den ATB...uvidime co bude dalej...dufam,ze tie bacily odidu a nepreskocia znovu na malu 😠
a vonku je naaadherne...uz ma laka sadit kvetinky,ale tiez sa neviem tesit naplno...obchadza ma taka teta...ze depka sa vola...tusim aj zuzidr navstivila 😖

milhaus
2. apr 2009

ja som bola s keti a sofi vonku pred ketiinou bytovkou, ja to mam asi 2 min. k nej pešo s Luckou
Lucia je lakomec a hadali sa s Jarkom ale Rastik už celkom pekne cupká

lucinda7
autor
2. apr 2009

my sme boli dooobeda v meste a je tam fakt nádherne....len v nátelníku s dlhým rukávom a veste som bola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby,nedepkujte,jar je tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
2. apr 2009

ja by som mala ist pozret k svokre čo robi redkovka, už by mohla začat vzchádzať ale dneska nie, ked tak zajtra

kluara
2. apr 2009

ahojte!

aj moji chlapi sú vonku v parku, normálne im závidím 😅 ale za 2 hoďky to tu balím a pôjdem si ich užívať 😵 😵 😵

baby, presne ako napísala Lucka, nedepkujte, veď jar je tu, toľko sme na ňu čakali 😝

keti
2. apr 2009

ahojte

Milka no ako bolo fajn, že??? A keď budeš takto chodiť von, tak budeš poznať tóóľko ľudí. 😉

Tá redkovka mi pripomenula, keď som bola tehu. Som si večer doniesla od svokrovcov redkovku na raňajky. Večer som mala na ňu neskutočnú chuť, ale som si povedala, že vydržím do rána. No keby som ja vedela, že v noci ma M povezie do nemocnice, tak by som ju aj zjedla. Ráno mi v nemocnici doniesli rohlík so syrom ☹ . A redkovka doma 😀 😀 neskutočne som nad nou slintala. No a už keď sme prišli domov, tak som redkovku nemohla, aby drobca nebolelo bruško ☹ ☹

Mima aj ja som už počula, že majú Malániu. Naši keď mi to hovorili tak som povedala, že asi zle počuli, že to bude nina 😀 😀
A už máš novú parťáčku na vozenie 😉

dadulka19
2. apr 2009

ahojte 🙂

a dík teda za trojčatká 😀 😀 😀

vonku je bombovo,len zas to Lindu tiahlo nejak k zemi 😖 a večne na ksichtík 😖

baby deplu 😕 ????..nebláznite 😎 😎 😎 ..tešiť sa máte zo slniečka 😉

emily,super,začínaš byť spoločenská 😉 ...

dadulka19
2. apr 2009

deplu????????jéééžiš,jasné že depku 😀 😀 😀

milhaus
2. apr 2009

mala aj bude čochvila vstavat, malokedy spí dlhšie ako hodinu

mimusbe
2. apr 2009

ahojte...

dadul....ze deplu 😀 😀 😀 dobreeee.... 😉 😉

my sme boli doobeda na poste....v obchode a potom na prechadzke...mala si trosku pobuvkala...sme este behli za svokrou na urad na chvilu...

teraz sa napapame ....spravim smotanovu tortu s ovocim a pojdeme zase von 🙂 a tatik potom pride za nami z prace...

dnes je vonku neskutocne krasne...takto by mohlo byt uz stale...ja nepotrebujem horucavy...vyhovuje mi tricko, rifle, tenisky alebo slapky 🙂 🙂

keti: a ty ich poznas?hornakovcov?

no mne sa to melania paci....nepacia sa mi klasicke mena....my sme chceli povodne vanesu...ale ze teta bude mat...ale ta ze uz chce sofiu ...tak ked budeme mat dakedy babo a nahodku bude dievca tak bude vaneska 🙂 a chlapcek bude alex 🙂

nika:ja malej tiez budem varit zeleninku...mame obrovitansky pozemok takze mozem pestovat 🙂 ale len trosku...nebudem to prehanat...

ale to som dostala v tom boxe v porodnici...boli tam dve taketo vyzivky tak som jej to skusila dat...a ta mrkvova vyziva jej chuti viac ako nejaka mliecna kasa...dala som jej trolinka jablcnej od nutrilonu a teda zjedla toho trochu...

dadulka19
2. apr 2009

ja som nad Melániou tiež rozmýšľala 🙂 ,ale nakoniec som ostala pri L-kách 😀

mimu,ja som dávala výživky Bio Little Bee z Kaufáču,tie majú celkom dobrú chuť 😉

zuzidr
2. apr 2009

☹ čaute,no ja mám len takú náladu že mám pociť,že okrem pár výnimiek sa mi posledné 2-3roky hroooozne nedarí a to v ničom čo by som chcela...... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

a momentálne mám obdobie že by som bola najradšej dooma s malou a nie v robote......asi kôli počasiu....... 😕 😅 😠

blcha
2. apr 2009

ahojte dievcence vonku je fakt krasne 😵 😵
danca no doobeda som nebrazdila ulice s kocikom ale lietali sme po doktoroch Eliska uz dva tyzdne hnackuje a nechce nic jest cez vykend jej to preslo ale od vcera zasa zacala tak sme boli porobit vseliake vysetrenia nech vieme z coho to ma 😉

nika potom daj vediet ake topanocky si kupila 😉
botasky som kupila v kocke v tom spirtovom a dokupila som jej tam ortopedicku vlozku lebo tie nemali inak hodila som foto tych topanok do albumu tak kukni ja sa z nich tesim viac ako mala 🙂

mimus uz zacinas s prikrmami ? jedine co ti poradim je aby si jej hned od zaciatku daval tvoje varene lebo ja som davala kupovane a este teraz mam problem do nej dostat moju varu chce len kupovane moje spapa len polievky 😉

keti
2. apr 2009

milka, lucka ti bude dlhšie spinkať. veď bola vonku. Bude vyvetrana, vyšantená 😉 😉

Mima jasné, že ich poznám. 🙂

zuzidr
2. apr 2009

blška ti biele z protetiky sú peknučké a tie adidy sme aj mi vyberali ale MM sa moc nepáčili,tak sme potom také NIKE kúpili....a BTW tie ružové adidy mali v priori hore ked mali zlavy za 15,20€ 😅 😀 😀 😀

miruss
2. apr 2009

Ahojte.
Von je fakt nádherne. 😎
Ja som ráno navarila a potom sme boli von. 🙂
Teraz drobci spia. 🙂
Nedepkujete, veď je krásne, tak úsmev na pery. 🙂

blcha
2. apr 2009

zuzi ja ani netusim ze kolko stali tie adidasy chcela som ine kupovat ale vsetko jej bolo velke a nike boli pekne ale tiez jej nic nesedeli len tie co sme kupili ale su peknucke ,nemali sme cas behat po inych obchodoch a hladat zlavy ale co uz, keby byvam v Piestanoch tak by som to mala obehane a vedela by som

lucinda7
autor
2. apr 2009

keti,dobrá redkovková story 😝 ja si vrele spomínam ako som do seba natlačila bryndzové halušky a o hodku už letelea do pôrodky....ale to ešte s Alexikom....

Mimus,krásne meno pre chlapca máte vybraté 😵

vonku je fakt nááááádherne....napíšeme úlohy a padámne niekam.....odvčera máme tatika doma až do velkonočného pondelka 😎paráda 😵

inak včera tiež jak teplo a 2 detičky v Inčučke mali ešte baraničky 😒 my už sme šiltovky vytiahli 😀 😀 😀 😀

Blška,bohovské sú tie topky....by som ani zdaleka nepovedala že je to Protetika 😕 😕 😕 😕 😕 😕

moji chalni sú odmala zvyknutí na varu.....im som väčšinou narobila do viac pohárikov a mrazila....a mäso uvarené mrazila v kockách na lad a pridávala 😵 ale ked sme boli preč alebo tak tak v pohode Hippky.....teda Hami a sunárek....z hippky sme mali campylobactera 😠 😠 😠 😠

Andy doobeda som aj Anetku s babinou stretla....má nové fáro????a Adka máš kde??? 😝

milhaus
2. apr 2009

13:09 a už aj otvorili dvere na detskej opatrne a kto ich asi otvoril ked rado neni doma a ja som bola v obývačke
teraz poobede sme prešli ten okruh vrchom k škôlke, za nou ten obluk a domu

zuzidr
2. apr 2009

mili prvá veta- aká hádanka??? 😕 😅 😀

mili čo ste ešte nevydržali vonku?

lucinda7
autor
2. apr 2009

Mili,ved jej zober von loptu,odrážadlo alebo trojkolku.....my musíme ísť vždy vybavení 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre