• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
takže druhá strana super :wink:
5. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlate :slight_smile:
to ani len netusim, co porobil, expert :wink:
mali sme peknu chvilku, cele doobedie nekaslal a predchvilou ho to tak chytilo, ze vrackal, drobcek, a aj antibiotka v tahu, ale dufam, ze nieco sa uz vstrebalo :angry:
5. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ďakujem za blahoželania. :slight_smile:
Luci šťastnú cestu. :slight_smile:
Maródom skoré uzdravenie. :unamused:
U nás dnes varil MM. Slepačiu polievku, cestovinu a kuracie prsia na zelenine.
:slight_smile:
Ja som umyla chladničku, vytrela dlážky a bola s drobcami von. Poobede obaja spali, tak som požehlila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka všetko najlepšie k meninkám prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindi,IP :wink:

Aňa,dúfam,že Brankovi to už zaberá :unamused: čo má,aké ATB ?? :confused:
5. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme dneska došli z myjavy od včera, bolo super, dneska sme boli u Luckinej prababky na vajička
5. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dieťa spinká, mám požehlené ešte kávička a koníka :grinning: :grinning: :grinning:
andy nemám ip:unamused:
5. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lindi,idem na to ešte raz..mala som to celé napísané-veľmi dlhé ,voľačo som stlačila omylom a vymazalo sa mi to :confounded:
5. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí aj mne sa to stáva :wink:
5. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

mirke vsetko NAJ k meninam

chorym skore uzdravenie :slight_smile:

tak my sme mali v celku pekny vikend...v piatok prisla k nam mamina ...boli sme na prechadzke....

vcera nam zavazali na pozemok hlinu...,,zhodili,,nam 3 tatry ....takze MM mal skoro cely den kopec prace...bola aj brigada....znamy co ma bager nemal cas takze to rucne prevazali ....

ja som si presadila kvetinky :slight_smile: :slight_smile:..vyzametala som pred domom....terasu atd....na vecer sme boli volit a potom sme boli vo vrbovom v lidli...

dneska sme boli na prechadzke v piestanoch....dali sme si zmrzku :slight_smile::slight_smile: mala celu prechadzku prebuvkala...:slight_smile:

potom sme isli k nasim na navstevu a odtial do trnavy do baumaxu...pokupila som si hrablicky, lopatku, atd ...zahradkarske potreby :grinning: :grinning:

elise....ja som dnes otocila dve pracky ....takze ma zehlenie caka zajtra....:slight_smile:

som si vytiahla lehatko na terasu...tak snad bude trochu casu a trosku sa opalim :grinning: :grinning:

mili...neboli ste nahodou cca medzi 7 a 8 teraz vecer vonku aj s TM? sa mi zda ze ked sme isli cez chtelnicu ze som ta videla....
5. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
konečne mám pekarničku. Boli sme pre deti na MY, tak budem mať odznova ten istý kolotoč.
5. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martao akú ste kúpili? :slight_smile:
Ja budem mať zajtra fraj. navarené mám, požehlila som poobede, keď decká spali a upratovala som v sobotu. :sunglasses:
Poobede sme boli na dlhej vychádzke a potom som sa kúpala s Kubkom a Zuzkou. :slight_smile:
A ešte raz ďakujem všetkým za blohoželania, ste zlaté. :slight_smile:
5. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, berie zinnat, uz zabral, teplotu nema, aj ten kasel je uz lepsie, poobede, ako sa zobudil, nekaslal :slight_smile:
zato ja som doriadena, nejak to budem musiet v robote vydrzat :unamused:
tento tyzden by sa Tomas zastavil, napis kedy :wink:
este musim dovarit masko na zajtra, varuje dedo, tak nech sa chlapi najedia :grinning:
5. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika,to je jedno,budeme určite doma,keďže malý je chorý ..Tomáš chodí okolo tej 18.-19. ??
pošli mi potom SMS :wink:
5. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaaaaute....
hlásim sa vám konečne z Liptova :dizzy_face:
cesta bola super,cesty poloprázdne,cestou sme sa stavovali v tom laugariciu/velmi sa mi pozdáva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /aj v žiline v Dubni :dizzy_face:

inak je tu rovnako krásne teplúčko ako doma akolo 20C....dnes nás čaká večer aj bazen a mna masáááááž na ktorú sa už neskutočne tešííííííím :dizzy_face:

akurát Maximko sa večťer pýtal domov,lebo TOTO MAMINKA NENI DOMOV :grinning: :grinning: :grinning:

je tu dosť malých detičiek task má parťákov....teda skôr parťáčky :dizzy_face:

Marti akú si nakoniec kupila tú pekárničku????ja mám tú Moulinex XXl... :dizzy_face:

a chorúšikom skoré uzdravenie.....zas pri volnej chvílke sa ozvem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci tak si to užite. :slight_smile:
Aj ja sa teším na masáž, chystám sa na ňu v Poprade. V stredu alebo vo štvrtok ideme do Popradu a ja s deckami ostanem ešte 2 týždne po Veľkej noci. Mamka bude mať dovolenku. Už sa teším. :slight_smile:
6. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

tak už som zase v robote :confused: sa mi nejak nechcelo dnes :unamused: a ani slniečko nesvieti :slight_smile:
6. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

Kúpili sme ETA DUPLICA, sú tam pridané 2 nádobky navyše, sú na dva 500 g chlebíky. Bola k tomu zdarma aj kuchynská digitálna váha. Moulinex XXL nemali.

Boli sme aj v Laugariciu. MM skoro kleplo. Všetko drahé. Boli sme pozerať kočík a skoro sme kúpili za 21 000,-.
Dajú sa v ňom voziť naraz 2 deti rozneho veku. Kedy ho mali pri 2 dieťati, tak ho kúpime.
6. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maretao myslíš asi kočík Phil&teds či ako sa to píše,ja keby som mal tiež dve deti po sebe tak by som si ho kúpila :grinning:

ale kedže plánujeme druhé až za 1,5 roka tak to už Emmka bude veelka slečna na kočík,ona už ani teraz nechodí v kočíku,len ked ideme niekde na celý deň.aby v nom mohla spať :grinning:

a v laugariciu drahé hovoríte,myselea som že tam budú zlavy a prijatelné ceny, sa tam behom dvoch týždnov tiež chystáme :grinning:
6. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

My sme mali tiež najskôr pracovný a potom pekný víkend.

Svokor a manžel zapájali elektriku. Takže už môžme fičať na plno. Jeden pánko ju prišiel zablombovať a spustiť, ale to čo si pýtal tak nám padla sánka. :angry: :angry: Už ho viac volať nebudeme. :unamused:
potom ešte vymerali dom. A môžme veselo kopať :wink:

Poobede sme boli manžela pozrieť na futbale. A zase dal gól :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Šikulko náš.
No a v nedeľu sme boli pozvaný k svokrovcom na obed, takže som si polavila od nedeľného obedu. :wink:A keď sme sa vyspinkali, a manžel nehral výnimočne futbal v nedeľu, tak sme išli na prechádzku ako kompletná rodinka. :slight_smile:

A dnes máme na pláne piecť baránčekov, takže ideme k svokrovcom. Zatiaľ čo bude drobček spinkať, tak my budeme piecť.

A našu rôčikovú oslavu sme nakoniec nechali na pondelok. lebo som úplne zabudla, že sa mäso v sobotu nesmie.
Tak aspoň nemusím chystať na 2x :wink:

Aby som nezabudla Mirke všetúúúčko naj, a chorým skoré uzdravenie :wink:
6. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

slnka nikde....som sa tesila ze sa poobede ked bude mala buvat na chvilu vyvalim na terasu na lehatko a slnka nikde :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zuzi....nasi mali doma letak o laugariciu...a mne sa tam nezdali az take drahe veci....mozno len teraz take ,,otvaracie,,su lacnejsie...ale asi potom uz budu drahsie...vsekto to tam je znackove....

co dnes varite? u nas sa prvykrat stalo ze sme vcera spapali co bolo na obed :slight_smile: :slight_smile:

my druhe neplanujeme teraz aspon 3 roky vobec....:slight_smile::slight_smile: asi by ma klepla pepka...keby bolo namne asi by som ostala len pri malej :sweat_smile:

ale ved uvidime :slight_smile:
6. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
a tu trosku svieti slniecko, ale aj mracna su. no hlavne,ze je teplo :slight_smile:
mima a kedy ste vcera boli v meste? nestretla som ta. boli sme na Banke blahozelat a potom na hodinku sme sa isli prejst do mesta a na zmrzku.
6. apr 2009 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika....boli sme medzi 2 a pol 4.....isli sme cez winterku, cez skleny most a tam sme pri fontane na kupelnom ostrove ostali sediet a slnit sa jak jasterice :grinning:
6. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima som ti zabudla odpovedať, že VP mám už 10 rokov, len som niekde zapatrošila doklady tak som musela ísť vybavovať. Takže v piatok som bolo v PN, zatiaľ čo svokra bola u dr., tak my sme sa išli pozrieť na labute. Teda baby vám poviem, že vám aj závidím tie Piešťany.
No a po príchode domov som rýchlo malého nakrmila a zas utekala do TT. Tam som išla zase do banky. Trošku som si pobehala mesto, tesco.... A o 15-tej som utekala samozrejme na aute :grinning: :grinning: pre M do práce.
6. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus no ak všetko pôjde tak ako má tak mi by sme ešte behom 2rokov určite jedno a po tridsiatke ešte tretie ,ale to je veeelmi daleká budúcnosť ale dve určite :sweat_smile: :grinning: a vekový rozdiel by som chcela tak 3-5rokov :grinning:
6. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima aha tak to uz sme boli naspet na Banke :slight_smile:
6. apr 2009 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr ti si si to ale naplanovala
6. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahoj mili....no to sú len predbežné plány ale človek mieni a pán boh mení,nevieme čo bude zajtra nie ešte za 3-4-10rokov ale tak by sme chceli....
6. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme že nie,že by sme to tak "chceli" ale budeme sa snažiť aby to tak bolo,lebo nemôže človek len chcieť ale sa aj snažiť a urobiť všetko pre to,aby mal podmienky stanovený cieľ si aj spniť.....zatial s menšími odchylkami sa nám darí tak ako by sme chceli :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok