♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
5. apr 2009

takže druhá strana super 😉

anika
5. apr 2009

🙂

anika
5. apr 2009

ste zlate 🙂
to ani len netusim, co porobil, expert 😉
mali sme peknu chvilku, cele doobedie nekaslal a predchvilou ho to tak chytilo, ze vrackal, drobcek, a aj antibiotka v tahu, ale dufam, ze nieco sa uz vstrebalo 😠

miruss
5. apr 2009

Ahojte.
Ďakujem za blahoželania. 🙂
Luci šťastnú cestu. 🙂
Maródom skoré uzdravenie. 😒
U nás dnes varil MM. Slepačiu polievku, cestovinu a kuracie prsia na zelenine.
🙂
Ja som umyla chladničku, vytrela dlážky a bola s drobcami von. Poobede obaja spali, tak som požehlila. 😝

elise
5. apr 2009

mirka všetko najlepšie k meninkám prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

andy.a
5. apr 2009

Lindi,IP 😉

Aňa,dúfam,že Brankovi to už zaberá 😒 čo má,aké ATB ?? 😕

milhaus
5. apr 2009

mi sme dneska došli z myjavy od včera, bolo super, dneska sme boli u Luckinej prababky na vajička

elise
5. apr 2009

ahojte tak dieťa spinká, mám požehlené ešte kávička a koníka 😀 😀 😀
andy nemám ip😒

andy.a
5. apr 2009

Lindi,idem na to ešte raz..mala som to celé napísané-veľmi dlhé ,voľačo som stlačila omylom a vymazalo sa mi to 😖

elise
5. apr 2009

nevadí aj mne sa to stáva 😉

mimusbe
5. apr 2009

ahojte...

mirke vsetko NAJ k meninam

chorym skore uzdravenie 🙂

tak my sme mali v celku pekny vikend...v piatok prisla k nam mamina ...boli sme na prechadzke....

vcera nam zavazali na pozemok hlinu...,,zhodili,,nam 3 tatry ....takze MM mal skoro cely den kopec prace...bola aj brigada....znamy co ma bager nemal cas takze to rucne prevazali ....

ja som si presadila kvetinky 🙂 🙂..vyzametala som pred domom....terasu atd....na vecer sme boli volit a potom sme boli vo vrbovom v lidli...

dneska sme boli na prechadzke v piestanoch....dali sme si zmrzku 🙂🙂 mala celu prechadzku prebuvkala...🙂

potom sme isli k nasim na navstevu a odtial do trnavy do baumaxu...pokupila som si hrablicky, lopatku, atd ...zahradkarske potreby 😀 😀

elise....ja som dnes otocila dve pracky ....takze ma zehlenie caka zajtra....🙂

som si vytiahla lehatko na terasu...tak snad bude trochu casu a trosku sa opalim 😀 😀

mili...neboli ste nahodou cca medzi 7 a 8 teraz vecer vonku aj s TM? sa mi zda ze ked sme isli cez chtelnicu ze som ta videla....

martao
5. apr 2009

ahojte,
konečne mám pekarničku. Boli sme pre deti na MY, tak budem mať odznova ten istý kolotoč.

miruss
5. apr 2009

Martao akú ste kúpili? 🙂
Ja budem mať zajtra fraj. navarené mám, požehlila som poobede, keď decká spali a upratovala som v sobotu. 😎
Poobede sme boli na dlhej vychádzke a potom som sa kúpala s Kubkom a Zuzkou. 🙂
A ešte raz ďakujem všetkým za blohoželania, ste zlaté. 🙂

anika
5. apr 2009

andy, berie zinnat, uz zabral, teplotu nema, aj ten kasel je uz lepsie, poobede, ako sa zobudil, nekaslal 🙂
zato ja som doriadena, nejak to budem musiet v robote vydrzat 😒
tento tyzden by sa Tomas zastavil, napis kedy 😉
este musim dovarit masko na zajtra, varuje dedo, tak nech sa chlapi najedia 😀

andy.a
5. apr 2009

Anika,to je jedno,budeme určite doma,keďže malý je chorý ..Tomáš chodí okolo tej 18.-19. ??
pošli mi potom SMS 😉

lucinda7
autor
6. apr 2009

no čaaaaute....
hlásim sa vám konečne z Liptova 😵
cesta bola super,cesty poloprázdne,cestou sme sa stavovali v tom laugariciu/velmi sa mi pozdáva 😀 😀 😀 😀 /aj v žiline v Dubni 😵

inak je tu rovnako krásne teplúčko ako doma akolo 20C....dnes nás čaká večer aj bazen a mna masáááááž na ktorú sa už neskutočne tešííííííím 😵

akurát Maximko sa večťer pýtal domov,lebo TOTO MAMINKA NENI DOMOV 😀 😀 😀

je tu dosť malých detičiek task má parťákov....teda skôr parťáčky 😵

Marti akú si nakoniec kupila tú pekárničku????ja mám tú Moulinex XXl... 😵

a chorúšikom skoré uzdravenie.....zas pri volnej chvílke sa ozvem... 😀 😀 😀 😀

miruss
6. apr 2009

Luci tak si to užite. 🙂
Aj ja sa teším na masáž, chystám sa na ňu v Poprade. V stredu alebo vo štvrtok ideme do Popradu a ja s deckami ostanem ešte 2 týždne po Veľkej noci. Mamka bude mať dovolenku. Už sa teším. 🙂

zuzidr
6. apr 2009

Ahojte 😀

tak už som zase v robote 😕 sa mi nejak nechcelo dnes 😒 a ani slniečko nesvieti 🙂

martao
6. apr 2009

Dobré ránko,

Kúpili sme ETA DUPLICA, sú tam pridané 2 nádobky navyše, sú na dva 500 g chlebíky. Bola k tomu zdarma aj kuchynská digitálna váha. Moulinex XXL nemali.

Boli sme aj v Laugariciu. MM skoro kleplo. Všetko drahé. Boli sme pozerať kočík a skoro sme kúpili za 21 000,-.
Dajú sa v ňom voziť naraz 2 deti rozneho veku. Kedy ho mali pri 2 dieťati, tak ho kúpime.

zuzidr
6. apr 2009

maretao myslíš asi kočík Phil&teds či ako sa to píše,ja keby som mal tiež dve deti po sebe tak by som si ho kúpila 😀

ale kedže plánujeme druhé až za 1,5 roka tak to už Emmka bude veelka slečna na kočík,ona už ani teraz nechodí v kočíku,len ked ideme niekde na celý deň.aby v nom mohla spať 😀

a v laugariciu drahé hovoríte,myselea som že tam budú zlavy a prijatelné ceny, sa tam behom dvoch týždnov tiež chystáme 😀

keti
6. apr 2009

Dobré ránko

My sme mali tiež najskôr pracovný a potom pekný víkend.

Svokor a manžel zapájali elektriku. Takže už môžme fičať na plno. Jeden pánko ju prišiel zablombovať a spustiť, ale to čo si pýtal tak nám padla sánka. 😠 😠 Už ho viac volať nebudeme. 😒
potom ešte vymerali dom. A môžme veselo kopať 😉

Poobede sme boli manžela pozrieť na futbale. A zase dal gól 🙂 🙂 🙂 🙂 Šikulko náš.
No a v nedeľu sme boli pozvaný k svokrovcom na obed, takže som si polavila od nedeľného obedu. 😉A keď sme sa vyspinkali, a manžel nehral výnimočne futbal v nedeľu, tak sme išli na prechádzku ako kompletná rodinka. 🙂

A dnes máme na pláne piecť baránčekov, takže ideme k svokrovcom. Zatiaľ čo bude drobček spinkať, tak my budeme piecť.

A našu rôčikovú oslavu sme nakoniec nechali na pondelok. lebo som úplne zabudla, že sa mäso v sobotu nesmie.
Tak aspoň nemusím chystať na 2x 😉

Aby som nezabudla Mirke všetúúúčko naj, a chorým skoré uzdravenie 😉

mimusbe
6. apr 2009

dobre ranko...

slnka nikde....som sa tesila ze sa poobede ked bude mala buvat na chvilu vyvalim na terasu na lehatko a slnka nikde 😕 😕 🙂 🙂 🙂

zuzi....nasi mali doma letak o laugariciu...a mne sa tam nezdali az take drahe veci....mozno len teraz take ,,otvaracie,,su lacnejsie...ale asi potom uz budu drahsie...vsekto to tam je znackove....

co dnes varite? u nas sa prvykrat stalo ze sme vcera spapali co bolo na obed 🙂 🙂

my druhe neplanujeme teraz aspon 3 roky vobec....🙂🙂 asi by ma klepla pepka...keby bolo namne asi by som ostala len pri malej 😅

ale ved uvidime 🙂

nika2
6. apr 2009

ahojte,
a tu trosku svieti slniecko, ale aj mracna su. no hlavne,ze je teplo 🙂
mima a kedy ste vcera boli v meste? nestretla som ta. boli sme na Banke blahozelat a potom na hodinku sme sa isli prejst do mesta a na zmrzku.

mimusbe
6. apr 2009

nika....boli sme medzi 2 a pol 4.....isli sme cez winterku, cez skleny most a tam sme pri fontane na kupelnom ostrove ostali sediet a slnit sa jak jasterice 😀

keti
6. apr 2009

mima som ti zabudla odpovedať, že VP mám už 10 rokov, len som niekde zapatrošila doklady tak som musela ísť vybavovať. Takže v piatok som bolo v PN, zatiaľ čo svokra bola u dr., tak my sme sa išli pozrieť na labute. Teda baby vám poviem, že vám aj závidím tie Piešťany.
No a po príchode domov som rýchlo malého nakrmila a zas utekala do TT. Tam som išla zase do banky. Trošku som si pobehala mesto, tesco.... A o 15-tej som utekala samozrejme na aute 😀 😀 pre M do práce.

zuzidr
6. apr 2009

mimus no ak všetko pôjde tak ako má tak mi by sme ešte behom 2rokov určite jedno a po tridsiatke ešte tretie ,ale to je veeelmi daleká budúcnosť ale dve určite 😅 😀 a vekový rozdiel by som chcela tak 3-5rokov 😀

nika2
6. apr 2009

mima aha tak to uz sme boli naspet na Banke 🙂

milhaus
6. apr 2009

zuzidr ti si si to ale naplanovala

zuzidr
6. apr 2009

inak ahoj mili....no to sú len predbežné plány ale človek mieni a pán boh mení,nevieme čo bude zajtra nie ešte za 3-4-10rokov ale tak by sme chceli....

zuzidr
6. apr 2009

a samozrejme že nie,že by sme to tak "chceli" ale budeme sa snažiť aby to tak bolo,lebo nemôže človek len chcieť ale sa aj snažiť a urobiť všetko pre to,aby mal podmienky stanovený cieľ si aj spniť.....zatial s menšími odchylkami sa nám darí tak ako by sme chceli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre