♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
8. apr 2009

mi sme boli sadit zemiaky, polka je už v zemi, čo su asi teda 2 - 3 mechy

nika2
8. apr 2009

ahojte,
dnes som bola v deichmanne ,ci ako sa to pise. kuila som si tam balerinky. teplo bolo teda dobre. jak v lete. dnes som dostala saty co som si objednala cez net. su nastastie dobre. takze uz len topanky zajtra behnem pozret a mozme ist na svadbu 🙂

dadulka19
8. apr 2009

andy,dík za pochvalu 😉 .Lucka áno,to je anjelik 🙂 ,no Lindula pravý opak 😝 ,ona sa len pred inými tvári,že je kľudná 😀 ...jej druhé meno je Tornádo 😖

teplo vonku bolo 🙂 úplne super 🙂 ,ale na ten ohoz zopár ľudí 😖 ,len som zírala....nejaké dievčatká len v šatkách na ramienka a jedna baba dokonca tielko,kraťasy a žabky 😕 ...

andy.a
8. apr 2009

Dada,ráno,ako som šla na vlak-tak decká v kraťasoch s holými nohami..puboši 😀 😝

a jedna baba v mojom veku mala kožený kabát až po členky 😕 😕 😕 taký rovný strih,to som ešte v živote nevidela 😀 😀 😝 evidentne nový,asi ho musela ukázať 😀 😀 😝 a na hlave štrikovanú staromódnu čapicu 😀 😀 😀 kočka veliká 😀 😀 😀

zuzidr
9. apr 2009

Ahojte,pekné ránko želám 😀 dnes si berem pol dna volna lebo mám ešte bordel všade,musím vyupratovaať a večer ísť na nákup,to zas bude pálka v tescu a Dmku 😅 😀

mimusbe
9. apr 2009

dobre ranko...

zuzi...aj MM ma dnes pol dna dovolenku....a ideme na nakup...tesco kaufland dmko....🙂🙂 zase kopec penazi v keli 😖

ja si upratujem priebezne kazdy den nieco...ked sa da...takze nemam potom toho naraz moc...

no ja veru neviem ako mam malu obliekat...na jednej strane nechcem aby bola ,,prehriata/spotena....a na druhej strane si myslim ze je este mala aby chodila na lahko...

a veru ako pisete...ludia chodia hociako obleceni...jedny v kratasoch...druhy v hrubych trigoviciach... 😀 😀

mne stacia rifle a tricko s kratkym rukavom 😀 😀

zuzidr
9. apr 2009

mimu aj ja chodím v dlhých nohaviciach a blúzke s KR alebo suknu a silonky 😅 😀

a malá nosí ponožky,tepláky tričko s krátkym a na to tričko s dlhým ale tenšie nie moc hrubé....ale toto jej obliekam okolo tej 17tej,ked pôjdeme na velkú noc niekde poobede a bude teplo tak pančušky,suknička a tričko s krátky rukávom 😀

mimusbe
9. apr 2009

zuzi...len Emmka je uz velka slecna...tak ju uz asi trocha inak obliekas ako ja malu 🙂

ze sukna....ty brdo...to ani neviem co je 😀 a dlho ani vediet nebudem 😀 😀 😀 ale sak kratke gate to istia 🙂 🙂

zuzidr
9. apr 2009

mimus ja tiež suknu len sem-tam ale do roboty musím nejako elegantne ale mám krátke gate vo všetkých farbách tak tie to istia 🙂

mimia moj synovec má tiež 5 mes a cez obed ked je fakt teplo mu švagriná tiež dáva len ponjožky terpláky a bud body s KR alebo s DR potom už okolo tej piatej nejakú mikinu tenšiu na vrch 😅 😀

ja som malú nikdy nebabušla nejako extra takže ona je zvyjnutá po mne 😀 😀

mimusbe
9. apr 2009

ja ju tiez nebabusim....len nechcem zbytocne aby bola chora...

tiez jej presne obliekam toto...ponozky...teplaky alebo galotky...a nieco tenke na vrch....a ked by som jej dala satky alebo sukienku tak pancusky...🙂 🙂

nejako ma dnes boli hrozne hlava 😖

aj budes zuzi daco piect dobreho na velku noc?ja by som trosku daco chcela...len rozmyslam kedy a co 😀 😀

petka015
9. apr 2009

ahojte

mima ja malemu davam body s dlhym rukavom a teplacky a ponozky a navecer mu dam drigovicku tensiu kedze sedi v kociku nie je mu az tak teplo. 🙂 🙂

zuzi ved musis vyplatu oplieskat co by si robila s tolkymi peniazmi?????? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
9. apr 2009

peti no jasne lebo ja sa v nich kúpem tak ich postupne aspom do tesca nosím,lebo sa o ne doma potkýname 😀 😀 😀

mimus budem piecť slané syrové vykrajovance,a mám takú formu so zajačikmi a vajíčkami len neviem aké cesto sdo toho bábovnkové sa mi zdá kdehké,muffinové tiež....ak máte najký taký recept na niečo vykrajované alebo čo sa dáva do formičiek tak napíšte....ale niečo lahké a rýchle... 😀

nika2
9. apr 2009

ahojte,
inak ja malej este davam pancusky pod gate. lebo ponozky musime ist kupit. mame len take malinke 🙂 ale tiez obcas neviem ako sa aj ja mam obliect ked pozrem cez okno ako chodia.

mimusbe
9. apr 2009

zuzi...sak tam daj linecke cesto...to nie je az take velmi krehke ze by sa rozpadavalo a podla mna je velmi chutne...ja asi spravim tiez par takychto povykrajovanych z lineckeho cesta...

no teeeda...aj ja by som sa chcela doma potkynat o kopy penazi 😀 😀 😀 😀 😉

milhaus
9. apr 2009

lucka ma na sebe gačky, ponožky, teplaky a tenku košelu s dlhym rukavom a ja som mala rifle a kratke tričko
je vonku fajn, teraz som prišla z obchodu kupit malej jogurty

mimusbe
9. apr 2009

gacky 😀 😀

milhaus
9. apr 2009

nohavičky

petka015
9. apr 2009

zuzi mozem dojst sa k tebe okupat do tej kopy penazi????

prave sme prisli z vonku a dostali sme defekt na kociku pichli sme do sipovej ruze 😀 😀 😀 😀 tatik bude mat robotu ked pride z prace.

tak poobed emusime ist na bicykli von. 🙂 🙂 🙂

nika2
9. apr 2009

ahojte,
bola som si pozret tie topanky k satom. no samozrejme som nic nekupila. ale bola som len v priori.

milhaus
9. apr 2009

videla som sofi s keti, šli do picerky
boli sme na zmrzke, predtym u svokry asi 3 hod. a ešte predtym som varila paprikas a cestoviny k tomu

petka015
9. apr 2009

ahojte

my sme boli na bicykloch pozriet zuzidr a emku v orvisti emmka je zlatunka hrali sa s kubkom s hlinou 😀 😀 😀 😀

zuzidr ako vzdy kocica. 🙂 🙂 🙂

andy.a
10. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

tuším nám tú tému zamknú,veľmi ste sa pohoršili v písaní ☹ 🙄

včera som dávala pár fotiek 🙂 😉

a želám krásne a pohodové Veľkonočné sviatky 🙂 😵 😅

petka015
10. apr 2009

ahojte

prijemne Velkonocne sviatky prajem

andy mala je jak babika v tvaricke strasne zlatucka. a veeelmi peknucke foto.

my chceme ist dneska s kubkom pozret do New Zelandu zvieratka. sice ma maly troska soplik a kaslik ale nic vazne dufam ze nam to hned zmizne. 😒

milhaus
10. apr 2009

petka to kde chcete ist pozret?
mi sme boli doobeda u svokry a ked sme šli späť videli sme keti aj s oboma rastikami

lucinda7
autor
10. apr 2009

krásny den želááám.....
tak my už sme domka,točím práčky jednu za druhou,ale už nemám kde vešať 😒

Mili to je farma so zvieratkami V mODROVEJ cestou na Bezovec 😵

a aj od nás krásne velkonočné sviatky 😵
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/244/244248o...

keti
10. apr 2009

aaahojte

už mám všetko porobené. Navarené, upratané, ožehlené, upečené. teda už len dokončiť tú tortu. tak držte palce nech sa podarí. 😅

neni sa ani čo čudovať, že nás tu je málo. veď vonku je tak nádherne. Aj MM bol doobeda vonku s drobcom. Tak som kľudne mohla fachčiť. Dnes nešli na pozemok nič robiť. drobček sa potešil, že ide tata s ním von.

chcem sa opýtať koľkátkou natierate vaše detičky, lebo my máme 30 DAYLONG, a drobec je už aj tak opálený.

idem ešte pootravovať M, nech dá fotky do PC aj zo stavby. nech si ich poupravujem a vložím.

a hneď zdravím všetky Chtelničanky, ktoré nás čítajú. 😉

andy.a
10. apr 2009

Luci,vitajte doma 🙂 😉 😵

Potom napíš nejaké zážitky,ako bolo a tak 🙂 😉 a fotos hlavne popridávaj 😉

lucinda7
autor
10. apr 2009

andy,dík 😝

bolo fakt super....celý týžden bolo krásne slniečko...celé dni sme boli vonku 😵 a na výletoch 😵

boli sme tam aj dobrá parta....asi 10 malých detičiek...r.2006 tam bodoval 😀 😀 😀 tak večer v herni bola zábava 😀 😀 😀 😀

ešte by som ostala 😵

fotky hodím ked pozmenšujem 😝

sofi
10. apr 2009

Caute babulky,

my sme si spravili vylet do TT k sestre. Drobec vobec nespal, takze vecer odpadne.
Mna upratovanie a pecenie este len caka.

Prajem Vam vsetkym krasne a pozehnane velkonocne sviatky vela vodicky, aby ste boli krasne a zdrave. 😅

sofi
10. apr 2009

Keti,

Rastikovi vsetko najlepsie k dnesnemu rociku, vela zdravicka, vela smiechu, vela huncuctiev 😀 :- a stale rozziarene ocka a nech robi rodicom len radost. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre