♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
11. apr 2009

ahojte 🙂

emily,veď sedačku kúpiš aj v Culexe a prilby majú teraz v Kaufáči za fajn cenu 🙂 ...To ja som sa pred rokom nazháňala prilby na takú malú hlavu a tento rok je ich ako na...... 😀

keti
11. apr 2009

Milka si uvedom, že Lucka je vaša a nie svokrina dcéra !!! tak hľadaj program, aby sa tam zmestila aj Lucka.
tak sa chodte prejsť, a potom opekať. A nerozčuľuj sa, že svokra má robotu a nemôže strážiť.

Nepíšem to v zlom, tak sa nenahnevaj. 😉 😝

keti
11. apr 2009

torta je hotova, a hodila som ju aj do albumu.
Tak už len teraz dufať, že bude chutiť 😀 😝

lucinda7
autor
11. apr 2009

Mili až ma zo stoličky dvihlo.... 😠 😠 😠 😠
hlavne že máte nové auto,bezpečnosť a spoločnosť malej je na x-tom mieste.... 😖

lucinda7
autor
11. apr 2009

Keti,pekný macko 😝

mne zobrali drobcov naši do parku tak mám chvílu frei 😵 točím práčku a pečiem mafiiny 😀 😀 😀 😀 😀

mimusbe
11. apr 2009

keti...pekna torticka.... 😉

luci....asi ani na Xtom mieste nie...podla toho co pise.... 😖

cloveku az vlasy vstavaju ztakych blbin...

u nas je prvorada mala a vsetko sa toci LEN A LEN okolo nej...vsetko a vsetci ostatni su az na dalsom mieste....

andy.a
11. apr 2009

čaute 😎 😎 😎

my sme došli od svokr. 😝 decká majú sladkostí na 2 roky dopredu,zasa to budem musieť asi sama jesť 😖 😀 😝 keďže oni sladké 😕 neľúbia 😕 😝 😖

Keti,ja som ešte včera večer pozerala tvoje fotečky 😕 😅 tá macková torta dobre vyzerala,musím ešte mrknúť hotový výtvor 😝 😀 a malý sa určite tešil z toľkých darčekov,podarený je 😕 😅 😵

Milka,sorry,ale to čo píšeš..ako nejaká puboška a nie dospelá matka malého dieťaťa 😔 😔 😔 "že chceli sme sa ísť s Radom bicyklovať atď.." fakt akoby ste ani dieťa nemali 😒 ☹

andy.a
11. apr 2009

Keti,tak aj hotová tortička vyzerá super 😝 😝 😝 plnka bola aká ?? 😕 😝 😝 😅

pozerala som v AB-čku,že zajtra to hľadanie veľkonoč.vajíčok na Kúpeľnom ostrove,čo tu Linda spomínala /ozaj,kde je ?? 😕 😒 /..začína okolo 14.hod.a končí 15:30..no,to ešte malá zväčša spí a potom papá,čo viete ako u nás trvá dosť dlho,tak sa tam žiaľ asi nedostaneme 😒 😖 ☹
čo už,škoda ☹ 😒

mimusbe
11. apr 2009

andy.....to tu mozme zapisat tristo stran a je to na dve veci....urazi sa....na chvilu sem nepride a bude len citat a potom to bude odznova... 😖

niekedy mi to pripada ze si Milka ako bez usi/oci....jeto ako hrach na stenu hadzat.... 🙄 🙄

niektore pary nemozu mat deti a co by za ne dali....a ty mas krasnu dceru a uplne na nu kasles.... 😠 😠 😖

take reci....ozaj hodnee len pubertacky...matka dietata sa chova trosku inak....mam pocit ze myslis len na seba...aby si sa ty nenudila alebo co 😖

ved ste rodina...mate zazivat vsetko spolu...

.asi som padnuta na hlavu alebo co ....ale taketo zmyslanie a chovanie ja fakt nedokazem pochopit... 😒 😒

my sme boli na chvilocku vonku sa prevetrat....boli sme akoze v kostole 😀 😀 ...boli nejake velkonocne obrady...

sme stretli sestricku ktora mi bola pri porode...resp. ktora sa potom tam o mna starala po porode ....velmi mila 😵 😵 aj si nas trosku pametala 🙂

elise
11. apr 2009

ahojte mna chytila včera viroza len som vracala a bola som malátna len som spala a spala...ale našťastie je užok. zajtra sa chystáme na ten kupelný ostrov zbierať vajíčka malý je už ok antobiotiká dobrané a dufam že bude dobre počasie. idem vás dočítať 😉

milhaus
11. apr 2009

snad mame pravo byt niekedy sami a to som myslela sedačku na bicykel nie do auta, do auta davno mame

milhaus
11. apr 2009

mam svoj bicykel a len mi tu stoji, aspon raz za rok sa teda povozit chcem

keti
11. apr 2009

Milka prepáč, ale na toto si mala myslieť skôr, ako ste si naplánovali Lucku.Že tak skoro nebudeš sama. Neboj príde také obdobie, že nebudete chcieť byť len sami.

vy radšej druhé ani neplánujte, lebo tak sami skoro ozaj nebudete.

vyčkaj času, a za chvíľku sa bude Lucka s vami bicyklovať. ten bicykel ti neutečie. nič neboj ani ja som nebola na bicykli ani nepamätám. Už je aj prachom zapadaný 😀 😀

andy plnka je čokoládová to si zas MM rozkázal. A len čo som to dokončila, tak sa mi vrhol na misku, a už aj vyškrabávali čo tam ostalo. Lebo drobec, čo má tato tak aj on musí mať. 😀 😀

kluara
11. apr 2009

ahojte!
dodatočne Rastíkovi všetko najlepšie k rôčiku 🙂
dnes som sa stretla s Dadou, ale veľa času na kecanie sme nemali, ponáhľali na bus 🙂

lucinda7
autor
11. apr 2009

Emily ja som to pochopila neboj 😝
to auto som dala ako priorovnanie že na NOvé auto máte 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ale kupiť jej prilbu a sedačku nie 😖 načo vám to auto vlastne je??? 😕

milhaus
11. apr 2009

teraz na to fakt neni lebo nemame na nič, šak vieš že rado nerobi, 50 € si požičal od babky a nemame nič

lucinda7
autor
11. apr 2009

Mili,na jednej strane je mi ťa fakt že lúto lebo takýto život je o ničom 😒 😒 😒 😒
ale na druhej strane,ako ste si zariadili tak máte....načo platíte také splátky ked nemáte ani na základné prežitie??? 😠 😕 😖

milhaus
11. apr 2009

mali by sme keby robil a nepočuval otca

milhaus
11. apr 2009

teraz chrape lebo pil pivo na opekačke
lucka sem prišla za mnou lebo sa pokakala tak som ju musela prebalit a utret ritku

mimusbe
11. apr 2009

naco vobec je vam auto??? ved predam auto a aspon kolko tolko kym si najde Rado robotu mate na zivobytie....

ved aj tak nikam nechodite....podla toho co pises... 😖

treba trochu mysliet...aj na zadne vratka a nie len zbrklo kupit auto a nemat robotu atd...

lucinda7
autor
11. apr 2009

nemôžu ho predať,ved ho majú ešte len pár mesiacov 😒
jedine odstúpiť niekomu lizing 😒

milhaus
11. apr 2009

to auto neni nase, je na leasing
už mohol pracu mat keby nepočuval jednu osobu a prekonal trocha svoju hrdosť

milhaus
11. apr 2009

auto rado potrebuje kôli práci hlavne

mimusbe
11. apr 2009

aha....na to som zabudla ze ho maju na leasing....... 😖 😖

uhm....a koli akej praci?tej ktoru stale nema?

lucinda7
autor
11. apr 2009

...ved aj tak používate škodovku 😒

milhaus
11. apr 2009

je zvárač a pracuje s otcom a bratom ako partia
zakladna chyba je v tom že rado sám nevie pracovať
prehovarala som ho zatial aby šiel za menej kym nenajde niečo lepšie, aj mohol ist ale nešiel, kto ho asi prehovoril?
chrustik sa ho vtedy zastavala
on nie je zly ale nie je samostatny

milhaus
11. apr 2009

a ako asi viete ani ja moc nie, som flegmatik a nie som moc spoločenská
ale o Lucku sa viem postarat i ked si rado povie že kričím ale ked je snu dlhšie on robi to iste aj horšie
nie je naučeny byt s nami dlho
film na jojke s paris hilton skončil a pojdem spat
ten film ale nestal za moc

milhaus
11. apr 2009

po čom sa pohybuju tie prilby a sedačky na bicykel?

danca.b
11. apr 2009

ahojte dievcence 🙂
fiha co je to aka tema?neviem sa zorientovat 😉
my sme boli dnes u svokry a bolo fajne 🙂 normal som bola prekvapkana s Paulinky...len tak z nicoho nic urobila prve krôcky...teda ona moc chodit za rucky nechcela,len stvornozky a takto sa nam pustila 🙂
Milka aj my mame vsetci bicykle,ale malej sedacku kupovat nemienime,lebo nam sa to neoplati,kedze sme este na bicykloch, ako rodina nikdy spolu nevyrazili 😕
ale inak , vsetky nase aktivity absolvujeme s detmi...nam by bolo luto nechat ich doma a my by sme sa zabavali.Ale radi chodime na plesy,hodove zabavy a aj diskoteky,kde samozrejme deti neberieme.
ja si myslim,ze svokra ti nevarovala preto,ze chystala k V.Noci a mala toho vela.Takze ju chapem.

mimusbe
11. apr 2009

ozik...v chtelnici je dnes zabava 🙂 🙂 a zajtra v Lopiku 🙂

aj idete niektora? 😝 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre