♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
17. apr 2009

luci,nieeeee 🙂 😵 🙂

milhaus
17. apr 2009

aj tu hrmí a prší raz a raz nie
je to smutné ale volačo musim robit a bolo by to dobré že by som mohla byt s malou ked mam take problemy so straženim

dadulka19
17. apr 2009

no,my prcháme von,ale stále hrmííí 😖 ☹

danca.b
17. apr 2009

my sme uz aj stihli nakupit 🙂 aj zmoknut 😠 ale neva....aspon narastieme 😀 k
k tejto teme sa nas asi moc nezapoji.....aby nas citajuce neroznasali kade,tade 😀 😀
ja som malamat za mesiac 17 let a bolo to....v kukurici....hruuuuza...na zabave v Decticiach,ale nie s MM co mi je luto 😢 😢 😢 a tiez to bolo bleeee 😝
dufam,ze sa aj dalsie pripojite....lebo ani do vcerajsej temy sme sa vsetky nezapojili 😉 ale jasne,ze kto nechce nemusi 🙂 🙂 🙂
Katka mala mi zalomila az teraz....som zvedava dokedy potiahne 😔 😔 😔 🙂

danca.b
17. apr 2009

boooze...pisem jak hotentot....bolo to v Dechticiach...samozrejme 😀 😀 😀
a ostatne....si opravte 😀 😀 😀

kluara
17. apr 2009

čaute!
no zaujímavá téma dňa 😀 😀 😀 ja som mala mať za pár dní 21 a bolo to s MM u nás doma 😝

kluara
17. apr 2009

a k včerajšej téme: sme sídlisková, školská láska, chodila som s jeho naj kamošom, potom s MM, potom zase s tým kamošom a zase s MM..... a teraz som už 11 rokov s MM 🙂

danca.b
17. apr 2009

kluara...sorry,ale asi je cas ,ich novu zamenit 😀 😀 😀

kluara
17. apr 2009

🤐 🤐 🤐

zuzidr
17. apr 2009

baby kde by som kúpila za dobrú cenu cyklosedačku,čo sa montuje dozadu na bicykel?tú do 15alebo 20kg????,dajte typy...díky...alebo pokial ste nikede videli na MMB alebo tak tak hodte link.díky 😀

zuzidr
17. apr 2009

búúúrka jak svina...bojím bojím....aj rádio nám v kanci prestalo hrať 😠 😠 😠 ☹ ☹

domi9
17. apr 2009

Ahoj zuzi,skus sa spytat Peti ona si chce teraz kupit a spominala mi aj kde ale ja som to zabudla. A dnes sa mi o tebe snivalo,ze sme sa stretli na dovolenke na kanarskych ostrovoch a kupali sme sa s delfinmi v tak nadherne krasnom,cistom mori.No fantazia.Uz len cakat kedy sa to splni. 😎 🙂 🙂 😀 😀

zuzidr
17. apr 2009

Domi Peťa kupovala už sedačku kupovala ale malú dopredu,kupovala ju v Krakovanoch ale tam velké ževraj nemajú 😅 😀

a sen si mala nááádherný,veru nebola by zlá dovolenka,my máme o čom pokecať,chlapi by i tiež našli nejakú tému a baby by sa pohrali......súúúúper....idem baliť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domi9
17. apr 2009

Uz ju aj kupila,ani som nevedela.Tak nic. ☹

No aj sa idem pobalit,stretneme sa na letisku.

Uz sa ucis na skusku,mne uz je teraz zle. 59 ludi neurobilo.Ja som si to citala a nic si nepamatam.To je taka k....na. 😔 😢 😠 😠 dufam,ze to urobime 😨

zuzidr
17. apr 2009

no ja sa to učím už asi 2týždne anič....som vymletá.... 😅 😠

kluara
17. apr 2009

zuzi, to máte tú ťažkú skúšku? segra sa tiež drvila ako besná, ale oplatilo sa, spravila 😝

zuzidr
17. apr 2009

mati fakt segra spravila?ja určite nespravím,nemám tolko času ako ked som bola na MD a tie 2-3hod. po večeroch sa mi zdajú málo.... 😠 😠 😠

lucinda7
autor
17. apr 2009

no riadna burka burkovitá 😎 ešte že mi obidvaja krpci spali tak som sa bála sama 😀 😀 😀 😀 😀

Dada,to je super...tak už ani nevaríš a nepečieš zvlásť???a ako si na to prišla že už je to o.k.???

my máme sedačku tiež prednú,ale napr.tu máš Zuzi tú zadnú:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3744736
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5582623

milhaus
17. apr 2009

tu padali krúpy
ja pečem tvarohove buchty ale neake mi ešte ostali tak na plech až ked sa prve upečú

lucinda7
autor
17. apr 2009

aj tu padali krupy.....
no robíš mi tu chute....asi idem zbuchnuť nejaké muffiny 😀 😀 😀 😀

kluara
17. apr 2009

zuzi, hej, mamina mi volala, mala to za "C"

ja idem MM spraviť vyprážaný syr a varené zemiaky, za pol hoďku príde z práce, tak nech ho večera čaká na stole 😝

milhaus
17. apr 2009

rado to zachvilu i zje a došli svagrovci s deckami tak ty sa tiež hostia

andy.a
17. apr 2009

ahojte 🙂 😎 😎

Maťa, zdravím po dlhom čase 😉 škôlkar je OK ?? 😉 🙂 keď spomínate pranie a žehlenie,mala by som tiež pustiť aspoň prvú práčku-perieme dnes aj škôlkarske uteráky 😝 celú kabelu 😝 😕

Mili,na pozíciu nejakého reprezentanta,poradcu a pod.okrem komunikatívnosti,priebojnosti atď.. by si si mala vylepšiť aj pravopis 😉 🙂 nemyslím to v zlom 😝 😅 😕

Zuzi a Maťka-aká je to skúška ?? 😕 😝 😅 z čoho ?? 😕 😕 😕 držím palce,Zuzi 🙂 😉 určite to zmákneš 😝

a čo je s Idorou,dávno tu nebola 😕 ☹

nestihla som MM nič poriadne kúpiť k narodkám 😠 😖 akurát také drobnosti 😕 😖 ..ale urobím aspoň chlebíčky,jednohubky,otvoríme si šampus alebo Tokajské 😝 😝 😝

Danca,díky.. 😉 🙂

lucinda7
autor
17. apr 2009

Andy tak máš doma oslávenca???že všetko NAJ želáme 😝

aj my sme právali uteráčiky 😀 😀 😀 😀 plný balkon 😀 😀 😀 😀

andy.a
17. apr 2009

Luci,díky 🙂 😵 narodky má až v nedeľu 😝 ale oslavovať/ak budeme../ by sme chceli zajtra 😝 😀

zuzidr
17. apr 2009

andy TM má narodky v nedelu?MM má v pondelok 😀

mimusbe
17. apr 2009

ahojte....

tak my sme prisli pred 8 z ,,vyletu,,🙂🙂

boli sme v tom trencine....v tom Laugariciu sa nam s MM neskutocne pacilo....velke priestranne a kooopec obchodov...🙂
ani sme nepobehali vsetko....🙂

pokupili sme malej nejake oblecko...na papanie potreby...aj stolicku na papanie....a my s MM sme si tiez pokupili nejake veci na oblecenie....zase kopec euracov v keli 🙄 🙄 😅

aj sme behli k nasim na navstevu....a potom sme boli v kauflaci na nakupe....

a pekny den za nami 😀 mala uz buva a ja idem povybalovat veci...pracka sa mi jedna uz dotocila...a idem hodit druhu...mala sa dnes 3 razy prekakala komplet cela ... 😖 tak vsetko zaprat rucne...ach jaj....

dobraaa tema 😀 😀

u mna v 17tich a tiez v aute... 😅 😅 😀 😀 a v celku OK ...nebolo to bleee 😀 😀

andy....vsetko NAJ oslavencovi 😉

milhaus
17. apr 2009

svagrinin syn ide zo školky do hnezdarne na dva dni na vylet

milhaus
17. apr 2009

volačo robit musim

dadulka19
17. apr 2009

ahojte 🙂

my sme boli cez tú búrku v PT 🙂 ... a zateká im tam 😠 ...kýblisko mali pri cestovinách 😀

luci,doki v De povedala,že máme po troške prechádzať na pšenicu.Tak sme začali 😉 ,ale napr.keksy a pod.jej nemienim dávať ešte dlho 😎 .Hlavne jej chutí"normálne pečivko" a chlebíék pečiem pšenično-ražný.Ale homeopatiká od nej užíva stále,má to asi na 3-4 mesiace 😵

andy,aj od nás gratulácia TM 🙂

a v aute sme "aerobicovali"tuším viaceré 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre