♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
30. apr 2009

zuzidr bola u vas burka?lebo nas to sice strasilo,ale islo to prec 🙂

zuzidr
30. apr 2009

tu je búúúrka a poriadna 😠

andy.a
30. apr 2009

ahojte 😎 😎 😎

marodom skoré uzdravenie 😒 😔 marí sa mi,že aj Mimuš mala malú chorú,tak zato sem asi nestíha chodiť 😕 😖 😒

Emily,tvoju IP som nejako nepochopila 😕 Mám ti to vyhodnotiť,či ako ?? 😕 😅

vítam chlebom a soľou nové tváre 😝 😀 😅 všetci ste z Chtelnice ?? 😕 😕 😀 😝

Zuzi,si dnes OK,brucho sa ukľudnilo ?? 😕 😝 😉

petka015
30. apr 2009

ahojte my sme dneska boli u doktorky mali sme vysoke teploty v noci dala nam penbene sirup, ze nejaky virus.

a to sme chceli zajtra ist do Lešnej hmmm 😠 😝

lucinda7
autor
30. apr 2009

ahojte...

ja len narýchlo....MM aj chalani majú nejakú virozu-vracačky.....tak mám fofry....ešte že ja som o.k. 😝

Idora,dobrý postreh 😝

AJ nové tváre vítam 😝

danca.b
30. apr 2009

baby vidim,ze je to tu zavirusene...ja len dufam,ze sa tej prasacej chripke vyhneme...snad nas to neskosi...vsetkych ☹ 😅 😕 😕

idora
30. apr 2009

Ahojte,
Danca snad nie! 😒
Marodom prajem skore uzdravenie!

idora
30. apr 2009

Co budete zajtra varit? Hodte inspiracie, mne dochadzaju. 😝

stanka26
30. apr 2009

ahojte.tak ja už v HC.Sabínka ostala u babky v Chtelnici takže budem mať trochu veget. 😉

do chtelnice prídem znovu vo štvrtok. dnes bolo vonku fajnovo,boli sme vonku s keti aj so sofiu a na chvíľu sa pridala aj Milka a zrazu sa len tak vyparila.

No to ani ja neviem čo budeme zajtra variť.

petka015
30. apr 2009

luci skore uzdravenie aj maly my zacal hnackovat dufam ze do zajtra to uz prejde idem kukat vkvcku na prime papap

andy.a
30. apr 2009

Peťa,snáď baktérie..na vírus by nedostal ATB 😒 želám skoré uzdravenie 😉
Penbene mala aj naša malá,nedávno to dobrala 😖

črevných viróz je teraz všade veľa ☹ 😒 😖

Idora,zdravím,ani ja neviem,čo zajtra variť 😝 😅 😕 je nás tu takých viac 😉 😀 😀

ak nemáte program na večer,doporučujem skvelý film na Markíze 21:20 či tak nejako...-Parfum-Príbeh vraha 😝 naozaj super film 😝

keti
30. apr 2009

ahojte

Stanka som bola prekvapená, keď som zbadala Sabínku vonku. 😀 vaši mi hovorili, že vystúpila z auta.

milka nám sa nemôže niečo také stať, že neísť von. My musíme ísť aj keby traktory padali.
len sme sa zdržali dole v obchodoch. A potom sme išli k svokrovcom, lebo sme mali robotu. 😉

Milka a ako prežívaš, keď Rado neni doma. Aspoň sa nerozčuľuješ 😉

miruss
30. apr 2009

Ahojte.
Ja tiež dúfam, že je Mima v poriadku. 😕
Zdravím nové tváre. 🙂
Maródom želám skoré uzdravenie a dúfam, že nás to obíde. ☹
Zuzanku dnes očkovali do oboch nožičiek, hexavakcína a prevenar, ale zvládla to super. Meria už 65 cm a váži 6420 g, na to že pri pôrode vážila 2950 g, celkom slušný prírastok. 🙂
Jakubkovi naťahovala pipíka a neplakal. ľúbili sme mu, že ak nebude plakať, tak si môže vybrať v tescu báger. A vybral si za 13 eúr, ale sľub je sľub. Tak máme doma veľký báger. 😀

stanka26
30. apr 2009

ahoj keti.no to som aj ja bola prekvapená že ostala. ved najprv povedala že ostane,potom si zrazu sadla do auta a nakoniec vystúpila a ostala. 😉
no som zvedavá do kedy vydrží lebo prídeme až vo štvrtok a možno aj skôr uvidím aká tu bude situácia. 🙂 😀

idora
30. apr 2009

Andy, videla som uputavku a chystam sa pozerat, len neviem ci nezaspim 😒 Nejako ma berie...
Tak sa majte, dobru noc! 🙂

stanka26
30. apr 2009

andy aj moj tatino povedal že to je super film.a ked to povie on tak to už musí byť.idem pozerať

keti
30. apr 2009

babule aj môj M to spomínal, že to budeme pozerať. 😀 😀 😀
Takže na dnes je o program postaranééééé 😀 😀

danca.b
30. apr 2009

pane krali kolik hodin?.... ja som total vygumovana a ked tu pisem,nemam pojem o case 😒 😒
aj ja chcem kuk ten film 😉 😒
tak sa majte....zatial 😉 😅 😕

keti
30. apr 2009

no ja som už asi dopozerala, stačila mi to čo mi tu prišiel povedať M 😲 😲

stanka26
30. apr 2009

tak ja sa lúčim.odchádzam do postele, ked zasadnem pred ten pc tak tiež nemá pojem o čase. tak už chodte buvať. dobrú nocku. keti a veľa sa zajtra nenarob.ppapappa

keti
30. apr 2009

Stanka neboj ja nebudem na stavbe. 😀 Ja a svokra budeme len kuchtiť.

elise
1. máj 2009

ahojte dobré ránko prajem. 😉
zuzidr ip 😉

miruss
1. máj 2009

Ahojte.
My sme už po obede. Decká spia.
Ja som doobeda upratovala, MM s Kubkom upratovali dvor. 🙂
Naša šípková ruženka vytvorila nový rekord v spaní. Včera zaspala o 21:00 a vstala dnes až o 10:30. A od dvanástej zasa spí. 😎
Poobede ideme grilovať. 🙂

loryana
1. máj 2009

danca.b
ahoj dakujem za privitanie. 🙂

loryana
1. máj 2009

Stanka 26
ahoj moja ...ako sa maju deticky?Malemu uz rastie treti zubok,a je z neho cim dalej vacsi nezbednik.

lucinda7
autor
1. máj 2009

Leniiii,tak to je goooool že si to ty 😝 😝 😝 😝 😝 😝
krásne fotos 😝 Timko je fešák 😵

petka015
1. máj 2009

ahojte

andy som sa pomylila nie virus ale nejaka viroza a zrejme crevna.

loryana si mi nejaka povedoma kde si robila?

petka015
1. máj 2009

a zabudla som Miruss a Jakubkovi pretahovali pipika mal ho zrasteneho? Pytam sa lebo nasmu to ide robit v utorok a neviem naco sa mam pripravit. 😝

malemu uz teplota ustupila ale v noci sme este mali 39,5 😠

milhaus
1. máj 2009

ved ja som hovorila ze uz idem domu
andy chcela som len vediet ci to je v poriadku alebo nie

andy.a
1. máj 2009

Ahojte 🙂 😎 😎

Milka,odpísala som ti 😉

Peťa,na črevnú virózu sa nedáva Penbene-to je Penicilin a dáva sa hlavne na angínu 😝 viróza je ochorenie spôsobené vírusmi,napr.tá črevná viróza 😝 troška odborné okienko 😀 😝
dúfam,že maródi sa majú už lepšie 😒 😕

Peťa,idete na chiru alebo urológiu ?? ja som bola u chirurga,keď mal malý tak vyše roka a pol,do 2 rokov 😒 nešlo mu to poriadne pretiahnuť ,tak nás tam dr.poslala .. ☹ v živote malý tak nereval ako vtedy a potom ešte cca 3 dni -vždy keď cikal-to ho vtedy strašne bolelo 😔 ☹ mastili sme nmu to vtedy Framykoinom a kúpali v repíku,ale boli to teda 3 hrozné ☹ 😖 😔 dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre