♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
3. máj 2009

Lešná je na Morave pri Zline 😝
my bud v piatok alebo sobotu....MM tam ide na výstavu vláčikov...len neviem kedy to má presne 😵

lucinda7
autor
3. máj 2009

peti naraz 😀 😀 😀 😀

petka015
3. máj 2009

je to asi 80km

loryana
3. máj 2009

dobry napad zemiacikove pyre...zemiaky ma rad,,,zajtra navariiime 🙂 diki za inspiraciu,niekedy potrebujem nakopnut 😉

Stani dinopark je pekny,ale deti sa toho boja a placu pri tom ,,,,som tam bola...
my by sme chceli ist do Bojnic pozriet do zoo a bude tam aj rozpravkovy zamok,to moze byt pekne.

petka015
3. máj 2009

luci 😀 😀 😀 😀

aj mi bud v piatok alebo v sobotu

stanka26
3. máj 2009

jáj to je pre nás daleko.ten náš drobec by takú dlhú cestu nevydržal.on má totiž problém vydržať 24km keď ideme z HC k našim do chtelnice tak prereve celú cestu.

petka015
3. máj 2009

lory kedy je rozpravkovy zamok??? 🙂

petka015
3. máj 2009

stanka nas je taky isty on v aute nemoze zaspat ani v kociku my ked niekam ideme ja si musim obalit nervy on spi len na postely.

v aute ho musim zobrat na ruky tak zaspi a potom ho dma do sedacky a v kociku odpadne od unavy po sediacky. a z lesnej sme isli s revom asi pol hodku. 😝

loryana
3. máj 2009

je to od 16 do 29 juna a poto by malo byt este dalsie kolo.Myslim ze to tam bude pekne

stanka26
3. máj 2009

no to máš výhodu že máš vzadu len jednu sedačku,ale ja dve a sadnúť si medzi nich je problém 🙂

loryana
3. máj 2009

nas drobec je pravy opak vasich detiii,ten sa citi v aute ako ryba vo vode,sme pred troma tyzdnami boli v polsku a prespal celu cestu tam aj spat ani som nevedela ze ho mam.

mimusbe
3. máj 2009

stanka26....nie je to az tak daleko .....

http://www.zoozlin.eu/

nasa mala nikdy neplace....a chodime aj do TT, TN atd...vzdy jej poberiem kopec hraciek...a zatial este pri nej sedim v zadu ...hrkam jej s hrkalkami alebo jej pustim take slniecko ....a potom sa celu cestu sama prehra... 🙂 🙂

stanka26
3. máj 2009

to sním šla do polska?tak to by som ja neodvážila. 😀

Sabína tá v aute vydrží ale šimon no to hrôza.

lucinda7
autor
3. máj 2009

aj moji chalani sú cestovatelia odmalinka.... 😵 my cestujeme často a sú zvyknutí 😵

mimusbe
3. máj 2009

my tiez chvalabohu zatial problem nemame...bud sa prehra alebo zabuvka... 😀 😀

ale do polska by som si ani ja netrufla... 😅 😅

petka015
3. máj 2009

aj my cestujeme casto ale Kubco aby obsedel alebo zaspal v aute hroza. 😝 😝 😝

petka015
3. máj 2009

a ze do polska to by som bola asi sediva 😀 😀 😀

petka015
3. máj 2009

idem buvat papa zitra ak sa podari

stanka26
3. máj 2009

tak vidím že pomaly odchádze do postelí tak to asi aj ja vzdám pôjdem spať.

loryana
3. máj 2009

V Polsku bolo vsetko OK. VSETKO PRESPAL,a ked bol hore tak si kazdeho prezeral,no pohodove dieta,ale on je zvyknuty od mala cestovat.

stanka26
3. máj 2009

tak to závidím. ten náš šimon to je sním v aute hrôza. a to stretko? mohli by ste prísť do chtelnice deti by mali aspoň výbeh na dvore a videli by ťa aj naši.mama ťa stále spomína že kedy príde Lenka 🙂

loryana
3. máj 2009

dobruuu nocku

stanka26
3. máj 2009

tak bru nocku odchádzam do ríše snov.zajtra ak budem mať čas tak sa tu ukážem.

dúfam že bude dobrá a dlhá noc.

loryana
3. máj 2009

mohli by sme na buduci vikend...ak nemate nic na plane...aj by som rada videla tvojich rodicov.

zuzidr
4. máj 2009

ahojte,my sme mali busy víkend 😀 😀 ako vždy 🙂

vo štvrtok sme boli na tom stavaní mája,najprv do deviatej s malou a potom sme ju dali babke spať a išli sme na zábavu a boli sme do jednej...bolo super 😀

v piatok sme robili po dvore,v sobotu tiež,poobede som upratovala a potom sme išli k tete do Sasinkova a potom na ochutnávku vína,bolo v ponuke 149vín a ja som ochutnala "iba" asi 8... 😀 môj bratranec skončil piť pri 24víne 😀 😀 😀 😀

včera som na želanie Emmky robila poťahovanú kvetinkovú tortu(nestihla som ju ani odfotiť) 😅 🙂 potom sme poobede spali a na večer sme išli na futbal...a pekný víkend za nami 😀

a zase som v robote 😉

zuzidr
4. máj 2009

mili ved si písala že si do utorka na myjave a ptom za chvílu už ti Rado robil párky? 😅 😀

zuzidr
4. máj 2009

inak loryana aj ja ťa poznám,teda hlavne tvoju maminu a ocina(robila som v Lotuse 🙂 )ale hlavne Romana 🙂

milhaus
4. máj 2009

od utorka idem na myjavu zasa, od včera som tu
on ide rano preč do Zemianskych Kostolan

nika2
4. máj 2009

ahojte ,
tak tento vikend bol u nas rusny. v sobotu sme boli na tej svadbe. mala bola taka dobrucka. aj si zatancovala z babkou 🙂 . potom o pol deviatej vecer zaspala v karicke a buvala az do druhej rano. ale to sme isli uz domov a v sedacke zase zaspala. doma sa prebrala ale potom zaspala a buvala az do osmej. aj som si zatancovala z MM.

mimusbe
4. máj 2009

ahojte...

nika....tak super ze ste sa zabavili a Vikinka posluchala 😉 🙂

a ake saty si mala nakoniec....uz si veru nepametam ake si spominala 😅 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre