♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

andy.a
10. máj 2009

Luci,díky za linky 🙂 😉 tú Podkylavu by mohla aj Emily poznať,nie ?? 😕 😅 a agroturistika jej je obor,tuším 😵 😝 😅 😕

malí idú obaja zajtra k Dr. 😖 malý bol 2 dni v MŠ a zasa choroba 😒 a čo môže byť malej,neviem 😕 😔

andy.a
10. máj 2009

servus,Zuzka 🙂 😵

a vy ako sa máte,baby sú zdravé a poslúchajú ?? 😕 😅 🙂 a drahý si spomenul na sviatok matiek ?? 😕 😝 🙂

zuzanocka
10. máj 2009

ahoj, andy 🙂
na podkylavu chodime na steaky 😝 😝 a na novy zeland pojdeme na buduci vikend. mali sme ist tento, ale sa strhla grilovacka, tak sme mali hosti plno 🙂

zuzanocka
10. máj 2009

drahy mi dnes rano sluzobne odcestoval, tak sme si to vynahradili vcera 😉 aj ocino si spomenul a doniesol aj mne aj mamine kvietky a cokoladky 😉
baby su tfuj tfuj tfuj zdrave, je mi luto, ze je to u vas stale takto... obdivujem, ako to mozes zvladat... 😔

bershka
10. máj 2009

baby, nechodi vam sem do temy nejaka tatiana, alebo tana, ktora ma 2 deticky. filipko a matej?

lucinda7
autor
10. máj 2009

Zuzi,vtaaaj....už si aj doma konečne online??? 😝

lucinda7
autor
10. máj 2009

Bershka,nie,na takú si nespomínam 😔

zuzanocka
10. máj 2009

ciao luci 🙂
ano, us sme pripojeni 😝 😝

zuzanocka
10. máj 2009

"us sme" 😀 😀 volajako mi skacu pismenka 😎
a kde ste? co pozerate let's dance?

lucinda7
autor
10. máj 2009

ja to nepozerám....tatik pozerá Dundeeho 😝

zuzanocka
10. máj 2009

no bolo mi to treba? sediet pri pocitaci a zozrat celu milku??? 😝 😝 😝 😠

miruss
10. máj 2009

Ahojte.
Ja pozerám hokej. 🙂
My sme aj dnes grilovali. 🙂 Detičky už búvajú. 😎
Oslávencom prjem všetko najlepšie a maródom skoré uzdravenie. 🙂
MM si spomenul a dal mi čokoládu ešte v piatok, keď odchádzal. 🙂

lucinda7
autor
10. máj 2009

jáááj,Mirka,ty slameníš 😝

aj ja vyžieram bonbošu čo som dostala 😀 😀 😀 😀 😀višne v čokoláde 😝

zuzanocka
10. máj 2009

aj jaaaaa aj jaaaa som slamenna 😝 aj mna polutujte 😀

miri,
zuzka je aka kocka velikanska 😵 zlata je

fuj... idem sa asi prebehnut po zahrade... uz som davno takto "nezhresila" 😀 😀 😀

loryana
10. máj 2009

AHOJTE mamicky
prajeme vsetko naaaaaaaj k sviatku.

My sme dnes boli v Bojnej s drobcom a bolo super 😉 Strasne vela ludi tam bolo.Malemu sa pacili zvieratka,videli sme vsetky,ani poschovavane neboli.Keby uz behal tak sa tam vyjasi na detskom ihrisku,ale zatial len smutne pozeral na deti na hojdackach ☹
aaaa vcera sme boli v Novom Zelande .....

lucinda7
autor
10. máj 2009

Zuzi,chudááátko naše 😝

Lenka,to tu chodíme všetky asi na rovnaké výlety do okolia 😀 😀 😀 😀

my chceme Bojnú absolvovať o týžden....tento rok sme ešte neboli,len sme prechádzali tade do Bojnic 😝

stanka26
10. máj 2009

ahoj lory.tak aj vy dnes v Bojnej?som počula že dnes veľa známych z HC tam bolo. 🙂

aj my sa tam chystáme len neviem kedy,a tiež sa chceme ísŤ pozrieť do tej Modrovej. 🙂

andy.a
10. máj 2009

dajte ešte link aj na tú Bojnú 😝 😅 😕

Zuzka,no tebe tak treba behať 😕 😅 😝 😀 hahaha 😀 😀 😝

zuzanocka
10. máj 2009

lucka, DAKUJEM 😀 😀 😕

stanka26
10. máj 2009

ale ste sa dnes rozpísali. 🙂 aj my chceme link na Bojnú

mimusbe
10. máj 2009

ahojte....

ale ste toho popisali.... 🙂

ahoj zuzanocka 😉

my sme dnes mali v celku nabity den....poobede sme boli na futbale....potom sme boli v kulturaku ...boli tam oslavy dna matiek 🙂🙂 aj sme dostavali take salocky so srdieckom od deticiek 🙂🙂

potom sme isli na prechadzku...na navstevu k svokrovcom a potom sme boli so znamymi vonku 🙂

loryana
10. máj 2009

my zatial len po okoli sa tulame,ale ak budu nejake vhodne akcie tak ideme.....ak by ste nieco vedeli dajte vediet

stanka26
10. máj 2009

lory ak budem o niečom vedieť tak ty dám vedieť.

loryana
10. máj 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
zatial mame na plane Bojnice,ale to az na buduci mesiac a dovtedy je dalekooooo,tak premyslame kde sme este neboli.
Stani do tej Bojnej sa chodte pozriet je tam pekne,a deti sa ti vyblaznia,na rodinny vylet je to stvorene.

sofia222
10. máj 2009

Ahojte,
konecne som si sadla pred telku a mam klud, manzel uspal lenicku a o chvilku pojdem asi aj ja, bo cele poobedie sme boli najskor u krstnej, potom u rodicov gratulovat mame k narodeninam, tak mam toho dost....

stanka26
10. máj 2009

ved aj ja už o chvíľu pôjdem.tiež som unavená dnešné počasie dalo zabrať, nielen našim deťom ale aj nám.

sofia222
10. máj 2009

Ak nepojde lenka skor doobeda spat, tak sa hadam stretneme doobeda vonku pred bytovkami....

loryana
10. máj 2009

dobru noc vsetkym maminkaaaaaam 🙂 🙂

lucinda7
autor
10. máj 2009

aj tebe,Leni 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre