♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
25. jan 2009

jumca mňe bývalo zle prvé 3mesiace,ale potom to prešlo.Viem, že mi dosť hovorievali, že sa mám ráno najesť v posteli.a v kolkátom si???

lucinda7
autor
25. jan 2009

homeopatiká sú neškodné....sú aj pre deti a tehotné 😝

jumca
25. jan 2009

ozaj a dostanem to v lekarni bez receptu? inak dux xixi nie len mi bolo rano zle tak som si isla lahnut....vies stale beham na WC a obijimam misu...a potom sup do postele...tak sa pytam na to co vam ostatnym zaberalo,bo ja mam celodenne nevolnosti....dakujem

lucinda7
autor
25. jan 2009

ale po 3.tom mesiaci akoby uťal....prešlo to zo dna na den.,... 😎

lucinda7
autor
25. jan 2009

hej bez receptu....je to od Boironu 😝
a uprav si ten pas 😀 😀 😀 😀 😀

jumca
25. jan 2009

no ja som v 12tt a stale to nejak neprexadza...inak porodu sa dost bojim a to muz xce iste este v lete na dovolenku,aj z toho mam strax...bo termin mam 13-23 augusta....

jumca
25. jan 2009

aky pas mas na mysli?? a ako sa to meni?

keti
25. jan 2009

no je normálne, že sa bojíš.to zrejme každá.to sú teraz začiatky. prejde aj také obdobie, že budeš mať z toho nočné mory. všetko prejde.von to musí ísť.ja som si vždy povedala prežili to druhé prežijem aj ja. 😀 😀 😀

keti
25. jan 2009

lucinda myslí ten tvoj týždeň.Nemám pravdu lucinda 😀 😀 😀

lucinda7
autor
25. jan 2009

hore v Nastaveniach si dáš čakáme bábo a dáš tam dátum poslednej menštruácie....ono si to ten týžden dá potom samo 😵
keti,presne tým heslom som sa riadila aj ja....porodili miliony predomnou porodím aj ja 😀 😀 😀 😀 😀

andy.a
25. jan 2009

Jumca,mne v prvom tehot.na nevoľnosti nezaberalo nič 😒 bola som celý čas na PN ☹ a celé tehot.som mi bolo zle ☹

a v druhom úplne pohoda,občas mi večer bývalo zle,ale pohoda oproti prvému 😉 pracovala som až do MD 😉

ae zasa prvý porod super a druhý otras 😖 😠

andy.a
25. jan 2009

Jumca,no už to máš OK 😉 ale termín máš inokedy,nie ?? 😕 😅 😀

jumca
25. jan 2009

tak to ste ma potesili...skusim to homeopatikum,dufam ze pomoze...uz to mam zmenene...mate niektora podobny termin ako ja??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andy.a
25. jan 2009

Jumca,neviem o tom,že niektorá tuná teraz čakala bábo 😵 🙂 😀 😀 😀
ale čo nie je,může byť 😉 🙂

ale ja už mám odrodené 😀 😀 😝

andy.a
25. jan 2009

..nepísala si,že si v 13.tt ?? 😕 😅

lucinda7
autor
25. jan 2009

tu nemáme myslím tehulku.... 😝
opravte ma ak hej 😀 😀 😀 😀 😀

jumca
25. jan 2009

pisala asi som to blbo vypocitala bo som bola u 2 nezavyslix gyn a kazdy mi povedal daco ine....tak ja sama neviem

lucinda7
autor
25. jan 2009

a ku komu chodíš???,gyndošovi myslím??

jumca
25. jan 2009

no najprv som xodila kubranskemu a teraz som zacala ku dojcanovi a este ma muz znameho na myjave a tam som tiez bola...ted xodim uz len ku dojcanovi

lucinda7
autor
25. jan 2009

andy, 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
aj ja chodím ku Kubranskému 😵

jumca
25. jan 2009

a si s nim spokojna???

lucinda7
autor
25. jan 2009

čo ja viem,ja tam chodím len raz ročne na preventívku,takže nijak špeci ho k životu nepotrebujem.....ked som bola tehu som do poradne chodila k Lajdovi....ale ten tam už skončil 😒

jumca
25. jan 2009

no ved to je skoda aj ja som xodila k lajdovi pokial tam robil.....

milhaus
25. jan 2009

neviem o tom že by bol volakto tehotny
ja mam poistku

jumca
25. jan 2009

oki dievcence idem asi opat navstivit wc misu...majte sa zatial...papa

milhaus
25. jan 2009

papa jumca
a čo elise, pisala som jej i ip a neozvala sa
asi to rieši

lucinda7
autor
25. jan 2009

emily,ani to neni 100% poistka 😝

lucinda7
autor
25. jan 2009

Linda má teraz asi iné problémy ako visieť na nete ☹

milhaus
25. jan 2009

ale lepšie ako sa vôbec nepoistit

danca.b
25. jan 2009

cafte...
my sme boli asi 2,5 h. vonku... muz hral zase futbal a aj sa zranil...uz som myslela,ze sme buduci tyzden doplesali 😠 ale nevyzera to az tak zle
keti...vcera som pozerala tie domy..a ten vas je super,sikovne izby aj my mame priblizne take velke 🙂 keby sme este raz stavali,tak bungalov.A nasla som tam aj dom, co by chcel stavat aj svagor(Juraj) klasik 156,ale ten ma v podkrovi,podla mna dost male izby. Vsak,kazdy mame iny vkus. 🙂
mili..nas dom je od spodu prvy,este nemame z predu muriky 😒 ani obklad pivnic,ale zato mame super spodnych susedov 😝 😝 😝
chtelnicanky,vedia o com hovorim,teda pisem 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre