♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
11. máj 2009

idora...aj ja mam kopu zehlenia...dneska som hovorila ze budem zehlit ale akosik nevysiel cas a zase mi pribudol dalsi susiak plny pradla takze uz tam mam ale za tri 😅

u nas sa tiez schylovalo k burke ale zatial len vietor fuka....neprsi...

...dnes umrel svokrin brat.... 😒 😒 tak ideme v stredu na pohreb 😔

stanka sa mas...ze ti drobec buva...nasa spala len doobeda dve hodky...a potom poobede sme sa hrali takze potom som ju za svet nemohla uspat...a zaspala mi od pol7 do 7....

takze teraz sme hore 😖

stanka26
11. máj 2009

ten moj dokopy nič nespí. do obeda si potiahol hodinu a potom spal od 15h do 16h a o 19:0h bol už hotový.bude spať až do rána.

zuzanocka
11. máj 2009

uz som poliala 😉 so susedou sme sa zhodli, ze nebudeme riskovat a aspon trochu polejeme 😉

stanka,
tak to ti zavidim, ze drobec spi az do rana... ta nasa potvora je kazdu chvilu v noci hore... ked sa zobudi 5x, som rada, ze len tak malo... cucne si caju a zasa zaspi, ale taky prerusovany spanok...nic moc 😖

o zehleni nic nehovrte... na mna sa tu vyskiera obrovska kopa pradla... a dnes som oprala 4 pracky, tak plus na skladanie halda zas v druhej izbe ☹

stanka26
11. máj 2009

zuzi ja som mala taký problém so Sabínkou. má už 3 roky a v noci sa ešte budí na pitie.
Dudlík nemala a tak si stále vypitovala čajík.

zuzanocka
11. máj 2009

nam mala, kym sme sa neprestahovali, spala celu noc v kuse - s jednou mini prestavkou na kojenie, alebo cajik. teraz je v noci (aj s dudlikom) hore aj 12x uz som z toho na prasky... aby toho nebolo dost, namiesto toho, aby som sa niecim "povzbudila", mam teraz lieky, z ktorych som otapena... takze parada 😖 😖

stanka26
11. máj 2009

tak to ty teda nezávidím.ja mám dosť keď je Šimon hore 3krát a už ma poráža.

petka015
11. máj 2009

ahojte

moje ditko nastastie uz spi ale pridavam sa do klubu prerusovaneho spanku nas je tiez min 5 krat za noc hore. 😠 😝
a dokonvca sme zase dostali soplik tak nam tecie ako s vodovodu voda. ale ideme zajtra na kontrolu k dokine s tym pisulkom tak hned ho ja pozrie co zas to ma. 😒 😝

mimusbe
11. máj 2009

no mna by asi tiez vystrelo keby mala bola v noci hore....budila sa len ked bola chora aj to iba dva krat za noc...

inak ked ju dam spat cca o 8 tak mi prespi do rana do 5/6 bez zobudenia.... 🙂

stanka26
11. máj 2009

mimus tak to ty spí celkom dobre.

petka015
11. máj 2009

mima aj ja chcem tgake druhe dieta spave. 😀 😀 😀

idora
11. máj 2009

Tak som dozehlila 😝
Ale horsie je, ze ma chyta migrena, tak mi je na....Idem hodit nejake analgetikum a spat... ☹
Ozaj, nemate niektora skusenost so susickou pradla? Minule som pocula rozpravat jednu pani, ktora ju ma, ze je to super vec. Vacsinu pradla uz vobec nezehli a uteraky zo susicky su nadherne mäkulinke. Uvazujem nad nou.
A este dalsia znama ma na zehlenie kosiel, sak a kabatov takeho zehliaceho "panaka", koselu normalne na neho oblecie, pozapina gombiky a pusti ho. Na principe pary sa kosela krasne vyzehli. Jedina nevyhoda tohto prístroja je jeho cena 😝 Dala za neho okolo 40000,-sk asi 4-5 rokov dozadu.Tak ked budem velka urcite ho chcem mat! 😉

miruss
11. máj 2009

Idora. 😀
Ja som žehlila doobeda. 😝
Záhradu som tiež poliala na dážď a spoliehať nebudem. 😝
Ja mám teda super spavé dieťa. Zaspí okolo 20:30 a spí celú noc do 07:30 až 09:00. Potom spí od 10:30 do 14:00 a od 16:00 do 17:30. 🙂 Pravý opak Kubka. 😝

mimusbe
11. máj 2009

no mne bohate staci to Sabinkine spanie....nevadilo by mi keby je v noci castejsie hore...len nech po zobudeni a napapani znovu zaspi...🙂

ja by som nechcela aby mi prespala cely den....ja sa snou hram....spievam jej..ukazujem jej vsetko...jasime sa...v stolicke na papanie sa hrava, v lehatku .....a tak..🙂 je veeelmi ziva....neposedna 🙂

idora.... 😀 😀 😀 ten zehliaci panak ma zaujal 😀 😀 ale ta cena uz nie 😅

ja si pametam este susicku co mala prababka...pradlo z nej vyslo uplne suche 🙂 ja ked dam pradlo vyzmykat na 900 otacok....tiez je takmer suche....a ked dam viac avivaze tak su veci tiez super makulinke 😀

taketo veci ma vobec nelakaju....aspon zatial 🙂

nika2
12. máj 2009

dobre ranko,
dnes trochu chladnejsie. a dnes mame z MM 2. vyrocie sobasa 🙂 tak budeme trosku oslavovat vo dvojici 😀

miruss
12. máj 2009

Ahojte.
Nika všetko najlepšie k výročiu. My máme 21.6. šieste. 🙂
Zuzka keď je hore, tak sa s ňou tiež jaším a hrám, tiež je vtedy živá až - až. Do stoličky ju zatiaľ nedávam, keďže ju kojím. 🙂
O tej sušičke aj ja snívam, ale MM sa mi nedarí prehovoriť. 😝

mimusbe
12. máj 2009

dobre ranko...

Nika ...vsetko NAJ k vyrociu....

my mame 5.10. co sme spolu 9 rokov 😅 😅 😀 😀

miruss...nasa mala uz ani v stolicke moc neobsedi....MM sa smeje ze je jak raketa...skace natriasa sa hadze kope s rukami nohami trieska s hrackami ...dvihne ich nadhlavu a toci snimi a do toho nahlas dzavoce a smeje sa....plny dom jej je 😀

zlate su tie deticky 🙂🙂

lucinda7
autor
12. máj 2009

ahojte....

veru fúka studený vetrisko....ma ráno prefukalo riadne 😠

Nika,všetko naj k výročiu....a ešte vela vela takých spoločných rôčkov....a Vikinke bračeka 😝
my máme tento rok tiež samé gulatiny......mali sme 10.výročie sobáša,v lete mám 30-ku a v oktobri 15 rokov čo sme spolu 😝

ja dnes robím pangasia,zemiakové pyré a šalátik...mnamka 😵

milhaus
12. máj 2009

brat siel na kontrolu tak vyuzivam ked tu nie je
mala mi spi
tu je pod mrakom ale nie moc zima, sak zajtra su zmrzlani
stanka v sobotu ze je jarmok v chtelnici<
neviem ako mam dat otaznik na anglickej klavesnici

zuzanocka
12. máj 2009

no dobry den 😀

ale ste ukecaneeeee... ako to docitam?? 😎

drobec spi, spravila som gulasovu polievku, tak sa napratala a uz drichmuli... ked sa vyspi, pojdeme po hviezdicu na tanecnu, ak bude prsat, pojdeme autom a basta 😝
len potrebujem aj neico povybavovat, tak uvidim, co z toho postiham.

nika,
aj ja sa pripajam ku gratulacii. sprvu som si iba tak preletela prispevky a v prvom momente sa mi zazdalo, ze to pisala emily, len ked som docitala, ze "tak budeme trosku oslavovat vo dvojici"...sa mi to nezdalo... ze to asi bude predsa len niekto iny 😅 😕 sorry 😝 😝

my budeme mat tiez v juni... desiateho. stvrte 😝 este ani 5-rocnicu nemame splnenu 😀 😀

zuzanocka
12. máj 2009

emily, ty nas nezdravis? 😕

miruss
12. máj 2009

My sme po obede, deti spia. 🙂
my sme mali strúčkovú polievku, zapekaný karfiol, zemiaky a hlávkový šalát. 🙂
Mima veru zlaté sú tie detičky. 😎

danca.b
12. máj 2009

ahojte
vidim,ze je tu viac parov,co sa sobasili v juni...my taky tak 1.6 mame 13te vyrocie a deti oslavuju s nami 🙂 😀
tusim ste tu spominali susicky na pradlo...aky je rozdiel medzi samostatnou susickou a prackou so susickou?
moja znama ma sam.susicku v pivnici a pracku v podkrovi....pride mi to trocha od ruky oprane pradlo zniest do pivnice a potom ho niest naspät do podkrovia a ulozit ho tam do skrin 😅 😕pre mna osobne by bolo jednoduchsie mat v hornej kupelni pracku so susickou a pradlo si tam pekne poskladat a ulozit 😉ale to je asi vec pohodlnosti,ze? 🙂
inak ja moc zehlenie nemusim....zehlim,len to najnutnejsie 😖 😅 😕 😀

keti
12. máj 2009

ahoijte

idem aj ja zase trochu prispieť, lebo že to tu začínam zanedbávať. 😀 😀

my sme boli včera do obeda v PN. Robila som šoféra, lebo svokra išla k doktorovi. Tak a samozrejme, že sme trochu polabzárili po meste. Teda, ale je to tam rozborbardované. A samozrejme šikula kočár nechala doma tak sme drobca vláčili na rukách, lebo sa mu moc nechcelo chodiť. 😒
Hneď sme boli pozreť v sissii-svadobnom, lebo v auguste ideme na svadbu, tak som bola kuk šaty.samozrejme, že som našla, a nie jedny. Len tie čo sa my vééééľmi páčili tak sááámoška, že cez prsia som ich nezapla. Som sa divila, že cez boky prešli. No musíme niečo poriešiť. 😉 😉
Tak som hneď večer nabehla na steper, len neviem do kedy my to vydrží. 😀 😀 😀 😀 Ale boli náááádhernéééé.

Mima Hornákovci mali u nás v pizzerii krst.Len my sme akurát išli do TT. naši hovorili, že sa na mňa pýtali.Škoda, že sme sa nestretli mohla som malinku vidieť. Ale veď oni prídu. 🙂

Nášmu Rastíkovi sa niečo vyhodilo v puske. Už sme to aj so Stankou dnes skúmali. Keď som to včera zbadala, tak som si myslela, že mu idé zlý zúbček. No nakoniec to zúbček neni. Tak poobede behnem k sestranici, lebo ona je zdr.sestra u našej doktorky.Nechmu to pozrie. ☹ ☹

Milka áno je u nás v sobotu jarmok.Tak sa už tešíme. 😀 😀 😀

zuzanocka
12. máj 2009

po susicke moje srdce nepisti... pocula som, ze sa v nej dost nici pradlo... a skuste to potom vyzehlit... 😝 ten stojan na zehlenie je vraj aj dobry, aj nie... vraj nevyzehli dobre rukavy, sedielka... kamoska ho ma... sa popytam viac a dam vam vediet... a cena je tych 40 a vyssie 😠
nie je nad to, ked sa pradlo vysusi pekne na slniecku, este vlhke plachty a postelne pradlo sa lepsie zehlia... ja nemam problem to vyvesit a poskladat... to zehlenie je uz horsie, ale ta susicka aj tak neozehli 😝

lucinda7
autor
12. máj 2009

emily zdraví malokedy 😝

na tú pračku so sušičkou pílim uši MM aj ja už dávnejšie 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
12. máj 2009

zdravim vas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
12. máj 2009

ja sa oooovela viac tesim umyvacke riadu.. a to som luovi ani usi nepilila a na vianoce som si nasla umyvacku pod stromom - teda len obrazok, umyvacka dosla potom 😉 to je takaaaaaa lahoda... nemusiet umyvat 8x denne riad...supnem ho dnu, ziaden bordel... a riadik vylezie pekne umyty, vysuseny, vylesteny 😵 😵 😵

lucinda7
autor
12. máj 2009

Zuzi,ved aj aj....načo sa trochárčiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
12. máj 2009

ja som skromna 😔

😀 😝 😀 😝 😎

keti
12. máj 2009

zuzanočka a každý deň ju používaš??? Ja nad ňou rozmýšľam, že by sme si ju dali potom do nášho domčeka, teda až bude postavený 😀 😀 .Len ešte si myslím, že je to zbytočnosť pre 3 člennú rodinu. Až ja ju naplním 😀 😀
A hrnce sa tam tiež môžu dávať.
Švagor v Ba ju majú. A keď tam boli netere, tak hovorili, že museli čakať na 2 poháre. Pokiaľ sa to umylo všetko.
A keď to tam dáš tak to asi musíš opláchnuť, a zbaviť nečistôt. Nie???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre