♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

stanka26
14. máj 2009

no skoro rovnako.mi sme už maly rok. a vás to ešte len čaká.

stanka26
14. máj 2009

sofi tak budem držať palce nech je dievčatko aspon budete mať párik.

dadaga
14. máj 2009

stanka hej hej.. my sme 31.5 vy kedy?

stanka26
14. máj 2009

mi 6.5.

dadaga
14. máj 2009

ahaaa
a kde su fotky z oslavy?

stanka26
14. máj 2009

ešte ich nemám vyvolané,my máme totiž ešte klasický foťák.ale v pondelok zanesiem film do fotolabu a potom ich sem pridám.dám vám vediet kedy.

mimusbe
14. máj 2009

no nasa tam zatial v pohode obsedi..s cestovanim nie su problemy....len my sedime este vo vajku...ale cca za mesaic jej pojdeme kupit autosedacku ....tak uvidime co bude potom...

sofi....tak drzime palce 😉 😉

a v HC je to podla mna super...tam by ste mali uz na 100% vediet co to bude...ak sa bude chciet mrne otocit....nasa sa nechcela 🙂

ale prvorade je aby babinko bolo zdrave....

caves dada 😉

stanka26
14. máj 2009

mimochodom ten dr.v hc je moj gynekolog a môžem vám povedať že by som ho nevymenila,super pohodový chlap.

petka015
14. máj 2009

stanka aj ja som u neho bola an 3d sono a fakt veeelice mili clovek aj MM si ho chvalil. a dokonca nas kubko nebol vobec otoceny s predu len chrbtom a krasne sa s tym pohral a bolo to vidiet. 😝

stanka26
14. máj 2009

my sme si to 3d nedali robiť.ale ked som k nemu chodila na poradnu a robil mi sono tak mi to vždy ukázal v tom 3d

mimusbe
14. máj 2009

no podla mna aj MM je to suprovy doktor a mily clovek....tiez by som takeho doktora tu v PN prijala...

peti....ani nasa mala nebola dobre otocena...ostali sme tam este o pol hodinu dlhsie a hral sa stym aby sme mali pekne fotecky a aby bolo vsetko dobre vidiet ci je babinko zdrave atak...

danca.b
14. máj 2009

babeny dik...pojdem to pokukat aj oproti 35ke(viem,ze ste to tu uz pisali,ale nemohla som si spomenut) aj do daichmanu(odtial mame botasky) 🙂
nasej sa tiez moc nepaci v aute...jaj zlate to moje starsie deti....tie spali hned po 5 km🙂
mimus tvoja mala ma peknu vahu,ale po pol rocku sa uz tak nepribera a je rozdiel aj ci je drobec kojeny, alebo je na UM a tiez je rozdiel ,aku mal porodnu vahu 🙂 😉 nasa mala 3 kg takze teraz je tak akurat. 🙂 na brusku ma riadne pneumatiky a aj didi ma 🙂 😀 😀 ale asi preto,ze je kratsia tak je taka bacula 🙂 😀

blcha
14. máj 2009

danca skus tu obuv v kocke tam mavaju detske topanocky 😉 alebo kukni na nete sante

danca.b
14. máj 2009

blska dik aj tebe 🙂

mimusbe
14. máj 2009

danca ...som pozrela fotoze malej...a aka je zlatucka...taka buchetka 🙂 🙂 🙂

veru hej....zalezi to aj od porodnej vahy a mliecka...

lucinda7
autor
15. máj 2009

ahojte....

no naše decká sú cestovatelia odmalička,napr.Maximko bol ako 6 týždnovy s nami vlakom v žiline 😀 😀 😀 😀 😀 drobátko malé....a do tatier chodíme pravidelne,,,,,,väčšinou s jednou prestávkou na obed 😵

Zuzke želáme pekné stretko a nech sa počasie umudri 😝

nika2
15. máj 2009

dobre ranko.
tak to 3D v HC je super. tiez som tam bola. ale ked som bola v porodke tak tam bola somnou na izbe jedna kocka co bola z HC a tam povedala, ze ten doktor je fajn len , ze zostal dost na peniaze. tak neviem. ale 3D roby super. to nie ako tu kubransky a tiez si da zato zaplatit ☹

mimusbe
15. máj 2009

dobre ranko...

nika...kubransky to ma vraj nove to 3d sono...a vraj este na tom nevie robit...aspon teda znamej to minuly rok povedal, fotky nemala...ani dvd ...ani poriadne nevedela ci je vsetko ok ale samozrejme peniaze si vypytal.... 🙄 🙄

mne sa zdal velmi vpohode ten v HC.....neviem...

stanka pisala ze k nemu chodi...mozno by vedela povedat k tomu viac 😅 🙂

nika2
15. máj 2009

mima uz som pisala stanke ip. lebo rozmyslam, ze by som zmenila dr. len neviem ci on neni sukromnik. ale zase aj keby bol , tak za poriadne vysetrenie by to stalo. lebo ked pridem k tomu mojmu si dat predpisat dalsiu antikoncepciu, tak sa ma ani len neopyta, ze ci nemam nejaky problem alebo tak. a HC je tu za rohom 🙂
a sestra bola na tom 3D u kubranskeho a len zaplatila tolko co ja v HC a nic jej poriadne nepovedal ani nepozrel.

mimusbe
15. máj 2009

ja som toho nazoru nika....ze radsej si priplatim len aby mi porobili poriadne vysetrenia atd....pretoze ja chodim napr. cupkovi a on nie je sice zly ale tiez sa ma nikdy nic nespytal ked som tam chodila na poradnu...len som sa vzdy odvazila...zmerali mi tlak a keby sa ja na vsetko mozne nevypytujem tak ani neviem...

a o kubranskom ani nehovorim.... 😠 😠 ten poriadne ani nepovedal ked som sa pytala...sestricka vedela viac ako on...hlavne ze mal vsade diplomy....

no ved hej...HC nie je daleko ...je to kusok....a keby je dobry doktor oplati sa ist dalej ...aj priplatit...bohuzial v dnesnej dobe to bez tych penazi asi nejde... 😠 😒

nika2
15. máj 2009

mima ja knemu tiez chodim. a presne ked som sa neopytala ,nepovedal. to sestricka viac vedela alebo povedala. ja poznam jedneho tiez super dr., ale ten je az v BA na kramaroch. to je myslim, ze uz dost daleko. a hlavne preto, ze som porodila predcasne by som chcela zmenu. on nato ani nice nepovedal. a urcite budeme chcet aj druhe babo a nechcem zase tak dopadnut. aj ked mohlo to tak byt aj keby chodim inde.
a ozaj , uz ste doma z noziciek? ako?

mimusbe
15. máj 2009

vies co ani sme dnes nesli lebo sme vcera volali lasabovi ze dokedy su tam a on povedal aby sme dnes nechodili lebo im neprislo sono...maju ho vraj pokazene a mame prist az buduci tyzden v piatok.... 😒

takze uvidime potom....

no ba uz je dost daleko podla mna....no to nevies ako by to dopadlo keby si inde....

keti
15. máj 2009

ahojte babule 😀

my sme dnes ráno vyprevádzali tatina do práce, lebo drobec sa zobudil o 6-tej 😔 , tak teraz si hodil šlofíka 🙂

Rastík sa vcelku rád vozí autom, a hlavne keď môže šoférovať 😀 😀 Pár krát ho M zobral za volant, a teraz by tam mohol aj spávať. A nedaj bože keď zbadá zavesené kľúče od auta. 😀 😀
a keď bol ešte malilinký, len čo sme ho dali do vajíčka tak už spinkal 😀 😀

My sme tiež boli u Brešťanského v HC. A boli sme vééééľmi spokojný.Ja som sa trošku bála, len nech je všetko v poriadku. A neubránila som sa slzám. Hneď na začiatku nám dal vybrať skladbu.A prvé čo bolo tak išiel pozrieť pohlavie. V ten deň, že akurát samí chlapci 😀 😀 😀 😀
Platili sme 1000sk.

A k doktorovi chodím Karabovi. No raz zastupoval Dojčan, lebo Karaba išiel akurát na liečenie.
neviem, ale k Dojčanovi by som asi už neišla. Nič mi ani nepovedal. Vyzeral byť nahnevaný, že si to musí odkrútiť za Karabu. Tak potom som sa vypytovala, a aj tak som mu moc nerozumela, lebo si to hundral popod nos ☹
Takže dojem na mňa vôbec neurobil 😔

nika2
15. máj 2009

mima volala som sestre , ze ci bola na tych nozickach. a ze normalne roby lasab. a dokonca rano o osmej tam ani moc ludi nebolo.

mimusbe
15. máj 2009

nika....manzelovi povedal ze nech nechodime lebo maju len surne pripady.....a sono noziciek by nam nespravil

tak neviem.......asi chcel mat o jedno babino dnes menej....no co uz....tak pojdeme buduci tyzden...

keti....aj ja som plakala ked mi povedal ze to bude dievca...lebo som velmi tuzila po dcerke...aj ked v prvom rade islo o zdravie...

ja vobec neviem aky doktor je dojcan...kopec bab co boli somnou vporodke si ho volali k porodu a vraj super...dalsie zase ze by ho zanic na svete nechceli....

aj gabika ho vraj mala pri melanii...a ze v pohode...

ozik keti....ta kadernicka co je pri mestkom urade ci co to tam je ...po pravej strane ..po hlavnej ceste....ta ako striha?

lebo ja mam sice kadernicku v piestanoch ale ta ma vzdy objedna za dva tri tyzdne a pri malej ja fakt neviem co bude o tri tyzdne a zase sa preobjednavat atd...to ma fakt nebavi...

MM tam chodi ale to je ine ako ked striha zenu.... 😅 🙂 🙂

miruss
15. máj 2009

Ahojte.
Aj ja som bola na 3D v HC a doktor bol super. 🙂
Moje detská sú tiež od mala cestovatelia. Zuzka už bola 2x v Poprade, ona zatiaľ celú cestu prespí a s Kubkom sme boli, keď mal 18 mes. na juhu Chorvátska 1300 km a zvládol to v pohode. Urobili sme si prestávky na jedlo a na pobehanie von, keď bolo treba. 😎
Dnes som mala upratovací deň. 😝
Decká teraz spia, keď sa zobudia pôjdeme von. 🙂

keti
15. máj 2009

Mima ja nechodím pod obecný úrad. takže ti neviem povedať aké ceny sa tam pohybujú. No len toľko, že ona nerobí na objednávky.Takže by si musela mať šťastie aby si dlho nečakala. Lebo kedy idem okolo vtedy tam má veľa ľudí. A to hneď značí o tom, že musí byť dobrá.

ja chodievam jednej súkromničke tu u nás. Strihá pekne, vždy som spokojná. Len si myslím že naposledy už aj dosť zapýtala 😔 , ale počula som o jednej babe v Dechticiach: že je šikula a neni ani drahá. Už som si povedala, že pôjdem k nej, ale určite skončím tam kam chodím. Tak skoro sa tam zas tak nestrojím. Pôjdem asi až v auguste. Máme ísť na svadbu tak sa hneď pôjdem skrášliť 😀 😀 😀 😀 , aj keď mi to moc nepomôže 😀 😀 😀 😀

mimusbe
15. máj 2009

keti ...nemyslela som ceny...len teda ze ci sa to tam da a tak.... 🙂

ale diky moc.... 😉 😉 ja chcem len trochu dopostupna zostrihat....

sak ten kto je pekny nepotrebuje skraslenie 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

stanka26
15. máj 2009

ahojte. 🙂

no mne jeden drobec práve zaspal a druhý polieva kvetinky vnútri.tak rýchlo padám do sprchy lebo potom už bude problém sa tam dostať. 😀 má prísť kamoška nás do chtelnice pozrieť dlho sme sa nevideli.inak Katka poznáš ju.Príde Dada z Kátloviec.

tak padám do sprchy.

keti
15. máj 2009

mima a chystáte sa k nám na jarmok.Ak áno tak keď ma náhodou stretneš tak ma buchni, alebo naopak 😀 😀

Stanka a kde ste dnes boli??? 🙂 My sme išli trochu neskôr, keďže drobec spinkal. No ale ani nohy. Tak sme išli pozrieť dedka na stavbu, k mäsiarovi, a do pekárne. A nemohli sme vynechať zvieratka u svokrovcov. Rastík samozrejme krhlička do ruky a ideéééš 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre