♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
15. máj 2009

ja si myslim ze si spravna matka...nechces aby si tvoje male ublizilo.... 😉 ja by som to robila tiez tak...tiez vzdy pri malej vsade radsej sedim atd....
niektorym veciam sa da predist...no niektorym bohuzial nie...

mimusbe
16. máj 2009

nikto nic? 😕 😕

zase ja? 😀 😀

tak dobre ranko....

ja mam dnes v celku dobru naladu...aj ked som uz od stvrt na 5 hore 😀 ....sabinke sa akosik nechcelo buvkat...a aj celu noc bola nejaka mrzuta...sa stale budila...
ale zaspala o pol7 a este buvka 😀

ja som zatial bola v obchode...spravila som pre MM ranajky...okopala som si zeleninu, povytrhala zelinu a pohrabala....hned som aj v tom strasnom zapale zlomila hrable 😀 😀 😀

a ked sa mala zobudi tak pojdeme na jarmok do chtelnice na chvilocku pozriet...a potom uvidime ....

keti...tak hadam sa stretneme a spoznam ta ...alebo skor asi andrej.... 😉 😉

lucinda7
autor
16. máj 2009

ahojte....

no počasie sa nechce umudriť 😠 😠 😠 😠 sme chceli ísť na výlet a ono takto 😠

Mimus,tak dobre makáš ked hrable lámeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika2
16. máj 2009

ahojte,
tak ta nasa mala tuto noc neviem co mala. zobudila sa a nechcela zaspat. stale mrmlala a smiala sa ako keby bol den. potom zacala, ze mnam mnam mama 🙂 tak som jej dala mliecko a potom nejako zaspala. a o siestej uz bola hore. taka som otapena. a este aj take pocasie je na spanie. dnes asi behneme do TN do toho laugaricia ked je takto vonku.

petka015
16. máj 2009

ahojte

my sme chceli ist na pokylavu koniky pozriet ale to pocko 😠 😠 😠 😠 😝

ale MM zase v garazi pracuje a nejak mu to nejde tak asi to bude na cely den mozno nikam nepojdeme. 😒

andy.a
16. máj 2009

čaute,kočky 🙂 😎 😵

mňa dnes bolí hlava 🙄 🙄 🙄 aká je záťaž ?? 😕 😖

Luci,ako si bola spokojná s tými tabletami na pranie-mala si tie gélové ?? a ktorú značku ?? 😕 😅 pozerala som album tej baby na MMB a tiež nad tým rozmýšľam 😝
A kam ste sa chystali na výlet ?? 😕 😝 🙂

Mimuš,to si už hneď zrána makala v záhrade?? 😕 😅 😝 aj hrable polámala ?? 😝 😀 😕 😅

naša malá dnes vstávala o 7.hod. 😖 ale našťastie MM s ňou vstal a mňa nechali si ešte do 9.zdriemnuť 😕 😅 😝 😀 oboch ráno vystrojil 😝 😅

milhaus
16. máj 2009

ahojte
mala vstavala 7:40 a ja by som ešte spala ale ked začala hned vyprávat a opakovala po mne ako si ruky natahujem

miruss
16. máj 2009

Ahojte.
Andy veď si zaslúžiš pospať. 🙂
Aj mňa nechal oco pospať, vstávala som o trištvrte na osem. Kubko o šiestej a Zuzka o pol deviatej. 🙂
My sme po obede decká spia a ak nebude pršať budeme grilovať. 😎
Mima ty si ale pracovitá. 🙂

milhaus
16. máj 2009

mna keby tak mal kto nechat vyspat sa dokedy ja chcem
odkedy mam malu sa mi to ešte nestalo

milhaus
16. máj 2009

tu na myjave spavame spolu na roztahovacej valende

lucinda7
autor
16. máj 2009

Andy,aj mna ráno bolella hlava...som si musela Ibalgin dať 😖

Andy ja nekupujem tablety ale tie vankúšiky čo sa rozpustia...mala som 2 druhy Persilu a 2 druhy Arielu....pekne vonajú aj perú..... 😵
tablety chcem skúsiť ten Ariel s mandlovým mliekom.... 😵

na výlet sme chceli na ten Nový zeland mrk.-...alexik tam ide 12.6.zo školy na výlet a na opekačku 😵

elise
16. máj 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Zásady dobrej gazdinky

1) Okná umývam málokedy, pretože milujem vtáky a rozhodne nechcem, aby si zbytočne rozbíjali hubu.
2) Podlahu nevoskujem, pretože myslím na bezpečnosť svojich hostí.
3) Hmyz mi nevadí. Každý chrobák má meno a súhlasí so všetkým, čo poviem.
4) Jarné upratovanie nerobím. Mám rada všetky ročné obdobia a nechcem, aby tie ostatné žiarlili.
5) Neplejem záhradu, pretože nechcem mariť Božie úsilie.
6) Nevarím moc chutné jedlá, pretože nechcem vystresovať svojich hostí tým, čo majú uvariť oni, ak ja prídem k nim.
7) Nevyhadzujem staré veci. Manžel aj tak nemôže nič nájsť, načo ho pliesť ešte viac.
8) Nežehlím. Rozhodla som sa veriť cedulkám "nekrčivé".
9) Nestresujem sa ničím. Kto to robí - umrie mladý. A ja chcem vydržať čo najdlhšie!

A pamätaj! Uprataný dom je znakom toho, že máš priveľa voľného času !!! Tvoja dobrá gazdinka.
😀 😀 😀 😀 😀

elise
16. máj 2009

ahojte tak vám prajem krásny dníček, my sme dnes boli kúpiť nejaké plánty rajčín ale len 6 ks a 3 ks paprík že revyskúšame čo to spraví 😀
mna bolí hlava od včera a to vzadu hore keby sme to zobrali v porovnaní tak v urovni očí ale vzadu a cítim ako mi pulzuje žila v mieste bolesti.
na obed máme zeleninkovú polievku guláš s knedlou.už som hladná idem sa najesť. lukasko práve zaspinkal 😉

elise
16. máj 2009

prácu manžel nedostal vraj je starý 😠 😠 😠 ale skúšame dalej. a ja intenzívne hladám novú prácu zatial som rozhodila siete tak uvidím 😉

milhaus
16. máj 2009

že stary, sak nema až tak moc rokov a dôchodok je daleko, to čo ma dovtedy robit

miruss
16. máj 2009

Elise držím palce. 🙂
Moji drobci ešte spia. Zuzka od desiatej a Kubko od 12:15. 🙂

milhaus
16. máj 2009

moja baba je už hore

milhaus
16. máj 2009

inak elise zabudla som ti do ip napisat, blahoželam k tomu bez plienok cez den
mojeje ešte nehrozi aby bola v noci bez plienky, stale pyta pit a každy jej za mojim chrbtom da

andy.a
16. máj 2009

Lindi,drží aj ja palce 🙂 😉 je mi to ľúto 😒
doba je otrasná 😠 😠 😠 u nás tiež iba ja robím ,MM je v podstate bez zákazok,bez roboty,bez príjmov 😲 😔 😒

my ešte stále s plienkami,nohavičiek mám nakúpenýcj kopu 😉 😝 😵 😀 len teraz je chladno a malá nie je úplne vo svojej koži/zasa to podozrenie na celiakiu ☹ 😒 😖 /,tak počkám,kým bude teplejšie 😝

Milka,máš veľké nároky na Lucku 😉 🙂

andy.a
16. máj 2009

Milka,a kde je Rado ?? 😕 včera večer som sa pýtala 😉

Luci,mne Ibalgin nezabral,musela som si dať Diclobene 😒 a stále bolí,potvora 😠 😠 😠

milhaus
16. máj 2009

andy a čo oni robia?
rado sa ešte nevratil, pride nabuducu nedelu
na konci mesiaca napisu fakturu, potom možno za 30 dni uvidi vyplatu 1000 eur ak ho zasa otec okradne, ak nie tak o 500 viac

milhaus
16. máj 2009

myslela som o 500 eur, nie Sk

milhaus
16. máj 2009

stale sa mi risuje iba praca na tri smeny a to ja nemôžem kôli malej a navyše rado neni ani doma
svokra dala vypoved a svagrina tiež nepracuje ale tam su i ine dôvody
radšej opatrovatelku ako tam pretože mala sa zasa nevprace do kolají
kludne sa pokaka a pocika, ani sa nepyta, je leniva ale pritom držat to vie
tak ju radšej davam každe 2 hod. a vraj toto iste robil rado ako maly jednu dobu
keby tak chcela už konečne začat posluchat, mne je škoda i pusu otvarat, nepočuva nikoho a stale by len utekala, paprala sa v hline a čo ja viem čo a je majetnicka, všetko je jej a malokedy požiča, ešte my i vynada a bije ma
nech sa potom nečuduje že jej to aj vratim niekedy
vonku sa mi hodi z ničoho nič na zem, kope sa a kričí, akože plače ale bez slz, ona je taka ked nema po vôli
tak už nas susedia na myjave asi poznaju že to je ta mama čo dieta nesie pod pažou opatrne lebo sa mätá a kope a kričí
väčšinou je takato a čim je staršia tym sa mi zda horšia
ale zasa skorej ma posluchne ako rada ked som s nou sama

milhaus
16. máj 2009

a z cudzich deti si berie za priklad tie najhoršie vlastnosti ako ist po smykačke dolu hlavou, robit kaskadéra, ....
ja som taka ako mala nebola, mama moja je už niekedy snej vytočena lebo boli zvyknuty na klud a tato tiež
napr. včera ju dedo vyhrešil a prišla s plačom za mnou ako keby ju bil ale pritom iba rosypala a nedala si povedat

andy.a
16. máj 2009

Mili,ale to je v tomto veku normálne,takéto správanie u detí -je to obdobie negativizmu a vzdoru 😕 😅
niektoré deti sú kľudnejšie a niektoré živšie 😉 aspoň o Lucke,vieš,že ju máš 😝 😅

buď rada,že je zdravá a že je šikovná,nemá problémy s papaním,pýtať sa pýta už dávno-teraz zrejme len trocha vymýšľa,aby upútala pozornosť 😉
spáva sama vo svojej izbe tiež už dávno,nie ?? 😕 😉

MM podniká v strojárstve-ak si sa pýtala na to-že čo robí 😕 len nemajú robotu 😒 😖 takže tak 😔 😝 🙄

andy.a
16. máj 2009

to Rado zarobí viac ako doktor,Mili 😕 😔

lucinda7
autor
16. máj 2009

no tiež takto sem tam valím oči 😕 😕 😕 😕 😕 😕

milhaus
16. máj 2009

ale čo konkretne, v strojarstve sa da robit hocičo

milhaus
16. máj 2009

už mohol mat za tie roky tolko nasetrene že by mohol kupit byt za hotove keby ho otec neokradal a on nerozhadzoval
môj ujop je obyčajny zamestnanec a za rok naspori viac ako 100 000 Sk, je síce sám ale vie setrit

stanka26
16. máj 2009

ahojte vospolok tak mi už v HC.

Jarmok bol o ničom. Milka aj naša Sabínka bola taká,to sú deti to ju prejde,len musíš mať pevné nervy. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre