♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
22. máj 2009

ahojte maminky 😀 😀

my máme náročný deň za sebou. Sme lepili tú ipu. chvaľa bohu nepršalo. Toho sme sa najviac obávali. Teraz už môžu padať aj traktory. 😀 😀 😀
bol nám pomôcť svokrin brat, lebo ten čo sľúbil tak nakoniec sklamal. No čo už 😠 svet sa nezrúca. 😀 😀

Mima tak my asi nakoniec tam ani nepôjdeme ☹, lebo idem v nedelu preč a neviem či sa nevrátime až večer. Tak budeme mať trochu iný výlet. A gratulujem, že už nemáte plátené plienky.

Náš Rastík má už aj oškrkané kolienka 😅, ale je statočný lebo ani nezaplačkal, aj keď mu tiekla krvička. Len potrepe nožičkou, a ide sa ďalej.

dnes sme boli aj na zmrzke, no a náš drobec samozrejme hneď za pult kde sa predáva zmrzlina. Lebo vie, že dedko mu to v pizzérií dovolí. 😒
A majú tam také detské stoličky, a čo si myslíte on tam tak aj bude sedieť.Jasné začal sa na to stavať. To je teda šidielko jašavé, celá mama 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
22. máj 2009

keti,
pozerala som fotosky, nasa najmensia tiez tak spava ako vas rastik - s ritkou dohora... a rucky si vystrete da pod seba, pomedzi nozky 😅

keti
22. máj 2009

my sa na tej jeho polohe strašne smejeme. Lebo aj môj M tak spáva, ale bez tej ritky hore.Ruky schovávajú asi ím je zima 😀 😀 😀 😀 😀

Ozaj ešte som sa chcela opýtať, čo obliekate drobcom na noc, lebo náš je stále spotený a budí sa na to. Aj túto noc sa zobudil tak som ho šupla k nám. A robila hubový ventilátor. 😀 😀
Na chvíľu zabralo, ale potom nanovo. tak som mu musela ísť dať piť.
A nechce byť vôbec prikrytý.Tak dnes bude mať aj okno otvorené, len dúfam, že ten náš sprostý pes nebude zas húkať celú noc 😠 😠 😠

zuzanocka
22. máj 2009

nas drobec spava v tych overalovych pyzamkach, cize len jedna vrstva, ale teraz som zistila, ze su jej akosi vsetky naraz male, tahaju ju na prstekoch, tak spi v tenkych dupkach a bodycku... tiez sa odkopavala, ale teraz si aj sama kaze zakryt ju, tak asi jej je fajn.. inak kuri o 106, hlavne, ked sa v noci prituli ku mne, citim, aka je horuca 😝
to mi pripomina, ze by som mala cez vikend vybehnut kupit nove pyzamka 😉

miruss
22. máj 2009

Moji drobci sú asi po mne. Spíme pri zatvorenom okne zatiaľ a majú pyžamo Kubko, Zuzka overal a ešte Kubko je zakrytý paplónom a Zuzka má spací vak a nebudia a v noci a ráno nie sú spotený. To musí byť ináč teplo, aby som ja pre teplo nemohla v noci spať. 😀

mimusbe
22. máj 2009

ja som malej davala dupinky/overaliky na spanie a ked bola zima tak som ju supla do spacieho vaku....potom ked uz bolo teplejsie tak bola zakryta len s tensou deckou a teraz ked je teplo a dusno spinka v overaliku s kratkym rukavom a prikryjem jej nozicky s takym tensim paplonikom....

a skusim jej sem tam rucky ci ich nema studene ale vzdy je cela teplunkava takze jej zimka nie je a ani nie je spotena...takze asi jej je akurat 🙂🙂🙂

keti
22. máj 2009

aj ja mu dávam overal . Ale asi mu budem musieť dať, len body s krátkym rukávom.

ja už idem do hajan.

dobrú nocku 😀 😀 😀 😉

jett
23. máj 2009

ahojte baby 🙂
nechystáte sa niektorá s detičkami k čiernej pani? žeby som sa pridružila s malou 😵

miruss
23. máj 2009

Ahoj Jett.
Ja nie, my ideme grilovať. 😝

zuzanocka
23. máj 2009

dobry vecer sa praje!

je tu niekto? haloooooo!

jett,
dievca moje, ty aj zijes? teba som nevidelaaaaa 😵 😵

my ideme grilovat zajtra k nasim, buduci tyzde budeme zas u nas 😉
dnes sme mali fest pracovnu sobotu, svokra bola varovat baby a my s luom sme makali... 😀 😅 😕 😝

a nadka padla na hupacke... na brusko krizom cez hupacku ☹ taku modrinisko ma... aj rozmyslam, ze na sono pojdeme 😠 to je tak, ked sa ludia po stojacky hupu 😠 😠 zasluzila by si 5 a 20 😒

lucinda7
autor
23. máj 2009

ahoj Zuzi....

Nadke fúkame bolavé brušeno....veru,vymýšlajú 😖 aj tí naši furt niečo.,....momentálne musí Maximko vo všetkom kopírovať Alexika jak opička a je to o držku 😒

zuzanocka
24. máj 2009

ahojte!

nikde nikoho... nejak to tu upada 😝

luci,
s tym opicenim to coskoro asi aj nas caka 😀
inak, chrustik uz je asi ok, uz kaka tuhsie 😉 s takou radostou som to oznamovala mamine 😉 co vie cloveka potesit, ze? 😅 😀 😉

co dnes budete robit? my pojdeme poobede, ak nebude prsat, k nasim grilovat, ak sprchne, tak asi len na prechajdu a na kafco 😉

teraz som baby vyslala na prechadzku a ja idem rychlo uvarit - panenku v cesticku a zem. kasicku, kapustovu polievku mam od vcera.

tak peknu nedelu prajem 🙂

miruss
24. máj 2009

Ahojte.
Ja varím a MM je s Kubkom von. 🙂
Ja varím brokolicovú polievku, ražniči a pečené zemiaky a hlávkový šalát budeme mať k tomu. 🙂
Poobede sa budem baliť na zraz z MK. 🙂

mimusbe
24. máj 2009

ahojte...

ja som mala uz o 9 chvalabohu navarene...klasika nedelna slizikova polievka a bravcove na prirodno so smotanovou omackou a knedlou...

robila som aj cokoladovy puding s visnami a ovocnu bublaninu...este aj svokra poslala nejake kolace takze mame sladkee vybavene 🙂🙂

my sme boli na prechadzke a poobede ideme k svokrovcom na navstevu a potom k babke ..mozno aj nasim ak stihneme....este by som chcela behnut do tesca...tak uvidime 🙂

zuzi...tak super ze uz je drobcovi lepsie... 😉

miruss...super obedik mate...mnam 🙂🙂 a prijemny zraz...uzite si to... 😉

my grilovacky chystame az trosku neskor...ked upraceme trochu na dvore a kupime krb....zatial si budeme asi len tak opekat ... 😅 🙂 🙂

vcera som stretla dadagu s lukinom....tak beha ako sinter...a pritom sa skeri...ten ma ale zuubkov ...strasne je zlatucky... 🙂 🙂 🙂

prijemny den 😉

zuzanocka
24. máj 2009

mimus,
tak luki uz sa rozbehol sam? nedavno este len tak za ruky... byva najblizsie z vas vsetkych a veru som danku zas pekne dlho nevidela 😝
budete mat krb? my sme teraz kupili gril, za 16euro a sme teda veeeelmi spokojni 😉

ja este vybehnem do billy kupit zmrzku, chrustik zje druhe, hviezdica dorata matematiku a mozme vyrazit... 😉

z toho dazda nic...? hlavne, ze cely den strasili... ja som ani neoprala, ze naco, ked bude prsat... 😠

lucinda7
autor
24. máj 2009

čaute....

Zuzi,aj my sme mali na obed panenku 😝 ale medailonky 😝

Mirka tebe zajtra šťastnú cestu a pekné stretko 😝

my ked sa krpatý zobudí pôjdeme na bazu,chcem sirup spraviť..... preč ísť nemôžme lebo tatik je "na telefon" celý víkend ☹

miruss
24. máj 2009

Luci ďakujem. 🙂

baculka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
idora
24. máj 2009

Prajem pekny vecer!

Baculka ja som teda vobec nepostrehla, ze by Keti "kydala" na svojho brata, pisala neutralne, co sa o Tebe povedat neda, zrejme Ty si nam chcela ozrejmit, kto to slubil a neprisiel.
Keti, urcite pis, ja si Tvoje prispevky precitam velmi rada, OK! 😉

keti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baculka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baculka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keti
24. máj 2009

Asi trebalo trochu zrúša, tak môžme ísť ďalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keti
24. máj 2009

no tak ideme spinkať. Ráno ideme do PN. tak som zvedavá, aké milé prekvapenie ma tu bude čakať. 😀

Tak dobrú noc

stanka26
25. máj 2009

dobre ránko mamulienky. 🙂

V sobotu sme boli u babky v chtelnici kde sme u sesterky trošku grilovali. a včera sme boli na tom Novom zelánde.no celkom fajn.Ale naša Sabínka ostala u babky,nechcela s nami ísť.

tak som ju tam nechala,ale dnes ju dedko privezie lebo zajtra ide na cvrčkov do škôlky.
A v stredu ideme znovu k babke bo idem zase vo štvrtok zubárovi a to ostaneme až do nedele.

bola som aj s ketti a tá sa nevie dočkať kedy už prídeme.lebo ked nás nie je tak na ulici nie sú žiadne detúrence. 😀

lucinda7
autor
25. máj 2009

krásne slnečné ránko....

Baculka láskavo si nerieš osobné problémy tu na našom fore..... 😝 oki???na to sú Ip-čky.... 😎

a tiež asi čítaš medzi riadkami lebo Keti tu o žiadnom bratovi nepísala....tak s tou husou to asi sedí 😝

stanka26
25. máj 2009

no luci to si dobre trafila.
keti fakt o žiadnom bratovi nepísala.

stanka26
25. máj 2009

babulky ešte vás chcem poprosiť,či by ste nezahlasovali za našu Sabínu-má v očiach štuple s piva kelt.vopred vám dakujem

www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/magazin...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre