♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
3. jún 2009

to idem iba na jeden den, teda noc
nemali by mi zobrat rodičovsky, ved mala nejde do školky a bude to formou brigády

mimusbe
3. jún 2009

mili ok...ja som len o tom nevedela.... 😉

aj u nas svieti slnko a je celkom fajn...len keby tak nefukalo...

lucinda7
autor
3. jún 2009

aj tu už slnko vykuklo konečne 😝

hej brigádovať môžeš v pohode 😵

milhaus
3. jún 2009

tu slnko tiež svieti ale fuka vietor
dneska ma tak bolela hlava nachvilu na odpadnutie ale bola som opreta nastatie
asi mam nizky tlak, ja to mávam

zuzanocka
3. jún 2009

mili,
sak si hrkni za jeden 😀

boli sme doobeda na bickykli, ale je veru kosa riadna... tak sme sa trocha povyhrievali na slniecku, kukli deticky v skolke a hajde domov do tepla... zaviezli sme maminu k dr., pozreli, co je v robote nove, napapali sa a uz sa buva 😵 😵
varila som mrvenickovu pol. s hraskom, druhe budu zapekane cestovinky s udenym 😝 😝 😝

zuzanocka
3. jún 2009

normalne mi dvihaju tlak tie inzeraty: "nové! s vYsackou..." 😠 😠 😠 🤐 🤐 🤐 🙄

zuzanocka
3. jún 2009
mimusbe
3. jún 2009

ahojte...

tak my sme uz stihli aj prechadzku doobeda...bola som na poste...v obchode...prezliekla periny, oprala...

malej som robila ovocnu vyzivu aj zeleninovu...do poharikov nech ma aspon na 2/3 dni ...nemusi stale len kupovane... 🙂

este mi treba povysavat umyt zeme...idem rychlo dat smazit syr a hranolky...dnes mame len takuto rychlovku...ale zas ..velmi to lubime 🙂 🙂

no teda ale vetrisko je riadny 😠 😠 😠 som dala malu spat na terasu pred chvilkou...hadam sa nezobudi ... 😖

zuzanocka....noooo....aj mna to hneva ked vidim take chyby....a hlavne ked niekto napise VYDIM... 🙄 🙄

lucinda7
autor
3. jún 2009

...a to ani dva krát nemusíme hádať kto 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
3. jún 2009

co? kde? kto? nevYdim! 😝

zuzanocka
3. jún 2009

dobra pomocka na vYsacky: "co visi, nemoze byt tvrde"... 😀 😀 😀

lucinda7
autor
3. jún 2009

zuzi,tak tak 😀 😀 😀 😀 a čo je tvrdé nevisí 😝

zuzanocka
3. jún 2009

fujtajbl... kamoske som vcera dala jahody, tak mi dnes vratila misku naplnenu sladkostami, bola tam KINDER - tycinka, tak som ju zozrala, no ja neviem, co v nej bolo, odkial je, ale normalne mam v ustach chyt ako po prasku na pranie 😝 😝 😝 😝 😝 😅 🤐

zuzanocka
3. jún 2009

chyt=chut 😝

zuzanocka
3. jún 2009

ktovie, ako to nase chudatko zuzidr dnes dopadla 😔

lucinda7
autor
3. jún 2009

myslíme na nu a držíme palce 😝

keti
3. jún 2009

ahojte 😉

lucinda to my sme prišli do PN asi tak okolo 11-tej.
ozaj si minule spomínala, že sa budete asi v auguste sťahovať?? To sú teda, ale šikovný. Potom hod aj foto. 😉

No musím to tesco ešte rýchlo skúsiť. milka potom by sme sa dohodli, a môžme ísť spolu.
Svokre som to spomínala, a povedala, že drobec môže kludne spinkať aj u nich.

my sme dnes boli klasika u svokrovcov. Rastík sa hral na pieskovisku, lebo včera mu už konečne tatík kúpil v dračiku, len nemáme druhú časť. Že tú mu nedali.

mimusbe
3. jún 2009

luci....myslim ze nam dvom je to uplne jasne koho myslime 😉 🙂 🙂 🙂

noooo...ja aj keby chcem ist dakde si prilepsit len tak....tak nemozem lebo malu nemam kde dat...aj jedna aj druha babka su pracujuce a maju este dost rokov do dochodku....

keti
3. jún 2009

babule asi sem na istý čas prestanem chodiť, lebo jedná nemenovaná osoba stále nedá pokoja. tak ma to už prestáva baviť sem chodiť 😠 😠
Niekomu sa asi veľmi dobre číta, že 😠 😠 😠

lucinda7
autor
3. jún 2009

Keti,nerieš a ignoruj...a neblááázni že prestaneš 😝

mimusbe
3. jún 2009

keti prosim tak vykasli sa na to....naco si nicis nervy....to je zbytocne....a veru ...neblazni ze nebudes chodit....my ta tu radi vidime.... 😉 nech sem ta dotycna osoba nechodi ked jej nieco vadi.... 🙄

zuzanocka
3. jún 2009

keti,
mna si tu tiez citavali (alebo este citaju) iste osoby a potom zahoruca rozbili rozbroje v rodine, zmazala som albumy, mena nepsiem....ale je to naprd takto si davat pozor na kazde slovko... predtym sme sa mohli normalne bavit a teraz... o pocasi, o vareni... 😒 a to je radsej vsetko 🤐

zuzanky
3. jún 2009

Babule sorry.
Keby si si to prečítala tak by si vedela, že som ti poslala mail a sú to recepty. A nie hneť robíš uzávery. A dlho som tu nebola. Išla som sem lebo viem, že sem chodíš viac ako ma mail. Vlastne kvôli tebe lebo sú tam aj jahodové zákusky. A aby si si mohla urobiť krásnu nedeľu z rodinkou. 🙂 Teda ak sa ti budu páčiť tie recepty. 🙂

keti
3. jún 2009

ale pokiaľ ja viem, tak mail je niečo inšie ako tu IP 😠 😠 😠
A ja už ta neriešim, lebo je to zbytočné 😠 😠 😠

stanka26
3. jún 2009

keti nezabudni my nechať tie čiarové kódy z toho harmony toaleťáku.

milhaus
3. jún 2009

baby kľud

dadulka19
3. jún 2009

čaute čaute 🙂

tu neskutočne fúúúúka 😠 😠 😠 😠 😠 ...skoro sme leteli ako balóny 😀 😀 😀 😀 😀

stanka,zbieraš kódy?Aj ja mám,keď chceš.Chcela som zbierať,ale už ee 😀

zuzi,veď o inom si pokecáme osobne,né 😎 ?...

zuzanky
3. jún 2009

Keti
Máš namysli tú čo som sa bránila? 😠

stanka26
3. jún 2009

dadulka áno zbieram.ja taký maniak.aj niveu zbieram.

inak aj tu fúúúúka,no hrozné počasie.

mimusbe
3. jún 2009

ahojte....

sme boli na prechadzke...ale vydrzali sme len hodinu...tiez tu strasne fuka a taky studenyyyy 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre