♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
3. jún 2009

Mima,to si ešte dobre vydržala...my sme vydržali 15 minút 😀 😀 😀 😀
veru studenýýýý nepríjemný je ten vetrisko 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanocka
3. jún 2009

mi hovorte... ledva som kocik dotlacila domov 😅
ale u nas vo dvore nefukalo, tak sa baby este na trampoline vyhopkali, pohupali a uz kludne spia 😉

zuzanocka
3. jún 2009

zimaaaaa tu je!
uz som aj zehlicku zapla, ze sa trochu pri zehleni zohrejem 😀
tak idem kukat dr. house a zehlit 😉

elise
3. jún 2009

ahojte. 😉 ja makám ako kôň takže moc toho nestíham 😠 idem vás aspoň prečítať.

lukasko začal kašlať, trošku je prechladnutý to z toho hnusného počasia 😠 vraj jún je leto za mojich mladých čias bol jún taký teplý že sme chodili na kupko ale toto je otras ako keby mala prísť jeseň 😅

oslávencom a výročiarom prajem všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵

zuzidr napíšem ip 😉

mimusbe
3. jún 2009

zuzi...ja mam uz chvalabohu pozehlene....som prala a prala do zblbnutia a len sa mi to kopilo...potom zehlim aj 6 susiakov 😅 😀 😀

aj mne sa zda stale zima... 😠 asi si budeme musiet trosku prikurit... 😅

elise
3. jún 2009

ešte som zabudla že kúrime normálne v kachliach čo sa ochladilo 😅

zuzanocka
3. jún 2009

lindi,
uz ste zdravi?
jaaaaaaj veru za mojich mladych cias tiez bol jun teplejsi 😀 😀 😀
ozaj je take hnusne jesenne pocasie ☹

mimus,
ja podobne... co sa sklada, to priebezne skladam, co je na ehlenie, sa mi tu nakopilo :-/ ked susim vonku, stiham aj 4-5 praciek za den, takze su to fakt haldy pradla 😝

elise
3. jún 2009

zuzi ja som antibiotiká dobrala manžel ešte berie ale v piatok vybehneme na kontrolu stále ten kolotoč chorôb ale ked sa darí tak sa darí...

dadaga
3. jún 2009

ahojte babenky....

zuzanocka si ma pobavila s tym vysi....xixi a vydi, vykend... a tak... xixixixi

Keti kasli na provokaterov a nedaj sa vytocit...ved je tu koooopa normalnych baaab...

inak my sme dnes boli u babky...tiez zima ako v.... a doma normalne kurime sak nezamrzneme

inak Lucik ma zapalene ocko sme boli vcera u lekarky nic mu nebolo len ho mal moc zatecene a cervene a ona s fleku,ze to je v povetri,ze je to infekcia nejaky bacil.. chudiatko neviem kde to chytil.. tak mu od vcera davam oftalmofrmikoin ci ako sa to pise... a zatim ziadna zmena k lepsiumu ked to tak bude do piatku pofrcime na ocne...

dadaga
3. jún 2009

inak u susedou robia strechu..... no a gazda stoji v bielom cely den a pozera ako to robia nejaky dvaja robosi ....koky to je sila....

lucinda7
autor
3. jún 2009

DAni,umývaj mu to kamilkami 😝

dadaga
3. jún 2009

luci neviem ja mam na kamilky alergiu ci ju nema aj on?

elise
3. jún 2009

dani len nechod k H (za balneolog. múzeom) tá pokafrala mužovi infekčný zápal a zle liečila malému zápal spojiviek, museli sme ísť až do tt k hrebíčkovej

elise
3. jún 2009

ja som malému očko vytierala v prevarenej vode namočeným odličovacím tamponom. ale ak má karpinky a nemá červené bielko tak to môže byť zo soplíkov alebo z dýchacích ciest, stým sme bojovali pred nedávnom

zuzanocka
3. jún 2009

dani,
tiez by som asi to ocko utierala prevarenou vodou a ophtalmoframykoin je dobry, ten mu pomoze 😉

dadulka19
3. jún 2009

dani a kvapky ophtalmo-septonex nemáš?Tie sú super a môžu sa dávať často.Linda si z pôrodky doniesla nejaký sajrajt a kvapky som jej dávala každú hodinu.

zuzanocka
3. jún 2009

dadul,
septonex je slabsi... framykoin zaberie vzdy... i ked je to ATB mast... ale ked je to bacil, na bacila treba asi ATB...

dani,
mas IP 😝

dadulka19
3. jún 2009

zuzi,veď práve atb 😖 ..nám nezaberalo,ale septonex vždy 😉 ...aj mne...asi preto,že sa pekne"rozlezú" po oku 😵

zuzanocka
3. jún 2009

dadul,
nam prave opacne... tak necj si danka vyberie 🙂 ale ked dokina dal framy... tak asi treba...
dani,
vy uz ste zmenili dr.? co to si ta mylim s kamoskou? ta sa tiez chystala odist od dr.T.

dadulka19
3. jún 2009

jasne,je to indy vindy 😎 😎 😎

lucinda7
autor
4. jún 2009

dobré ránko....

☆LENKáM☆
všetko naj k dnešným meninám želáme 😝

zuzanocka
4. jún 2009

dobre ranisko 😝

zas bola tazka noc 🙄
neviem, co tomu mojmu dietatu je, ze sa stale budi... a s placom 😢

nejak som mimo obraz - my tu mame lenky? 😕

nika2
4. jún 2009

dobre ranko,
ja mam sestru Lenku 🙂

milhaus
4. jún 2009

dobre rano
aj ja sa pripajam ku gratulaciam
ja som mala kedysi naj. kamosku Lenku a Rado ma sesternicu Lenku ale on sa s nou nestretáva

dadulka19
4. jún 2009

krásne ránko 😉

naša Lili mala byť Lenka 😀 ...,ale kamoška jej Lenka hovorí aj tak 😀 😀 😀 motko 😀 😀 😀

zajtra sa už naši školáci vrátia 🙂 ...vraj sa majú super... 😵 😵 😵

dadulka19
4. jún 2009

zuzi,Linda mala dlhé obdobie budenia sa v noci a so strašným plačom 😖 a neviem prečo.Teraz je to o.k. 🙂

danca.b
4. jún 2009

ahojte
prisla som vas kuknut 🙂 ...na chvilu
stale sme rozbehani,rozlietani...tak nemam cas sem ani chodit 😉
v pondelok sme oslavili 13 vyrocie svadby a ako tu uz baby od nas spominali,bol tu hlavaty Robert Fico otvarat rok stare multifunkcne ihrisko a samozrejme popri tom si prihrievat polievocku 😒 😖
dnes odchadzame do BA Race...ideme sestre a vsetci nasi chlapi idu splavovat maly Dunaj...zacinaju zajtra a koncia v nedelu 🙂 pocasie nic,moc 😖 😠ale hadam nepomrznu 🙂
ja a moje baby budeme bacovat u sestry a hadam aj do Ikei a Kiki sa nam podari behnut 🙂
idem balit tak sa tu majte 🙂 mozno sem este skocim 😉 😀

zuzidr
4. jún 2009

ahojte,nejde nám doma net 😠 😠 😖

k včerajšku len tolko.bolesť,bolesť.bolseť,nepríjmné 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a bolesť a mdloby ešte 3hod. po tom 😠 😠 😠 horšie ako pôrod 😅 😠

nič nezistili,dnes som bola na sono a brali mi 3odmerky krvy,z oboch rúk a mám všade modriny 😠 😠

a prišla som neskoro do roboty tak makám 😖

petka015
4. jún 2009

ahojte

ja som musela dneska ist zubarke co ma tak strasne zub bolel poslala ma na RTG a zistila ze sa mi tam tlaci nejaky dalsi zub pod jasnom tak idem do hlohovca dr.andelovi bude mi to operovat sa strasne tesim . ☹ ☹ ☹ ☹

zuzidr nevies kde to tam je?

zuzidr
4. jún 2009

peti Ip 🙂

ak je ten zubár na poliklinike tak na kruháči pôjdeš doprava,potom zase doprava,a na konci ulice do ľava,najprv je SADka a potom kúsok dalej poliklinika,ale či je tam aj on,netuším 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre