♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
4. jún 2009

zuzidr nezávidím

lucinda7
autor
4. jún 2009

Zuzi,máme tu dve Lenky....
malú/maminka Sofia/ aj velkú/čo má Timka 😝/ 😝 ale sú z tých novších 😵 tak asi neregistruješ 😵

Zuzi,uff,hlavne že to už máš za sebou....a snád už zistia aj príčinu 😒

milhaus
4. jún 2009

malu som dala spat
ja neviem čo to ma za sproste obdobie ale jej nevadi ked sa pocika a pokaka a po chtelnici koluju reči o mne že malu mlatim surovo každy den
a to hrda klebetnica došla včera oznámiť mojej svokre a ta osoba ktora to ma akože rozširovat u nas nebola najmenej 4 mesiace

zuzanocka
4. jún 2009

mili,
ty sadista 😀 - jaaaaaaj, ja by som krky povykrucala tym klebetnym osobam co nemaju trocha zdraveho rozumu 😠 😠

luci,
fakt neviem, o koho ide 😅 😅

zuzik,

petka,
ja som boal u stomatochirurga takto pred rokom... som skoro umrela... no nechcem ta strasit... to ja som len taky bojko.... ta bolest pred tym bola omnoho vacsia, nez zakrok samotny, takze to uz bola balada... ale toho strachu pred tym 🤐

idem sa dat rychlo do pucu, o 1 dojde svokra, malu varovat, ja idem nasho Lacka kuknut 😵 😵 😀 😝 konecne... aj do TN na sono by som mala ist, ale kyyyyym sa tam ja vyberieeeeem... povedala po skonceni kojenia... ale kolko...?

milhaus
4. jún 2009

ta mojs polovička zasa nevie trafit domu, mala spi a nudim sa
asi idem zasa vyjedat ovsene vločky, moc tu toho na vyber nemam
včera ma skoro porazila ked mi povedal že preje tam preč ked je za mesiac 150 euro
50 euro mu musi bohato stačit ked je sam
ved tolko čo si on dovolil prejest minieme tu doma na stravu všetci traja a včera som sa dozvedela od svokry o jeho dalších dlhoch a to mi ani povedat nechcel

milhaus
4. jún 2009

keby aspon taka kosa nebola, no idem zasa k telke nech si pc odpočinie

milhaus
4. jún 2009

rado si ho chce i tak zobrat preč ale nedovolim mu to lebo som mu kazala zavolat tomu kamošovi nech ho da vyčistit, neurobil to tak nedostane hračku
tam ma robit a nie sa hrat a doniesol ho pokazený s vírusom tak skončil

zuzanocka
4. jún 2009

mili,
ty general 😕
50 euro je dost malo, ked si tam musi stravu kupovat... ved keby len na menu isiel kazdy den to mas 3eura x 20dni je 60,- plus na ranajky, na veceru nieco.. .taky velky chlap potrebuje asi aj viacej jest... aj ty by si mala asi viacej papat... potom sa ti hlava toci a si slaba..

my skoro kazdy tyzden nechame v tescu na nakupe 100,- - zakladne potraviny, obcas nejaka blbost navyse (pivo pre niekoho a taaaaaak 😝) ...
tak mili, porad, mozno sa nam podari usterit - ako vyzijete zo 150 euro na mesiac???

kde na klavesnici mam ten blby znak na EURO????????? 😝

dadulka19
4. jún 2009

zuzi,ja by som ti poradila 😀

a € je tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
4. jún 2009

dadulka,
srdecne ti dakujem, okopirujem si ho a ulozim, budem ho ochranovat ako oko v hlave 😀 😀
aaaaalebo si ho vytlacim a nalepim na klavesnicu? 😕 😀

zuzanocka
4. jún 2009

no babo raď 😉

milhaus
4. jún 2009

na notebooku ten znak je ale čo mam externu usb klavesnicu tam to nevydim nikde
proste musime s toho vyžit lebo mi malokedy ostane viac a teraz nemam ani to, mam 10 euro čo si chcem dobit kartu na bus a v ladničke je fazulova polievka na 2 x s udenym mäsom a chleba a maslo, salm mi rado nechal len 3 kolečká, hlavne že od pondelka dokazal zjest 40 dkg

milhaus
4. jún 2009

a tie vločky čo som tu pisala mi kupila mama a to som si doniesla z myjavy nech tu mam čo jest

zuzanocka
4. jún 2009

mili,
neviem, ci by som dokazala zit ako ty... proste chlap musi vediet zabezpecit rodinu (alebo nech ide na mtersku on a ja sup do prace...)... fakt si neviem predstavit, ze by som mala muza, ktory mysli len na seba a nezaujima ho, ci ma jeho zena na jedlo aj PRE DIETA, alebo nie 🤐

dadulka19
4. jún 2009

zuzi 😀 😀 😀 ..a niekedy poradím 😎

emily,niekedy mám chuť urobiť nákup a doniesť ti ho 😖

zuzidr
4. jún 2009

zuzi euro dáš ctrl-alt a E 😀 😀 😀 😀 😀 skús 😀 😀 😀

a veru aj my necháme v tescu kolkokrát aj okolo 80-100€ každých 10dní 😠 😒 😅 😕 😕

a poslednú dobu som vždy išla do Kauflandu a za dosť velký nákup sa mi tam už asi 3x podarila platiť okolo 40€ a pritom som brala aj malinovky,múku,samo že ovocie a zeleninu,salámy,syry a dooobručké pečivko vždy čerstvé 😀 😀 😀 tak asi tesco opustím 😀 😀 😀

ja to nikdy neviem podla položiek jednotlivých posúdiť ktorí obchod je lacnejší ale teraz sa mi zdá teda že tesco je oveľa drahšie 😅 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
4. jún 2009

čaute....

my sme už stihli na biku aj poštu,potom pre školáka,a hajde domov.....ja idem točiť práčku....došiel mi nový prášok tak idem vyskúšať ako vonia 😀 😀 😀 😀 😀

Mili,nechcem byť blbá,ale to čo ty zješ za týžden my zjeme pomaly za den 😖
a 50€ miniem tak na jeden nákup potravín na týžden....pracovný....lebo na víkend sa nakupuje znova 😎
fakt si čarodejnica....
ale tiež si neviem predstaviť ako má aj Lucka to čo by mala mať.....denne ovocie,zeleninu,teplé jedlo,mlieko.....
ako rátam tak rátam...si čarodej....ostali 3 kolečká salámu pre teba.....a čo Lucka??? 😕 😕 😕 😕 😕

a máš asi "dobroprajné"osoby čo na teba tak donášajú....ak to neni pravda je to od nich riadne podlé 😒

milhaus
4. jún 2009

olej je v kauflande lacnejší ale ja už teraz nechodím nikde
môj nákup tvorí 8 - 10 euro na tri dni pre všetkých troch ked su peniaze
1 x mesačne Hak 8 euro
kofola asi tak 15 €
ked som u našich tak stravu mi kupuju oni i sem mi teraz volačo dala
maxi bambino, rajčiny a tie ovsene vločky marhulove

zuzidr
4. jún 2009

dadul tiež niekedy po miliných príspevkoch mám chuť nakúpiť "základné" potraviny a znaiesť jeje ho....ale vieš,my tiež musíme drieť od rána do večera aby sme na to mali.......no a keby môj chlap nerobil,tak v momente je na materskej a ja idem robiť čokolvek..... 😒

ale ved každý si rozumie 😀 😀 😀

dadulka19
4. jún 2009

kofola 😠 😠 😠 😠 😠 na čo????netečie vám voda???

a sorry,tú Hak potrebuješ?...sú aj iné možnosti 😉

milhaus
4. jún 2009

je to dost zveličené tie ich reči
lucka ma denne milačik a potom je to čo ja, delíme sa
ranajky, obed, olovrant, večera
mam navarenu fazulovu polievku ako som tu už pisala

lucinda7
autor
4. jún 2009

Zuzi,v kauflande majú úúúžasný madarský chlebík 😀 😀 😀 😀 😀
a v Tescu kupujeme dosť vecí navyše 😎

ale ked chce človek dobre nakúpiť tak aby obehal pol Piešťan pritom,lebo napr.mäso kupujem len v Bille.....jogurty a pribináky len v tescu,muku a zemiaky v Kauflande... 😒

zuzidr
4. jún 2009

mili tak kofola 15€ 😅 a Lucka čo pije? 😅

a čo papá počas dňa? 😅

lucinda7
autor
4. jún 2009

Mili ale z jednej polievky na tri dni sa moc nenajete 😖
kofolu myslela Mili asi vonku v šenku že si dávajú 😝

no hlavne aby na HAk bolo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

milhaus
4. jún 2009

to som myslela kofolu na mesiac asi 2 x za tyžden a to je 80 centov dve male kofoly

dadulka19
4. jún 2009

baby,je jeden super obchod na mrazené mäsko v tej novej pasáži Na trajoši(neviem,či som už nepísala).Dlho som chodila okolo a bála sa niečo kúpiť,ale potom ma MM prehovoril a od vtedy inde nekupujeme.Kuriatko je mňám a cena tuším 1,99€/kg,Pangasius3 €/kg,vajíčka veľké po 2,60sk 😀 ...a pod.A už tam začalo chodiť dosť ľudí...

dadulka19
4. jún 2009

emily a stalo by sa niečo,keby ste si tú kofolu nedali??

milhaus
4. jún 2009

napr. včera ranajkovala jednotáčik, obedovala fazulovu polievku, olovrant u svokry kôprova omačka s knedlu a večera tiež tam chleba so syrom a šunkou
ja som mala na ranajky jogurt a rožok a to mam iba niekedy ranajky, obed som si dala vločky, olovrant polka bambina a 2 rožky a večera vločky
na myjave mama kupuje i rajčiny, jablka si davame, mame ešte u tatovej sestry v pivnici

zuzidr
4. jún 2009

no mili nehnevaj sa ale tolko čo spolu sexujete(síce do spálne vám nevidím 😅 ) by vám stačil aj kondom a nie HAK za 8 € 😅 🤐

dadul aj u nás v PT teraz majú pangasia za 3€ tak som kúpila dva balíky 🙂 ale ked pôjdem okolo určite pôjdem do toho mäsiarstva 🙂 🙂 🙂

a Luci kde to predávajú tie kuracie palacinky? 😅

lucinda7
autor
4. jún 2009

Dada,ten istý obchodík je aj na Staničnej nový 😝

Zuzi,čo ty vieeeš???? 😝 😝 😝 😝 😝 možno nestačil 😀 😀 😀 😀 😀

kuracie palacinky sú také akoby kolieska z vykosteného kuracieho mäska....sa to len osolí a obalí ako rezne...je to mnamka 😝 majú to v hydine na Staničnej.... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre