♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
4. jún 2009

na staničnej,na tej dvojprúdovke? 😅

dadulka19
4. jún 2009

zuzi 😀 😀 😀 ,ja som jej to nechcela tak po lopate napísať 😀 😀 😀

luci fákt?...a chodíš tam?

zuzidr
4. jún 2009

jáááj dada sorry 😅 😀 😀 😀 😀

dadulka19
4. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
4. jún 2009

Zuzi,hej na tej dvojprúdovej dialnici 😀 😀 😀 😀 😀

to kde majú pangasia je vdla zmrzliny a tá hydina kde majú kur.palacinky je pár metrov dalej,sekáč,stávková a potom hydina.... 😵

Dada,bola som tam asi raz 😀 😀 😀 😀 tiež na pangasia vždy odskočíme na trajane z PT-čka 😀 😀 😀 😀

sofia222
4. jún 2009

Ahojte babulky,
no prave som si to tu precitala, co ste dnes popisali a priznam sa, ze Mili mi je dost luto, co sa tyka stravy, neviem si predstavit vyzit s tych penazi, co vravi, ja miniem pre nas troch, coskoro uz styroch mesacne 200 euro od manzela, co dostavam na stravu, plus este skoro celu matersku, doprajeme si, na co mame chut, neviem si predstavit sa tak obmedzovat.
je to smutne, ked muz nedokaze zabezpecit rodinu....

zuzanocka
4. jún 2009

zuzi,
presne tak - das im rybu, najedia sa raz... lepsie je, ked sa naucia si sami chytat ryby 😉 tak mi vzdy hovoril tatino 😉

milhaus
4. jún 2009

mala bola na varovke u svokry a ked sme šli od nej s malou tak sme stretli sofi a potom jej manžela s malym na motorke
rado už rano ide preč
zuzidr teraz i stačil a nabuduce pst o takom slove, nerada sa bavim o takych veciach

lucinda7
autor
4. jún 2009

Ale,aleeee,Mili,že na iné veci nie si taká citlivá 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanocka
4. jún 2009

" pst o takom slove" - emily, ty perlíš! 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝

bola som poliat, idem hviezdicu zahnat do hajan a vyvalim sa (asi s cokoladou) pred ordinaciu 😉
tak keby nieco, som len tuto - nedaleko 😀 😉

zuzanocka
4. jún 2009

co budete zajtra varit? 🙄
mam tam morc. prsia v mrazaku, tak asi sote spravim... s kukuricou?
a polievku aku? teraz ked je chrust este bez KM, mame polievky dost obmedzene, kedze predtym sme mavali aj 2x do tyzdna mliecnu polievocku - tie lubime 😉

dadulka19
4. jún 2009

večér krásny prajem 😀

emilyyy,som sa pobavila 😀 .ty perlica... 🙂

mimusbe
4. jún 2009

ahojte...

tak my sme dnes boli cely den u maminy na navsteve... 🙂 ako vzdy nam bolo super...behli sme aj za tetou pozriet...

no k milinym prispevkom sa radsej vyjadrovat nebudem pretoze by som sa asi moc rozpisala a mozno by sa to podaktorym nepacilo...

ale ,,pobavili,,ma podaktore..... 😖

nika....videla som tvoju sestru... ako kocaruje Vanesku 😉 ...sa mi tusim zdalo ze ma taku istu bundicku ako nasa mala 🙂 🙂

mimusbe
4. jún 2009

no aj ja potrebujem poradit co varit 😀

tiez rozmyslam nad nejakym sote so zeleninou a ryzu k tomu?

zuzi...aj my velmi lubime mliecne polievky... 😉

zuzanocka
4. jún 2009

no kedze som zistila, ze som nekupila zemiaky, budem musiet spravit ryzu, aaaaaalebo vytiahnem z mrazaka "americke zemiacky"...
nakoniec som vybrala krkovicku - je tam asi 5-6 platov, tak s nou nieco vykluzlim - otazka: hodi sa ku krkovicke ryza? skor zem. kasa, ze? a polievku spravim fazulovu, z udenych rebier - ma emily inspirovala 😉

pozeram ordinaciu... a tvorim... nieco taketo z toho bude: http://creaperle.free.fr/cadres/000_3787.jpg 😉

dadulka19
4. jún 2009

zuzi,hodí sa aj ryža 😉 ....

a to ty si taký umelec 😕 ?...potom hoď foto 😎

zuzanocka
4. jún 2009

snazim sa... 😝

milhaus
4. jún 2009

nasi a babka to robia s udenym mäsom a je to tak lepšie, svokra to s mäsom nerobí

nika2
5. jún 2009

ahojte,
mima asi myslis taku sustakovu tu bundu? tu som jej ja kupila na teplickej. a bola vcera sestra vonku.
inak aj ja uz radsej chodim len do kauflandu. lebo v tescu vzdy este za stare peniaze som platila 1000sk. kupila som tam aj to co som nechcela. a v kauflande maju aj to pecivo cerstve.
ja dnes budem varit tofu na zelenine a tarhonu.

mimusbe
5. jún 2009

dobre ranko...

nika....ano tu cyklamenovu 😉

ozik....videli ste vcera uputavku na Ako som prezil co bude na buduci tyzden?

nika2
5. jún 2009

mima bude to o tom Zitnom tusim.

mimusbe
5. jún 2009

ano.... 😖

nika2
5. jún 2009

podla mna to uz nebude take ako ostatne diel. lebo uz vieme ako to dopadlo. ci nie?

lucinda7
autor
5. jún 2009

čaute....

my sme boli doobeda v meste na trhu na zeleninku a nové zemiačiky..... 😝 jáááj,toto mi bude chýbať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

na obed máme pečené nové zemaičiky a vyprážaný karfiol 😵

ja som upútavku nevidela 😒 😒 😒 😒 😒 no som zvedavá ako to spracujú 😕

milhaus
5. jún 2009

tak už som zasa na myjave, rado skoro ráno odišiel

zuzanocka
5. jún 2009

cafte!

luci, ale ved potom uz nebudes musiet ist na trh, ale do zahrady na zemiacky, cibulku, hrasok... 😉

lucinda7
autor
5. jún 2009

Zuzi,to nehrozí...my záhradku nechceme 😝 max nejakú japonskú 😀 😀 😀 😀

milhaus
5. jún 2009

sak s hrachom nie je moc roboty ked ho nie je moc
i ja mam zasadeny u svokry

zuzanocka
5. jún 2009

no vidis, tak nebudes chodit na srdcovky, ale na japonske ceresne 😀 tzv. "sakura": http://sk.wikipedia.org/wiki/Sakura

zuzanocka
5. jún 2009

mame aj hrasok, aj cibulku, redkovku, porik, ruzickovy kel, mrkvicku, petrzlen, zemiacky, cukinky, tekvice, kukuricku cukrovu aj ozdobnu, fazulku... 😉 😝 😝 😝 a pllllno jahod 😎
tak... uz som pofrajerila? 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre