♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

dadulka19
10. jún 2009

to fakt?..ani čerešne??.. 😲

zuzanocka
10. jún 2009

ja som bola na preventivke vo stvrtok min. tyz., na vysledky onko-sterov a podobne mam cakat 3 tyzdne, na sono mi dal papier, ale ja chodim do TN, tak musim pockat na mrchu a zavolat jej, kedy mam prist? to sa ako chodi? cez mrchu? ci po mrche? 😕

dadulka19
10. jún 2009

zuzi,cez..resp.od prvého dňa 10dní sa môže.Mňa objednali ešte pred rokom na 7.január a ja som zabudla ísť.Tak som sa vo februári preobjednala na dnešok 😎

granado
10. jún 2009

Ahojte, Zuzanocka rp.

milhaus
10. jún 2009

myjava je okresne mesto a niej e najmenšia, je dlhšia viac ako širšia a s luckou to za 30 min. neprejdem

zuzanocka
10. jún 2009

granado vitaj medzi nami a gratulujem k bublinke!

granado
10. jún 2009

Ďakujem 😀

lucinda7
autor
10. jún 2009

vítam novú tvár 😝 či staronovú?? 😝
mna na sono neposiela....na mamo sa chodí až od určitého veku,či nie??? 😝

zuzanocka
10. jún 2009

na mamo az po 40-tke 😀

na sono treba kazdy rok a po dokojeni zvlast 😉

no uz je mrne hore, tak frciiiiim! páček shledáček! 😀 😀 😀

miruss
10. jún 2009

Ahojte.
Ja som bola na preventívke, robil mi aj cyto nedávno. Všetko ok našťastie. 🙂
Na sono prsníkov pôjdem keď dokojím.
🙂

zuzanocka
10. jún 2009

dobry vecer!

co porabate?
ja uz som uspala obe deti a idem vymyslat zajtrajsie menu 😀
ale asi to bude porkova mliecna polievka (skusim dat uz aj malej smotanu, co to povie 😕 ) a nieco z br. pleca - ak nic ine nevykoumam, tak len upeciem v jenskej mise a spravim nove zemiacky k tomu 😝 plus salat zo zahradky - uz su riadne hlaivska 😉 😝 😝

andy.a
10. jún 2009
dadulka19
10. jún 2009

brý večer 😀

my máme na zajtra tarhoňové"rizotko" 🙂 ....

baby,neviete,kde v PN predávajú liečivé kamene?..chcela som ísť do čajovne vo Vila Anne a tá tam už nie je 😠 😠 😠

andy.a
10. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😕 😕 😕 😕

prečo tá siska s deťmi nepíše sem ?? 😝 😕 😕 😕 🙄

inak čaute a príjemný večer 😎 😎 😎

Dada,tak to nemám ani šajnu,že liečivé kamene 😝 😀 spýtaj sa na nejaké antidepresívum,zoženiem 😝 😀

dadulka19
10. jún 2009

andy 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale mám ťa v pamäti,keď budem potrebovať antidepresíva... 😀 ..to bude časom potrebovať skoro každý 😝

a nepísala sem už tá siska 😕 ??..asi sa jej nepozdávame... 😖

andy.a
10. jún 2009

aj mne sa marí,že Siska sem už písala 😕 😕 ale len 1-2 príspevky ..aj Camelotka sa tu mihne tak raz za kvartál 😕

miruss
10. jún 2009

Dada to ti neporadím. 😝

zuzidr
11. jún 2009

ahojte 😀 kde ste? 😅 😕

dnes vyzerá byť pekne,až na to,že búrky hlásili 😒

Emmka dnes išla na výlet......svokra s dedkom musela ísť do BA na kontrolu,tak brali aj malú,ráno som ju o 6.30 vôbec nemohla zobudiť 😀 😀 😀 😀 sa mi otočila chrbtom a spala dalej a pýtam sa jej že ako bude do školky vstávať a povedala mi že bude chodiť :NEŠKÓR!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ale potom som ju obliekla a nabalila si do ruksaku bebe kekse,lízatko a lentilky 😀 😀 😀 😀 a samozrejme brala bábiku,má teraz na nu mániu tak sa ani nepohne od nej 😀

a teraz mi svokra volala že malá celú cestu spala 😀 😀 😀

nasáčkovala sa do ambulancie a debatovala so sestričkou,ktorá jej ukazovala injekcie a fonendoskop a potoim jej dala čoko,tak že je malá vysmiata 😀 😀 😀 😀

milhaus
11. jún 2009

zuzidr to ma teda dobrý výlet
lucka tak si popozerala všetky kamienky v ezoterike
inak dobry den

lucinda7
autor
11. jún 2009

čaute...
Dada,tie kamene skús v tej "čitárno-čajovni"na teplickej....oproti DOmu detí kde bolo dakedy knihkupectvo.... 😝

Sisku poznám ešte z babetka... 😝 písala rovnakým štýlom.....príspevok za polrok 😵 ak je to ovšem tá istá 😀 😀 😀 😀

Zuzi,malá je zlatá..... 😵 a ukecaná po mamine 😀 😀 😀 😀

zuzidr
11. jún 2009

ukecaná je teda poriadne,ani neviem kde sa to v nej bere,nikedy povie takú vetu že len čumíme 😀

danca.b
11. jún 2009

ahojte
dnes je tu nejaky utlm 😒
chtelnicanky nechodia,ale asi maju niektore dovod 😖
ja mam dnes navarene od vcera,tak teraz trochu upratujem,periem a ved to poznate 🙂
vcera sme este vytapali druhu davku masti...tak jej mame neurekom 😒 ja na masti nevarievam,ale budem musiet zacat 😝 a to som si minule kupila 10l bandasku oleja 🙂
MM upratuje dvor a chysta ho na kopanie tej terasy 🙂 uz aby sme ju mali a mohla som si tam vypit kavicku 🙂
ale pocitam,ze kym sa dorobi bude jesen 😒 ideme totiz terasu este podpivnicit,tak to trochu potrva...ale neva 🙂
ozaj oneskorene blahozelame Emmke k narodeninam a prajeme len to naj 🙂 🙂 🙂

zuzanocka
11. jún 2009

cafte!

my sme mali doobeda navstevu - jednu milu mamicku s krasnym dievcatkom 😵 😉

a uz sa spiiiiiii odusu, navarene tiez je, tak si idem trocha nohy vylozit 😉

zuzi!
teraz pozeram, ze vy ste mali stretko v kocovciach???? my sme tam dlheeeeeeeeee roky chodili na dovolenky - z technickej univerzity - zamestnanci s rodinami 😉
zboznovala som to tam!!!!
ping-pong pod stromami este je? a v parku ten velikaaaaaaansky strom v parku - hned napravo ked sa islo tou cestickou vlavo? - tam sme s kamoskou rano vyliezli a zliezli sme az vecer 😀 😀 jaaaaaj, aka nostalgia ma chyta 😝 😝 😝
tie kovove stolicky na terase su tam uz hadam 20 rokov 😀 😀 😀 len maju iny tapacirung 😉

lucinda7
autor
11. jún 2009

Zuzi,boli vás mrk D+L??? 😝

mne práve došiel Alexik zo školy doštípaný včelou 😠 😠 😠 😠

milhaus
11. jún 2009

lucinda tak ho ponatieraj chytro aby ho to nebolelo

dadulka19
11. jún 2009

ahojte 🙂

zuzi,to je náhoda...my sme zase boli na návšteve u jednej zlatej maminky,čo má krásnu babuľku 😵 😵 😵 ...a práve tlačím druhú misku čerešní 😀 😀 😀 ...Lindula mi po ceste domov zaspala a že čo ma stále búcha prilbou do krížov 😀 😀 😀 ..,ale teraz už spinká zas 🙂 ..

luci,som nevedela,že tam je čajovňa,pôjdem mrk,dík 🙂 ...a to boli vonku decká,či v triede to Lexíka poštípalo?

dadulka19
11. jún 2009

zuzi,šupla som do albumu fotos,skopči si,keď chceš 😉

zuzanocka
11. jún 2009

dadul,
nazdravie k tym ceresniam 😉
neposlala by si mi ich radsej do mailu, prosim ta? nech nie su zmensovane...

dadulka19
11. jún 2009

zuzi jasan,pošli adresku 🙂 ...a dík,už sa nevládzem ani pohnúť 😀

stanka26
11. jún 2009

ahojte.

tak mi zse v Chtelnici.Neni ani času sem vás ísť navštíviť.Celé dni sme vonku.Do obeda som sa stretla s keti detičky sa trošku pohrali a tak....

teraz spinkáme,konečne aj Šimi v posteli som zvedavá do kedy bude spať,lebo do teraz spával len v kočiari po 2krát ale dnes som ho trochu natiahla a išiel až o 12h.tak uvidíme ako dlho vydrží.

danca tak to ty nezávidím tú robotu.Nám za 2 týždne prídu do HC murovať balkon,lebo svokrovci majú ešte drevený a to bude zase špiny.Ale ja budem u našich.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre