♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
16. jún 2009

dneska budete zasa malo pisat?

mimusbe
16. jún 2009

ahojte...

my sme vcera boli s malou cely den u nasich...bolo super...som si oddychla....mala sa jasila ostosest ked bola s babkou a dedkom 🙂🙂
teraz ,,bacuju,, sami doma....sestra isla s frajerom na dovolenku do Tunisu ...kde sme boli aj my na svadobke...ze tam maju super teplucko ...jaaaj tak im zavidiiim 😀 😀 😀

domi....videla som vasich s Natalkou....aka velka slecna je z nej ... 😉

miruss...tak gratulujeme Zuzanke k dalsim zubkom... 😉 😉 teda...tej to raidne ide....my sme este stale bezzubi 😖 🙂 🙂

mili...no nie kazdy ma cas vysedavat pri nete ako ty....

nika2
16. jún 2009

ahojte,
inak vcera ani niesiel MK. tak sa nedalo pisat.

zuzanocka
16. jún 2009

caute, caute,

gratulujem zuzanke k dalsiemu zubku!

zuzi,
tak super, ze oslava dopadla dobre 😉
pekbne fotocky 😵 😵

baby, jedna doooooooooolezita otazka:
viete o niekom, kto by nam spravil ribezlove vino?
mame asi 60 krikov ribezli, z kazdeho su tak 2-3 misky, tak neviem, cio s tym... spolieham na vas, ze mi niekoho dohodite 😉

ja som sa vcera na chvilocku dostala k PC a veru mal kono nejaky vypadok...

nasa oslava dopadla tiez fajn, ludia boli spokojni, ocino tiez, nelka spala na hoteli ako dudok, ani raz sa nezobudila!!! pocedala som, ze predame dom a postavime si na cervenej vezi chatku...aby sme sa vyspali 😀

na letisku sme tiez boli - mne osobne sa mooooc pacilo, z roka na rok je to tam tusim lepsie... 😉 dosli sme opaleni, chrust klasika - akurat, ked lietali F-16, spala, ani fuzom nemihla 😀 😀

lucinda7
autor
16. jún 2009

čaute....
veru kono včera štrajkoval 😠

Zuzi,krásne fotečky...aj tortičky 😀 😀 😀 😀 hlavne že ste si to užili....
to mi pripomenulo že tiež musím tetule čo nám robí tortu zavolať pre akú sme sa rozhodli....len ked tí moji drobci menia názor asi 2 krát denne,sama netuším akú im objednať 😝

no ja som na letisku nenarazila veru na nikoho stadeto..... ☹ ☹ ☹ ☹
akurát Maťku s rodinkou som videla....ale to som sedela na deke a oni išli po tej hlavnej "ulici" 😀 😀 😀 😀

granado
16. jún 2009

Ahojte, ako sa mávate? Inokedy som vás nestíhala dočítať a teraz neako poriedko. Určite ste vonku a ste radi že nemusíte mať dáždniky a deti sa môžu vybehať. No tak teda sa majte , skontrolujem to tu neskôr. Zuzanočka na víno ti neporadím nikoho, ale môžeš sa postaviť na ulicu a predávať. 😀 Ja si určite prídem kúpiť.

lucinda7
autor
16. jún 2009

no my ríbezle nelubime,tak ja si neprosím 😀 😀 😀 😀 😀
ale tak mrknuť ako zuzka predáva v plavkách pred domom by som prišla 😀 😀 😀 😀 že akááá by tam bola bitka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanocka
16. jún 2009

luci 😅 no 😀 ... ci by aj ulicu neuzavreli 😀 😀 😎 radsej 😝

granado, nazdarek 🙂

granado
16. jún 2009

Čau Lusy no aké ty máš myšlienky? 😀 Ale máš pravdu,len neviem či by jej potom stačilo 60 kríkov. 😀 😀 😀 😀

milhaus
16. jún 2009

ja milujem ribezle biele i červene, čierne už menej
ja nie som stale pri nete

granado
16. jún 2009

Inak Zuzanočka nazdárek aj tebe

kluara
16. jún 2009

ahojte!

aj my sme boli v nedeľu na leteckých. Anika, ste mohli dať vedieť, že idete do PN, už som vás tak dávno nevidela 😖

Zuzi, Emmke všetko najlepšie k narodeninám, oslavu mala páradnu a aj tá torta bola úžasná 😉

kluara
16. jún 2009

Lucíííííííííííííííí, mala si po mne niečo hodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my ríbezle ľúbime, také čerstvé zasypané cukrom 😝 ale s vínom ti Zuzka neporadím 😅

miruss
16. jún 2009

Ahojte.
Zuzi pekné fotky, torty dostala krásne a super žehliacu dosku dotala. 🙂
Zuzanočka s vínom ti neporadím, my robíme ríbezľovo-malinový sirup. 🙂

lucinda7
autor
16. jún 2009

Maťka,až 2 krát ste okolo nás prechádzali...aj som ti mávala,ale v tej mase ludí mi to bolo na 2 veci 😀 😀 😀 😀 Luki mal oranžové tričko a bledomodrú šiltovku myslím 😝

Granado,to ja som pre lepšiu predajnosť tých ríbezlí navrhla 😀 😀 😀 😀

granado
16. jún 2009

no veď samozrejme ja chápem 😉

kluara
16. jún 2009

no hej, bolo tam kvantum ľudí 😀

milhaus
16. jún 2009

ved ani ja som vas minuly rok nevidela a vy mna ano

granado
16. jún 2009

Inak viete mi niektorá poradiť, či je tu ešte neaká tehula? Mne sa zdá že tu už nikto nie je.

dadulka19
16. jún 2009

krásny dník 🙂

pozerám,že ste boli viaceré na NLD 😀 ,mne stačilo,že nám to tu nad hlavami lietalo 😀 😀 😀

zuzi,krásne fotečky 🙂 ...a Emmka má stále dudku?...aj naša 😝

dadulka19
16. jún 2009

Luci,ako v škole?..už finišujú 😎 ??.Naši išli dnes do Ba do SND 🙂 ...aj 2 prvácke triedy išli 😵

lucinda7
autor
16. jún 2009

Dada,hej,naši už finišujú.... 😝
dnes mali to dopravné ihrisko a zajtra idú na zmrzku do mesta 😝

hej počula som že vaši idú do divadla a na devín 😝

granado
16. jún 2009

Baby ja sa asi zbláznim. Matúš prišiel zo školky s poloderavou topánkou/že sa vozili na kolobežke/. Tie topánky majú asi mesiac. Taká som naštvaná a vlasne ani neviem na koho sa mám hnevať.

milhaus
16. jún 2009

su tu dve tehule sofi a sofia, obe z chtelnice
zo školky v chtelnici chodi tento tyžden velkačska trieda plavat na evu do pn

andy.a
16. jún 2009

ahojte 😎 😎 😎

tak my sme už komplet,mladý došiel z toho liečenia,tak sa vytešujeme 😵 😵 😵

oslavu malej sme museli odložiť,kedže 1.bola v tom čase chorá/ 2 balenia ATB ☹ 😒 / + mladý bol na tom liečení s babou 😝

Dada a Zuzi,aj my sme ešte dudkoví a nielen jedna dudka,ale aj vkžadej ruke po 2-3 rozvláča 😀 😝
a žiaľ aj plienkoví sme ešte 😔 ale teraz v lete sa už musí princess odučiť 😖 bolo by načase..len som to odkladala,lebo buď bola chorá ,alebo chladno atď...a keď ju varuje baba,nejako sa im to nedarí 😝
keď ju posadím na nočník,urobí..ale sama sa nepýta a veľkého WC sa bojí 😖

Zuzi,nádherné fotky 😵 😵 😵 IP som ti písala tiež 😉

pre malú máme kúpenú takú kuchynku,v Dráčiku sme ju mali zas 60 € s tou Rozprávkovou kartou,na nete je za cca 90 € 😕 😕 😕 je to dosť 😝 🙄
a ešte od minul.roka má odloženú káričku pre bábiky,mala ju dostať ešte k 1.narodkám,ale keďže dostala hlboký kočík pre bábiky,tak šporťák sme jej odložili 😉 a dobre sme urobili,lebo na stretku sa jej také šporťáky pre bábiky moc páčili 😀 😝

Granado,zdravím ťa 🙂 😉 a do ktorej MŠ ti malý chodí ?? 😕 😅
náš zničí aj značkové topky za týždeň,takže si myslím,že sa nemusíš vzrušovať 😝 😅 chalani 😀 😀 😀 náš je aj hyperaktívny 😝 😅

lucinda7
autor
16. jún 2009

andy,ty si spomínala že ide ADko na liečenie??? 😕 😕 😕 😕
a kde bol,v tatrách???,a pomohlo....
ja to teraz tiež riešim že by som išla s obidvomi 😝

a kedže nemáš v pase,netuším kedy mala Anetka 2.rôčky,ale aj tak želáme všetko NAJ aby bola zdravučká a hlavne sa rozpapala 😝

andy.a
16. jún 2009

Luci,šiel tam na diagnost.pobyt 😖
žeby to malo nejaký efekt,neviem posúdiť 😕

dali mu diagnózu,že alergická nádcha,čo on vôbec nemá 😕 😕 🙄

a vyšetrenia-v podstate zopakovali nektoré,čo už mal robené/neviem načo,lebo výsledky mal čerstvé a v norme 😕 ../..niektoré som dokonca poslala mailom,čo mal od našej imunoalergologičky 😕 odbery mal až na 4.deň od prijatia... 😕

možno pre asthmatikov je to vhodnejšie,náš má prevažne zápaly horných dýchacích ciest 😕

a Tatry už nie sú to čo bývali,po tej víchrici ☹ 😒 😢

andy.a
16. jún 2009

neviem,dokedy ten Kôň zasa bude fungovať 🙄 🙄 🙄

Luci,a a díky 😵 😵 😵 mala 11.6. 😝 😅

dadulka19
16. jún 2009

ahojte 🙂

tak školáci sa vrátili až o piatej 😀 a učiteľka ich veľmi chválila 😎 ,vraj sa super správali aj v divadle 🙂 ...a samo Luc doniesla aj darčeky 😉

andy,tak to som rada,že sme viaceré dudkové 😵 ..a plienkové tiež 😉 .....A Aďkovi sa páčilo?Ako dlho tam bol?

ANETKE dodatočne všéééétko naj naj naj 🙂 🙂 🙂

zuzidr
16. jún 2009

baby no Emmka už cez deň doma nemáva velmi plienku ale ked niekde ideme tak ano.... 😅 a dudku?tie by mohla mať tri 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre