♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
2. júl 2009

ahojte
no veru mrtvo tu je ☹ ja sem tiez nestiham chodit 😒
tak aj my uz prazdninujeme...deti mali vysvedcenia dobre Majko 3 dvojky a Barbi 2 dvojky 🙂 takze sme spokojni 🙂
kazdu chvilu ma k nam prist domiesavac...zaliat podlahu na tu terasu....vykopana je uz davno,ale pre to pocasie sa nedalo zaliat ju 😠
tak dufam,ze dnes nebude uz ziadna burka,lebo nam vyplavi beton 😖
zelam vsetko naj oslavencom...Lucindinym chlapcom a aj ostatnym....Lucke a aj ostatnym...nemam prehlad 🙂 😉

hannahmontana
2. júl 2009

dakujem lucka som velmi rada ze si mi napisala k narodeninam a pozdravuj alexika a maxika 😉 lucka 🙂 🙂 😉

hannahmontana
2. júl 2009

čaute čaute 🙂

ňák to tu už nefičí 😀..niet speedových veveričiek už 😀 😀 😀?

mrňátko nám konečne zaspalo 😎 ,doobeda sme boli na bicykloch,stavili sme sa aj na trhu,tak sme nakúpili zeleninky mňam mňam 🙂

dadulka19
2. júl 2009

ups,zabudla som väčšie mrňátko odhlásiť 😀 😀 😀 😀 😀

miruss
2. júl 2009

Ahojte.
Lucke aj ja prajem všetko najlepšie k narodeninám. 🙂
Veru nejak to tu viazne. 😝

lucinda7
autor
2. júl 2009

dakujem Luci,odkážem.... 😝 už sa musíme konečne stretnúť 😵
apropo,dobrý nick 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
2. júl 2009

ahojte 😅
ty kokso iná búrka,a kolko vody zase padne 😠 😠 😠 vôbec vás nestíham 😒 ☹

andy.a
2. júl 2009

čaute 🙂 😎 😎

HannahMontane želám všetko naj k narodeninkám 😵 😵 😵

Dada,a to si ona sama vybrala taký nick ?? 😕 😝 😀 😀 😀 obľúbený seriál,čo ?? 😝 😅 😀

dadulka19
2. júl 2009

Lucka ďakujeeee 🙂

andy,áno 😎 a teraz jej chodí každé ráno,tak sa vytešuje.K narodkám dostala aj tričko s Hannah,tak s ním bude asi aj spať 😀 😀 😀

tá búrka bola fakt riadna 😖

milhaus
2. júl 2009

kto je hannah montana, akosi si asi sedim na kabli
dadulkina dcera alebo čo, neviem

andy.a
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😝 ,Emily 😕 😅 😝 😀 😀

ja ten seriál tiež nepozerám,ani nepoznám,ale na MMB je kopec vecí s tematikou Hannah Montana 😀 😀 😀 😝

nika2
2. júl 2009

ahojte,
dnes som bola pozret na kupalisku . na eve. ale teda nic sa tam nezmenilo co som tam nebola ale 5 rokov. prisli sme tam o druhej a o tretej sme isli domov lebo zacinala burka. nastastie ten dazd nas lapol az v aute. ale ani na cestu som nevidela ako lialo. tieto burky nemusia byt. ved sa ani nikam neda ist.
a mima si na prazdninach?
dadulka tusim raz si spomenula , ze chodis do diany na bazen? bola si tam aj teraz niekedy?

dadulka19
2. júl 2009

emily 😀 ...,ale máš pravdu 🙂

nika,tento rok sme ešte neboli,ale decká sa tam už pýtajú,takže pri lepšom počku určite pôjdeme 🙂

hviezdica
2. júl 2009

ahojte

kamoske lucke prajem velmi vela zdravia, stastia a zabavy.

ako sa mate? tesim sa, ze su prazdniny
mohli by sme sa dakedy stretnut

hannah,
ides v lete do tabora?

nika2
2. júl 2009

dadulka asi je tam ale drahsie vstupne,ze?

dadulka19
2. júl 2009

Ahoj hviezdička,

dám to zajtra Lucke prečítať a odpovie ti,teraz už spinká 😉 ,papa

dadulka19
2. júl 2009

nika,ja si vôbec nepamätám ani koľko bolo minulý rok 😒 ..a tuším je vstup len na hodku či dve 😖 ....treba sa objednať 😎

andy.a
2. júl 2009

Hviezdica a kde máš maminu ?? 😕 😅
žeby už spala ?? 😕 😀 😅

lucinda7
autor
2. júl 2009

Nika,bazen v Diane je na hodinu 8,50 /256,- Sk/ 😝 deti do 10r.zadara 😵

mimusbe
2. júl 2009

ahojte...

vsetkym oslavencom vsetko NAJ k sviatku....

nika....nie...nie som na prazdninach...boli sme dnes s malou na poradni....tak som bola u nasich cely den...

nika2
3. júl 2009

dobre ranko.
no to je aj dost do toho bazena ☹ najlepsie je mat svoju zahradu a nejaky aj maly bazen 🙂

petka015
3. júl 2009

ahojte

baby tak ma zase boli zub 8micka vpravo dole vlavo mi ju vytrhli a teraz zase tato a zubar co mi ju ma trhat ma dovcu. a inak bola som v tom hlohovci a ze vycistenie kanalikou ludovo trhanie nervov 1kanalik 66euro 😖 a su tam dva tri a niekedy az 4. cena jak blazen. 😝

tak som presla druhemu zubarovi lebo 300eur nenecham u zubara a za par rokov ho vytrhnu. 😝

dneska to vyzera ze nebude prsat ale vcera u nas aj krupy padali v piestanoch zevraj nie. to bolo jak v sudny den 🙂

nika a na slnave sa uz nekupe myslim v hoteli alebo hotel maj?

nika2
3. júl 2009

peta asi sa kupe na slnave,ale neni to vonku. v maji len ked si ubytovana alebo zamestnanec- mama tam robyla. inak hlasia aj na dnes burky.

petka015
3. júl 2009

a kde sa da v piestanoch kupat vonku? len eva ma napada.

petka015
3. júl 2009

nika mala ti spinka ked si pri PC?

petka015
3. júl 2009

moj spi od pol 12 ale uz bol asi tri krat hore jest sa mu nechce len stale pije sak v takom teple ani ja som nejako neni hladna.

petka015
3. júl 2009

baby musim to tu zachranovat lebo vsetky to tu flakate 😝 😀 😀 😀 😀

petka015
3. júl 2009

inak dadulka vcera som ta videla na trhu na bicykloch aj baby boli s tebou len si bola daleko a nechcelo sa mi v takom teple vracat k tebe.

jaj ako mi je teplo my pojdeme asi ked sa vybuva nebude bura na bicykly von to je taky relax lebo ked chodi peso som ustata-beham za nim lebo mi zbiera spačky. 😠

petka015
3. júl 2009

no nic nika mi uz zdrhla tak idem aj ja papa nabuduce. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petka015
3. júl 2009

no pokecala som si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre