♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

elise
10. júl 2009

ahojte ja dnes mala blbý den ako každý predchádzajúci.včera som bola v práci dlho dnes som zaviezla malého k našim aspon trochu zrelaxujem.
andy to je des s tými službami pošty takto dlho to ide 😠 ved faxom alebo osobne by ste to mali rýchlejšie.
mimus blahoželám k zajtrajším meninkám prajem všetko najlepšie nech sa ti všetko splní... 😉 😵 😵 😵 😵 ozaj ak je tu aj nejaký ivanko tak tiež prajem všetko naj 😵 , nejako to nestíham sledovať tak prajem všetkým meninkovým a narodeninkovým všetko naj a aj tým ktorý oslavujú nejaké výročia 😵 😵 😵

my frčíme na mickymausovi vždy v sobotu a v nedelu ráno 😀

rozmýšlam, že malému už nedáme plienočku na noc ale uvidíme je teraz u našich ako to bude potom pokračovať doma ale už 10 deň je bez pocikanej plienočky aj v noci 😉
lukasko začal s odúčaním v lete ked mal jeden a pol roka ale na varovke sa pokazil ale odkdy chodí do jasličiek tak je to super dokonca si sám vie obliecť tričoško aj gaťulky 😀

ozaj jasličkári sa fotili na tablo malo by byť vdedla orange predajne v tom detskom obchode tak ked tam bude dám vám vedieť 😉

elise
10. júl 2009

granado ja som jedla kopec čokolády a pohlavie som sa dozvedela týžden pred pôrodom a bol to chlap ako hora 😀 , inak zle my nebývalo ani nohy nepuchli a robila som až do dňa pôrodu v piatok som bola v práci a v sobotu rodila 😀 takže si myslím že to bude chalan 😉

granado
10. júl 2009

Elise tak už je to 2/1. V ktorom mesiaci sa to dá zistiť? Už si to nepametám, či vlastne teraz mi úplne štrajkuje pamať.A inak Luky bol asi velký tajnostkár. 😀

elise
10. júl 2009

ja som si v 6 mesiaci davala zistiť ale ked už už to malo byť vidieť tak to scoval 😀 to vieš on nerobí čo nechce ak nechce tak sním nepohneš. 😀 aj ked sme cvičili zdvíhanie hlavičky ked sa mu nechcelo tak som si nepomohla 😀

granado
10. júl 2009

šikulka chlapec. 😉

andy.a
10. júl 2009

Granado,najlepšie na 3-D UZV,a to tak okolo 20.týždňa a neskôr doporučujú 😕

ja som pri malom napr.kávu nemohla ani cítiť a pri malej mi normálne v práci chutila 😝 /pijem len v práci 😅 /
Inak žiadne extra chute som nemala 😕

lucinda7
autor
10. júl 2009

ahojte 😝
no Denis,nechcem ti brať iluzie ale tiež som fičala na sladkom pri obidvoch 😀 😀 😀 😀
ale to dievčatko ti želám ked si ho tak praješ 😝

a pohlavie sa dá zistiť od 20.týždna myslím....ale verila by som len 3D...inému "oby"už nie 😵

andy.a
10. júl 2009

Luci,rovnako 😀 😀 😀
telepatia ?? 😀 😀 😝 😕 😅

lucinda7
autor
10. júl 2009

andy,asi hej 😝 😀 😝 😀

petka015
10. júl 2009

andy nemas zaco
granado da sa to zistit najlepsie v 20tt ale asi by si prijala dievcatko nech je hlavne babo zdrave.

granado
10. júl 2009

Presne nech je len zdravé. No tak to teda tak skoro vedieť nebudem tak musím čakať. 3D je v tom HC čo som čítala? Pri Maťovi som nebola, teraz asi pôjdem.

dadaga
10. júl 2009

ahojte...
granado ja mam chlapceka a tiez som sladke nemohla ani citit hlavne prve 3 mesiace zato masko kazdy den nenormalne... nasli len na mna kukali co sa deje kym som sa priznala.. a zle mi moc tiez nebolo....
no a pohlavie tu v PN by som na obyc sono neverila.. len 3D a aj to v HC to je skvele..
2 kamoskam povedali,ze chalani a mali nakoniec dievcata tak sa moooc sekli...takze urcite tu v PN nie.. ale objednaj sa skorej Briestenskemu, lebo udajne ma naaatresk...

zuzanocka
11. júl 2009

ahojte!

milotke prajeme vsetko NAJ ku krasnym meninkam 😵 😵

lucinda7
autor
11. júl 2009

čaute...
aj od nás Mimus všetko najsamlepšie,nech mužík poslúcha a Sabinka rastie do krásy 😵

mimusbe
11. júl 2009

ahojte...

vsetkym velmi pekne dakujem 😉 🙂 🙂

andy.a
11. júl 2009

Mimuš,aj my želáme všetko naj k sviatku,hlavne veľa šťastia,radosti,zdravia a lásky 😵 😵 😵

inak čaute 😎 😎 😎

..a hlásim,že Deichmann,je čo sa týka tých spomínaných gumáčkov, vypredaný,až by ste niektorá išla 😝 😅
majú len veľk.č.20..potom mali zopár posledných 30-tok a od čísla 33,34 vyššie pár kúskov 😝 😔
vraj sa to posledné dni takto vykúpilo,inak im gumáky vôbec nejdú 😀 😀 😝

ale v tomto počasí sa nedivím 🙄 🙄 😝 malému sme kúpili,ale malej veľkosť cca 23-24 nemali 😝 😖

idora
11. júl 2009

Ahojte!
Pripajam sa ku gratulantom- Mimusbe, prajem Ti vsetko najlepsie k meninam, hlavne zdravie, stastie, lasku! 🙂

Pocasie uz ani nekomentujem, ale snad sa to od pondelka polepsi, aj Ilko hovoril.. 😝 😅

Prajem vsetkym pekny vecer! 🙂

mimusbe
11. júl 2009

ahojte...

este raz vsetkym velmi pekne dakujem 🙂

no to pocasko...uz ma to prestalo nejak vytacat 😀 ....teraz vraj hlasia na buduci tyzden 35C ? 😕 😕 ...urcite z toho budu aj raidne burky...ale co uz...

granado...ja mam dievcatko...a ked som bola tehotna tak som mala neskutocnuuu chut na sladke...vzdy som musela mat kazdy den nieco sladke...som sa bala ze ci babetku ,,neuzeniem,,cukrovku 😅 😅 😀 😀 ...sak aj som dost pribrala... 😅
ale podla mna to je jedno ..hlavne aby bolo dietatko zdrave... 🙂

keti...hod potom do ip co a ako domec dneska... 😉 🙂 🙂 dneska bol andrej v chtelnici a vraj vas tam videl 🙂

miruss
11. júl 2009

Ahojte.
Mima všetko naj k meninám ti prajem. 🙂
Granado aj ja som bola v HC na 3D Utz a bolo to super. 🙂

milhaus
11. júl 2009

ja som na začiatku zjedla i tri čokolady denne a povedal mi karaba že to je dievča i je
lucka sa ani cez den vôbec nepocikava a vydži kludne i pol dna i ked dost pije
od januara je nasa madam prihlasena do skolky ale ked nebudem mat pracu tak ju tam asi necham len pol dna

nika2
12. júl 2009

dobre ranko,
mima dodatocne vsetko najlepsie k meninam 🙂
vcera sme boli v TN v laugariciu na nakupoch 😀

elise
12. júl 2009

ahojte pekný deň prajem 🙂
dnes nevarím ideme pre malého k našim, tak tam budeme aj obedovať 😀

petka015
12. júl 2009

ahojte

mrne mi spinka tak vas idem okuknut. 😀

nika a co dobre tam mali? mali aj nejake pekne veci pre detska? a v CandAcku mali nieco pekne?

miruss
12. júl 2009

Ahojte.
My sme po obede a keď sa drobci zobudia, pôjdeme do mesta pozrieť vláčiky a fontánu. 😎

lucinda7
autor
12. júl 2009

ahojte
Mirka,aké vláčiky sú v meste??? 😝

miruss
12. júl 2009

Luci, Kubkovi stačí k šťastiu železničná stanica. 😀

nika2
12. júl 2009

peta pre deti som ani moc nepozerala. lebo mala ma kopec veci momentalne. a v candacku sa dalo vybrat. ale myslela som, ze bude viacej vypredajov. hlavne v sportovom som chcela taku sustakovu supravu. ale nebola nikde akcia.

milhaus
12. júl 2009

dneska som bola s mamou v chtelnici a v lopasove lebo chcela marhule

dadaga
12. júl 2009

ahojte.. no chlapi sa nezapru.. vlaciky a tak... nas ma zase asi 3 dni uz auto a autobus to vyska v karicke.. tak sa tesi a kyva a ukazje..ja by som si ani nevsimla,ze ide pokial Lucik nezacne vystrajat..
no a aj vlaciky a lietadla to je jeho.. letecke dni spravili svoje..teraz behame von ked pocujeme ze ide aj tak prd stihame ked lietaju nad barakom a hned zosadaju..xixi..ale co uz..

lucinda7
autor
12. júl 2009

no my sme vláčikoví po tatovi 😀 😀 😀 a miluje aj bagre 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre