♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

keti
13. júl 2009

áááááhojte ženičky 😀 😀

my sme dnes boli u doktorky na poradni. Drobca očkovali do ručičky. Trochu plaču bolo, ale ako som mu náhle povedala, že kde má kľúče od auta, tak hned aj zmĺkol.

My zas pre zmenu fičíme na kľúčoch, ale hlavne od auta. a v aute by presedel aj celý deň. tak ked ho odtiaľ chceme dostať, tak mu musíme povedať, že autíčko, a aj kľúčiky idú buvať. 😀 😀 😀

v nedelu sme mali na pláne isť do zoo v Ba, lenže v noci zomrel svokrov otec 95ročný. tak sme nikam neišli. Boli iné starosti. zajtra nás čaká pohreb. A dnes sme ešte išli dovybavovať ostatné.
museli sme sa rozdeliť, lebo sme mali na dnes zajednaný betón na deku. tak svokor, manžel, môj brat, a jeden ujo robili deku. a my vybavovali.
Ráno už po piatej som varila, aby som ím mala dať čo jesť, lebo sme nevedeli ako sa vybavíme. Ale chvala božku to išlo ako po masle.
No a keď sme prišli, tak už dorábali.
A manžel už aj zarezáva v práci. 😉

ked sa kopí tak sa kopí všetko na raz. ☹

nika2
13. júl 2009

ahojte,
dnes je tu nejako pusto.
keti uprimnu sustrat. teda to budete mat asi aj zasluzene byvanie,ze?
ja som bola pozret tu unas sportove obchod. malej som kupila take pekne sandalky nike. najskor tam bola cena , ze 8,14eur no nakoniec, ze to patrilo na ine, tak stoja 16,4eur. ale aj tak som jej ich zobrala. uz sa zacina aj sama pustat behat. zatial behala len za jednu ruku.
teraz nas caka oslava ocovej 50-tky. bude mat zaciatkom augusta v sobotu a na druhy den v nedelu ideme na dovolenku do toho jana.

miruss
13. júl 2009

Ahojte.
Keti úprimnú sústrasť. ☹
A kedy plánujete sťahovanie?
Nika môžeš prosím ťa hodiť link, kam idete do toho Jána? 🙂

lucinda7
autor
13. júl 2009

ahojte
aj od nás Keti uprimnú sústrasť...ale pekný vek mal.....

Mirka,chystáte sa na Liptov???všetkými desiatimi ti odporúčam v Lipt.Jáne tu AVnu kde sme my boli na jar...fakt je tam super 😵
http://www.avena.sk/indexSK.html 😝

elise
13. júl 2009

ahojte 😉

keti uprinmú sústrasť 😔 veru krásny vek kiež by som sa takého mohla dožiť aj ja...

andy máš IP 😉

zajtra idem k obvodnej doktorke tak uvidím čo zistí a aké lieky mi nasadí. dám vedieť ako som dopadla....

miruss
13. júl 2009

Dík za link, vyzerá to super. Tam je aj kúsok Bešeňová, nie?

milhaus
13. júl 2009

elise ešte si sa z toho nedostala?
keti uprimnu sustrast

miruss
13. júl 2009

Luci a ktorý pobyt ste si vybrali a procedúry sú ktoré dobré? 🙂 Celkom sa mi to páči a aj ceny sú super. 🙂

lucinda7
autor
13. júl 2009

Mirka,my sme mali tuším týždnový rekreačný.... 😎
bola som na rašelinovom zábale,masáži,potom takom masážnom lôžku a bazen je neobmedzene 😵

miruss
13. júl 2009

Mne sa páči ten manager, lebo je bývanie v apartmáne s dvoma izbami, decká sú zvyknuté spať separé. 🙂
A je v tom vstup do vírivky aj sauny a 2 procedúry denne. 🙂

nika2
14. júl 2009

dobre ranko,
mirka do toho Liptovskeho Jana ideme. ale na podnikovu chatu. a je tam kusok Besenova aj ta Tatralandia. este som tam nebola tak som zvedava ako to dopadne.

milhaus
14. júl 2009

Rado ma v Liptovskej Porubke rodinu a to je hned vedla

nika2
14. júl 2009

ahojte,
kde ste?
dnes sme boli u mojej babky. malej som tam zobrala aj bazenik a ja som sa trochu opalovala. ale bolo horko. taka som ustata 😀

petka015
14. júl 2009

ahojte

tak mi pokracujeme priecka je uz postavena uz len zapucovat omalovat ...
ja som bola s malym az na vecer vonku bez plienocky ale 3krat sme sa ocikali ale neva aspon sme si to vyskusali.

a nika mala ti este sama nechodila 😕 ? mala nejake problemy ci je to normalne?

milhaus
14. júl 2009

deti začínaju chodit od 8. - do 14 mesiacov

lucinda7
autor
15. júl 2009

aaahojte
veru mrtvo tu je 😝
my dnes ideme do BA do DINOPARKU....snád sa neupečeme 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
15. júl 2009

Ahojte 😀 tak vám všetkým závidím,čo ste doma s detičkami a užívate si slnečné dníčky 😅 😖

ale na bud.týždeň vyrazíme na dovolenku a budeme si užívať jeden druhého 😀 😀 😀 😀

inak vás vôbec nestíham 😒

dadulka19
15. júl 2009

krásny slnečný dník🙂

miruss
15. júl 2009

Ahojte.
Zuzi a kam idete na dovolenku? 😎
My ideme zajtra poobede do Poděbrad pri Prahe, budeme tam do nedele. Máme stretávku so spolužiačkami z výšky a ich rodinkami. 😎

zuzidr
15. júl 2009

Miri ideme do chorvátska na Omiš 😀 veeelmi sa teším 🙂

a to máte velmi pekné ked máte stretávku všetci aj s rodinami 😅 😀 ty si chodila do školy do ČR? 😕 😅

miruss
15. júl 2009

Nie do Žiliny. Stretávame sa štyri už 7 rokov. Teraz sa stretneme u jednej polužiačky, čo býva v Poděbradoch, oni majú veľký dom a je tehotná plus má 20 mes. chlapca, tak nechcela cestovať. 🙂 Preto v Čechách. 😝

nika2
15. júl 2009

ahojte,
peta niektore deti , ze zacnu behat aj v 18mes. a moja mala je predcasne narodena mesiac dopredu tak asi preto. ale inak je sikovna 🙂

nika2
16. júl 2009

dobre rano 🙂

zuzidr
16. júl 2009

ahojte 😀

dadulka19
16. júl 2009

čafte 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. júl 2009

tak aj ja-ahooojte 😀 😀 😀 😀 nech nie sme na druhej strane 😝

zuzidr
16. júl 2009

všetky ste len pozdraviť prišli 😀 😀 😀

lucinda7
autor
16. júl 2009

poctivo 😀 😀 😀 😀

zuzanky
16. júl 2009

Ahojte no čo už sa kúpete konečne je aj tu pekné počasia. Idem si vás prečítať. 🙂

petka015
16. júl 2009

seruste 😀 😀 😀

baby aj u vas je take teplo na skapanie??? 😀 😀 😀 maly spi v spalni ale je tam jak v pekle replo taky je chudatko mokry. vcera dostal soplik a v noci pokaslaval trosku rano zvysena teplota dufam ze nic vazne to nebude a rychlo nam to odide.

nika zabudla som ze mala je o mesiac skor tak zrejme preto lebo na sinter beha od roku a tiez bol o nieco skor narodeny.

nic sa mi nechce v takom teple najradsej by som bola niekde na dovolenke a strcena len vo vode aj s malym aspon by nam nebolo tak teplo. ale tusim sa ma uz troska ochladit na 26 to je pre mna idealne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre