♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzidr
28. jan 2009

ahojte,zase z práce 😀

Lindi tak aj ty potom dobre hospodáriš,lebo ja som len za posledné 2týždne v potravinách a na kraviny milula okolo 300€ 😅 😠

elise
28. jan 2009

ono je toho trochu viacej lebo + drogeria - čistiace prostriedky, plienky, vlhčené utierky....ale to nekupujem stále ja vždy spravím hromadný nákup a mám pár mesiacov pokoj 😉

lucinda7
autor
28. jan 2009

hej,aj mne sa zdá... 😝 my minieme týždenne minimálne tých 80-100 euro 😖 len na potraviny 😒

milhaus
28. jan 2009

ja za tyžden neminiem viac ako 40 euro na potraviny

miruss
28. jan 2009

Aj mne sa zdá, že na potraviny minieme neskutočne veľa. 😝

milhaus
28. jan 2009

benzin bol doposial asi 50€

milhaus
28. jan 2009

už vam prišla elektrika?
postarky hovoria že už konečne začala chodit

elise
28. jan 2009

my sme si zaviedli potravinový systém ja si naplánujem jedálny lýstok na 3 týždne dopredu a nakupujem ak sa mi niečo míňa robím zoznam.nekupujem nič mimo zoznamu.drogeriové veci kupujem hromadne napríklad viem že miniem prací prach za 2 mesiace kúpim 2 balíčky ale mám dlho pokoj.alebo plienky viem kolko miniem mesačne tak kupim dvojnásobok čiže jedem mesiac ideme dosť dávať za nákupy ale potom máme šetriace mesiace.vždy po výplate si pozriem kolko mi zostalo po odvode všetkých trvalých príkazov a podla toho doplním nákupný zoznam, je to zložité ale zvykla som si 😉

elise
28. jan 2009

mili mne prišla elektrika ešte na začiatku januára teda oni chcele by som platili v decembri 2x elektriku v sk druhu decembrovú faktúru dali splatnosť do konca roka ale v liste bolo že v januári ju môžem tiež zaplatiť len to bude v eurách. ja som platila radšej v januári ved im nebudem dávať bezúročnú pôžičku na ktorej zarobia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
28. jan 2009

u nas sa plienky moc neminaju kedže ich nosime len v noci
jar pur kupujeme do mesiaca asi tak 3 ks, prach mame kupeny a ešte nenačaty a kozmetiku mame od vianoc ešte
a mäso kupujem priebežne a i tak nerobim z neho stale a mama nam dala asi 2 kg kase a mäso na dusenie a ja som kupila krkovičku kilo a mame 3 skatule rybich prstov a jedny pečienky v mrazaku
a ryžu mi rado kupil cely balik, to je 12 kg
zemiakov ešte mame asi 2 kg v pivnici, svokra už kupuje lebo nema
a cibulu som kupila na jesen ale už to neurobim lebo polovička kvitne

mimusbe
28. jan 2009

dobre rano...

my tiez davame dost za potraviny aj ine veci...ale co uz...🙂 peniaze su na to aby sa minali...
nehovorim ze na hluposti...ale na to co treba...ja to nekalkulujem...my este dokupujeme niektore veci do domu ...napr. ideme kupit novu postel....zabradlie nerezove na schody do vnutra...takze to su ine palky a vydavky....

ale ako pisete...tie potraviny fakt vela stoja 😒

aspon ze ten benzin je lacnejsi 😀
no unas plienky idu dost...takze tam vela minieme........
my kupujeme tiez tak naraz pokial sa da...plienky, vlhcene obrusky, maso...zeleninu...drogeriu...a potom mame dlhsi cas pokoj...a take vselijake drobnosti bud kupime tu v dedine alebo MM ked ide z prace...

mili...a ta praca pre TM.....dufam ze ju vezme...je to dobra sanca...urcite sa tam celkom slusne zaraba....
co na to hovori?

mimusbe
28. jan 2009

inak...vcera ste tu pisali o tortach....tak ma to navnadilo ...som pozerala na nete vselijake...mozno by som aj ja daco vykuzlila 😀 uvidime...

ale nasla som suprovu stranku....maju tam paradne veci na pecenie torty...vselijake formy vykrajovatka a pomocky...sice aj podaktore dobre stoja 😖 🙂

preluskala som to a vyzera to naozaj super...ked chcete...mrknite...ja si mozno aj daku formu objednam...🙂 uvideme iste..

http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=i...

miruss
28. jan 2009

My tiež robíme veľký nákup, tak raz za 2 týždne a drobnosti nakupujem tu v dedine. 😝

keti
28. jan 2009

ahojte
Môj drobček je na varovke. Ja sa ešte doliečujem. No len to nejak nejde.
Ja som si objednala formu macka.Tak som zvedavá.
Mima pozri na www.kvk.sk
😉 😉

dadulka19
28. jan 2009

ahojte 🙂

😝 no,ani my si nemôžme dovoliť minúť na potraviny(vrátane drogérie) mesačne viac než 4-5 tisíc 😒 ..a pred pár rokmi som na to mala tak 2 tisícky.A musela som z toho výsť 😖

emily,tak snáď sa Rado rozhýbe a chytí šanću.Lebo v dnešnej dobe veľkej nezamestnanosti by to bolo od neho riadne nezodpovedné,keby to nezobral 😝

milhaus
28. jan 2009

pojde tam ked dovtedy nenajde nič bližšie
ide tam cez firmu z Galanty ktoru už robili cez tatka

milhaus
28. jan 2009

teda u ktorej už robili, blbo to niekedy napisem ked myslim na moc veci naraz

lucinda7
autor
28. jan 2009

myslím že by si chalan vyberať nemal a mal by brať čo sa mu núka.....samo ak nechcete hladovať 😠

dadulka19
28. jan 2009

luci,keď sa pečie chlieb so zemiakom,kedy sa ten zemiak dáva?..úplne na vrch?? 😕

elise
28. jan 2009

manžel má rozhodené žiadosti tak čakáme, inak sa mu rysuje holandsko tak uvidíme ale prácu chce rozhodne mať 😉

keti
28. jan 2009

Milka ja si tiež myslím, že Rado by si nemal vôbec čo vyberať či to zoberie, alebo nie.
Môže byť rád, že niečo má. Veď nech sa zamyslí nad situáciou akú máte. Že si nemôže moc vyskakovať.
A on už s otcom nepracuje??

danca.b
28. jan 2009

ahojte...
my tiez dost miname na potraviny ved je nas 5...ale co uz.Nastastie moc nemusime kupovat mäso,kupili sme na jesen pol svine a kedze MM je polovnik sem tam mu nieco, co sa ulovi daju. 🙂
tiez robime velke nakupy a potom len dokupujeme v dedine co treba...chlieb ,rozky(ale aj to si davam do mrazaku)A este tiez nemame vsetko zariadene a porobene okolo domu.
s tou robotou to nebude na Slovensku nikde ruzove....same prepustanie...stastny bude ten, kto bude robit 🙂
u MM v robote..Lesy SR uz nejake zmeny prebehli a dalsie sa asi chystaju 😠 takze ani my sme si neni isty ako to pojde dalej 😒 dufam ,ze to bude ok lebo mame hypoteku... ja na MD...to by potom bola ina sranda 😖

mimusbe
28. jan 2009

danca...u nas je to tak isto....ja na MD...tiez mame uver....takze budeme radi ze budu mat nasi M pracu 🙂

no asi nikto si teraz nemoze byt svojou pracou isty...treba len dufat ze sa nas to nedotkne...a ak predsa...ze si rychlo najdu druhu pracu....

nika2
28. jan 2009

ahojte,
mima ja som ten kocik od vetdy nevidela.

a ked sa tu bavite o peniazkoch. no aj u nas sa vela minie na potraviny. odkladame si blocky a raz za mesiac kalkulujeme 🙂 a tusim stale viac a viac minieme. aj 10tis. mesacne. ale v tom su aj plienky , nutrilon , drogeria. a tiez mame hypoteku a ja este uver. to platim sice len 1000sk ale aj tak.

u nas keby bolo najhorsie , tak pojdem aj ja do roboty. lebo ja pracujem u oca v kancelarii. a malu by postrazila aj mama ta je doma na invalidnom. ale to ozaj keby bolo najhorsie.

inak uz lezie na nervy ked v spravach furt davaju kde sa zase prepusta. ved kazdy vie ako je na tom a nie este aj takto robia stres ludom.

keti
28. jan 2009

ach baby o prepúšťaní ani nehovorte. Aj my sa strachujeme.MM pracuje v skloplaste vTT a tiež tam majú prepúšťať ☹ ,ale kďe dnes neprepúšťajú. Budeme sa len modliť nech nás to nestihne. A keď tak pôjdem asi ja do roboty zakiaľ si MM nájde nejakú inú. Čo v dnešnej dobe asi nebude ľahké. Ešte šťastie, že sa mám kde vrátiť.
Ale iného východiska asi nebude.

danca.b
28. jan 2009

katka mas stastie,ze sa mas kam vratit.Minuly rok,ked som ostala tehotna nam vo firme oznamili,ze nas rusia 😖 vtedy som si vydchla,ze si nemusim zhanat robotu...teraz by som bola rada,keby som sa tam mohla vratit,co je bohuzial nemozne.Snad sa po 3rokoch nieco pre mna najde.Mam zalusk na tie skleniky,kde sa maju mnozit orchidei v D.Lopasove to by som mala aj v odbore,ale ktovie ci sa to vobec rozbehne.
mima ty nahodou nevies ako to tam pokracuje?

keti
28. jan 2009

Dani a ono to už neni v prevádzke???Lebo keď k nám chodil lopaš.starosta, tak mňe sa tak zdá, že už to je v prevádzke.Mávali u nás prac.por. spojené s večerou.

keti
28. jan 2009

prepáčte občas píšem ako maďar.

danca.b
28. jan 2009

nasa mala drnda sa mi tu chodi stvornozky...pokusala sa o to uz davnejsie,ale kedze mame vsade plavajucu,tak sa jej to smykalo a jedovala sa.Isla len za nejakou hrackou,ked sme jej ju predsunuli.Dnes som robila nieco v kuchyni a ona sa hrala v obyvke na deke a asi ju to uz nebavilo tak sa vybrala za mnou...len take tapkanie ruciciek po dlazke som pocula 🙂 🙂

nika2
28. jan 2009

danca aj moja mala sa zacina davat na kolienka. zatial sa tiez len smyka po podlahe. tak som zvedava ci zacne stvornozkovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre