♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
28. jan 2009

emily,neuraz sa,ale no to by bola pohroma na druhú vám druhé dieťa 😖

adag
28. jan 2009

luci IP

lucinda7
autor
28. jan 2009

ada,IP 😝 😝 😝 😀 😀 😀

andy.a
28. jan 2009

ahojte 😎 😎 😎

čo je to tu za tajnosti,keď sa tu len IP-čkuje ?? 😝 😝 😀 😀
aj mne pošlite 😀 😀 😀

Luci,a to dávali aj včera aj dnes tú Zmenáreň,kde si bola ty ?? 😕 😅 😝 lebo aj včera sa to tu preberalo,nie ?? 😕 🙂 tiež bych si to rada mrkla 🙂 😵

Milka..ako možete spolu takto žiť ?? 😕 a takto komunikovať medzi sebou ?? 😕 ☹ veď tá Lucka to všetko vníma 😒
a Rado by chcel ešte druhé ?? 😕
snáď najprv by vás mal zabezpečiť..a tú robotu v Slovnafte-tuším ste spomínali-zobrať 😔
však koLko razy si už pýtala,kam všade má ísť robiť..a akosi je stále doma 🙄

viem,že je to teraz ťažké s robotou,všade prepúšťajú 😒 ani živnostníci nemajú ľahké časy 😒 ☹

a Bathory som si aj ja už objednala 😝 😝 😝 len pre info 😉

andy.a
28. jan 2009

no,chcela som sa ešte Emily na aerobic spýtať 😝 😕 ale zasa nechcem byť príliš zvedavá 😔 😒 😅

lucinda7
autor
28. jan 2009

hehe,veru aerobic sa tu dlho nespomenul 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
28. jan 2009

andy IP 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zuzidr
28. jan 2009

ahojte,ja som chcela dnes v PN zohnať tú poťahovaci hmotu K2 na torty a neni toho,myslela som že v čokoládovni bude,a že mali ju v oktobri a nikto to nekupoval a prešla im záruka 😅 😀 😀

no nič vyskúšam ja ten faloš.marcipán a dám vedieť ako to dopadlo 😀

malá cez deú nespala tak už zalomila,ja idem dať sprchu,a potom po paneláku dáme aerobic 😀 😀 😀

petka015
28. jan 2009

ahojte my sme boli dneska v meste MM prisiel opraveny mobil celkom rýchlo ho spravili.

andy.a
28. jan 2009
milhaus
28. jan 2009

mam depku vždy pred narodkami, rok prešiel a stale to iste a nič som takeho nezažila
nechcem narodky ako vždy oslavit tak že nik si na mna nespomenie
tak nie som normalna, no čo, je mi to jedno, mam už toho dost

milhaus
28. jan 2009

svagrina bola včera na zapise, bola tam psychologička i logopedička
že dieta musi vediet počitat do 100 a poznat všetky farby a čo ja viem čo ešte
a zapis do školky je vraj 2 - 3.2 ale asi sa pojdem opytat lebo mi to povedali nespolahlivy ludia
vraj ma fukat severak a môže sa zmenit na vichricu tak rado šiel preparkovat auto na bezpečnejšie miesto a asi tam i ostal alebo čo lebo ho neni akosi

andy.a
28. jan 2009

Mili,počítať do 100 ?? 😕 😕 😕 dieťa pred nástupom do ZŠ ?? 😕 😅 😝

milhaus
28. jan 2009

to som sa dozvedela od svokry, vraj jej to povedala svagrina

andy.a
28. jan 2009

Mili a narodky máš v sobotu,či kedy ?? 😕 😅

ja tiež nezvyknem oslavovať..nemám rada rodinné oslavy..zvlášť zo strany MM /jeho rodiny../ 🙄
MM síce NIKDY nezabudne,vždy mi dá krásnu kyticu aj nejaký darček.. 😵 😵 😵

naj-naj bol zatiaľ ten koncert Madonny vo Viedni 😝 😝 😵 a to som ani okrúhliny nemala 😕 😅

milhaus
28. jan 2009

31.1.1984

petka015
28. jan 2009

baby ja idem asi od jan 2010 do prace 😝
no neviem ci to neni pre maleho este skoro no uvidime casom

a ozik MM mi kupil bicyk aj pre kubka sedanku tak bude pojazdny na jar este prilby kupit a mozme vyrazit

zuzidr
28. jan 2009

Peti ja som išla ked mala malá 16mes. a v pohode...klop lop...nijako extra si to neuvedomuje,teda neviem čo sa jej melie hlavičkou,ale vôbec neplače,ked prídem sa na mna zavesí,nerobí žiadne scény...ale ráno ked odchádzam ešte buvá,možno keby bola hore 😅 😕

Peťa ty by si aspom nerobila tak dlho ako ja 😅 🙂

petka015
28. jan 2009

zuzi neni to este iste a neviem ci nezmenia uradne hodiny o nieco dlhsie. akurat stredy su do pol piatej ale pohoda svokra sa ponukla ze bude strazit.

no nechame to ako sa to vyvinie. 😀

mimusbe
28. jan 2009

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-IOK843N4.jpg

vediet tak upiect nieco taketo 🙂

andy.a
28. jan 2009

Mimuš,no upiecť 3 korpusy to by ešte asi šlo 🙂 ale takto krásne to vyzdobiť 😕 😅 😵 😝 😀
aj škoda to potom rozkrájať a zjesť 😝 🙂

lucinda7
autor
29. jan 2009

dobréééé rááánko 😝
ranné ptáče 😵
to čo je vonku??? 😕 😕 😕 😕 😕 som sa v noci budila na to jak niečo do okien padá.....

školáka už máme v škole.....dnes dostaneme prvé vysvedčenieeeeeeeee.....

peti,hod IP kam do práce sa chystáš 😝 tá pôvodná to iste nebude 😖 😝 😝 😝

Mimus,tá torta je fakt krásna.... 😵

Mili,na jednej strane ťa plne chápem.....aaaa.lutujem????ani neviem vlastne ako to nazvať.....ale.....každý si je strojcom svojho šťastia....kto si ako zariadi tak má......a hlavne treba chcieť..... 😎

mimusbe
29. jan 2009

dobre ranko

druhe ranne vtaca 😀 malej sa dnes v noci nechcelo akosi spat...🙂

no ja som tiez nechapala ze co to vonku je 🙂

uz dnes dostavaju deti vysvedcka? 😕 nie zajtra? ani neviem 😅

luci...to nic nie je tato torta...ja som vcera pozerala na nete...taky chlap z liptovskeho mikulasa robi take torty ze mi az sanka padala pri kazdej...umelecke diela...a straaasne by som cchela vediet tak zdobit...🙂

a mili...to je denodenna tema....aj ja chapem ze nechces zit tak ako zijes atd...ale tym ze budes o tom sem vypisovat sa to nezmeni...

mne sa tiez vela veci nepaci ale nepisem to sem ...to poprve a po druhe sa to snazim riesit ....same od seba nejde nic....

lucinda7
autor
29. jan 2009

Mimus,zajtra sú prázdniny 😝

milhaus
29. jan 2009

dobre rano
tu sneží

lucinda7
autor
29. jan 2009

aj tu sneží 😵

elise
29. jan 2009

pekné usnežené ráno 😉 otras sa išlo do jasličiek 😠 včera bol lukasko doobeda dnes tiež bude do 11 aspon v robote veľa porobím 😉 papá málo ale on si zvykne.do rána mi zachripol ale teplotu nemá soplíky má len priesvitné takže učiteľka povedala že je to ok keby niečo bude mi volať. inak máme konečne horné trojky a razia sa dolné trojky tak dufam že budeme mať čoskoro pokoj a zostávajú nám potom len posledné stoličky 😀

babulky mám uplne novú sviečku tvojku (kuk narodeninový album) ja som kupila a atakú istú doniesla aj mamina nechcete niektorá? 😉

zuzidr
29. jan 2009

dobré ránko 😀

hrozné počko 😅 😀

lucinda7
autor
29. jan 2009

aj my sme mali takú dvojku 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

elise
29. jan 2009

peťka ja robím už ked mal malý 3 mesiace na polovičný uväzok a rok už naplný. zvládnete to uvidíš budeš si aspoň jakubka viac vychutnávať ked prídeš po práci domou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre