♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

petka015
24. dec 2009

ahojteeee

Stastne a vesele vianocne sviatky a bohateho jeziska prajeme........................

lucinda7
autor
24. dec 2009

Na stole je kapor a iné dobroty,uprostred sviečka a stromček oproti.Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný,nech plný lásky je tento čas vianočný.

veselé VIANOCE vám prajú LUCINDOVCI:o)))))

http://img30.glitterfy.com/358/glitterfy9040041...

dadulka19
24. dec 2009

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich preživajte... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

KRÁSNE VIANOCE DETIČKÁM AJ RODIČOM 🙂 🙂 🙂 🙂

milhaus
24. dec 2009

salat je hotovy od večera a rezne sa mačaju v mlieku

dadaga
24. dec 2009

Krasne pokojne a pozehnane vianoce vsetkym zelame....

andy.a
24. dec 2009

😵 😵 😵krásne a pokojné Vianoce 😵 ,
veľa lásky ,rodinnej pohody 🙂 🙂 🙂 ,
bez stresov a starostí 😅 😵 😵
detičkám veľa darčekov 😵 😵 😵
a všetkým hlavne hodne zdravia 😉 😉 😉

...želajú Andyovci 😎 😎

P.S.my nemáme ani strom,ani zabalené darčeky atď....totiž sama popri dvoch hyperaktívňákoch som to nestihla .. 🙄 🙄 😝
posledné dni bol dlho do noci v robote,včera došiel o 22.hod.a dnes teraz pred chvíľou 😒 😖 😖
ani sa mi to nechce písať,včera som raňajkovala o 18.hod.a už mám toho plné zuby,vám pravdu poviem 😲 😝

andy.a
24. dec 2009

no to P.S.bolo o MM,to ste si asi domysleli 😀 😀 😝

a Hviezdici všetko naj k meninkám dodatočne 😵 😵 😵

tak pa,ideme makenzi 😝 😝 😝

nika2
24. dec 2009

ahojte,
Vesele Vianoce a detom vela darcekov prajeme 🙂

milhaus
24. dec 2009

andy tak to ti nezavidim a držím palce aby si to vydržala a mala skoro volno

milhaus
24. dec 2009

tak Lucka je s darčekom spokojna, od nas dostala nodyho vlačik z dračika a od svokrovcov taky hraci klavir s figurkami ktore sa točia
od svagra nič a od druheho svagra ktory je aj jej krstny nič ale všimla som si že svokra dala druhym vnučatam toho viacej ale čo už narobime, aspon volačo jej dali

zuzidr
25. dec 2009

Ahojte,prajeme vám krááásne vianočné sviatky a veľa pohody 😀

no naša Emmka teda poriadne poslúchala lebo toho dostala veeela,a v podstate aj my sme si tento rok dopriali 😀

lucinda7
autor
25. dec 2009

čaute....

no veru,také vianoce by mohli byť aj viac razy do roka 😀 😀 😀 😀 😀

my sme chalanov dostali do postele až o polnoci 😝 a krpatý bol úžasný,v posteli pred spaním mi už hovoril čo by mu mal doniesť SANTA o rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milhaus
26. dec 2009

a nasa zasa hovorila o siestej rano už ked sme ju davali cikat že sa ide hrat s vlačikom nodym

dadaga
26. dec 2009

no aj je pe vianociach....nejako rychlo nie?

elise
27. dec 2009

ahojte 😉 tak hlásime kiahne luky sa vysypal má vodové pluzgieriky už skoro všade aj za uškami aj na ritke, chbátiku hrudníšku nožičkách, aj na krčiku a na temene hlavičky 😒 teplotku nemá iba mierne zvšenu, manžel príde z práce o pol tretejtak zbehneme na pohotovosť.budem rada ak sa kiahne potvrdia aspon to budeme mať za sebou.

lucinda7
autor
27. dec 2009

ahojte....

Lindi tak predsa len sú to kiahne????

pohotovosť by som neriešila....to je úplne zbytočne....úplne stačí zajtra k vašej.... 😎

elise
27. dec 2009

zajtra teda zbehneme k detskej potom budeme príjmať návštevy 😀 😀 😀 lucka už má pupáčiky aj na čelíčku a na hlavičke zistila som že aj na bručku.

zuzidr
27. dec 2009

Ahojte,my sme mali včera doobeda návštevy a poobede sme boli u našich...dostali sme zase kooopu darčekov,a dnes som doobeda spravila maový koláč,trošku upratala a dnes nevarím 😀 poobede máme asi 3 návštevy 😀 a zajtra zase do roboty 😠 😝

ale chcela by som všetky tri dni do silvestra pol dna dovolenky,aby som si trošku oddýchla užila si rodinku,lebo sviatky boli skôr o zhone 😅

milhaus
27. dec 2009

je u nas moja mama od včera do zajtra a lucka ma momentalne hysak

zuzanocka
28. dec 2009

ahojte, kočeny!

dodatočne ďakujeme za gratulácie k meninkám, Vianoce ste snáď všetci prežili v zdraví (elise, aj kiahne si tuším počkali až na čas PO Vianociach 😅 )

ja dnes už zarezávam v robote, ale od zajtra mám dovolenku, do roboty idem až 4.1. 😝 tak budem mať voľnááá a voľna 😎

pred sviatkami som bola chorá, aj ATB, ale baby to našťastie nechytili, tak fajn 🙂
dnes ešte prišla varovať svokra, večer ide hviezdica k nej na "prázdniny" do stredy obeda, potom domka, potom zas k našim, no moc ju nevidíme, ale čo sa bude doma nudiť, nie?

na štedrý deň bola u nás na večeru svokra, potom soim ju odviezla domov a išli sme k našim na chvíľu, ja - unavená tuším najviac z celej rodiny, som sa pýtala domov prvá, baby by sa ešte hrali 🙂
na druhý deň sme boli na obed u svokry, na štefana zas u našich, tak som si trocha oddýchla od varenia, večer sme vyjedali len tak - z chladničky, včera som navarila aj na dnes, večer musím znova, len už akosi neviem, čo 😖 čo varíte? poraďte, kým som "v teréne", nech príp. dokúpim ingrediencie 🙂

andy.a
28. dec 2009

čaute 😎 😎 😎 😵 😵 😵

Zuzka,vitáááj po dlhom čase 😵 🙂 a to dnes na 1 deň si šla do roboty ?? 😕
Zuzka,nejaký polotovar to istí 😉 😝
kuracie rezne na strapato podľa MMB-rýchlovka,jednoduché a chutné 😝 😝 😝

ja nevarím,MM dojde z roboty až okolo 22.-23 hod...aj včera bol tak dlho 😔
malý si rozkázal hranolky...čo iné...ale včera zjedol celý rezeň aj kus kačacích prsíčok 😝 😝 😝
krpatá má jedlo zamrazené 😝 😝

a ty TM ani nespomínaš 😕 😕 Lu teraz tiež robí ?? 😕 😉

Lindi,skoré uzdravenie Lukaskovi 😉 aspoň budete mať za tým 😕 😔

malá má zlé obdobie,všade kam prídeme/aj ku svokr.alebo k našim/ tak reve,až ju napína a všetkého sa bojí 😔 🙄 😕
dudle sme skúšali dať už preč,ale vydržala 1 a pol dňa...tak hučala a hodila šabľu,aj poobede zaspávala nekonečne dlho,že sme sa vrátili k nim 😕

jáj a darčekov podostávali toooľko,že by sme potrebovali ďalšiu skriňu na ne 😀 😀 😀 😝 😝 😝
ani si nezaslúžili obaja 😝 😝 😝

zuzanocka
28. dec 2009

andy,
tak bolo treba pokukat, co je nove, co treba dorobit, co treba nachystat na novy rok... uctovnicke pochystat veci, inventury, bla-bla... a mne sa nahodou v robote paci 😀 😀
Lu je v robote, aj zajtra bude, potom by chcel tiez volno, ale uvidime, ci sa zadari 😝

na MMB som nasla sympaticky recept z panenky, tak spravim to a mam tam pliecko, tak udusim, s cestovinami, so syrom, to maju baby rady 😉

malinka mala tiez take obdobie, ze vsetko bolo "bojim", aj nejakeho "Boba" si doma vymyslela, tak musim dupkat nohami, zahanat ho a napodobnovat kvilenie, ako Bobo uteka 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ale zeby az tak, ako pises ty, andy 😕 nechyba jej mamina? - nebude to tym, ze chodis do prace?

cumliky nasa nelka sama pozahadzuje, vela krat najdem v kosi nejaky, tak musime mat stale zasoby... najnovsie spava s jednym dudlom v ustach a este v kazdej rucke jeden, pod jenou pazuchou plysovy lev, pod druhou macka a taklto vystrojena sa necha zakryt...
v noci sa nam zas neskutocne vela krat budi, asi zase nastupi knizka "kazde dieta..."

mala dostala kuchynku, tak variiiii odusu... tiez uz neviem, kam tie hracky davat 🙂

andy.a
28. dec 2009

Zuzka,veď aj mne sa v rob.páči,ale keď si predstavím,čo nás čaká po N.roku...45 ľudí je objednaných a vždy príde minim.10 pomimo.....pritom norma na náš odbor je 8-10 ľudí 😔 😔 😲

a Nelka už dobre papá ?? 😕 🙂
u nás je to večný boj...tie decká nás tým nejedením a vracaním vydierajú,doslova 😕 🙄
ale krpatá je už meter vysoká,dostala meter vysokú bábiku/je v Dráčikovi v katalógu/ a sú ako dvojičky 😀 😀 😝
tej sa nebojí 🙂 😅

do roboty už dobre cez rok a takáto upišťaná,hysterická,bojazlivá ešte nikdy nebola,myslím že je to vekom 😕 😕 🙄 🙄
niektoré deti sa hádžu o zem a naša toto robí.. 😖

ten recept z panenky som tiež na MMB videla,keďneviem čo variť,ten MMB je na toto dobrá vec 😅 😀 😀 😝 🙂

dadulka19
28. dec 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂

my máme na obed zo včera pečené kuriatko 🙂 A keďže sme mali málo zemiakov a málo ryže,urobila som aj aj 😀 .Zo zemiakov taký teplý šalátik z MMB,je super 🙂 🙂 🙂

zuzka,sme vás dnes zrovna spomínali 😎 ,že či nejde Naďka s dedom na lyžovačku 🙂 ,no keby sa jej chcelo,mohla by aj k nám skočiť,pohrať sa 🙂

Lucka ide teraz kamoške a drobec spí 🙂

U nás tých hračiek tento rok nebolo tak veľa,ale bolo dosť iného 🙂 ..prím má škrečok 😀 a mobil 🙂 ,tak je veselo 😵 😵 😵

andy,dudku máme aj my 😖 😖 😖

andy.a
28. dec 2009

Dadka,tak dudka ma najmenej momentálne trápi 😕 😝 😀

lucinda7
autor
28. dec 2009

čaute....

no koonečne niekto píše 😝 😝 😝 😝 😝
my máme dnes tatika domka tak ideme poobede na nákupy....DM-ko a zvyšok 😎

my sme mali tiež včera pečené kuriatko,tak dnes to istilo rizoto 😀 😀 😀 😀

zuzidr
28. dec 2009

Ahojte,ja mám pol dna volna,ale zajtra a v stredu musím, ísť lebo je toho vela 😠 Emma s tatíkom sú doma až do 10teho 😅 ☹ 😀

ja som spravila dnes len zeleninovú polievku a krokety Emma spásla s kečupom 😀

ešte chceme behnúť na jednu návštevu 😀

inak ja som taká unavená po sviatkoch,že ledva chodím 😠

milhaus
28. dec 2009

zuzidr ti kolko platis malej v skolke za stravu? tu vraj cca 25 €
ja som dneska robila kuracie pečienky a ryžu

elise
28. dec 2009

ahojte my máme potvrdené kiahne, kto knám chce prísť na návštevu? 😀 😀

dostali sme fenistil kvapky 3x denne 18 kvapiek, tatum verde vodička 3x denne, framikoin masť na odškrabnutý pupáčik (má tam zapálené ložisko) a Tanno-Hermat lotio taká vodička dala mám ku doktorka v ambulancii na pupáčiky. luky je vysypaný už uplne všade dostala som očr do 7 januára tak prerušujem dovolenku.odporučila mi aj paralen čipky od polesti.
my sme mali na obed frnacuzske zemiaky, a vývar. luky chcel len vývar, aspon dačo.

dadulka19
28. dec 2009

Luci,tak v DM-ku sme dnes boli aj my,ale sme vás nevideli,škoda 😢

elis,my myyyyyyy 😀 😀 😀 .. Lucku som dávala už 3x "nakaziť"a nechytila 😖 ....

emily,mamina to dnes vybavila?...inak,tých 25€ je o.k.,nie?To je 3x denne strava+pitný režim 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre