♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zuzanocka
26. jan 2010

co dobreho? 😝

dadulka19
26. jan 2010

ahojte 🙂

luci,máme to brať ako pozvanie na obed 😀 😀 😀 ??

lucinda7
autor
26. jan 2010

😎 😎 😎 😎 😎

až teraz som našla odpovede 😝

už ani nevieme že nejaký obed bol 😀 😀 😀 😀 😀 mali sme pečené zemičky a kuracie prsíčka so šunkou na masle 😎

mimusbe
26. jan 2010

ahojte....

aj od nas marodom skore uzdravenie 😉 mna poslednu dobu bolieva neskutocne hlava....az ma dakedy napina na vracanie....☹ ☹

dadaga.....aj idete na karneval?

zuzi....veru paradny telkac 😉

no ja som sice rodila v novembri ale cez leto som mavala take nohy opuchnute ze mi ani clenky nebolo vidiet 😀 😀 ..a este k tomu som mavala krce..takze ,,super,,..🙂

luci ...super obedik....🙂

no vcera bola teda hnusna zima...vydrzali sme len chvilocku...

v piatok som bola so sestrou na zumbe...aj tento piatok sa chystam....tak snad mi to vyjde...je to paradne ...clovek sa trosku odreaguje 😉 🙂 🙂

dadaga
26. jan 2010

ahojte... Mimus neviem ci ideme vsetko zalezi ci bude Luka zdravy....zatim je to ok...ale ideme na preockovanie tak uvidime?

no a tatik sa kurirujue... zatim to vypada dobre,ze mu to prechadza....

aj my sme mali dneska dobry obedik.. rajcinovu kapustu a granadir.... aj Luka papal a chutilo..

nika2
26. jan 2010

ahojte,
vcera veru bola zima. a mima to co je ta zumba?

petka015
26. jan 2010

ahojte baby potrebujem radu

tie co pracujete a deticky nemaju tri roky ako je to z RP???

dostanem tych 164eur aj ked pracujem ci nie???

elise
26. jan 2010

ahojte 😉
peťka ak si išla na rodičovský do 1.1.2009 a pracuješ rodičovský sa ti nemení (malý musí byť s rodinným príslušníkom)ale ak by bol malý v škôlke tak máš krátený (inak vraj to budu kontrolovať podla zoznamov detí mladších ako 3 roky -budú pýtať od škôlok, ssst kamoška čo s tým robí prezradila) ak by si išla podla tohto nového zákona tak nesmieš robiť aby si dostala do 2 rokov veku malého 260 € 😉 😉
nika zumba je tanec aj tuna je k tomu vo volnej diskusii téma 😉 mimuš a kde sa tancuje zumba? 😕
chorým prajeme uzdravenie 😉
mamina mala 55 rokov a užasnu tortičku sme jej dali robiť. my nemáme digifiťák tak pošlem linku. 😉 moja mama aj všetci boli v úžase 😉 http://www.tortyodmamy.sk/?q=3d-torty/truhlica-... úplne bola fantastická no slovami sa nedá popísať to bola rozprávka fakt perfektná aj výzorovo aj chuťovo 😉 😵 😵 😵 😝 😝 😵 😵 😵 😵 😵

mimusbe
26. jan 2010

nika....zumba kombinuje dynamickú latinsko americkú hudbu a unikátne a exotické tanečné a aeróbne pohyby... Salsa, Merengue, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dancing atd....

tancuje sa na kuzmanyho...za megamarketom....je k tomu aj stranka ale tu sem asi nemozem dat 🙂 🙂

nika2
26. jan 2010

mima tak to moze byt fajn. ja som zacala doma aspon par brusakov a zacinam mat svalovicu 😀

zuzanocka
27. jan 2010

ahojte!

lindi,
pekna torticka 🙂

inak, rano bolo na teplomeri -15 😖 aj chudak pes bol nejaky stuhnuty ☹

a nas televizor dakuje za pochvaly 😝

nika2
27. jan 2010

ahojte,
nepoznate nejaku dobru krajcirku? potrebovala by som opravit zips.

zuzanocka
27. jan 2010

nika,
zips ti opravi v galanterke na sasinkovej, alebo aj v galanterii hore v priori 😉 tam ale asi len take lahsie upravy, presije ti ho ta na sasinkovej

zuzanocka
27. jan 2010

no teda, baby, pekne to tu flakate 😕

ozaj, poradte nejaky "babsky recept" na ksicht... vyzeram jak pubertacka... to vzdy pred MS 😠 nejake "vysusovadlo", alebo nieco ucinne preventivne na cistenie pleti... ved sa bojim aj pozriet na seba do zrkadla 😔
make-up nepouzivam, tvar si umyvam, tak ja neviem, co blbne 😝

nika2
27. jan 2010

dakujem zuzka. lebo na novych satach som dnes zistila , ze sa otvara ☹ ten zips.

elise
27. jan 2010

nika moja švagrinká je krajčírka aked sa ti otvára zips (rozchádza sa ti )stačí ak si kupíš bežca ušetríš kopec prachov 😉 mne tak poradila a aj navetrovke sa mi to stalo 😉

nika2
28. jan 2010

ahojte,
elise on ani nie, ze by sa uz otvaral, len tie zubky doseba nezapadaju uplne. inak ked ho zapnem tak to drzi. ale nechcem riskovat , ze by sa to otvorilo ked ich budem mat oblecene. a ten bezec by mali mat v galanterke? asi ano. no skusim behnut na tu sasinkovu co povie.
teda dnes ale je snehu. a tu na trajane ani neodhrnaju.

zuzanocka
28. jan 2010

cavte 😉

nika,
bezec ti vymenia mozno aj na pockanie hore v priori. zips presit - sasinkova 😉

aj so snehom... uz mi to lezie na nerv...snezi a snezi a snezi a snezi... uz hadam aj stacilo... 😝

ale budvar jak sa tesil rano- skakal, hrabal, fucal do snehu, prskal... zlaty bol 😵

lucinda7
autor
28. jan 2010

ahojte....

no veru sneží a snežííííííí...my sme boli doteraz vonku.....tatika máme dnes a zajtra domka tak si ho užívame 😝 chlapi odhrnali ja zmetala auto a kym sme dorobili mohli sme začať odznova 😀 😀 😀 😀

dadaga
28. jan 2010

ahojte..nooo ale nam ho napadalo.. sak nech maju decka radost snad vydrzi aj cez vikend...? ved este aj zajtra ma padat tusim?...xixi

elise
28. jan 2010

tak sa hlásim aj ja ahojte kočenky 😉 dnes som sa vykopávala zo snehu ked som šla do práce a potom zase z práce
😉
lukyho naši zajtra dovezu tak v sobotu vyrážame na sánkovačku ale mohlo by aj prestať snežiť ved cesta do práce je otrasná. v práci na mna dávajú kvantum dalej roboty nehorázne skracujú termíny ale nedám sa ja to zvládnem a ukážem im. 😀 😎
nika ked ti nezapadajú zúbky v zipse je to na výmenu bežca 😉
nejako ste sa rozpísali 😀

zuzanocka
29. jan 2010

caute!

ja som rano pred robotou dva krat zapadla, pan sused ma musel vytlacit 😅
tak som zobrala lopatu a odhadzala si miesto na parkovanie 😠 😲
vcera som odhadzovala doma, dnes tu... ale doma mi mlady sused pomahal 😝 😝 😀 😀 😅

ale je toho snehu....zahrada je krasna, ako spinka pod perinkou 🙂 a budvar skakal ako srnka 😀 bohovsky bol 😀 neviem, ci tymto zimnym zalezitostiam aj na chut nepridem 😉 len keby casu bolo viacej ☹

hvizdica sa pojde cez vikend lyzovat s deduskom na bezovec, mozno aj mrne s tatom vyslem s nimi, nech sa posankuju 😎

zuzanocka
29. jan 2010

dani, keby ste isli cez vikend na sankach, mozte ist okolo nas, pridali by sme sa 😉 cinkni mi, keby ste isli 😉

lucinda7
autor
29. jan 2010

ahojte....

veru pohlad na dvor je krááásny bielučký 😎

my pôjdeme do Trnavy do mekáču oslaviť vysvedčko 😎

zuzanocka
29. jan 2010

no teeda, luci...taketo veci ty pchas do deti???? 😝 (to si nevsimaj, to len zavidim 😀 😀 😀 😀 )

lucinda7
autor
29. jan 2010

Zuzi,hej,za odmenu 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

milhaus
29. jan 2010

aj ja som take vysvedčko, vždy ma to rozčulovalo že mam zrovna vtedy narodky

zuzanocka
29. jan 2010

akurat som pozerala, ze je tu aj tema "co za vysvedcenie"... a akoze CO BY MALO BYT??? vcera sa nas akurat hviezdica opytala, ze co dostane za vysvedcenie a ja som na to povedala, ze co by mala dostat, ze ja som nikdy nic nedostala a lu hovori, ze: "a ja som veru dostaval... raz remenom, raz varechou..." 😀 😀 😀 mlada iba kukala 😕 😕 😕 😕 ale to bolo zo srandy... samozrejme, ze mam pre nu maly darcek... svokra u nas zaviedla, ze aj peniaze dostava, ale ja jej peniaze nedavam.... radsej jej nieco kupim...

milhaus,
a to si sa este mohla volat emil a mala by si aj narodky, aj vysvedcko, aj meniny 😉

dadaga
29. jan 2010

Zuzi jasne ked pojdeme tak crnknem..no dneska a aj ine dni je nase naj stavanie snehuliaka a gulanie sa v snehu...dneska sme zase isli placom zo zahrady.... postaveili velkeho snehuliaka a nechcel ist stade....tak ked sa vyspi ho este zoberiem nech sa gula...
sanky ho uz akosi moc nezaujimaju ako gulanie sa...xixi

no vysvedcenie? teeeda aj my sme vzdy dostavali odmenu dajaku maskrtu a bolo....xixi

dadaga
29. jan 2010

pridala som aj zopar nove foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre