♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
1. feb 2010

ahojte
našu od včera trocha prehana, asi z tej zmrzky čo jej rado dal a mala stale len pytala
teraz šiel do NR, uvidime čo ako dopadne

zuzanocka
1. feb 2010

cafte!

emily,
lucka mala aj davnejsie nejake problemy s bruskom, nie? to uz mala v pohode?
kedy ju davas do skolky?

ja som si taaaaaaaak tresla koleno, ked som nastupovala do auta, ze nemozem ani nohu zohnut 😠rovno pod jablcko... modrina nikde, zato bolest riadna 😖 no keby som sa strepala na lade, nepoviem, ale takyto uraz??? 😝 😝 sikovna som, noco uz 😲

milhaus
1. feb 2010

už mala byt v školke ale zadarmo mi ju tam nevezmu
to ona je nachylna na tie hnačky a tak, ...
ale od rana nekakala tak už bude asi dobre
dala som jej hylak

zuzanocka
1. feb 2010

milka, milka...ked si ty nevies dupnut... 😒
tak je dobre, ked uz je lepsie... aj vies, z coho ju zvykne prehanat? ci z mliecnych veci, alebo ako?

ak si dobre pamatam, v nasej skolke, ak boli rodicia v hmotnej nudzi, alebo bol len jeden rodic, neplatilo sa skolne...
kolko sa u vas plati strava v skolke?

kluara
1. feb 2010

Zuzi, tak to máš pech s kolenom :( hádam s ním nebudeš mať nič vážne 😖

lucinda7
autor
1. feb 2010

Zuziiii,však si pozor dávaj,ty jedna 😝 😝 😝 😝

a podla mna škôlka zadara už dnes ťažko ale kompenzáciu by nejakú dostala.... 😖

zuzanocka
1. feb 2010

no u nas odpustali to skolne... vtedy to bolo tusim 250,- Sk / mesiac? alebo sa mi ta suma myli s druzinou teraz...

uvidime, co bude do rana...ak to neprejde, asi si pojdem dat aj fotku spravit 😝 😉

mati,
ako? 🙂

luc,
co ste boli na karnevale? 😉

lucinda7
autor
1. feb 2010

Zuzi,alexik bol pirát a maximko indiana jones 😝 škoda že nie si na FB...tam sú aj fotos 😎

kluara
1. feb 2010

zuzi, stále je 250,- alebo 8,30 € 😀 😀

a to ťa budú fotiť zadara, že? 😀 😀 😝 .... ale tak radšej nech tam nič nie je 😉

ja v rámci možnosti, akurát, že som toto tehu stále nejaká nachladnutá - zo soboty na nedeľu ma chytila silná nádcha a bolesť hrdla 😖

kluara
1. feb 2010

Lucka, a ty máš fotos verejné iba pre priateľov?

zuzanocka
1. feb 2010

mati, hej, zadara... myslis, ze si mozem dat potom fotku tuna do albumu? 😝
este, ze to nemas take vazne, ze by si musela brat ATB...
ked malo nase babo 5 mesiacov, chirurgicky mi odstranovali osmicku a sedmicku...tak strasne som sa bala, ze ma musel Lu upokojovat, nech mlieko nestratim... :-/ vtedy som aj ATB dostala a veru mi nebolo vsetko jedno...

a vy dve sa na FB nepriatelite? 😀

kluara
1. feb 2010

no keď budeš mať pri fotení aj dieťa, možno ti ju tu nechajú 😝 😝 😝

ale samo, že sa priatelíme, len ja mám napr. albumy verejné, takže keď ti hodím link, si ich môžeš pozrieť aj ty... ale ak sú len pre priateľov, tak ich neuvidíš, lebo nie si na FB moja kamoška 😀

lucinda7
autor
1. feb 2010

Maťka,hej,ja mám všetky len pre priatelov a fotky domu len pre vyvolených 😝

Zuzi,priatelime sa tam väčšina odtialto...ale ty nám chýbaš 😝

andy.a
1. feb 2010

čaute 😎 😎 😎

oboch malých mám maródov,malý nachladol min.týžd.v MŠ,keď sa mu premočili čižmy 😝 🙄 vraj sa trepali po vonku aj keď najviac snežilo 😖 aj mrzlo 😕

no ale od štvrtka ho už chcem dať do MŠ,má krúžok a v piat.ten karneval 😝
Mati,o koľkej je ten karneval,nemáš bližšie info ?? 😕
tiež bude pirát,ak teda pôjde 😀 😀 😝

a v piatok-sobotu máme aj zápis do školy,takže je toho až-až 😕 😝

malá to má horšie,má nádchu a zvýš.tepl..nevie sa vysmrkať,takže odsávame sem-tam a hlieny jej samozrejme zatekajú ju a napína ju ,neje nič aj zvracia...posledné 2 noci otras a ešte aj spln 😕 😕 😨 🙄

Zuzka,dúfam,že to nič nebude s tým kolenom 😖 😕 kosti sú zradná vec 😖

Mili,no pri alergii na KM by som asi bola opatrnejšia s tými jedlami 😕 😝 myslím u Lucky 😕 😉 my zmrzku v zime ani nemáme a ani by ma nenapadlo kupovať 😨 v lete zasa skôr nanuky 😝 😝 😝

ináč krpček dal zasa dole pol kila od soboty,takže možno dobehneme aj Dankinho Lukina ☹ 😒

Dadka tu už dááávno nebola 😕 😕 😕 a Jett,čo je s ňou ?? 😕 😕

Emmke od Zuzidr-ovcov všetko naj k meninám dodatočne 😵 😵 😵

andy.a
1. feb 2010

a ešte Emily k narodeninám gratulácia 😵 😵 😵
veľa šťastia,zdravia,lásky,rodinnej pohody,aj peniaze -treba a- prácu 😉 🙂 😝 😵 😵 😵

kluara
1. feb 2010

Luci, aj som si myslela 😉 ja mám veľa kamarátiek na mama a ja a tie na FB eee, takže len kvôli nim mám albumy verejné..... ale zase poctivo selektujem fotky 😝

Andy, deťom skoré uzdravenie. a karneval je už ráno, hneď ako prídu deti do škôlky sa prezlečú a budú sa hrať. keďže som na PN, tak som poprosila p. učiteľky, že si chcem Lukáška nafotiť, tak hádam bude spolupracovať 😝

na zápis do školy držím palce 🙂

zuzidr
1. feb 2010

Ahojte,ja vás poriadne zanedbávam...Dakujem v mene emmky za gratulácie 😀

nestíham ani....no comment..mám vela toho v škole,skúšky,ešte aj zbytočné seminárne práce +bakalárka.no konec.....

v robote je toho požehnane 😠

Emmka už by chcela ísť do škôlky ale celý minulý týždne bola kvôli chrípke zavretá a chcela som ju dať od zajtra,ale dnes som behla do škôlky že čo a ako a uč. že majú stále 9detí chorých a nový pribúdajú,že asi ich ešte hygiena zavrie.... ☹

Emmka už je doma unudená 😕 😅

petka015
1. feb 2010

ahooojteee

zuzidr kedy ma dojdes kuknut????

mne maleho zobrala babka s dedkom do piestan tak troska slamenim manzel v praci.

v robotke pohoda

zuzidr
1. feb 2010

peti zajtra ráno som tam,sa neviem dočkať balíka 😀

super že je v práci dobre,hlavne máš super prac. dobu 😀 a malý ked si zvykol,tak je perfektné 🙂

zuzanocka
2. feb 2010

aaahojte!

zuzi,
hanba mi... prijme emmka aj moje dodatocne gratulacie? 😔 aj som na nu myslela, chcela som ti sms-ku poslat, ale nejak bol cez vikend frmol a potom som samozrejme, ked som sem prisla, zabudla 😒

lu caka doma na odvoz, mali ist o 8:00, ale to je u nich klasika, mozno o desiatej vyrazia 😝

andy,
tak zasa marodite?? nemohli by vam dat tie choroby aspon na chvilu pokoj? skore uzdravenie drobcom prajem 🙂

veru, na jett som nedavno myslela, ze co je snou... a o takej gaji napriklad ani nehovorim... zije ta vobec este?? 😉

lucinda7
autor
2. feb 2010

oni žijú,ale na FB obe 😝 😝 😝

zuzanocka
2. feb 2010

ahaaaa 😝

no musim ist pracovat, nech tu len nesedim a nesmutim 😀

zuzanocka
2. feb 2010
milhaus
2. feb 2010

to čo je za fotku, kto ho tak doriadil, aspon slipky mu mohli nechat
mala pyta jest všetko čo vidi i ked to nakoniec nezje
ja som na FB normalne ako emilia abramovičova kto ma ešte nema medzi priatelmi

zuzanocka
2. feb 2010

ups... a coze uz fotku odstanili??????? 😀 😀 😀 asi som nebola jedina, komu sa straaaasne "pacila"... chlapcek oblepeny intimkami...uzasne... fakt...

zuzanocka
2. feb 2010

heh, toto sa mi paci (snad fotka nezmizne, ako pri predoslych odkazoch, co som sem vlozila 😝 ) https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

lucinda7
autor
2. feb 2010

hehe tie sú aj na MMA a MMB 😝

zuzanocka
2. feb 2010

no ja som sa minule "korculovala" po kuchyni v hrubych ponozkach.... myslela som na taketo nieco 😉

debbie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milhaus
2. feb 2010

to aky prispevok bol zmazany, neviete čo tam bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre