♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
31. máj 2010

räčiky sú rôčiky 😀 😀 😀 😀

dadaga
31. máj 2010

Luci dakujeme nemylis sa dobre si pamatas... ved sme aj oslavili patricne... dakujeme..

a vsetkym detickam k ich zajtrajsiemu sviatku zelame vsetko naj naj naj....
kto sa chysta do auparku? my ideme.....

dadaga
1. jún 2010

nikde nikto?

lucinda7
autor
2. jún 2010

ahooojte....

tak je to tu....dnes v noci o 0.43 sa Maťke narodil krásny MARTINKO s mierami 3930 G A 51 CM....
gratulujeme♥

mimusbe
2. jún 2010

ahojte

jeeej......Mati ...srdecne gratulujeme k narodeniu synceka....krasne miery......celej rodinke zelame hlavne vela zdravicka, stasticka, mamine kopec mliecka a nech sa vam vsetkym spolu dari 😉 🙂 🙂

elise
2. jún 2010

ahojte kočenky pozerám že sa rozrastáme 🙂 🙂 🙂 🙂 maťka gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka a mliečka 😵 😵 😵 😵 😵 je to chlap ako sa patrí🙂

petka015
2. jún 2010

ahojte

matka aj od nas Gratulacie hlavne vela zdravicka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nika2
3. jún 2010

ahojte,
peta tvoja mama pracuje v auparku ? lebo tusim bola na karpaty vo vas imidz.

dadaga
3. jún 2010

Mati srdecne gratulujeme aj my vela zdravicka a mliecka.. no super spravicka...

petka015
5. jún 2010

ahojteeeeee

nika ano maju tam otvoreny druhy obchod z obuvou takze je aj tam aj na winterke.

jaaj dnes bol super den krasne pocko nam vyslo, rano sme boli na hribikoch v lese som myslela ze nijake hriby nebudu ale ledva sme ich odviezli dva plne kose a jedno sedadlo v aute a to sme tam este kopec nechali co sme to nemohli odniest, no a poobede sme boli v pn na otvoreni kupelnej sezonny Jakub sa vyjasil a padol mrtvy do postele.

aj Lucku som stretla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinda7
autor
6. jún 2010

ahojte 😝

tak včera bolo fakt super...aj počko vyšlo.....a ja som na otvorení stretla včera Dadu,Danku,Lindu aj Peťu.....a Denisku s kočíkom som videla,len ona mna asi nie 😝

zuzidr
6. jún 2010

Ahojte, poradte kto mi v okolí PN upečie dobrú tortičku na sobotu....Emmka by chcela len JAHODU,velkú červenú a na nej trojku. Dadka ty by si sa na to nedala?

alebo poradte niekoho

kluara
6. jún 2010

ahojte!

vidím, že ste super informované 😉 ďakujeme za gratulácie 😵

granado
7. jún 2010

ajojte tak v prvom rade kluara gratulujem 🙂 a naozak lusi ja som ťa nevidela, ale u mna to je uplne normal ak ma nekopneš do členku ja som jak slepá 😎

sonike
8. jún 2010

Ahojte Piešťanky,chcela by som sa vás spýtať na nejakú dobrú gynekologičku v Piešťanoch,alebo okolí,viete o niekom?

milhaus
8. jún 2010

pripajama sa i ja ku gratulaciam kluare i ked trocha oneskorene, vela nervov prajem a hlavne abz malz kludne spával
brat ma prehodeme z a y a tak to takto pise a ja prstokladom ako som yvzknuta

zuzidr
8. jún 2010

ahojte, tak som bakalárka,snád si nájdem trošku viac času aj na MK 😀

nika2
9. jún 2010

ahojte,
peta dominika je tehotna?

lucinda7
autor
9. jún 2010

krásne slniečkové ránko....

Zuzi,aj tu gratulačka 😎 šikovnica si velká....aj pokračuješ dalej??? 😝

petka015
9. jún 2010

ahojte

nika ano ved uz bude co chvila rodit cakaju dievcatko chceli chlapca ale zevraj to bude baba. termin ma koncom jula.
a inak aj dominika je bakalarka. 🙂 🙂 🙂 🙂

nas kubko je prechladnuty tecie mu soplik kaslik a zvysena teplota v takom teple neskutocne. 😠 😠 😠 😠

dneska som bola v takku kolko narody ale kupila som co som chcela

elise
9. jún 2010

ahojte, tak zajtra ma čaká (štvrtok)zákrok - idem na bronchoskopiu a budú mi brať z pluc a priedušiek vzorky, bojím sa dosť ale ked to prežijem večer napíšem... tak na mna myslite a držte palce nech to dobre dopadne a nezadusím sa...

lucinda7
autor
10. jún 2010

ahojte...

Peti,Kubkovi skoré uzdravnie a Lindi ty sa drž 😎 to načo ti to musia robiť??? 😕

kluara
10. jún 2010

Zuzka, gratulujem ku skúškam 🙂
Lindi, držím palce 🙂
Peťa, Kubkovi skoré uzdravenie, aj ja mám od dnes doma Lukáša, čo kašle ako hrniec 😔

petka015
10. jún 2010

ahojte
lindi dufam ze si to prezila 😝 😝 😝 😝

dakujem

klaura aj lukaskovi skore uzdravenie

elise
10. jún 2010

ahojte tak sa hlásiť z tohto sveta prežila som to 😀 je to dosť nepríjemné vyšetrenie ale dalo sa to prežiť, len som bola omámená ešte po zákroku a hlavne od včera do zajtra nemám nič jesť ani piť len si vlažiť pery tak to je najhoršie (myslím tekutiny jedlo mi nechýba 😀 )
lucka mala som plucne chlamídie a mesiac som bola na antibiotikách a raz som kašlala krv. inak aj tým odberom vzoriek videli že môj dýchací trakt je v dezolátnom stave vdaka mejdanu čo si tam rok robili chlamídie (inak získané od manžela ktorý rok robil pri bazene...)

nika2
11. jún 2010

ahojte,
teda takto dominika. tak budu mat doma babinec. v tom takku je ludi iba ked maju akcie 🙂 aj mala bola minuly tizden chora. tiez kaslala mala teplotu a brala aj antibiotika. ale uz je teraz dobre.

milhaus
11. jún 2010

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
ahojte
rado, neferovost a ta dalej, to je to čo ma dneska nasralo

lucinda7
autor
11. jún 2010

Mili,nič nové pod slnkom 😒

milhaus
11. jún 2010

zatial este robim a neviem ani či pojdem do chtelnice teraz, mam len kopec dlhov a každy na mna tlači

milhaus
14. jún 2010

ahojte
vy sem tušim vôbec nechodite
andy kde je? asi ma vela prace v praci i s detmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre