♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nini78
25. nov 2010

@dadaga aj ja pozerám že nič 😠

milhaus
26. nov 2010

ahojte po dlhej dobe
malo nas sem chodi čo kedysi a vidim že su tu neake nove tvare
ja všetko po starom

gaja
27. nov 2010

čavte, čo dnes varíme???

@ejuska79 ešte to Ninke hnisá? aj jej niečo na to môžeš dávať???

ejuska79
27. nov 2010

@gaja ahoj, este drzis po kope ?😀 😀 nie, uz to mala ok, tak ju v stredu aj zockovali tou hexavakcinou.. davala som je na to framykoin, asi tyzden to mala take ze to hnisalo, vecer pri kupani to prasklo a potom sa to zacalo vysusovat... a ty ako? ziadne predporodne priznaky?

nini78
27. nov 2010

@gaja pozerám , že si ešte celá, a ideš do toho Trenčína?

dadaga
30. nov 2010

gaja no teeeda sa drzis co? sa ti nechce do porodky? xixi... drzim palec nech to je vsetko ok.....
nini 78 ste boli v TN? aj my v piatok...

lucinda7
autor
30. nov 2010

Gabče sa už narodil chlapček 😝 😝 😝 😝

elise
30. nov 2010

@lucinda7 gratulujeme, vela mliečka prajeme a hlavne nech sú zdravučký🙂

nini78
1. dec 2010

@gaja tak gratulujem... 🙂 🙂 🙂

nini78
1. dec 2010

@dadaga nie , nebola som v TN. To len gaja spomýnala že možmo pojde rodiť do TN.

petka015
6. dec 2010

ahojte

dadaga pozeram ze ste sa pekne posnazili tak gratulujem.

a aj gaje k narodeniu chlapceka 😀

dadaga
7. dec 2010

gaja gratulujeme aj my nech ste hlavne zdravucky...
peti no chceli sme tak snad to bude ok a budeme mat... dakujeme...

gaja
13. dec 2010

čavte čavte..
tak sa hlásim..
áno bola som v Trenčíne, je to neporovnateľné s Piešťanmi.. tí ludia, tá ochota, ako pri pôrode, tak na oddelení a vzhlaodm na našu brutálnu žltačku a 12 dnový pobyt v Trenčíne musím povedať, že sestričky doktorky aj na novorodeneckom boli super a maximálne ochotné a zlaté...

takže od štvrtku sme doma.. ked nám opravia tohto čerta - teda počítač, ktorému čosi odišlo a ignoruje veškeré cdčka usbklúče a podobné kraviny, tak stiahnem fotky..
zatiaľ mám len tie, čo stihol Peťo stiahnuť, kým som bola v pôrodnici - teda z pôrodu 😀
Takže album je vytvorený...

Ďakujeme za gratulky... 😉

milhaus
17. dec 2010

ahojte
gratulujem gaje a veľa trpezlivosti

ejuska79
23. dec 2010

ahojte, želám všetkým pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny, bohatého ježiska a rozžiarené detské očičká 🙂

dadaga
30. dec 2010

nikde nikto? vsetky peciete a vianocujete??

dadaga
7. jan 2011

nokde nikto? kde ste?

milhaus
9. jan 2011

ahojte
všetko dobre v novom roku
ja už sem moc nechodievam

siskasdetmi
17. jan 2011

Maminky Piestanky prosim poradte, kde v Piestanoch alebo okoli je dobre masiarstvo alebo farma? Budem rada ak mi nieco doporucite 🙂 🙂 🙂

Siska

elise
17. jan 2011

@siskasdetmi v jalšovom predávaju výborne kurence, ja chodím na m§so do kauflandu ale nie obchod je tam oproti informáciám a som s tým spokojná.ešte som spokojná s telacím maskom na teplickej oproti auparku, a biopredajna oproti kurssalonu to su moje top obchody.

siskasdetmi
18. jan 2011

elise Ahoj dakujem za tip, ja som bola uz na farme v Jalsovom, mali zrovna vtedy len morcacie, tak som kupila na skusku. Bolo ale strasne tvrde decka mi to vobec nechceli jest. Kurence som neskusala od nich este ale ze ich maju hrozne obrovske, je to pravda? S telacim som bola aj ja spokojna ale moc casto ho nemavaju. V poslednej dobe mam problem kupit dobre maso a kurence. V bille som par krat kupila ale po zlych skusenostiach uz tam nechodim. V kauflande sa da ale musi clovek mat naozaj stastie, parkrat som musela maso vratit hlavne hovadzie a bravcove. Teraz som natrafila v Kauflande na kralovske kura od HSH, vyzera dost dobre. Ty chodis priamo kupovat v kauflande maso ci tam do toho masiarstva makovec co je na boku v kauflande?

Ta biopredajna oproti kursalonu tam uz nie je. Prestahovala sa na ulicu pri postu, co aj mna dost prekvapilo.

Na banke predavaju tiez kurence, ale je to na objednavku este som od nich neskusala, ak by mal niekto skusenost, budem rada ak sa podeli.

Ak by mal este niekto nejaky tip alebo odporucanie budem rada. Aj na dedinach byvaju niekedy dobre masiarstva. Mne sa zda, ze v Piestanoch sa dost pokazili, ale to je len moj nazor.

lucinda7
autor
19. jan 2011

ahoj Silvi... 😝
my chodíme kupovať mäso do Vrboveho ako je Lidl je tam taká šikovna predajna s mäsom ...maju aj hydinové aj klasika bravčove aj hovädzie....a velmi dobre 😵

nika2
21. jan 2011

ahojte,
ako sa mate? chcem sa spytat, neviete ake su poplatky v Piestanoch za skolku?

zuzanocka
24. jan 2011

ahojte,

@nika2 u nas sa plati 8,30 / mesiac - skolne, plus ZRPS za pol roka 15 eur

nika2
24. jan 2011

dakujem zuzka.

maranat
25. jan 2011

ahojte baby, smiem sa k vam pridat? som tiez piestanka a mam 16 mes. dcerku. chcelo by to troska s dakym obcas hodit rec 🙂

nini78
25. jan 2011

@maranat kludne, možno sa to tu zasa trocha rozhýbe 😉

maranat
25. jan 2011

nini si ma potesila 🙂 chodila som pisat do rubriky porodnica v piestanoch este ked som bola tehu, ale neviem uz ani nick ani heslo 🙂 😝

jana17
26. jan 2011

Babky tak to tu rozhybte, vsak nemam co citat 😀 😀

@nini78 uz ste mali 3.davku na ockovani? My sme boli v pondelok a moje malinke dostalo horucku... ☹ normalne som sa vystrasila. Viem, ze niektore babulky nedavaju vobec ockovat, no sama neviem co je dobre...

jana17
26. jan 2011

@siskasdetmi Ahoj ja maso nekupujem, vzdy vystrojim nasu babku 😀 ale ta chodi kamsi do Kauflandu a potom az do Noveho Mesta n.V. Odtial vzdy prinesie take krasne masko a vyrobky z neho, ze len cumim 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre