♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

daniela1974
2. feb 2011

@kkiki ja este PN tak dobre nepoznam ale idem na Okruznu ulicu.

kkiki
2. feb 2011

no okruzna je vedla juznej , len musis cez jarnu ....

dadaga
2. feb 2011

iha susedky sa tu stretli...xixix.. nikto blizko mna.. ja som najdalej.....

zuzanocka
3. feb 2011

caute 😝
@dadaga veď keď si na mňa zabudla 😉

milhaus
3. feb 2011

@zuzanocka a ja som na myjave len cez víkend som v chtelnici

milhaus
3. feb 2011

aj ja by som rada dalšieho potomka ale za tychto podmienok to ešte stále nie je možné
šak vy poznáte tie moje podmienky
od polky mája bývam cez týžden na myjave kôli príci a stráženiu, od polky oktovbra som tri týždne hladala novú prácu a teraz som tam, zo Senice na Staru Turú, menší plat ale nie tri ale dve smeny

zuzanocka
3. feb 2011

@milhaus a Lord chodi za vami, ci len ty s Luckou chodis na vikend do chtelnice? a ako sa ma Lucka? chodi na Myjave do skolky, ci je doma s babkou?

dadaga
4. feb 2011

zuzanocka nezabudla...ale ty mas pracu a 2 deticky takze ty nestihas.... ja som mala na mysli take co su doma na MD... vies???? nehnevaj sa... nezabudla ako by som mohla.. uz cakam keby bude teplejsie a pojdeme vyvencit decka... konecne...xixi

zuzanocka
4. feb 2011

@dadaga Dani, co si, jasne, ze sa nehnevam, to bolo zo srandy... no... ved chodim 2x denne okolo vas, vzdy pozeram, ci nie si na dvore, ale veru nemam stastie 😝 a A na jar uz nedockavo cakam, vypustime drobce, nech behaju... 🙂 a co Luky? co hovori na surodenca? na zapis do skolky idete, ci si ho nechas doma?

dadaga
5. feb 2011

Zuzi no moc sa na dvore neda co tam budem.. mojkat psa???xixi sak ked bude teplo potom budem na dvore.... ostatne v IP

dadaga
5. feb 2011

ani noha dneska? co je dajaky serial/????

granado
5. feb 2011

@dadaga ahoj a kde tak daleko bývaš ?
🙂

ejuska79
6. feb 2011

caute kocky...mne sa cez den uz moc neda, iba ked si ninka zdriemne,a medzi robotou co mam rychlo urobit, popozeram co mate nove...zacala sa otacat jak blazniva, len ju polozim uz je na brusku, do jednej do druhej strany, takze uz treba davat pozor, naskor sa otacala len tak sporadicky, ale teraz jak vrtula..inak konecne celkom fajn pocasie 🙂 a od utorka zaciname chodit na plavanie do hlohovca, takze sa tesim, lebo uz mi doma hrabe....hold, clovek je tvor spolocensky 🙂

nini78
9. feb 2011

@ejuska79 tvoja sa otáča a Maťo sa začal stavať pri stolíku asi pred týždňom, a stále padá 😅 . Chúda tolko krát si už buchol hlavu, ale to sa niekedy nedá ustriehnúť, aby necapol 😖 , takže teraz padáme, dúfam že to rýchlo prejde 🙂

ejuska79
9. feb 2011

@nini78 jé, no super, takze o chvilu bude bezkat 🙂 tak tiez striehnes na neho jak sup 😀 my sme vcera boli prvy krat plavat, no dopadlo to katastrofalne, ninka plakala cely cas, resp. vrieskala...aj som musela z toho bazenika vyjst...ideme zajtra, tak uvidim, ci budeme pokracovat..ale rada by som..mam sa zajtra rozhodnut...

jaruska6
9. feb 2011

@ejuska79 Ahojky,môžem sa opýtať kam chodíte plávať?Aj ja by som chcela s malým tak od apríla.Uvažovala som na Relaxom v HC.

ejuska79
9. feb 2011

@jaruska6 ano, chodime tam...je to tak inak super, pekne prostredie....len aby si zvykla na tu vodu 🙂

nini78
9. feb 2011

@ejuska79 no striehnem, ale nestíham to sa ani nedá, musela by som mu stále stáť za zadkom. Maťo miluje vodu, keď vidí že napúšťam vaňu, ide sa zblázniť, on mi pri kúpaní ani raz neplakal 😀 . Aj Ninka si určite zvykne 😉

ejuska79
9. feb 2011

@nini78 ani ona mi nikdy neplakala, praveze sa tesila z vody..preto som tam sla...aj kvoli tomu cviceniu vojtovou metodou, aby sa jej to rychlejsie rozhybalo...ale uz nemusime cvicit..zatial...o mesiac sa uvidi ci budeme pokracovat, podla toho ako na tom bude...ja som stale za zadkom, este sama nesedi, teda sedi, ale samozrejme este dlho nevydrzi, potom to svihne nabok, dozadu, sak to poznas...akurat v stolicke na papanie celkom vydrzi...

nini78
9. feb 2011

@ejuska79 mne keď ešte nevedel dobre sedieť, dávalsom okolo neho vankúš na kojenie, bolo to super aj keď sa hodil, tak ho to zachytilo 🙂. A čo je tá voda studená ? Mne Jakubko nechce vliezť do bazéna, on má doslova paniku z velkej vody.

ejuska79
10. feb 2011

@nini78 praveze je teplucka, tak 33 st...myslim, ze dostala sok, vela deti, ludi..a najprv sme ich mali osprchovat, lenze ja som ju nikdy nesprchovala, len som tam pustila sprchu, tak spustila, drzala sa ma jak kliest.a odvtedy plakala..dnes ju neosprchujem a uvidim...

jaruska6
10. feb 2011

@ejuska79 Môj malý bude mať v apríli 13 mesiacov,chodia tam aj také vačšie detičky?Ako to prebieha?Čo robkáte?Koľko vás je v skupine?

ejuska79
10. feb 2011

@jaruska6 ano, chodia aj vacsie..je nas tam tusim 6 deti, moja je najmladsia, ma 6 mesiacov...potom su take dvojicky a tie mozu mat 1,5 roka...v bazeniku sa hrame, pritom sa hovoria basnicky, nosia gulicky do kyblika a podobne hry...ja som zase mohla este 2 mesiace pockat, napriklad ninka tu lopticku este nevie chytit vo vode aj ked je mala ta lopticka...potom sa ide do sauny, je tam 50 st, aby to bolo pre ne vhodne, ale ja saunu neznasam, ja tam nevydrzim ani minutu... a aj tam hrozne plakala, je tam totizto tma, len take zelene svetielko tam svieti, potom ju osprchujes a nasleduje masaz s olejcekom, mlieckom a tak...mozes zobrat aj muza, so mnou bola mama, len musi si priniest slapky a je tam teplo, staci ked bude mat tricko...ja som velmi zvedava ako bude na tom dnes a potom uvidim, ked bude robit taky randal, skusim o 2 mesiace...lebo ked tak hrozne place, je to dost rusive pre ostatne deticky, potom placu aj ony, a urcite aj tie mamicky maju nervy...tak neviem...inak ta instruktorka vravela, ze treba vydrzat, ze niektore plakali aj cely kurz - 8hod. a potom dalsi boli v pohode...pozri si to na nete, je tam aj cislo na tu instruktorku, skus jej zavolat, lebo je velky zaujem, ja som napr, vypisovala tu prihlasku v oktobri a ozvali sa mi v januari, ale bola chora a aj ju ockovali, tak som to o mesiac prelozila..

ejuska79
10. feb 2011

@jaruska6 a ty si z piestan?

jana17
10. feb 2011

@jaruska6 Ahojcek, syncek bude mat v aprili 13 mesiacov, to znamena, ze je marcovy. Aj my mame marcovu Palculienku 🙂 Kolkeho sa narodil? My sme 20.03.

jaruska6
10. feb 2011

@ejuska79 Áno som z PN,dobre že vravíš skúsim zavolať.Aj moja susedka chodila s malou,ale nič nespomínala,že by bol problém,lebo je veľký záujem.Čo sa aj čudujem,keď tu v PN,nič také nefunguje.

jaruska6
10. feb 2011

@jana17Áno marcový,sme o 2 týždne starší od Kristínky 😀

ejuska79
10. feb 2011

@jaruska6 skus, aspon mne tak hovorila, ked som chcela prejst na dalsi termin, kedze bola chora, ze maju vela zaujemcov a ze nevie ci sa tam este zmestim, ja ssom jej teiz zavoalal v piatok a v utorok sme uz isli......inak dnes bola uplne v pohode, vobec neplakala, comu sa tesim, tak budeme pokracovat..pekne sa zapajala, chytala lopticky, hracky (aj ich chytila, take najmensie) a tak...

jaruska6
10. feb 2011

@ejuska79 No vidíš,aká je šikovná,dúfam,že sa mi podarí malého nahlásiť.Je strašne hyperaktívny,ale bojí sa detí,tak nech si pomalinky zvyká🙂).

ejuska79
10. feb 2011

@jaruska6 urcite sa ti podari, ja si tiez myslim, ze az taky nátresk tam nie je, je to dost drahe..95 eur za 8 lekcii, cize za mesiac...a len jeden kurz je nanic, je dobre ked sa pokracuje aspon rok... nasa je zatial v pohode, co sa týka cudzich ludi a deti, tak sa ne pozera, smeje sa..ale vsetko sa moze raz dva zmenit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre