♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

jana17
10. feb 2011

@jaruska6 Skoro sme sa tam stretli 😉 Uz som zacinala rozmyslat, ktora sa volala Jarka 😀

nini78
10. feb 2011

@ejuska79 no super 🙂 , keď plakala mala možno len zlý deň 😉 . Kedy budeš mať fotky?

ejuska79
11. feb 2011

@nini78 ahoj, este mi nevolal, v pondelok som to niesla na tu upravu a vytlacenie...tak cakam..uz sa tesim

jaruska6
11. feb 2011

@ejuska79 Je,ale zas je to dobré pre dieťatko,no my stihneme,asi 1 kurz,max.2,lebo od septembra pokiaľ bude všetko ok,chcem nastúpiť do práce,malinký do jaslí.Aj u nás bolo cca do 7-8 mesiacov,všetko v poriadku,veľmi dobre reagoval na detičky,nebol problém.A potom sa všetko zmenilo,strašie deti ako on sú v pohode,ale malé a hlavne dievčatá hneď je rev a zlostí sa 😀

ejuska79
11. feb 2011

@jaruska6 z toho si nic nerob, sestrin adamko je taky desperado, ze vsetky deti vzdy bil a tiez najma dievcata..nic im nepozicia, ak si vezmu jeho hracku, jaci ako divy...a tak isto na moju malu....treba na neho furt pozerat, lebo hned ju buchne, hryzne a tak

jaruska6
11. feb 2011

@jana17 Nemohli sme sa stretnúť 😎 ,nerodila som v PN - nemocnici.Cca 2 mes.pred pôrodom som tam bola hospitalizovaná pár dní.

jaruska6
11. feb 2011

@ejuska79 Náš sa nebije,neberie hračky,len sa bojí a hneď skriví pusinu a už sa plače.Snáď z toho vyrastie. 😀

ejuska79
11. feb 2011

@jaruska6 neboj, to ho prejde..skus to plavanie, materske centrum...zvykne si... 🙂

jaruska6
12. feb 2011

@ejuska79 Však to je asi ak jediné.V MC sme boli 1 krát a moc sa malému,ani mne nepáčilo.Skôr je to pre také staršie detičky a ich maminky.

ejuska79
12. feb 2011

@nini78 uz mame fotky, su uplne super 🙂 🙂 tesim sa jak mala,este kupit album na ne 😀

nini78
13. feb 2011

@ejuska79 viem sestra mi vravela že ich už máte takže spokojná 🙂 😉 , to je super!

milhaus
13. feb 2011

Lucka chodí na Myjave do školky už od jari

dadusa26
14. feb 2011

ahojte mamicky..prepacte,ze sa vam tu pletiem..chcela by som vas poprosit o radu....prednedavnom sme sa prestahovali k piestanom a kedze som zistila ze cakam 2 babo, potrebujem si najst dobreho gynekologa...najskor v piestanoch kde by som chcela aj rodit....neviete mi poradit? dakujem....

jana17
14. feb 2011

@dadusa26 Vela zien chodi Mudr. Kubranskemu, ale ruku do ohna nedavam 🤐
V tehu mi robil poctivo vsetky odbery a rozbory, ale vobec nerobil vnutorne vysetrenie. Mne to dost vadilo...

milhaus
14. feb 2011

ahojte
vydim že pomaly nič nového

nini78
14. feb 2011

@dadusa26 aj ja k nemu chodím, ku Kubranskému, ja zasa nemôžem povedať, robil poctivo všetký vyšetrenia, aj vnútorné ale to len na začiatku, a potom až keď som mala bolesti ma pozrel či sa náhodou neotváram, inak nie je dôvod robiť vnútorné vyšetrenie. A ku koncu ma už pozeral odspodu moj porodník ale to až od nejakého 38tt.

nini78
14. feb 2011

@dadusa26 myslela som dr, Kubranského 😀

jana17
15. feb 2011

@nini78 A chodis priamo k nemu, alebo ku Lajdovi? Lebo ja som sa tiez stazovala na bolesti a povedal mi, ze to je normalne a do vecera sa mi vystupnovali tak, ze som musela letiet na pohovost... tam ma chytil dr.Gleso a uz som u neho zostala az do konca tehu. Takze u mna to dost poflakoval, nechcelo sa mu, alebo co, myslim u Kubranskeho.

nika2
15. feb 2011

ahojte,
sestra chodila Kubranskemu ked bola tehotna a aj odisla od neho. tomu by som ja osobne nesla. ale tu v PN neni z coho vyberat. jeden lepsi ako druhy.

dadusa26
15. feb 2011

ahojte..dakujem...o kubranskom som vcera nasla na nete celkom zle hodnotenie od pacientov...tak som dnes sla k Vargovi...poznate ho? zajtra mam prvu prehliadku...zvlastne, ze nepotrebuje vobec moju kartu...a uvidim, kolko budem platit za ukony....ci sa mi neoplati radsej chodit k mojej doktorke do bratislavy 🙂 ale inac bol celkom sympatak...a celkom mlady haha...no veru..muza gynekologa som este nemala 🙂 asi to bude zo zaciatku dost blbe 🙂

nini78
15. feb 2011

@dadusa26 varga je zlatý, aj k nemu som chodila, on mal niekedy ambulanciu spoločnú s Kubranským, ale u neho si všetko platíš, prehliadky, odbery, ak ti pedpíše lieky tak aj tie lebo nemáš nárok na preplatenie od poisťovne. Pokial nemáš problémy tak sa to dá, ale pokial nastanú je to vééééľmi drahé. A to nikto nevie ako sa to celé vyvrbí 😉 . Najlepšie aj tak chodiť k niekomu priamo do nemocnice, ja som pri oboch tehu, chodila od asi 20tt aj ku Glesovi do nemocnice.

nini78
15. feb 2011

@jana17 Ja patrím ku Kubranskému, ale bola som aj u Lajdu, ja zasa nemôžem povedať že by niečo zanedbal, ale aj tak som chodila aj ku Glesovi. Je pravda že Kubrabský má strašne veľa pacientok, a ešte je to znásobené aj tým že robí 3D sono. Tak niekedy sa dosť ponáhlal, ale zasa vždy ma vyšetril, keď som sa na niečo sťažovala urobil kotrolne sono, neviem. Ja tu osobne nepoznám nikoho iného ku komu by sa oplatilo prestúpiť okrem Glesa, a ten má tak veľa pacientok že neberie, ina tehulky. No a ešte Varga, ale tam sa platí všetko. Takže som spokojná tan kde som, každý rok idem na prehliadku, urobí citologiu, sono, vnútorné a prsníkov, takže ... Mám kamošky ktoré mi hovorili, že im sono nerobieva ich doktor, takže asi fakt nieje z čoho vyberať.

andreah25
15. feb 2011

@dadusa26 Ahoj, ak mozem poradit, tak odporucam Vargu. Je pravda, ze sa u neho vsetko plati a v nemocnici ho lekari nemaju radi, ale ja som s nim velmi spokojna. Pri kazdej prehliadke robil vsetky kontroly co iny doktori podla pocutia nerobia. A co sa tyka platenia, tak kazda navsteva stoji 8,-€ plus ak robi odbery, tak tie si musis sama zaniest do labaku a zaplatit si ich. Tie sa vsak daju preplatit u poistovne a to tak, ze vzdy sa spytaj doktora ake krvne testy Ti bude na dalsej navsteve robit, podla toho si over v labaku co stoja a potom posli do Tvojej poistovne papier (najdes to na jej stranke na webe) ako ziadost o preplatenie ukonu co Ti Varga potvrdi a poistovna Ti potom dodatocne zaplatene prostriedky vrati. Mne sa to ale nechcelo robit ale mamickam, ktore chcu mat dobru starostlivost ale nemaju na to aby si same platili sa to oplati, lebo priemerna platba za krvne testy bola 15,- €. On totiz nema zmluvu s poistovnami. A taktiez mozem odporucit aj z toho hladiska, ze na prehliadke v tusim 38 tyzdni mi robil vnutorne sono a poslal ma do nemocnice s tym, ze nech ma pozru, lebo mam vraj malo plodovej vody a skace mi posledny tyzden cukor. V nemocnici mi sono urobili a poslali domov, ze vsetko je ok, ze co to ma Varga za sono, ze on tam nic take nevidi. Objednali ma ale na sono presne na 40 tyzden a to dopadlo tak, ze hned si ma nechali a robili mi cisarak, lebo vody bolo uz neskutocne malo a doslo k ohrozeniu maleho. Takze nakoniec to Vargove vraj vadne sono malo pravdu. Nastastie vsetko dobre dopadlo a mam doma 3,5 mesacneho valibudka, ktory nosi uz teraz velkost 68 a myslim ze do mesiaca prejdeme na 74 🙂. Takze je to na Tebe a na Tvojom rozhodnuti.

daniela1974
15. feb 2011

@dadusa26 ahoj, ja som v 24 tt a chodim ku Kubranskemu, som velmi spokojna, sestra je mila a slusna, ziadna arogantna huba, mne dr vyhovuje hlavne preto ze nezasahuje zbytocne do fyziologickeho tehotenstva, ziadne zbytocne vysetrenia, nevysetruje ma vaginalne, len moc a tlak vaha a par minut pokec s dr.
Ja to takto chcem, keby som bola vyplasena mamka (nie v zlom) co chce vsetky vysetrenia a stale sono a amnio a tak tak by mi asi nevyhovoval. Lebo som uz aj take citala tu na fore, ze zeny su nestastne ze ich lekar zakazdym nevystreti vaginalne. Ja to neeemusim takze som spokojna u neho.

dadaga
15. feb 2011

ked mozem pridat moj nazor... tiez som odisla do Kubranskeho... som to chcela urobit uz v prvom tehu ale nejako som cakala ale teraz ma tak nastval,ze som si povedala,ze nebudem predsa ohrozovat svoje zdravie a zdravie mojho dietata...
nezasahuje do tehotenstva to je pravda, ale ked mas dakaju problem a potrebujes ho riesit tak to berie na lahku vahu a kasle na to a hlavne nevie predpisovat vobec lieky....

jana17
16. feb 2011

@dadaga plne suhlasim, tiez som bola dost napalena, ze sa na mna "vykaslal", ked som mala problem, ale uz ma to preslo. Pokial zase nebudem potrebovat daco riesit...
On je proste taky, co sa tyka preventivky a poradni, tak to je super, nic nevynecha, zial pokial nemas problem.

@dadusa26 Varga je super, pohodak, mily, ochotny, ustretovy, riesil som mnou vela veci, ked ma Kubo odpinkal... skoda, ze nema zmluvu s poistovnami.

dadaga
16. feb 2011

jana17 presne ako pises ak nemas problem je super.... ale ked sa daco vyskytne tak potom uz je to o nervy.... a takto sa zial veci neriesia a hlavne ked musi sa to riesit...

dadusa26
16. feb 2011

baby...naozaj vam dakujem za nazory....dnes som bola 1x u vargu a mala som z neho naozaj dobry pocit....radsej si tych par eur zaplatim s vedomim, ze je snad konecne o mna a malicke dobre postarane...a keby sa cosi udialo a bolo by to financne narocne, tak si najdem niekoho kto ma zmluvu s poistovnami....snad k tomu nedojde, lebo moj prvy dojem je dobry a to sa mi stava malokedy....lebo pri prvom babetku mi zanedbali nejake dost podstatne veci a malicky vobec nemusel byt taky zdravy a krasny...a ten stres uz naozaj nechcem absolvovat....este raz dakujem...

ejuska79
16. feb 2011

@daniela1974 no veru vaginalne vysetrenia v tehu, fuuuj... viem o com hovorim..mala som od 20 tt zasity krcok a tak ma musel dr. vysetrovat vaginalne kazde dva tyzdne, ci ten steh drzi... nikdy viac.. dufam, ze ak sa nam postasti este jedno babo, nebudem mat take rizikove tehu..

mariannax
17. feb 2011

ahojte, neviete mi poradiť nejakého dobrého gynekológa v Piešťanoch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre