♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
31. jan 2009

emily mala si si dať darček a tiež sa ísť trochu zabaviť....by si došla na iné myšlienky 😝

dadulka19
31. jan 2009

ahojte 🙂

mirka,to je mi ľúto,že ste až tak chorí ☹ ..verím,že to zvládnete aj doma a nebudete musieť do špitálu 😉

emily,tak fajn,nie si im až tak ľahostajná,ako tu niekedy píšeš 🙂 ....

inak,teraz ma napadlo 😕 ,čo keby sme si niekedy dali stretko bez detí v nejakom podniku a bavili sa??...vraj cez vianoce znovu otvorili Paradiso,kamoš tam bol narodky oslavovať a vraj super.... 🙂 ...či len snívam 😅 ??

dadulka19
31. jan 2009

my sme boli v Monsalvy trošku osláviť vysvečko 🙂 ..a potom šup do Tesca,kúpiť svokre dárek k narodkám 😉

elise
31. jan 2009

dadulka taká dámska jazda by nebola zlá 😀
gratujem všetkým ktorí dostali vysvečko 😉

miruss
31. jan 2009

Andy ona tie lieky pekne papá aj z lyžičky. 🙂
Ja by som bola za stretko len u mňa je problém s kŕmením, ale teoreticky môžem odsať. 😝

lucinda7
autor
31. jan 2009

noooo,tak je to na dobrej ceste,.,,,,kedy a kde???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada,len nepíš čo si svokre kupila lebo to bude vedieť ešte skôr ako to dostane 😝

zdravíme šmíračky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
31. jan 2009

wau,super,atk dáme nejaký termín dokopy, 🙂 😉 🙂

a jasan,nenapíšem,rátam s tým,že to tu istá osoba číta 😀

dadulka19
31. jan 2009

inak baby,nie je nízky tlak?...bolí ma hlava každý deň už asi týždeň a dnes mi začalo byť v Tescu dosť blbo.Stačilo,keď som sa pri niečom pristavila a už ma mdloby obchádzali 😠

no mirka,ty máš neskutočne dobré dieťatko 😉

dadulka19
31. jan 2009

o,a tušim Danka sa pýtala na masku 😅 ,tak ja mám určite(šila som Lucke),len musím pohľadať 🙂

andy.a
31. jan 2009

Dada,no len aby to niečo iné nebolo 😀 😝 😅 😕

veru,Mirka aj Lucka majú ukážkové detičky 😵 😝 😅 niektoré možeme len tíško závidieť 😝 😔 😅

dadulka19
31. jan 2009

andy,to asi nie 😉

a závidieť môžme aj na hlas 😉 ,nám to mrne v poslednej dobe nie a nie večer zaspať 😢 a v nocí kričí zo spánku,asi má zlé sny 😠

andy.a
31. jan 2009

Dada,naša zasa cez deň nejako štrajkuje so spánkom 😝 tiež plače a kričí zo spánku..zobudí sa po 15 min. a potom už nie a nie zaspať 😒 ani uspávanie v kočíku nezaberá 😕 ☹

akoby sa madam chystala už odbúrať denný spánok 😖 ale na to je ešte moooc malá 😝 😅 😕

andy.a
31. jan 2009

Milka,mali ste aj oslavu ?? 😕 😅 😝

a veru,mala by si si niekam vyraziť aj bez Rada 😅 😝 nechaj mu malú na starosť a hotovo 🙂

milhaus
31. jan 2009

nemam si kam vyrazit, nemam s kym a ani kedy lebo svagrina nie je schopna zistit kedy je zapis v skplke i ked tam chodi pre decka

andy.a
31. jan 2009

Mili:
1.vyraziť si možeš s kamoškami..prípadne aj na MY..aj s nami na stretko.. 🙂
2.kedy ?? však si na MD,do roboty nechodíš,Rado tiež nie..takže ti može teoreticky kedykoľvek povarovať,nie ??
3.nespoliehaj sa na švagrinú,však si tam zájdi sama..prípadne s Luckou v rámci vychádzky 😝 😅
4. a čo má spoločné zápis do MŠ a "vyraziť si niekam " nejako nechápem 😅 😝 😀

dadulka19
31. jan 2009

andy,tie naše baby sú nejak podobné 😀

emily,nevyhováraj sa stále.Ak si spravíme nejakú "ekšn",snáď tam nebudeš chýbať.Rado to jeden večer zvládne,veď aj tak bude Lucka spať.Neboj,nejdeme hneď zajtra 😎

dadulka19
31. jan 2009

andy,k tej 4)...emily zas rozmýšla nad veľa vecmi naraz a potom takto zmotáva 😉

keti
31. jan 2009

ahojte

ja len tak na skok.Pomaličky sa chystáme na ples. Háro som konečne nejako dokončila 😀 😀 😀 , ešte tróóóchen šminiek aj keď to ja moc nemusím, ale treba to.

Dufam, že to drobček zvládne, a keď nie šak bývame len cez cestu tak si odskočím domov.

Milka všéééétko naj a naj. a daj si predsavzatie, že do ďalších narodením si dáš život do poriadku.Nech si už konečne šťastná. 😉 😉 😉

Dadulka neni si tak náhodou ............ 😀 😀 😀 😀

Miruss tebe nech sa detičky rýchlo vyzdravia. 😉 😉 😉 😉

tak papapapapapa

dadulka19
31. jan 2009

keti,niéééé 😎

a dobre sa zabavte 😉 🙂 😉

petka015
31. jan 2009

ahojteee

dada paradiso ze nic moc ale pod priorom je nieco nove vola sa to tusim kotons ak som to nepoplietla ale harju iba haus. ale brachovi sa pacilo. 😉 🙂

dada aj ja som myslela ze asi si ......... 😀 😀 😀 😀 ale mas tam slovko asi tak nie si si ista 😀 😀 😀

petka015
31. jan 2009

ozaj babo co sme boli pozriet zuzka je krasnucka no polozizli ju na gauc a lezala cely cas take dieta mat 😕 🙂

lucinda7
autor
31. jan 2009

hehe,dada,že by...??? 😀 😀 😀 😀 chalan do tretice??? 😝

Keti,príjemnú zábavu až do rána želáme 😵

elise
31. jan 2009

keti dobre sa bavte 😵 😵 😵 😵

andy.a
31. jan 2009

keti,príjemnú zábavu 😵 😵 😵
a predpokladám,že aj Zuzi niekde plesá či žúruje,keď sa tu nejako nevyskytuje 🙂 😕 😅 😝

mimusbe
31. jan 2009

ahojte...

oslavencom som tusim uz rano blahozelala 🙂

miruss...prajem detickam skore uzdravenie ....je mi luto ze Zuzanecka je chora ale drzim silno palceky aby sa cim skor uzdravila malinke .... 😢

dada...svokra ma take malinke oblecka...princa...karkulku ....zajaca...ale to je uz take storocne...este ked bol majo a ada mali 😀 😀 to sila ona...napad dobry ale je to uz take zastarale...

neviem ci pojdeme...uz som to tu spomimnala ze sa mi ten maskarak v lopiku nepaci...byva tam strasny bordel a neskutocny hurhaj...premna to bolo moc co ma potom hlava bolela a nie este pre trojmesacne babo 🙄
ak by to bolo ine tak by sme sli...

my sme dnes boli v Trnave kupit postel do spalne...este ta nam chybala...

takuto 😉 http://www.nabytokgalan.sk/?prod=2151&start=108

aj sme zaradeni do zlosovania o auto ...tak hadam sa nam postasti 😀

aj v baumaxe sme boli...kupila som si crepnicky na kvetiny 🙂

keti, danca...prijemnu zabavu na plese 😉

dadulka19
31. jan 2009

ale baby,no 😠 ....

idem ja radšej žehliť 😀 ,čafte zajtra 😵

milhaus
1. feb 2009

ano počuli sme ten ples celu dobu, mi sme tu len cez cestu

lucinda7
autor
1. feb 2009

brééé ránko....
ale nám krásne sneží 😝

elise
1. feb 2009

pekné ránko u nás tiež sneží 😀 😀

danca.b
1. feb 2009

cafte....
tak my uz vyplesany 😀 😀
mala to zvladla super...zevraj 🙂 len mamina bude dnes KO....boli sme do pol 6tej 🙂 🙂
mili vsetko naj k vcerajsim narodeninam....so
m na teba myslela,mohla si si dat darcek...ist na ples 🙂 taketo akcie utuzuju manzelstvo...clovek sa odreaguje,pride na ine myslienky 🙂 🙂
Katka...ani som nestihla za tebou prist,ale aspon sme sa videli,pozdravili.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre