♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

nini78
21. feb 2011

@ejuska79 viem, že tam mali jednu vaňu, ale tá sa nedala nijako rezervovať, takže sa dosť často stávalo že aj keď tam prišla mamička rodiť, a vaňa bola obsadená mala smolu, ale to bolo dozadu zopár rokou, neviem ako je to teraz.

ejuska79
22. feb 2011

@nini78 no udajne tak isto.. kto prv príde, ten prv melie....

nini78
22. feb 2011

@ejuska79 ale popravde, naštvalo by ma to, keby som sa tam trepala a vaňa by bola obsadená 😀 . Nie že by som po tom túžila 😉 , mne to vyhovovalo, tak ako to bolo 😵

ejuska79
23. feb 2011

@nini78 no ved aj mne.... inak ninka v plavani uspesne pokracuje, ide jej to a uz ani neplace, su tam take farebne lopticky a hracky tak stale nejaku drzi..uz zanarame celu hlavicku a ucia sa splyvat na chrbatiku...

jaruska6
23. feb 2011

Kočky,poraďte mi,kde by som zohnala v PN,niečo na výzdobu,za rozumnú cenu?Chystám pre malého oslavu na 1 rôčik.A tiež nejakú peknú sviečku k torte,resp.ten malý ohňostroj,alebo svetlomet 🙂),do torty?Každá rada pomôže,ďakujem.

zuzanocka
23. feb 2011

@jaruska6 tie ohňostroje majú aj u podnikateľa - oproti Charvátovi. tam aj ozdoby. ak nie tam, tam u Profi podnikateľa - na Fándlyho určite

nini78
23. feb 2011

@ejuska79 Ninka je šikula 🙂 , a to sa naučí plávať úplne sama? Alebo na to by si tam musela chodiť dlhšie?

jaruska6
23. feb 2011

@zuzanocka Ďakujem,kde je ten Profi podnikateľ,Fándliho mi niečo vraví....Pred 3 rokmi sme sa prisťahovali do PN a ešte sa tu tak dobre neorientujem,vieš poradiť?

zuzanocka
23. feb 2011

a kde byvas?
Fandlyho je pri Magure 😀 to niečo nehovorí...? 🙂 čo tu dobre poznáš..? môžme cez IP ak chceš...

ejuska79
23. feb 2011

@nini78 vraj az tak 2,5 rocne vedia samy plavat, aj to len kusok, niektore vraj aj skor.. ja planujem chodit do leta, to je asi 5 kurzov, potom uvidim...

nini78
23. feb 2011

@ejuska79 fú tak to je dobrá pálka, keď jeden stojí cez 80 éčok 😝 . Tak to by som im nedala 😀

ejuska79
23. feb 2011

@nini78 jeden stoji 98 eur...je to palka, ale ja budem chodit, aj kvoli tomu, ze od narodenia sme cvicili tu vojtovku, tak aby bola uplne v poriadku, vraj to dost pomaha a ja uz nechcem aby musela cvicit dalej..uvidime co povie v marci ... ono pri jednom dietati to este ide...a aspon som medzi ludmi a mala medzi detmi...

jana17
23. feb 2011

@jaruska6 my sme vyzdobu na oslavu nakupili v Tescu 😉

isabella_fly
23. feb 2011

ahojte maminy, to som rada, ze som tu takuto temu nasla 🙂 neviete nahodou niektora o nejakom fitku, alebo cviceni, kde by sa dalo chodit aj ked mame deticky, ze by tam bol nejaky detsky kutik, alebo tak nieco? ja by som sa rada zacala pomaly aj nejak hybat a sice je moja mala este moc malicka, ale rada by som o takom niecom vedela a aspon skusila, potrebujem sa dostat do formy a nacerpat energiu 😉

jaruska6
24. feb 2011

@jana17 Jani,včera som bola v Tescu ale výzdobu som nenašla.Asi som slepiatko🙂).V kt.oddelení si to pozerala?A čo konkrétne ste kúpili?Ďakujem za odpoveď.

riqa
24. feb 2011

jaruska6 sviecky a take tie prkotinky na vyzdobu torty maju aj v kauflande, a tiez v priori som nieco take zazrela hore v papiernictve ze maju take ozdoby na oslavy.

jana17
24. feb 2011

@jaruska6 Vyzdobu maju, teda aspon my sme ju brali z regala uplne vpravo v Tescu, ten ktory lemuje stenu. Kupili sme tam take papierove klobuciky, baloniky aj s pumpickou, Disney servitky, serpentinky, take farebne napichovadla na jednohubky a obycajnu girlandu. Ak chces girlandu s napisom Happy Birthday, tak tu sme potom dokupili v obyc. papiernictve, lebo v tescu nemali. Inak povodne som premyslala, ze objednam z netu, ale ked som to uvidela v tescu, tak som to rovno kupila tam. Sice to nebude zladene do jedneho motivu, ale som rada, ze to uz nemusim zhanat.

jaruska6
24. feb 2011

@jana17 No,ja veľmi nemám čas na zháňanie,lebo s malým nechcem behať po obchodoch a manžel je takmer celý deň v práci. V akom oddelení,al.aspoň pri akom ssortimente bol ten tovar?

riqa
24. feb 2011

@jaruska6 tu vyzdobu maju ked pojdes do regalov napr. kde su pohladnice a pojdes az uplne nakoniec tak tam je regal ktory lemuje stenu a su tam aj sviecky, servitky a tam to najdes. alebo ak odbocis pri casopisoch hned ako vojdes pojdes az uplne nakoniec a potom popri stene ta to tam dovedie.
Tazko sa to pise. Ale je to ta stena ked vchadzas (nie hlavnym vchodom) ale uz priamo do nakupneho strediska a proste pojdes hociktorym regalom vpravo tak na tej stene pri svieckach to najdes.

jaruska6
24. feb 2011

@riqa Ďakujem,napísala si to veľmi presne,je mi jasné,kde to mám hľadať.Pôjdem cez víkend kuk,či niečo pekné nájdem.🙂)

jana17
25. feb 2011

@jaruska6 Inak s tym casom to poznam ☹ od Piestan byvame cca 20km, takze je to sranda uplne so vsetkym... tu u nas nie je absolutne nic, uz len lisky, co dobru noc davaju 😀 Takze s pobehovanim po obchodoch to u nas v ziadnom pripade nehrozi. Proste sa snazim nakupovat racionalne, napr. vyzdobu na oslavu som kupila cca pred 3 mesiacmi, nove vianocne vyzdoby som kupila minuly mesiac 😀 a vyzdobu na velku noc mam kupenu od maja 😀 Proste ked sa dostanem do civilizacie a vidim nieco, co by sa mi mohlo v blizkej buducnosti hodit, tak rychlo kupujem 😀 😀

jana17
25. feb 2011

@jaruska6 Jeeej som zabudla napisat, kde je v tescu ta vyzdoba, ale @riqa ti to napisala velmi pekne, neviem ci by som to lepsie popisala 😵

jaruska6
25. feb 2011

@jana17 Ja bývam priamo v PN,ale s malým nechcem behať po obchodoch a manžel je až do večera v práci,takže raz za čas sa dostanem aj do obchodov.A aj to behom,rýchlo,lebo malý vydrží tak max.2 hod.☹(

riqa
25. feb 2011

@jana17 ako keby si pisala o obci kde byvam ja, tiez kusok od Piestan, akurat ze kym pracujem tak sa dostanem do PN kazdy den, a aj ked potrebujem, ale teraz som na PNke ale ked treba vybehnem, autom to nie je problem.

jana17
25. feb 2011

@jaruska6 To je super, Piestany by som brala, ale mne to asi najblizsich 100 rokov nehrozi 😒 a ani by mi nevadilo, ze ta moja Spagetka nechce von 😀 Ked ju niekedy zoberiem na nakupy, tak vydrzi cely cas kukadla vyvalovat 😕 , aby jej daco neuslo 😀

jana17
25. feb 2011

@riqa Tiez to bolo super, ked som bola tehu, lebo som bola kazdy den v meste, tak som sa snazila rychlo si nakupit vybavu, lebo som vedela, ze potom to bude tazke. Takze v nejakom 6 mesiaci uz som mala nakupene vsetko, vratane veciciek 56, 62 a daco uz aj 68 😀 Potom to bolo celkom super, lebo som uz nikam nesla, iba do poradne a domov. Ale aspon som sa nestresovala, ze toto este treba kupit, alebo tamto.

riqa
25. feb 2011

@jana17 a kde si najlepsie nakupovala, v ktorych obchodoch v PN, co mi odporucas? .... ja zatial toho vela nekupujem, este sa len rozbieham, ale prsty ma uz svrbia uz by kupovali ale este chvilku pockam pre istotu, ale par kuskov uz mam.

jaruska6
25. feb 2011

@jana17 No ja by som prijala aj malinký domček s dvorom,kde by sa malý mohol vybehať,ale to nám veru nehrozí .-((.Aj tú možnosť ísť každý deň nakupovať by som oželela,no čo už .

jaruska6
25. feb 2011

@ejuska79 Ahojky,tak ja som sa dohodla v pohodke na apríl do plaveckých jasličiek.Už 8.3.,nás chcela dať,ale to mi nevyhovuje.Napíšeš mi o koľkej chodíte plávať,kedy to končí,ako všetko prebieha?A samozrejme,či si spokojná?Ďakujem.

ejuska79
25. feb 2011

@jaruska6 ahoj, ja som velmi spokojna, hlavne ze sa ninke uz paci a neplace, pekne si zvyka, je medzi detmi... my chodime na 3...ono tie kurzy maju cely den, kazdu hodinu, tak uvidis kedy vas da.... treba prist tak 15 minut pred zacatim hodiny, dolu na recepcii si vezmes klucik a prezujes sa tam do slapiek, su tam take skrinky, potom pojdes do satne, kde sa osprchujes, je tam aj taka ohradka, kde si mozes dat dieta, kym sa sprchujes, mozes si ju dat tak, aby si ho videla...potom pojdes dolu k bazeniku (satne su na poschodi)... su tam prebalovacie podlozky, tak sa na jednu zlozis...vyzlecies maleho (nepamatm si ci mas dievcatko al. chlapceka) pojdes ho osprchovat, len ho tak omocis, ale nemusis,ak nema viac ako rok, staci ked mu poutieras ritku s vlhcenymi utierkami, das plavaciu plienku.. o 3 zacina hodina - uz v bazene, preto treba prist skor... potom sa robia rozne cviky s detmi a pritom sa spievaju riekanky....ucia sa zanarat sa (my uz teraz celu hlavicku pod vodou), splyvat na chrbatiku, vsetko je hravou formou, su tam farebne lopticky, rozne hracky...vo vode si tak max 30 min...potom znova sprcha, utries male a ides do sauny - max na 5 minut, tam je asi 50 st. je to prisposobene detom (inak ja saunu neznasam, vydrzim tam tak minutu), potom nasleduje masaz - to ta neucia postupne, naskor nozicky, brusko, tvaricka a tak...a to je cele..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre