♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

ejuska79
25. feb 2011

@riqa ahoj, ja by som tu v pn vybavu nenakupovala...este v tesku sa da, tam su aj prijatelne ceny...ale vecicky v meste urcite nie...napr. sandra pod kolonadou je predrazena... ja chodim do ba, hlavne h&m, mothercare, tam mas na vyber a dobre ceny, aj dnes som bola...vzdy toho nakupim viac... tak napr pre porovnanie. v sandre pod kolonadou kupis jedno bodynko za 12 e a viac... v h&m mas za 5 e jedno.. alebo v mothercare mas balenia po 7 ks, su tam rozne a stoji to tak 22 e, cize ked si to vyratas jedno bodynko vyjde tak 3 eur...a mas fakt na vyber.... dost aj objednavam cez net.. napr next, vyjde to lacnejsie..len treba hladat... dost veci ma este na teplicej v pn v tom adria shope, tam som ale oblecenie nekupovala.. ale ma tam velky vyber cumlikov, flasiek a takychto veci a aj ti poradi...

ejuska79
25. feb 2011

@jana17 jee, tu uz sa tusim chysta velka narodeninova party 🙂

anjelicek11
25. feb 2011

@ejuska79 poradiť síce poradí, ale napríklad flašky a cumle sú tam (v adrii) určite drahšie ako v Sandre... Co sme kupovali mi, v Adrii mali vzdy drahsie ako v Sandre, kupili sme tam napr. fusak v akcii za 19,99 a v Adrii ho má v akcii za 35,-.

jana17
26. feb 2011

@jaruska6 Tak to hej, aj ja by som prijala domcurik, co uz ☹ My totiz byvame na byte, takze nic moc, plus k tomu ziadna pivnica, ziadna garaz, len milion psov okolo, co my neustale budia malu... 😠

jana17
26. feb 2011

@riqa Vecicky som nakupila v tescu a v jednom malom obchodiku v Priori, ale myslim, ze ten zrusili. Mavali tam dobre akcie, napr. vsetko za 50%, tak vtedy som sa vysantila 😀 Bol celkom fajn, kupila som tam velmi vela veci, dokonca aj pre mna. A co sa tyka ostatnych veci, tak to sme boli jeden den v BA s takym dlhociznym zoznamom, nabehli do Ikea a za tri hodky bolo vsetko nakupene 😉 Teda okrem kocika a postielky 🙂

jana17
26. feb 2011

@ejuska79 jojo party, pomalicky sa obzeram po torte, zakuskoch a daco slansie pod zub. Bude to sranda v tom nasom 2-izbaku 12 ludi 😀 ale nesprav radost babkam 😀

ejuska79
26. feb 2011

@anjelicek11 vidis, to je mozne...to som neporovnavala, nemame ani dudlik ani flasku 🙂 len z pocutia... ale veci rozhodne by som nekupovala ani v jednom z tychto obchodov, len keby to bolo nevyhnutne..

ejuska79
26. feb 2011

@jana17 no sak, aj nas to caka..tiez mame 2 izbovy...ale kedze ma narodky v auguste, mozno pojdeme k sestre na dvor, ak dovoli...ale to je este dalekoooo... a odkial si, ak smiem vediet...

jaruska6
26. feb 2011

@ejuska79 Mám chlapčeka,už v apríli bude mať rok.Super ďakujem za vysvetlenie.Ako je to s parkovaním?Je tam dostatok miest?Asi ako dlho trvá plávanie ,masáž,saunovanie?

anjelicek11
26. feb 2011

@ejuska79 čo sa týka oblečenia, tak určite by som tiež nekupovala 😉

ejuska79
26. feb 2011

@jaruska6 je tam dost miesta na parkovanie, uplne v pohode... cele to trva tak 45 minut... ak ratam od tej 15 hod, kedy sa uz ide do vody, plus si prirataj tu stvrt hodinku predtym a cas na oblecenie maleho a seba po plavani... ja odtial vyjdem tak 16,05... o pol 5 som uz v PN, chodim cez ratnovce atd, lebo je to z tej strany, uplne hned ako vojdes do HC prva odbocka vlavo..... inak vidis, mne hovorila ako je vela zaujemcov a v pohode ta zaradila na dalsi kurz.. to je asi len jej tah, aby sa ludia rychlo prihlasili... inak hodinu vedie bud tato mirka, co si jej volala - ona to prevadzkuje to plavanie a potom taka barbora - ta mi je ovela sympatickejsia, striedaju sa...

jaruska6
27. feb 2011

@ejuska79 Po skončení naprv oblečieš bábo,potom seba?Kým sa obliekaš ty, tak dieťa je kde?V nejakej ohrádke,alebo....?No ja z tej Mirky,nemám veľmi príjemný pocit. 😠 2 krát sme spolu volali,miesto nejakého vysvetľovania,mi odporučala e-mailovú stránku,vraj sa tam všetko dočítam.Dosť bola nepríjemná prečo som si do e-mailovej prihlášky nenapísala,že mám záujem o aprílový kurz.keď som jej povedala,že v tej prihláške som vyplnila všetko a chýbala mi tam nejaká kolonka poznámka,alebo niečo podobné kde by som to uviedla,tak ma odbila,že som to mala dať k menu dieťaťa.Tak to ma fakt dojalo, za 100 € na mesiac,by som sa aj ochotnejšie a prívetivejšie správala ku sv.potencionálnym klientom ☹ .Som zvedavá ako to bude vyzerať na prvej hodine.Ozaj malej dávaš plavky,alebo len plienku na plávanie?Nosia tam už také vačšie detičky,nejaké prezuvky do vody?

ejuska79
27. feb 2011

@jaruska6 ano, po skonceni najskor ablecies babo, potom ides hore do satne aj s malym, kde sa oblecies ty, tam budes mat svoju skrinku s klucikom...je tam ta ohradka, takze je to v pohode... no inak ani mne ona nie je sympaticka, ovela sympatickejsia je ta barbora.. ta mirka to berie asi len ako zarobkovu cinnost....male davam len plienku na plavanie...prezuvky pre maleho nepotrebujes, len ty musis mat...

jaruska6
27. feb 2011

@ejuska79 Vďaka,si zlatá 😀 .Budete pokračovať aj v ďalších kurzoch plávania? Ozaj koľko detí je v skupinke? To je smutné,že to niekto berie len cez peniaze ,troška srdiečka by nezaškodilo. ☹

ejuska79
27. feb 2011

@jaruska6 no, teda aspon mne tak pripadala, mozno to tak nie je....ona sama ma 6 mesacneho chlapca, tak mozno bola unavena... bez ohladu na to, by vsak mohla byt milsia... ano pojdeme aj dalej, chcem s nou chodit do leta, to je dokopy 5 kurzov, velmi jej to pomaha...my od narodenia cvicime vojtovku, narodila sa s nozickou vtocenou dovnutra, a potom nechcela vobec otacat hlavickou do jednej strany, proste pozerala furt do steny, ked som ju tak dala, ze ci ju otoci....ale uz ma nozicku aj hlavicku o.k.... rehabilitacna nam to len odporucala...teraz nas caka o 2 týzdne kontrola (mesiac sme nemuseli cvicit, lebo sa zacala valat z chrbatika na brusko) a uvidi sa ci bude musiet dalej...

milhaus
27. feb 2011

ahojte
ja len niečo počítat a pozdravit

jaruska6
27. feb 2011

@ejuska79 Držím palce nech vám všetko ok dopadne 🙂 .Ak sa môťem opýtať ku ktorému pediatrovi v PN chodíte?

ejuska79
27. feb 2011

@jaruska6 chodime k talpasovej... celkom v pohode... len mala ked ju zbada, zacne vrieskat ako o zivot, pritom pri nikom inom to nerobi 😀 kludne ju moze zobrat cudzi na ruky...neviem preco, mozno pre ten biely plast... inak som ti zabudla povedat, ze na to plavanie moze ist kludne niekto s tebou, su tam kresla, moze porezat, fotit a aj ti pomoct s malym kym sa oblecies a tak...

ejuska79
27. feb 2011

@milhaus ahoj..

jaruska6
27. feb 2011

@ejuska79 Bohužiaľ nemá kto.Prisťahovali sme sa sem s manželom pred 3 rokmi a nemáme nikoho 😒 .Ale už sme si zvykli.Takže preto sa vypytujem toľko,nech mám predstavu ako to tam s drobcom zvládnem 😀 .Malý je strašne aktívny a tiež keď nevidí mamku reve ako keby ho z kože drali 😝

ejuska79
28. feb 2011

@jaruska6 neboj, zvladnes to v pohode.. tu ohradku si mozes pritaihnut az k sprcham, takze ta bude vidiet...je to uplne o.k. a hlavne ked uz ti sam sedi... moja sa este sama neposadi, sice sedi pekne a to vies hocikedy sa zvali...so smnou chodi zatial mama.... ale keby nieco druhe maminy ti ochotne pomozu..ja sem-tam strazim maleho jednej mamine, kym sa oblecie, kedze moja mama mi ju zoberie, kym sa obleciem ja.. a aj tak to mas rýchle, ved oblecena si za 3 minuty...a v aprili uz bude pekne, odpadnu bundy 🙂

jaruska6
1. mar 2011

@ejuska79 Ja sa nebojím,však všetko sa dá zvládnuť.Len som rada,že mi takto dáš info,človek má hneď predstavu,ako to fičí. 🙂 Mne malý už sám začína chodiť,dúfam,že do apríla sa už zdokonalí,lebo momentálne je to hlavne o pádoch a oči musím mať aj na zadku 😎 .

ejuska79
1. mar 2011

@jaruska6 no super, sikovny chlapcek.. no to v aprili bude lietat ako sarkan 😀 a ako sa vola?

jaruska6
1. mar 2011

@ejuska79 Nezbedík aktívny 😀 ,ale nie len práve mi vytiahol zo skrinky cestoviny v dóze,netuším ako to otvoril a fajne povysýpal a tá radosť v detských očkách....,no na nezaplatenie 😎 .Samko.

riqa
1. mar 2011

@jaruska6 ake zlate, viem si predstavit tu radost v detskych ockach ked sa mu take huncutstvo podarilo 🙂

nini78
1. mar 2011

@jaruska6 a kedy bude mať rok? Moj Maťko na konci marca, ale ešte neskúša chodiť, len po štyroch a okolo stola, dverý, a všade kde sa dá držať. Maťo má zasa radosť keď nájde servítok, neverili by ste na koľko kúúúštičkou sa dá roztrhať 😀 😀 😀

ejuska79
2. mar 2011

@nini78 a ako tazko sa vybera rozmocený servitok z pusinky 😀 😀 minule som si nevsimla, ze som jeden nechala na gauci a uz ho aj zula 😀 ako vsetko.... aku velkost nosi? ja uz davam aj 80, aj ked jej je to troska vacsie.. este jej je 74 dobra, ale tak na doraz...je dost dlha.. fiha, on uz bude mat rok tento mesiac...ale to uteka, co? az je to cloveku luto...

jaruska6
2. mar 2011

@nini78 No mi cez víkend robíme narodeninovú party,tak zháňam všetko čo sa dá.Malý len tak začína chodkať ,do priestoru urobí 2- 3 krôčky a potom gravitácia nepustí 😀 .Najradšej sa prechádza hore po gauči a drží sa madla,to sa mu páči viac ,ako okolo stola 😎 .A skúšate už papkať sami?

jaruska6
2. mar 2011

@riqa Presne tak,okrem toho má mániu neskutočnú hrabkať sa v kvetináčoch a dávať do pusky,čo tam našiel 😀 .

nini78
2. mar 2011

@ejuska79 ja mu dávam 86 veľkosť, ale ako čo, naše veľkosti sú menšie ako z rakúska, ale napríklad gate sú mu akurát, ale bundičky a tričká majú dlhé rukávy, takže vyhrňame 😀 . Ja ani neviem, ako ten rok utiekol, ide to tak strašne rýchlo ☹ .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre