♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

abbey1
5. júl 2011

@lilla244 Ja osm ho našťastie osobne nikdy nemala,ale počula som z jeho úst mnoho na adresu iných a teda mne jeho "zmysel" pre humor príde nevkusný až urážajúci.Ja osobne by som sa bránila!

lilla244
5. júl 2011

@abbey1 to neviem posudit, ja som sa nasmiala na normalnych vecoch, sestricka Janka a jej mudrosti o tom,ako musim jest maso, ako jej synovia zjedia 4"snicle" na posedenie a karaba na to,kde by si na to zobrala 🙂
uplne normalne debaty,ku mne bol vzdy slusny a prijemny, tykanie neriesim.. ale to co tu obcas citam..
tazko verit tomu,ze to je ten isty doktor..
ja si ho nebranim a uplne suhlasim.. ak by mal "nevhodne" poznamky ku mne,tak sa branim a urcite mu vysvetlila "odkial pokial"
😠

lilla244
5. júl 2011

@lucyka1 mam akurat obavy z toho,co tu prave pisala abbey1,ze nemam dohodnuteho ziadneho lekara.. neviem.. asi by som sa citila lepsie,keby toho lekara "poznam" a tak trochu "pozna" aj on mna...
neviem ci mi rozumies..

veronikam
5. júl 2011

@daniela1974 strasne som sa zo srdca zasmiala a pobavila na tvojom prispevku, fakt 100 bodov Ja som tiez mala traumu z UZV zakazdym, ked som tam isla, a to som pribrala len 15 kg a dokopy som vazila 75. Vzdy som odtial odisla totalne zdeptana a znechutena, z tych reci, ako som vela pribrala, a moje dieta bude tucne a velke brucho bude mat a neviem co este, je to tam hrozne. Ta sestricka trapna co pribrala 4 kila v tehotenstve a syn sa narodil a vazil 4,5 - to mi zakazdym povedala, krava jedna. Moj muz ked ju uvidel na sone tak sa jej zlakol, ze pomaly spat nemohol.

riave
6. júl 2011

@lilla244 nie nepovedala, ono ked zacne trusit tie jeho poznamky, tak ani nema vyznam sa obhajovat...ja ho kaslem, on si urobi co ma a idem dalej....a tipujem, ze by si aj tak vravel svoje...

lucyka1
12. júl 2011

ahojte baby. uz to mame za sebou. ja a adamko sme dnes prisli domov z pôrodnice. narodil sa 7.7. o 17.33hod. s mierami 3350g a 51 cm.

nini78
12. júl 2011

@lucyka1 gratulujem 🙂 , nech ste obaja zdraví. A koho si nakoniec mala pri pôrode?

daniela1974
14. júl 2011

@lucyka1 davno som tu nebola, gratulujem a vela stastia a zdravicka prajem Tebe aj Adamkovi 🙂

lucyka1
14. júl 2011

@daniela1974 dakujem krasne 🙂

lucyka1
14. júl 2011

@nini78 dakujem. mala som dr. Polaka. super!!!! 😉

monuli1985
14. júl 2011

baby,a kolko plienok pre baby treba doniest??...nejako neviem lebo pri prvom som isla na druhy den do BA za drobcom :(

abbey1
14. júl 2011

Neviete mi poradiť,či niektorí pediater v Pn nastreľuje naušničky? Viem,že to robia aj v zlatníctvach,ale radšej by som u dr,len neviem,či už niekto investoval do pištole. 😉

lilla244
18. júl 2011

@monuli1985 jednorazovych jedno mensie balenie
a 4ks plat
tak je to v tom zozname 🙂

dadaga
18. júl 2011

@lucyka1 gratulujem

dadaga
18. júl 2011

baby a co sa stresujete kvoli vahe ked ste tehu? co nepoznate toho dr a jeho sialenu sestricku...z toho si nic nerobte a ani ho nepocuvajte.... nech si kvaka co chce to iste hovori kazdej... co uz...
drzim palec a nestresujte sa a jedzte s mierou vsetko do radu co vam chuti...ked porodite schudnete nebojte nic...

wandie
18. júl 2011

He he...este, ze som rodila v Anglicku a nechodila k lekarovi do PN...mna by asi zozrali za ziva....ja som pribrala v tehu 23kg......a to som sa vobec neprezierala, jedla som ako pred tehu.....len teraz je to horsie ☹ uz som 8 mesiacov po porode a este cca 11-12kg mi chyba do predtehotenskej vahy.... 😖

lucyka1
19. júl 2011

@dadaga dakujem pekne 😉

dzules
22. júl 2011

citala som tu nieco o kostymceku "pingua". zufalo ho zhanam pre 2 rocneho chlapceka. ak mi niekto vie poradit na akej stranke by som ho zohnala (aj zahranicnej) bola by som velmi vdacna, vdaka vopred. dz.

dadaga
28. júl 2011

nikde nikto??

daniela1974
1. aug 2011

@dadaga cau zeno ako ide zivot?

mmimirka
5. aug 2011

ahojte
mam na vas prosbu.sme rodina ktora pojeda to najnezdravejsie co existuje.takze pizza je nasim beznym jedlom (strasne nerada varim a peciem).objednavali sme z pivnice habanero ale ked som sa tam dva dni nemohla dovolat dozvedela som sa ze ich hygiena zavrela.poradte mi prosim dobru pizzeriu v piestanoch,nech mi rodina nezomrie od hladu.dik.

abbey1
5. aug 2011

@mmimirka Blbosť.habanero funguje.Aj dnes sme od nich obedovali a hygiena je tam v pohode.Sú to skoro susedia a fajn ľudia.Kto ti povedal takú blbosť?

daniela1974
5. aug 2011

@abbey1 tusim Ta stretavam s detickami, mas dve male dcerky a nosia suknicky vacsinou a take chutne balerinky.
Videli sme sa pred 2 tt na policii, boli sme vybavovat pas a ja som bola ta mamka co vonku mala na rukach dieta male.

abbey1
5. aug 2011

@daniela1974 Ahoj.Čo si ma neokríkla.Bola si tam aj s manželom.Kam cestujete?
Dieťa mám malé len jedno,staršia má už 11,ale chodíme skoro stále aj s neterkou a jej malou dcérou,tak preto asi sa zdá,že mám 2 malé deti.A máš pravdu,väčšinou sme v sukniach,alebo šatách🙂
Nabudúce ma okríkni!!!

klaudis
6. aug 2011

Ahojte maminy poprosim vas o radu. Chcem ist na odstranenie krcovych zil je to uz nutne len na jednej nohe. Bola som aj na vysetreni u Dr.Pamulu a on hned ze ma na operaciu objedna ale on uz nerobi v nemocnici/mame odtranoval pred rokmi a bola spokojna/. Ale trochu sa bojim kedze som operovana nikdy nebola a operacny zakrok sa aj tazsie hoji. Nasla som tu dve kliniky jedna oproti kniznici Chironax Medicentrum a Pod Parovcami MuDr. Niepel obe osdtranuju laserom. Nemate osobne skusenosti s nimi a neskorsou liecbou? Dakujem

daniela1974
6. aug 2011

@abbey1 necestujeme nikam len chodime casto do Luhacovic a do Parndorfu a ked nas napadne tak sa vyberieme aj na cely den autom a vtedy je dobre mat pri sebe pas lebo nas to obmedzuje.
Nabuduce sa Ti prihovorim, inak ten pas mal moj muz zadarmo lebo mu nevedeli Emku zapisat do jeho povodneho pasu - nezmestil sa im do tlaciarne 😀 😀 😀 😀 . Tak mu normalne do 2 dni vyrobili novy pas aj so zapisom Emky a ten povodny mal do roku 2012 a tento ma tusim do 2021. 😉 😉 😉 😉 a stalo nas to 3 € cely novy pas - to je cena zapisu dietata do pasu.

dadaga
10. aug 2011

Daniela1974 ide to pomaly klasika sak vies......

tara_
16. aug 2011

nevie mi prosim niekto poradit? Pocula som, ze sa da ist na sono klbikov s babatkom k sukromnemu ortopedovi, nie na polikliniku Lasabovi ... Neviete komu?

daniela1974
16. aug 2011

@tara_ ja som bola u Lasaba. Kukol a dal peciatku ze balit na siroko a prist ked bude mat mala 4 mesiace.
Eura za vysetrenie vo vrecku, zbytocna cesta tam. Bolo tam teplo, ziadny vzduch asi 15 babatiek.
Malu pomaly ani nevidel, len 20 sekund pozeral klbiky.

tara_
17. aug 2011

@daniela1974 no ved to som absolvovala aj ja, ale on hovori kazdemu balit na siroko (aj preventivne). Ja som uz balit prestala, tak by som rada isla este pred 4. mesiacom k nejakemu ortopedovi na vlastne naklady, ktory to skontroluje a povie normalne, ci treba alebo netreba. Pocula som, ze taky je v PN - sukromny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre