• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
dobre ranko...

luci mne sa ta pesnicka tiez paci...a ukazky z filmu vyzeraju byt tiez v celku dobre....

to som pocula ze v bathorycke ta pesnicka nakoniec nebola vobec...
2. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teším sa na film NESTYDA to si nenechám ujsť :sweat_smile: :grinning:
2. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utorok 24.2. Filmové predstavenie
18.00 h Pokoj v duši
Súčasný príbeh o priateľstve a zrade
Scenár: Jiří Křižan , Réžia: Vladimír Balko
Hrajú: Attila Mokos, Roman Luknár, Robert Więckiewicz, Jan Vondráček, Helena Krajčová, Jaromír Hanzlík, Ľubomír Paulovič,
Ľubo Roman ....a ďalší
Dráma SR 2009
Slovenské znenie, MP-15 95 min.

2,50 € / 75,31 Sk
tuná mi prišla ponuka z domu umenia na pokoj na duši :wink: občas chodí aj za cenu jedného lístka dvaja. :wink:
2. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bola cena lístka 2,30 :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

tak na Pokoj v duši a Nestydu sa teším aj ja :wink: ...a tá pesnička od Kirschnerky je fakt super,hoci ja Janu moc nemusím,ale toto je fakt skvost :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bathoričku mame už stiahnutu aj z netu, brat mi to včera dal a Pokoj v duši ta pesnička je dobra
dorobila som cezne, polku v cestičku a polku na prirodno, Rado ide s Luckou jest
2. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily,snáď ideš aj ty jesť :confounded: ...
2. feb 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tá pesnička sa aj mne páči. :slight_smile:
Zuzi, dúfam že vám čo najskôr začnú kúriť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elise aj ja idem začínať bojovať s Kubkom a nočníkom, dnes prišli tie plienkové nohavičky, čo som objednala Kubkovi, tak ich operiem a ideme na to. :grinning:
Kubko je teraz vonku s babkou, Zuzka spí na dvore v kočiari. Ja mám navarené od včera, tak som žehlila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr ale toto je v dome umenia nie v kine :wink:
2. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v dome umenia premietajú kino??????????? :sweat_smile:
2. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tam premietajú :wink:
2. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak vcera bol ten krst. bolo dobre. domov sme prisli ale o piatej. ale bola som taka ustata. mala spala za cely den asi hodku.vecer sa najedla a hned zaspala. ale bola dobrucka. v kostole ani len nemrnkla celu pol hodinu.

teraz tu bola mama. isla domov po schodoch , a ze z vytahu akurat vyniesli mrtvolu :frowning2: :frowning2: :frowning2: . a ja som pozerala , ze preco rano su tu dve sanitky a teraz aj policajtske auta. takze asi nejaky nas sused ma uz potom. no uvidime kto. je tu viacej starsich.
2. feb 2009 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som nejedla dneska, došli svagrovci a lucka spi
2. feb 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ,ze to zomrel jeden sused nad nami. a iba 40 rocny.
2. feb 2009 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili a ty si prečo nesadneš k stolu a neješ s radom a luckou? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mili....a preco sa nenajes?

ahoj nika....tak super ze vikinka bola dobrucka :slight_smile:

no to je smutne :unamused: ozik...a v ktorom baraku vlastne byvas ked si ma minule videla?niekde tam pri doktorke?
2. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima v tom vedla lekarne.
2. feb 2009 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojter som poobede :slight_smile:

nika napíš do IP kto to zomrel poznám tam dosť ludí :sweat_smile: :frowning2: bože takí maldí ludia mrú :angry:
2. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zuzi....mladi ludia mru...je to hrozne :confounded:
2. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano mladi.

no zmenme temu. zevraj je tolko ludi tu na trajane u doktorov. aj v lekarne az vonku stoja. no asi chripka uraduje.
2. feb 2009 o 12:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chorých je veru dosť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ja mám super náladu, lebo Zuzka už nekašle a aj Jakubkovi je už dobre. A k tomu ešte svieti slnko, keď a Kubko zobudí, pôjdeme zasa vonku. :slight_smile:
2. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo chystáte polovičkám na valentína? :sweat_smile:
2. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave rozmyslam, ze co.

zuzi mas tusim kocik moon? ja by som chcela malej kupit nejaku karicku na taky sposob. si spokojna s nim?
2. feb 2009 o 13:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky
TAk ja som sa už konečne dospala.Na plese bolo fááááántasticky.Už som potrebovala sa tróóšku vyskotačiť. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
drobčeka sme na fľašu nedostali.Povedal si, že já vam dám fľaše. Maminka poď pekne domov.tak mi svokra volala,
aby som prišla lebo odmieta fľašu.tak som išla asi o pól jednej domov, ale potom už vydržal až do piatej keď sme prišli.Takže to bolo v celku o.k

danka tie obrazi čo si aranžovala boli peknučké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
No my sme konečne doma. Boli sme navštíviť doktorku, tak malá ma znova ATB a zápal priedušiek, ako super :angry: .
2. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika hej mám ten moon ja som s ním max. spokojná,ale až teraz začali trošku koliečka vrzgať,ale MM to naolejuje a bude to ok :sweat_smile: :grinning:

ada Sarke skoré uzdravenie prajem,predsa jej to neprešlo? :confounded:
2. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...to mas podobny kocik ako my...som ho pozerala...len par drobnosti je inych...:slight_smile:

my sme chceli najskor uplne iny ale sak potom sme usudili ze tento staci..:slight_smile:

ideme my trosku von sa vyvetrat....

adag...sarke skore uzdravenie prajeme....
2. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

ada sarinke skore uzdravenie. :grinning: maly zaspinkal ja si davam do nosa banan v cokolade so slahackou :grinning: :grinning: :grinning:

navecer ideme malemu kupit papucky lebo mi chodi za ruky a mame len take jedny a v tych sa mu vykruca nozicka.
2. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimu myslim ze zuzi to ma cisto len karicku :slight_smile:
2. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ked ti stačia aj staršie mám 16tky červené menžestrové klasické papučky,požičiam-dám ti ich :grinning:
2. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok