♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

zzuzana
17. aug 2013

ahojte 🙂 mali niektora zaujem o oblecenie pre chlapceka cca od 3 do 9 mesiacov? vacsina je next, vacsina veci malicko nosena.... okrem toho mam aj hraciu deku, monitor dychu (tomme tippee) a fisher price stolicka na hojadnie/sedenie....som tu v PN este tyzden napiste do sprav 🙂

veronikam
17. aug 2013

@marianna1985 urcite ja odporucam Mudr. Zacharovu. Je velmi precizna.

miau
27. aug 2013

ahojte, coskoro k vam zjavne zavitam...ak mozem 🙂 su tu mamicku zhruba so 4 rocnym dietkom? 😉

zuzidr
28. aug 2013

Ahojte, je tu mamička, ktorej nastupuje v pondelok prváčik na 7čku školu do 1.A? 😕

dadulka19
31. aug 2013

@zuzidr čau zuzi,videla som,že idete do A.,my sme B. 😉

elise
1. sep 2013

@dadulka19 my ideme na holubyho a sme 1.A

zuzidr
1. sep 2013

@dadulka19 tak sa aj tak budeme stretávať 🙂 😕 😀

jaruska6
4. okt 2013

Ahoj kočky, chcem sa opýtať aký máte názor, prípadne skúsenosť s detskou kardiologičkou MUDr.Fialovou (ordinuje v poliklinike) ?Ďakujem.

zuzanocka
14. okt 2013

@jaruska6 mudr. Fialova je arogantna neprijemna osoba, ktora nasej dcere diagnostikovala taky nalez, ze sme plakali cela rodina. Po navsteve kardio-centra v TT (ktoru nam slubila vybavit a nevybavila), bola diagnoza upravena na "bezny nalez", ktory ma pomaly kazdy druhy clovek. Zo sona nevie absolutne nic precitat.. Ak mas moznost, hladaj inde, odporucam napr.tu Trnavu, len tam sa asi tazsie dostat. Ak je vsak stav akutny, iste by vas vzali.

jaruska6
15. okt 2013

@zuzanocka Ďakujem, že si sa ozvala, aj za názor.Malý má len šelest na srdiečku, ale presne ako vravíš, mala som pocit, že zo sona nedokáže poriadne nič povedať.A ten jej prístup k deťom, fakt nechápem prečo si niekto vyberie špecializáciu detský kardiológ a potom na deti hučí, keď plačú, však je samozrejmé, že je to pre dieťa nové vyšetrenie a bojí sa.Ja som uvažovala prejsť do Trenčína, ale ani neviem, ku akému kardiológovi by som išla, prípadne aj do Trnavy.Vy ste tam boli u koho prosím ťa.Keby som sa štandardne dohodla na vyšetrení a objednala, myslíš, že by nás zobrali?Ďakujem za info.

ejco
18. okt 2013

Ahojte babenky,ktora logopedicka v Piestanoch je naozaj dobra?Ale kde sa aj chodi casto,nie ze mi da papiere do ruky a povie mi cvicte a pridite o mesiac.

elise
19. okt 2013

@ejco my chodime k turzákovej na polikliniku je celkom fajn chodime každé 2 týždne ale aj dom musiš trenovať

jankulicek
22. okt 2013

Ahojte, nájdu sa tu mamičky z Piešťan s dvojročnými detičkami? Už ste boli na obhliadke materských škôlok? Ktorú by ste mi poradili? Ďakujem. 🙂

anjelicek11
23. okt 2013

nemate nahodou niekto skusenost s fy. Teliciak na rekonstrukciu bytov, popripade niekoho spolahliveho na rekonstrukciu bytu? chcela som to dat aj do skupiny piestany, ale nejde mi to pridaat, ak by ste bola niektora taka zlata, hodte to aj tam 🙂

nika2
29. okt 2013

ahojte kocky,
chcem sa spytat ci neviete kde v PN je nejake cvicenie pre deti 5 rocne? Take na posilnenie chrbtice a pod.

dadika1114
13. dec 2013

prosiiiiiiiiiiiiiiiiim cislo na kabatovuuuuu

nika2
20. dec 2013

Ahojte,chcem sa spytat,ze kde sa da zistit spadova skola? Byvame v Trebaticiach,ale malu chcem dat do Piestan.

elise
30. dec 2013

@nika2 do školz môže ísť kamkolvek mz bývame v orvišti a malý chodi do piešťan do školy ale o škôlke je problém v piešťanoch nezoberu ak nemá dieťa trvalý alebo prechodný pobyt v piešťanoch inak tidieťa nemusia zobrať ani v trebaticich ak maju plno

abbey1
30. dec 2013

@nika2 O dieťa do školy sa ti školy doslova pobijú. Bojujú o každého žiaka, lebo je málo detí a oni potrebujú čo najviac žiakov pre využitie tried i učiteľov. Problém môže byť len pri 7.škole, ale tam by som aj tak dieťa nedala. Inak si môžeš vybrať. Hlavne by som vyberala podľa učiteľky, ktorej pripadnú prváčikovia , ani nie tak podľa mena školy.

nika2
31. dec 2013

Rozmyslame nad 9-inou. Tam som chodila aj ja aj muz. A babky to maju blizko.

zabkatt
21. jan 2014

@dadika1114 doktorka Kabatova neberie zväčša telefony najlepšie je zajsť za nou my ideme tušim 28meho a čo by si poítrebovala od nej?

zabkatt
21. jan 2014

@abbey1 ja nad 7mičkou školou rozmyšlam prosimťa prečo nie 7mička? počula som že je to športova škola a aj na jazyky dobra ale uvitala by som nazor mamičiek ktorých tam deti chodili alebo chodia dakujem pekne

dadika1114
21. jan 2014

@zabkatt ahoj,uz sme objednany na gastro 5.2

abbey1
21. jan 2014

@zabkatt Škola má slušnú úroveň vzdelávania, ale samozrejme záleží od učiteľa k učiteľovi. My osobne sme ju zavrhli z dôvodu značnej, a podľa mňa zbytočnej, náročnosti už na prvom stupni. Kde ja skôr preferujem individuálny a ľudský prístup. Čítať a písať naučí tie naše deti každý, pre mňa bolo dôležité, aby dcéra mala dobrý vzťah k učiteľke a naopak. Preto sme vybrali, a pre mladšiu zasa vyberieme, inú školu. Sedmička je taký studený odchov, ak mi rozumieš. My sme uprednostnili rodinnejší typ a neľutujeme. Dcéra mala super učiteľku na prvom stupni, následne išla na 8ročné gymnáziuim a výsledky sú vynikajúce.
Radím skôr vyberať učietaľa pre dieťa a nie školu. Hlavne teda na prvom stupni.

zabkatt
21. jan 2014

@abbey1 no šak presne o toto mi išlo zistiť lebo my sme z dediny a rozmyšlame či stači aj ta naša škola lebo u nas je len do 4teho ročnika a potom ho radšej dať a vyberať nejaku školu. Len sa bojim aby nemal potom problem zaradiť sa medzi nových spolužiakov☹

nika2
24. jan 2014

@zabkatt zuzka ?

nika2
24. jan 2014

@zabkatt zuzka prave aj ja nechcem dat tuto malu.lebo potom po 4-roch rokoch zas inde ju davat. aj ked tu by to bolo cez cestu 🙂

zabkatt
24. jan 2014

@nika2 ani nika ja som to🙂

nika2
29. jan 2014

a este sa spytam. ked pojde na zapis a daju jej odklad tento rok. tak buduci rok musi ist uz len do tej skoly? ci ju mozem dat zapisat aj inam ?

elise
29. jan 2014

@nika2 môžeš zapísať kam chceš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre