♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
3. feb 2009

nemate o čom pisat?

milhaus
3. feb 2009

si skoro všetky len robite so mna srandu

nika2
3. feb 2009

ahojte,

teraz sme prisli od nasich.
mima bola si na trajane? zase som ta videla ale teraz od nasich 🙂 tusim aj zo sestrou si vozila?

miruss
3. feb 2009

My sme boli poobede 1,5 hodinky vonku.
Teraz me už po večeri a MM dáva Kubka spať. 🙂
Mily my si nerobíme srandu, len nechápem ako sa pri dieťati a starosti o domácnosť dokážeš nudiť. 😝

keti
3. feb 2009

ahojte

tak aj my sme dnes boli vonku.aj keď je taká zimaaaa.Teda zima ani nie, ako to fúkanie strašnéé. 😒 😒
Mily aj ja sa pripájam k Miruss. Nechápem ako sa dokážeš nudiť.
Utekám na panelák ak teda drobec bude spať.potom sem ešte nakuknem, ale v poslednej dobe tu nikto neni.

Asi zase chodím v nesprávnu dobu.Čo už so mnou. 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝

dadaga
3. feb 2009

keti intenzivne na teba myslim s tymi plnkami..len vcera nesiel net a dnes nebolo kedy..musim pohladat a napisem... 😉

andy.a
3. feb 2009

Dani,krásne fotky 🙂 😵 malý má tie očiská neskutočné 😅 😵 😝

keti
3. feb 2009

neboj ja viem, že na mňa myslíš 😀 😀 😀 😀
a keby nie tak ja sa ti pripomeniem 😀 😀 😀 neboj do apríla času dosť.
manžela som poslala s košom a ja idem poumývať riad a poupratovať hračky, lebo zase to tu je ako v dráčiku 😀 😀 😀 😀

mimusbe
3. feb 2009

ahojte...

tak my sme sa vratili o 9 z PN....rano som bola po doktoroch...u zubara...chvalabohu za cele tehotenstvo a aj teraz co kojim nemam ani jeden kaz 😎 😎 tak sa tesim....
u gyna tiez zatial ok...robili mi este vysetrenie a poslali na rozbor takze uvidime ....mam zavolat buduci tyzden...

s malou sme boli u doktorky...lebo to grckanie sa jej akosik zase vratilo...tak nam dala kvapky a repikovy cajik na preliecenie....a ked sa to nezlepsi trosku do konca tyzdna tak ist znovu tam...porobia vysetrenia ....

aj sme behli na nakup....a potom MM siel do prace a ja s malou k nasim....

ano Nika bola som u nasich...so sestrou sme trosku vozili....mala nechce moc vo vnutri spat a ked som snou vonku tak spi aj 3/4 hodiny....pocasie otras...zima bola jak slak...ale pomedzi bytovky aspon tak nefukalo...ale mala spala 3,5h ...takze super....

no na mili uz nemam koment...ci sa nahneva alebo nie.... 🙄

petka015
3. feb 2009

ahojte

baby niekto ste tu spominali ze sa da z netu stiahnut bathory neviete mi povedat stranku? dakujem 🙂

ada ten karneval je o 15hod uz som to zistila. 😀

petka015
3. feb 2009

lucindu mame kde????? 😕

petka015
3. feb 2009

je tu este niekto???? 😕

lucinda7
autor
4. feb 2009

čaute 😝
včera som nestíhala....
boli sme s mamou na obede v Kominári...chodíme tam na jednu super špecialitku/len vám nenapíšem akú lebo budem za kanibalku 😀 😀 😀 😀 /,kedže MM bol v BB tak som nemusela variť 😵

Peti,ja ti tu Báthoryčku helfnem ak chceš 😝

Emily,môj názor totožný.....tiež si nemyslím že je to "robenie srandy"....je to holá pravda..... 😎 kto chce robotu si vždy nájde....tiež sa nepamätám že by som sa niekedy nudila 😀 😀 😀 😀

Nika,IP 😵 sorry že až teraz 😝

elise
4. feb 2009

ahojte babulky 😉 malý je v jasličkách ani si nás nevšímal len otváral dvere a utekal sa hrať s detičkami 😀 manžel je na školení ja zarezávam.
babulky kde mili písala že sa nudí? nejako som to neregistrovala 😕 😅

lucinda7
autor
4. feb 2009

emily,viac krát,
napr.milhaus • 1d • 27. jan 2009 o 13:21

ja sa tiež niekedy nudim a nemôžem povedat lucke ostan sama doma, idem sa vyvetrat 😝

elise
4. feb 2009

lucka tak ten som si nevšimla 😔 ja sa pri malom nenudím absolutne nikdy dokonca ani ked spí. 🤐

elise
4. feb 2009

u nás sa nedá nudiť ani manžel sa nenudí vždy niečo robí hrá sa s malým alebo niečo opravuje, vylepšuje (doma je vždy čo robiť 😉 alebo ide umyť riad prípadne postaví obed. alebo zobere malého von aby som mohla porobiť niečo čo sa pri malom nedá. 😉

mimusbe
4. feb 2009

dobre ranko...

tak teda ani my sa veru nenudime .....nie je kedy....mala mi dava zabrat...smejeme sa ze je jak duracelka...na 3 mesiace az moc ziva... 😀
a treba aj navarit upiect oprat pozehlit povysavat umyt podlahy utriet prach do obchodu nakupit atd atd atd....vselikde chodime po navstevach alebo navstevy k nam alebo ideme von...

aj okolo domu sa stale nieco robi...teraz az tak velmi nie ale ked bude uz dobre pocasie tak toho bude este viac...

takze nechapem ako sa da nudit...

😒

nika2
4. feb 2009

ahojte,
v PT pisu o tom co umrel v nasom vchode. aj som si myslela ci nebol ozraty a pod. lebo tu su niektory divny.

lucinda7
autor
4. feb 2009

to moje mrne ešte spí 😕 😕 😕 😕 😕 ho chodím pozerať či dýcha 😝
ja už som stihla spraviž šošovicovú polievočku....ešte párok do nej opražím 😎

a MM práve volal že musí služobne do BA....tak k obedu nestíha 😒 asi sa hodím do upratovania celého bytu....ked to počko je také depresívne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzidr
4. feb 2009

ahojte,ja som včera robila pečienku s ryžou tak je aj na dnes 🙂

a včera som dve práčky prala tak dnes by som mala žehliť 😅 😀

a chcem aby MM dnes povysával auto,je plné kamienkov 😠 a zajtra behnem na umývačku aj keby pršalo lebo už máme auto veelmi blatové 😅 🙂

peťa, mame je šefka K.F? 😅

miruss
4. feb 2009

Ahojte.
Luci napíš aj mne prosím ťa kde sa dá stiahnuť Bathory. Díky. 🙂
Ja varím brokolicovú polievku, mäso na prírodno a ryžu. 😝
Aj moja malá ešte búva. 🙂

lucinda7
autor
4. feb 2009

Mirka,ja som to nesťahovala.... 😝 Emily myslím 😵

petka015
4. feb 2009

ahojte

luci IP. a vy ste boli u kominara v restike?

petka015
4. feb 2009

zuzi oni maju majitela sefa a K. neviem ci priezvisko je F. ta robi hore na poschodi nejake papierovacky myslim a veduca predava s nou.

a odkial ju poznas to je fajn baba.

mimusbe
4. feb 2009

ja idem dnes robit pecienku s ryzou 😉

inak...vsetko NAJ k dnesnym meninam Nika 😉

petka015
4. feb 2009

mima my mame dnes zemiakove placky a polievku od vcera. malemu som robila mesko zo zemiacikom a mrkvickou.

aj ja prejem nike vsetko naj.

petka015
4. feb 2009

ale taka pecienka ta nebola dlho ta by bodla. 😀

nika2
4. feb 2009

dakujem kocky🙂
ja spravim bravcove zo zeleninou a ryzu k tomu.

zuzidr
4. feb 2009

peťi je to moja bývala kolegyna a super kamoška 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre