♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
4. feb 2009

Peti,hej,v reštike....
a ja som nevedela že Nika je Veronika ☹ som myslela že Dominika 😝
jasan že aj od nás všetko NAJ 😵 😵

elise
4. feb 2009

veronike prajeme všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

miruss
4. feb 2009

Nika aj ja ti prajem všetko najlepšie k meninám. 🙂

zuzidr
4. feb 2009

Nike všetko naj 🙂

nika2
4. feb 2009

dakujeeeeem 🙂
inak prva si dnes namna spomenula paradoxne svokra.

danca.b
4. feb 2009

ahojte...
aj ja prajem vsetko naj Nike 🙂
a mam pocit,ze sa mili nahnevala 😠

mimusbe
4. feb 2009

nemala sa naco nahnevat...

ja by som urcite rodinne veci a haklive veci co sa tykaju len nas dvoch ...MM a mna ..urcite neriesila na verejnom fore...potom sa jeduje ked si to hocikto precita atd...

ale tak...jej vec...kazdy sme nejaky :-I

nika😀

zuzidr
4. feb 2009

nikto tu mili nijako vážne neurazil,len často píše,že sa nudí a nievie čo má robiť,a ja som písla že neviem čo skôr že máme rozbehaných hrozne vela aktivít,a Lucka povedala že mám dať polovičku aktivít mili ked sa tak nudí....

ale ved kažDí si to vysvetlí po svojom,keby to nebola pravda,tak sa jej to nedotkne 😅 🙂

mimusbe
4. feb 2009

ja si tiez myslim ze nikto tu nielen na mili ale na nikoho nic zle nepise....je to len kazdeho nazor na vec...

nika2
4. feb 2009

presne ako pisete.

elise
4. feb 2009

milka sa podľa mňa neurazila má svoje starosti určite vyše hlavy. 😉 každý je iný ako to tu bolo spomenuté, ale všetky čo sme tu (aspon si myslím) potrebujeme nejakú podporu ak nie je podpora doma tak je na diskusii. sú ľudia ktorí nechcú počuť riešenia iba sa vysťažovať, aj ked niekedy naše rady vyznejú dosť tvrdo 😀 ale rozhodneje na mili ako sa k tomu postaví niekedy je len podpora dôležitejšia ako rada. aspon si myslím 😀

lucinda7
autor
4. feb 2009

ved my ju podporujeme....všetky.....len ked je to stále hrach na stenu.....niekedy to človeka fakt už nebaví hrať sa na verklik bez účinku 😝

elise
4. feb 2009

my máme super témičku kde pokecáme ohľadom detičiek a skúseností okolo toho. 😉 ja radu ocením a zvážim čo sa mi hodí čo nie, ale milka potrebuje občas povzbudiť nie riešiť problém. to je môj názor. 😉

elise
4. feb 2009

lucka to je pravda stále sa opakuje to isté 😒

keti
4. feb 2009

ahojte čo sa to tu zase rieši???

Ja sa vás chcem opýtať.Do kedy vaše detičky slintali??? môj drobec bude mať už 10 mesiacov, a stále slintá.
A máme dokonca už aj 6 zubov. Niekedy nestíham meniť podbradníky 😲 😲 😲

elise
4. feb 2009

keti nič sa nerieši 😉
mne malý slintal rok a pol 😀

petka015
4. feb 2009

luci kominar dobre vari vsak? MM sa s nim velmi dobre pozna su kamosi aj mi obcas ideme k nemu na obed vzdy sa tam super najeme.

zuzi ona je super aj mamina ju ma rada. 🙂

keti aj moj maly slince odusu a my uz mame 8 zubov a stale slince a slince. nie si v tom sama 😀 😀 😀 😀

andy.a
4. feb 2009

ahojte 🙂 😎 😎

aj ja želám Nike všetko dobré k sviatku 😵 😵 😵 hlavne zdravíčko,to je to najhlavnejšie 🙂 😉 😝
Nika,pekné od svokry,že ?? 😕 😅 😝 že si prvá spomenula 🙂

my máme od včera strapaté kuracie rezne..aj do roboty som si ich zobrala na studeno,mňam,mňam 😝 😝 😀
a mama mi udusila nejaké masko na hrášku s ryžou 😉 🙂 takže máme čo jesť 😀 😝 😝

Emily tu dnes ani nebola ?? 😕 😕 😕

ja som Bathory objednávala cez MMB,ale ešte som to nevidela..možno až cez víkend sa k tomu s MM dostaneme 😝 🙂 a urobíme si pekný večer,aspoň dúfam 🙂 😉

čo budete dávať polovičkám na Valentína ?? 😕 😅 ja nemám ešte ani Valentínky kúpené 😕 som si istá,že MM mi kúpi tú Fidorku s tými nápismi a Milka srdiečkovú bonbonieru 😝 😀

danca.b
4. feb 2009

dievcence dufam,ze ste ma zle nepochopili s tou mili...ja som vam nic nevycitala,ze ste ju svojimi prispevkami urazili alebo nahnevali....iba som vyjadrila svoj pocit,ze je asi nahnevana, ked sa dnes ani neozvala,ale mozno jej krivdim 😒
a plne suhlasim s tym co popisala mimbuse,zuzudr,lucinda,elise a dalsie ktore sa vyjadrili k mili 🙂

andy.a
4. feb 2009

Danca,nemusíš si nič vyčítať 😝 😀 🙂
S Milkou je to rovnaké,my sme už tuná na to zvyknuté 😝 🙂

danca.b
4. feb 2009

andy ja si nic nevycitam,boze chran. 🙂 fakt nemam co

andy.a
4. feb 2009

..ešte info pre Dadu: dnes mali v stánkoch Mr.Beana na DVD.. 😝 😀 😕 neviem,či si Lucke kúpila 😝 🙂

lucinda7
autor
4. feb 2009

Peti,hej,suprovo...aj my tam chodíme často.... 😵
tiež sa s nimi dobre poznáme 😵 aj s majitelom aj s jeho synom s priatelkou 😝
mne sa tam velmi páči....a veeelmi dobre varia 😵

valentín....tiež ešte nemám tucha 😝 ja dostávam väčšinou nejaké pekné sp.prádlo a bonbonieru srdiečkovú.... 😝
ale tak mne stačí vínko,sviečky a romantika 😝

lucinda7
autor
4. feb 2009

skoro som zabudla,dnes som volala so Zuzanočkou,všetky vás pozdravuje a snád už bude čoskoro ONLINE 😵

miruss
4. feb 2009

Ahojte.
Keti aj Kubko slintal od 2 mes. do 1,5 roka. A Zuzka už začína slintať. 😝
My Valentína neoslavujeme, považujeme to len za biznis ten hunbuk okolo toho. 😝 A aj tak idem v piatok na 2 týždne do Popradu. Ale pekný večer si robíme hocikedy aj bez Valentína. 🙂

keti
5. feb 2009

dobré ránko 😀 😀 😀
Že konečne prvá 😀 😀 a asi aj posledná 😝 😝 😝 😝
Kde ste kto ??? čo sa s vami deje????

HALóóóóóóóóóóóóóóó

Ja som už začala robiť palacinky naším do roboty, lebo dnes je oproti v kulturáku ten školkárský maškarák.
Tak palacinky pôjdu na odbyt.
😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
5. feb 2009

keti,no vidííííš....
ranné ptáče 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
5. feb 2009

jéééj tak to som rada, že som tu neni konečne sama 😀 😀 😀 😀
Lucinda čo dnes varíš??? Daj inšpiráciu 😀 😀 😀 😀

mimusbe
5. feb 2009

dobre ranko....

ja som vcera spravila pecienku s ryzou...este nam zostalo aj na dnes....ale mam chut na jaternicku tak si upecieme 🙂
pojdem robit aj struhany tvarohovy kolac...

dnes nam pridu robit zabradlie vnutorne na schody... 🙄 to bude humbuku....🙄

keti aj idete na maskarak?aj mate pre maleho nejaku masku ci len tak pozriet?

keti
5. feb 2009

ahoj mima
no tak asi nie, lebo to som myslela, že je školský.pojdeme až na ten.
Tak na tú pečienku som už aj ja pozerala čo je v mrazáku.
Prídi k nám my máme tiež jaternice,ale od včera niečo tam ešte ostalo.
Lúbiš aj krvavníčky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre