♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

danca.b
5. feb 2009

ja tu este bludim 🙂

keti
5. feb 2009

jeeej Danka 😀 😀 😀 😀 😀 ani som už nedúfala, že tu niekto bude 😀 😀 😀 😀

keti
5. feb 2009

tvoj segedin mal veľkýýý úspech 😀 😀 😀 😀

keti
5. feb 2009

už nech ste zdravé pojdeme sa niekam prejsť a pokecáme a zobereme aj Milku a Lucku.

keti
5. feb 2009

ach jaj aj ty si ma už opustila 😢 😢 😢 😢 😢 😝

keti
5. feb 2009

Danka a akú ideš robiť Barborke masku????

danca.b
5. feb 2009

z krepoveho papiera...makovicku alebo ruzicku...ja sa 🙂 pri tej piplacke tak odreagujem
uz asi idem do hajan 😔

keti
5. feb 2009

no tak dobre. papapapapa
ja som to vedela, že ked ráno začnem tak aj večer skončím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prvá aj posledná 😝 😝 😝 😝 😝
prajem dobrú noc

elise
6. feb 2009

ahojte my sme celú noc prezliekali lukaska 5 x nás aspon 3x a periny 2x celú noc som spala iba hodinku točila som pračky. ☹ lukasko vracal a vracal........ked som mu dala čajík okamžite bol vonku celú noc sme svietili pohotovostný lavor pri posteli nepremokavá plachta na posteli ☹ neviem či mu niečo v jasličkách nesadlo ale napríklad ešte nepapal parené buchty ani knedle a ani kapustu. v jasličkách robia sladený čajík s cukrom a ten ešte tiež nejedol ja sladím iba s glukopurom. dnes ráno bolo už všetko ok uplne ako keby mu nič nebolo ale bol hore o pol 5 povedala som to v jasličkách keby niečo. 😒

zuzidr
6. feb 2009

dobré ránko 🙄

lucinda7
autor
6. feb 2009

dobrééé rááánko....

Zuzi,čože??? 😕 😝

a pri pohlade do kalendára ma napadlo že dnes má meniny Petina DOROTKA 😵 tak ak nás čítaš želáme všetko naj....a ozvi sa ako sa máte 😵

zuzidr
6. feb 2009

ale hrozne ma bolí onééé,jak sa to volá,celá tá časť pod očami,vlastne lícne kosti,celú noc som nespala,mám tam tlaky,aj oči ma boli asi nejaký prievan,alebo zápal.... 😠 😠 😠 a letela som k dr. o pol osmej mal ordinovať a čakala som tak do trištvrte a dr. nikde,tak som musela ísť do roboty...

ale videla som dadulku cupitať do školy.......teda viedla Lucku do školy 😅 😠

tak sa dopujem ibalginom 😠 😠 😠 😠 ale bolesť hrozná ☹ ☹ ☹

lucinda7
autor
6. feb 2009

a mna si nevidela??? 😀 😀 😀 😀 😀 som bola tiež v škole 😀 😀 😀 😀 ale s Dadulkou až cestou späť 😝

lucinda7
autor
6. feb 2009

a bolesť lícnych kostí osobne nepoznám 😒 ale súcitím s tebou 😔

zuzidr
6. feb 2009

Luci nie lícne kosti ale všetko pod tým,taký tlak a ide mi to do očí.....to je taká neopísatelná bolesť..... 😠 😠

a dadku som videla ešte na trajane 😅 😀

lucinda7
autor
6. feb 2009

bože,chuuuda 😖 a nemôžeš k tomu dr.behnuť cez obednú prestávku?? 😖 predsa len ide víkend 😖 chodíš k B.?? 😝

zuzidr
6. feb 2009

hej chodím k B. 😒 len cez obed som si potrebovala vybaviť pár vecí,ale budem musieť behnúť najprv k dr.len dúfam,že nebude mať zase prestávku aj on...ja mám od 11-12 😒

mimusbe
6. feb 2009

dobre ranko...

mna to bolieva zuzi ked mam silnu nadchu...cele celo...taky tlak az no tam citim....pod ocami....cele lica ma palia ...boli hlava, som jak mechom prastena atd...ja mam alergicku nadchu takze to mavam dost casto...

elise...to mi je luto... ☹ dufam ze bude lukaskovi uz lepsie....

milhaus
6. feb 2009

a nemôžes mu zavolat?
dobre ranko

zuzidr
6. feb 2009

mili ved asi mu zavolám a opýtam sa kedy idú na obed.... 😒

mimus ale ja nádchu vôbec nemám teraz,ale možno sami spustí ale teda ak ano tak od bolest umrem 😀

lucinda7
autor
6. feb 2009

Mimus,aj ja mám sennú.....o chvílu to vypukne 😖 teda mne už o mesiac isto 😒

mimusbe
6. feb 2009

zuzi....myslim ze ked sa ti spusti nadcha tak sa ti to uvolni....a nemalo by to uz boliet...aspon nie tak velmi...

luci...no ja aj MM mavame nadchu po cely rok...s mensimi prestavkami...MM bol aj u alergologa a vobecc nic mu nezistili...ja som este nebola ale tiez rozmyslam ze by som mala ist...
niekedy aj dva mesiace nic a potom skoro pol roka v kuse .... 😠 😠

http://www.tisicajedenfor.cz/index.php?seo=kost...

pekneeee 🙂 🙂

mimusbe
6. feb 2009

ozik....neviete kde by som v PN kupila malej na hlavicku taku celenku textilnu ...s maslickou?

danca.b
6. feb 2009

ahojte
mima ja som taku celenku zhanala V PN este v auguste,ale nikde nebola 😒
zuzidr...nemas nahodou zapal prinosovych dutin....ja som nieco podobne, ako ty opisujes mala...bolelo to jak fras 😢

dadulka19
6. feb 2009

ahojte 😉

elis,no snáď mu fakt len niečo nesadlo a už bude dnes o.k. 😉

zuzi,chúďa naše ☹ ...mňa tak po dva krát tiež bolela tvár a mala som prechladnuté klby,dostala som ATB ale u zubára,ja som si totiš myslela,že to zo zubov múdrosti 😀
.....á a ja som ťa nevidela 😖 ,ale ani som Lucku do školy nedoviedla,lebo ju cestou zobrala autom spolužiačka s tatinom 😎

mima,ja som takú čelenku zháňala minulý rok v máji a tiež som nezohnala 😠

lucinda7
autor
6. feb 2009

...v KIku by to nemali???,tam majú také prkotinky 😀 😀 😀 😀 😀

dadulka19
6. feb 2009

v Kiku možno áno 😉 ..ja som to vtedy naháňala v Priori hore aj dolu a pod kolonádou 😝

nika2
6. feb 2009

ahojte,
mima ja som taku celenku kupila v BA v H&M. tu to urcite nebudu mat. a na nete nemaju v MMB?

danca.b
6. feb 2009

mima...pekne masky a doplnky 🙂 som si to poznacila snad sa v buducnosti pre malu nieco hodi....
ja si masky zatial vyrabam sama...z krepu....u nas väcsinou vyhravaju taketo rucne robene,sice tam nechodime preto aby sme vyhrali,ale deti to potesi 🙂

milhaus
6. feb 2009

tak babo mi spi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre