• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júna 2017 
autor
no mIMA toko to teraz vyšlo....a to zapojenie dokonca po známosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
našťastie my plyn mať nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme plneelektrifikovaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinda, ale za tú pripojku ste aj tak dosť platili. My sme až toľko neplatili. :confused:
7. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hej...drahe to je jak slak...my to uz mame chvalabohu zasebou.....
7. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keti sak vy takymto spôsobom postavite skôr ako svagor ale ten to stava svojpomocne
ak sa spravne domnievam to jarkovi idete gratulovat že, pozdravuj ich a stisni mu za nas ruku
7. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.k milka. Aj my ideme stavať svojpomocne. A to nás asi ani toľko nikdy nebude čo u tvojho švagra.To som zirala, keď som ešte aj tvoju svokru videla makať.

mima nemo závidím,že vám domček už stojí.Lucinda aj nám nech už stojí a nohy vyložené .Pohodička :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jáááj,no nám bude stáť za týžden....len potrebujeme predať byt :frowning2:
7. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dníček u nás je dosť veterno :unamused: inak naša noc super. mám rozvarený obed, kvasnicovú polievku rozmrazujem masko budem ho dusiť s kukuričkou a zemiačiky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem vás dočítať včera som zalahla spať s malým o 19-tej
7. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej bavite sa o dome mám našťastie stojí už strecha nad hlavou ale ešte nás čaká plot a iné práce ale my to chceme postupne pomaličky aby sme sa vždy potešili z maličkosti :wink:
7. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka to ste draho tú elektrickú prípojku spravili aj za skrinku ste dali veľa :angry:
7. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som to našla v dokladoch....a je to tak-skoro 20 tis.dokopy-13500 sk bola skrina+zapojenie+atest, 5495 sk priamo ZSE za "pustenie šťavy" :pensive:
7. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by mu mali ist robit plynovu pripojku a aj elektricku, ma to už zaplatene a mal by robit prstenec ale to skorej ako o mesiac nebude, musi nasetrit
7. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mili čo je to prstenec??? :confused:
7. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka a to vám dali skrinku vykladadali svarovským? mohla si sa ozvať zapojenie s protekciou reviznej správy by si mala za max 6000 sk aj zo skrinkou :wink:
7. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Linduš,zas tolko nie,lebo najlacnejšia skrinka stojí 5000 sk :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda čo viem :confounded: my máme ELKo Trebatice myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no mala si skôr kričať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka máme lepšie zdroje :wink: prípadne píš do IP ak budeme mať kontakty dám vedieť :wink: poskytnem číslo a tak :wink: inak elektrikár je môj muž :wink:
7. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily,ale čooože zas??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás už sme po obede....segedínsky bol výýýborný.....a točí sa tretia práčka :unamused:
7. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemali by sme sa prehodit do modrej strechy ked je rec odome? :grinning: :grinning: my mame tiez s Elka trebatic....a vas vysla ta skrinka asi tak draho preto lebo ked mate vsetko na elektriku a nic na plyn....to su potom trosku ine skrinky...
MM ma tiez vyhlasku na elektriku....elektriku robil M v celom dome...

mili a co je zase? uz je po dobrej nalade?

no mna zase chyta nadcha :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz bez kvapiek ani na krok :rolling_eyes:
7. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus prípojková skrinkačo máš vonku a v tom elektromer je jedno či máš plyn alebo len elektriku a taktiež vo vnutri je to tiež jedno vždy aj ked máš plyn by si mala mať v nej nejakú rezervu my máme vo vnutri v skrinke poistky na zvonček, kotol prípravu na podkrovie.... :wink:
7. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tu sa staviaaa :slight_smile: ..luci a niekedy ani po známosti moc lacno nevybavíš :unamused: ...každý sa chce len nabaliť a vtedy ozajstný kamarát je asi len málokto :angry:

my máme na obed kapríka :slight_smile:
7. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daa,tatinko chytil???a kde je segedín,háááá???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daa-dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lindi,ty máš tiež všetko na elektrinu????tiež máš tu vyhodnú tarifu+nočný prúd??? :pensive:
7. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,chytil,ale už dávnejšie :grinning: .Musím trochu mrazák vyprázdniť :slight_smile: .Segedím plánujem o týždeň :slight_smile:
7. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej...to som myslela...ten nocny prud...
7. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vidim,ze tu "staviate" :slight_smile: aj my sme mali skrinku z Elka Trebatice,ale ja si cenu uz nepamätam,zda sa mi to daaavno :slight_smile: ale roboty na dome mame este dost.V lete sme robili murovany plot zo spodu a zo zadu a teraz na jar by sme chceli robit terasu a potom mozno muriky z predu,ale tie budu asi stat viac.A este oblozit pivnice :unamused:

Keti druzstvo MM dnes nehralo,ale keby aj, uz je chory aj MM...lieci sa,prave spi s Paulinkou :slight_smile:
ja som dnes robila cestoviny so sunkovo-sampionovou omackou...ja v sobotu varim len rychlovky :slight_smile:
zajtra asi mäso na sampionoch,ryzu a kapustovy salat s kukurickou(Katka ten co bol na plese :slight_smile: )
7. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dani ani my sme dokonca na to ihrisko nestihli ísť.Išli sme k naším a tam už chlapci boli vonku a tak to nejak rýchlo ubehlo, že už sme išli aj domov :grinning: :grinning: :grinning:
Švagrinká robí výzdobu tak Jarko nám ukázal koľko má balonikov a tak...

Lucidka ja ešte varím, lebo na obed sa doje to čo bolo včera, teda ryžový nákyp a večer už bude segedíín a samozrejme aj na zajtra a basta fidli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Si to ale zjednodušujem, čo?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Milka čo sa stalo.Zas neni Rado doma???že??
7. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ano máme nočný prúd nadáva sa tomu hb :wink: inak pozor aby ťa zaradili medzi malé domácnosti :wink: my platíme 2750 sk mesačne zálohu a vždy nám aspon 5000 sk vrátia :wink:
7. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na elektriku máme komplet všetko ja nemám s plynom nič spoločné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: iba vedie potrubie pred nami :wink:
7. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elis takže, keď bola plynová kríza si sa nebála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok