♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

lucinda7
autor
7. feb 2009

no mIMA toko to teraz vyšlo....a to zapojenie dokonca po známosti 😝
našťastie my plyn mať nebudeme 😝 budeme plneelektrifikovaný 😀 😀 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

lucinda, ale za tú pripojku ste aj tak dosť platili. My sme až toľko neplatili. 😕

mimusbe
7. feb 2009

veru hej...drahe to je jak slak...my to uz mame chvalabohu zasebou.....

milhaus
7. feb 2009

keti sak vy takymto spôsobom postavite skôr ako svagor ale ten to stava svojpomocne
ak sa spravne domnievam to jarkovi idete gratulovat že, pozdravuj ich a stisni mu za nas ruku

keti
7. feb 2009

O.k milka. Aj my ideme stavať svojpomocne. A to nás asi ani toľko nikdy nebude čo u tvojho švagra.To som zirala, keď som ešte aj tvoju svokru videla makať.

mima nemo závidím,že vám domček už stojí.Lucinda aj nám nech už stojí a nohy vyložené .Pohodička 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

jáááj,no nám bude stáť za týžden....len potrebujeme predať byt ☹

elise
7. feb 2009

pekný dníček u nás je dosť veterno 😒 inak naša noc super. mám rozvarený obed, kvasnicovú polievku rozmrazujem masko budem ho dusiť s kukuričkou a zemiačiky. 😝 😝 idem vás dočítať včera som zalahla spať s malým o 19-tej

elise
7. feb 2009

jej bavite sa o dome mám našťastie stojí už strecha nad hlavou ale ešte nás čaká plot a iné práce ale my to chceme postupne pomaličky aby sme sa vždy potešili z maličkosti 😉

elise
7. feb 2009

lucka to ste draho tú elektrickú prípojku spravili aj za skrinku ste dali veľa 😠

lucinda7
autor
7. feb 2009

tak som to našla v dokladoch....a je to tak-skoro 20 tis.dokopy-13500 sk bola skrina+zapojenie+atest, 5495 sk priamo ZSE za "pustenie šťavy" 😔

milhaus
7. feb 2009

teraz by mu mali ist robit plynovu pripojku a aj elektricku, ma to už zaplatene a mal by robit prstenec ale to skorej ako o mesiac nebude, musi nasetrit

lucinda7
autor
7. feb 2009

mili čo je to prstenec??? 😕

elise
7. feb 2009

lucka a to vám dali skrinku vykladadali svarovským? mohla si sa ozvať zapojenie s protekciou reviznej správy by si mala za max 6000 sk aj zo skrinkou 😉

lucinda7
autor
7. feb 2009

Linduš,zas tolko nie,lebo najlacnejšia skrinka stojí 5000 sk 😝 teda čo viem 😖 my máme ELKo Trebatice myslím 😝
no mala si skôr kričať 😀 😀 😀 😀 😀

elise
7. feb 2009

lucka máme lepšie zdroje 😉 prípadne píš do IP ak budeme mať kontakty dám vedieť 😉 poskytnem číslo a tak 😉 inak elektrikár je môj muž 😉

milhaus
7. feb 2009

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lucinda7
autor
7. feb 2009

emily,ale čooože zas??? 😝
u nás už sme po obede....segedínsky bol výýýborný.....a točí sa tretia práčka 😒

mimusbe
7. feb 2009

nemali by sme sa prehodit do modrej strechy ked je rec odome? 😀 😀 my mame tiez s Elka trebatic....a vas vysla ta skrinka asi tak draho preto lebo ked mate vsetko na elektriku a nic na plyn....to su potom trosku ine skrinky...
MM ma tiez vyhlasku na elektriku....elektriku robil M v celom dome...

mili a co je zase? uz je po dobrej nalade?

no mna zase chyta nadcha 🙄 🙄 uz bez kvapiek ani na krok 🙄

elise
7. feb 2009

mimus prípojková skrinkačo máš vonku a v tom elektromer je jedno či máš plyn alebo len elektriku a taktiež vo vnutri je to tiež jedno vždy aj ked máš plyn by si mala mať v nej nejakú rezervu my máme vo vnutri v skrinke poistky na zvonček, kotol prípravu na podkrovie.... 😉

dadulka19
7. feb 2009

Ahojte 🙂

tu sa staviaaa 🙂 ..luci a niekedy ani po známosti moc lacno nevybavíš 😒 ...každý sa chce len nabaliť a vtedy ozajstný kamarát je asi len málokto 😠

my máme na obed kapríka 🙂

lucinda7
autor
7. feb 2009

daa,tatinko chytil???a kde je segedín,háááá???? 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

daa-dada 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
7. feb 2009

Lindi,ty máš tiež všetko na elektrinu????tiež máš tu vyhodnú tarifu+nočný prúd??? 😔

dadulka19
7. feb 2009

luci,chytil,ale už dávnejšie 😀 .Musím trochu mrazák vyprázdniť 🙂 .Segedím plánujem o týždeň 🙂

mimusbe
7. feb 2009

hej...to som myslela...ten nocny prud...

danca.b
7. feb 2009

ahojte
vidim,ze tu "staviate" 🙂 aj my sme mali skrinku z Elka Trebatice,ale ja si cenu uz nepamätam,zda sa mi to daaavno 🙂 ale roboty na dome mame este dost.V lete sme robili murovany plot zo spodu a zo zadu a teraz na jar by sme chceli robit terasu a potom mozno muriky z predu,ale tie budu asi stat viac.A este oblozit pivnice 😒

Keti druzstvo MM dnes nehralo,ale keby aj, uz je chory aj MM...lieci sa,prave spi s Paulinkou 🙂
ja som dnes robila cestoviny so sunkovo-sampionovou omackou...ja v sobotu varim len rychlovky 🙂
zajtra asi mäso na sampionoch,ryzu a kapustovy salat s kukurickou(Katka ten co bol na plese 🙂 )

keti
7. feb 2009

No Dani ani my sme dokonca na to ihrisko nestihli ísť.Išli sme k naším a tam už chlapci boli vonku a tak to nejak rýchlo ubehlo, že už sme išli aj domov 😀 😀 😀
Švagrinká robí výzdobu tak Jarko nám ukázal koľko má balonikov a tak...

Lucidka ja ešte varím, lebo na obed sa doje to čo bolo včera, teda ryžový nákyp a večer už bude segedíín a samozrejme aj na zajtra a basta fidli 😀 😀 😀 😀
Si to ale zjednodušujem, čo?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Milka čo sa stalo.Zas neni Rado doma???že??

elise
7. feb 2009

lucka ano máme nočný prúd nadáva sa tomu hb 😉 inak pozor aby ťa zaradili medzi malé domácnosti 😉 my platíme 2750 sk mesačne zálohu a vždy nám aspon 5000 sk vrátia 😉

elise
7. feb 2009

na elektriku máme komplet všetko ja nemám s plynom nič spoločné 😀 😀 😀 😀 iba vedie potrubie pred nami 😉

keti
7. feb 2009

Elis takže, keď bola plynová kríza si sa nebála 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre