♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

mimusbe
7. feb 2009

keti mi mame poschodak....pivnice prizemie podkrovie a schody odvrchu az po spodok....a denne lietam Xkrat tade a veru som este nic neschudla 😀 😀

keti
7. feb 2009

no počkaj aj ja jej dám kľudne 10.ja som bližšie.najskôr moje a potom tvoje.ááááále čo jej ani 20kg neuškodí
danka chytaj posielame ti kilečká nadbytočné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blcha
7. feb 2009

ja uz idem buvat som ko tak dobru 😔

keti
7. feb 2009

Ale mima neboj ono to pôjde. Sakra aj ja chodím poctiva na prechádzky, len aby som bola v pohybe. a nič.
Ale ked sa drobec narodil tak tie kilečká išli pekne dole. Z pôrodnice som odchádzala a mala som nejaké 4 naviac, ale čo čertnechcel.
zateplovali nám akurát bytovku, tak sme sa vždy ráno zbalili a utekali k svokrovcom na dom. svokra vyvárala a tak sa to pekne vracalo, že ked prišli netere sa ma pýtajú Katka čakáte druhé. skoro mi oči vyleteli. Nemohla som ich ukecať, že nie.Tak to už je veľmi zléé. MM sa len smial.Ja som ti to hovoril 😀 😀 😀 😀 😀

Fúha, ale som sa rozpísala.Ale čo aspoň bude čo čítať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
7. feb 2009

hodte ich sem lebo je mi uz do placu 😢
mima ...my mame taky tak....preto by som 2x stavala bungalov a to som este "mladica",ale co bude ked budem mat 70...no toho sa asi nedozijem.
uz idem hore....za malou,podotykam 😀 😀 😀

danca.b
7. feb 2009

dufam,ze tu este budete...ked sa vratim 🙂

keti
7. feb 2009

Danka tak sa ponáhlaj.A muža nechaj na pokoji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bože aby ste si o mne niečo nemysleli.Ja mam dobrú náladičku.Tak sa mi chce strašne smiať. Asi mi preskakuje.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

a to zese budem končiť deň ja ,???ale niéééééééééééééééééééééééééé

keti
7. feb 2009

petka ináč aj tebe dakujem za pomoc s autosedačkou.Cená lepšia.Blška MMby na to povedal: Katka takto nepostavíme. To teraz počuvam hodne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keti
7. feb 2009

A budem to určite počuť aj zajtra, lebo ideme k švagrovi M bratovi do TT ,tak to spojíme s nákupom.
Už sa teším normálne na tú vetičku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danca.b
7. feb 2009

baby tak dobru,vzdavam to...ved ona bola take dobre dievcatko 😠 neviem co sa porobilo 😖 😖

lucinda7
autor
8. feb 2009

dobré ránko 😝
aaale ste sa večer rozpísali,vy srandistky 😀 😀 😀
aj mojich najoblúbenejších smajlikov tu hodne pribudlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaké počko o ničom...len spať 😝 😝 😝 😝 😝

ja len polievku slížikovú spravím dnes,segedín je od včera 😝

mimusbe
8. feb 2009

dobre ranko/....

u nas cely vecer prsalo..a teraz to je tiez nejake divne...veru len spat a spat....

ja tiez varim slizikovu polievku...a gordon blue s ryzou a hranolkami...

lucinda7
autor
8. feb 2009

gordon blue...mnamka 😵
ja rozmýšlam že si ho dám v utorok na ten večeri 😀 😀 😀 😀

mimusbe
8. feb 2009

to uz idete teraz v utorok? uz dopredu rozmyslas co dobreho si objednas? 😀

to je take jedlo ktore sa da podla mna jest stale...

spravila som este plnene syrove rozteky....a pojdem urobit kokosovy kolac ak stihnem...

poobede ideme svokrovcom...blahozelat....

boze...sak sa mi chce nejako brutal spat 🙄 🙄

mala uz tretiu noc vstava aj okolo 2...dovtedy prespala celu noc az do rana.... 😖 ktovie ci sa jej uz meni rezim alebo co 😅

milhaus
8. feb 2009

lucinda lenže rado tam bude do prveho a možno i dlhšie

keti
8. feb 2009

ahojte

Milka čo sa bojíš. Vám by prospelo keby išiel rado aj na pól roka preč, len nech posiela korunky a všetko bude o.k.
Vieš ako si od neho odpočinieš, ked ho nebudeš musieť stále hľadať kde je, čo je ???
buď rada, že má aspoň nejakú robotu.v dnešnej dobe. 😉 😉 😉

Lucinda už sme to tu museli trochu oživiť, lebo to nejako upadá. A včera sme sa tak rozpísali 😀 😀 😀 😀 😀

Dani som rada, že som včera nekončila ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mima ty si dobrá, ked tak vypekáš. Klobúk dole. My sa občas necháme pozvať na nedeľnú maškrtku. 😀 😀 😀 😀

lucinda7
autor
8. feb 2009

emily,no a??môj tiež niekedy chodil raz za 3 týždne 😎 a máme 2 deti 😝

blcha
8. feb 2009

ahojte dievcenc tak ja som u svokrovcou malinka spinka este som neobedovala ale dole to pekne rozvoniava dnes to mam bez robotky a zajtra tiez lebo dostaneme proviant aj na zajtra dobre to mam vymyslene 😀 😀
keti ale sak povedz drahemu ze na autosedacke sa nestri ved ide o bezpecnost dietata ja ked som videla tie videa z havarii tak som sa snazila najst to naj a aj ten majitel obchodu povedal ze ju ma pre svoje dieta a on sa v tom vyzna tak sme nerozmyslala a na cenu som ani nepozerala 😉

milhaus
8. feb 2009

toto nie je prvy krat čo je preč
styri mesiace bol v nemecku ked som čakala lucku, ani na jej narodenie tu nebol a ešte predtym chodil na tyždnovky do žiaru nad hronom
lucinda nechaj to radšej tak

lucinda7
autor
8. feb 2009

Blška,dobre si si to zariadila 😝

lucinda7
autor
8. feb 2009

emily,veru radšej....lebo ty sama nevieš čo chceš....je doma -neni dobre,neni doma-ešte horšie 😝

mimusbe
8. feb 2009

keti....ale nie je to stale 😀 😀 zalezi to od malej...niekedy sa neda spravit vooooobec nic...

mili ....presne ako ti baby radia....nemusis sa nicoho bat...zarobi nejake peniaze ktore sa vam urcite zidu...nebudu ti nervy odchadzat ze je tam alebo tam...
trosku si oddychnete jeden od druheho...porozmyslate a budete sa na seba tesit....
s luckou budes chodit von atd.... a ked ti bude trochu smutno tak si budes tuna s nami pisat 😉

MM chodil na sluzobky..aj .na 5 tyzdnov a to ani domov neprisiel...aj ked som bola tehotna tak bol prec....
ked siel prvykrat tak mi bolo hrozne smutno ale potom si clovek zvykne.... korunky sa potrebovali lebo sme stavali dom...

a okrem toho mili...uz nemame 15... takze to treba brat viacej s rozumom ako citovo.... 😉

milhaus
8. feb 2009

bolo by dobre keby bol doma a nechodil tolko k rodičom, viac ako domu
tento tyžden som zakaždym šla s nim ked tam chchel ist a ja nie som taka že tam dokažem sediet pol dna
aj tak tam chodi len klabosit a na ich pc lebo tu ho lucka nepusti

blcha
8. feb 2009

moj muz je nastastie doma kazdy den asi by som ho prec nepustila sak by som sa sama bala ale tiez robi v zahranici a chodil len na vykend ale to sme byvali u nasich takze to sa dalo a on by uz ani tak robit nesiel hlavne koli Eliske chce si ju uzivat 😉
mimus pri trojmesacnom babatku sa este celkom dobre da ale teraz to je u nas horsie ked chcem nieco spravit a nechcem aby si mala hlavu rozbila tak jedine v ohradke moze byt a tam ju to nebavi zacina chodit ale este jej to dobre nejde a vobec sa neboji vsade sa stava a potom sa pusit po par krokoch pada takze cely den po nej beham uz aby chodila sama 😉

dadulka19
8. feb 2009

ahojte 😉

emily,ty si neuveriteľný pesimista ☹.Stále vidíš vo všetkom niečo zlé ...Nemôžeš si myslieť,že ho zmeníš na svoj obraz 😝 ...skús sa tešiť na obdobie,keď budete s Luckou samé sebe pánom a nebudeš na musieť hnevať na Rada,že je zase u rodičov a pod. 🙂 ...ja som bývala sama bez MM aj 8 týždov 😖 a prežili sme 🙂 ..potom prišiel na víkend a znovu 8 týždňov preč 🙂 ...a to som vtedy nemala ani koníka 😒 ,ba ani mamu nemám,čo by ma podržala v ťažkých chvíľach,Ty za ňou môžeš hocikedy 😎 ...

mimusbe
8. feb 2009

niekedy mam pocit ze vobec necitas co ti piseme....chceme ti vsetky poradit...pomoct a mam niekedy pocit ze je to len hrach na stenu hadzat...

nechapem preco ti to tak hrozne vadi...asi som zabrzdena ale fakt nechapem..

ved nemusis so vsetkym na neho cakat...chodte s luckou niekam...von sa poprechadzat...chtelnica zase nie je az taka prtava aby si nemala kam....urcite na prechadzke postretas kopu ludi...date sa do reci...a hned ti ubehne trosku den...aj ti bude lepsie...
ked bude TM chciet pojde s vami alebo pride za vami a ked nie...tak kaslat na neho...sak preboha co nemozes ist nikde bez neho?

jedujes sa ked je doma...jedujes sa ked nie jedoma...jedujes sa ked nemate peniazky a aj ked ich ma moznost zarobit lebo to zase ide prec... 😕 😕
asi mi moj rozum tak daleko nesaha aby som to pochopila...

prepac ale fakt ma to uz vytaca lebo je to kazdy den to iste a vsetci sa ti snazime pomoct a ty to neberies....

a je mi jedno co si kto bude mysliet zato co som napisala.... 😒

blcha
8. feb 2009

chtelnica je velika tam by sa mi paradne kocikovalo u nas obehnem dedinu tri krat dookola za jednu prechadzku mili a mimus ma pravdu 😉 ale ja sa do toho nebudem miesat kazdy nech si riesi ako sam uzna za vhodne 😉

milhaus
8. feb 2009

tak to nerieste a nechajte to tak, načo odpisujete ked vam to vadi

petka015
8. feb 2009

ahojte

no ja by som tiez nezniesla keby isiel MM niekam prec ja ho potrebujem vidiet kazdy den. 😝 🙂

dneska ideme na karneval cakame dominiku s MM a natalkou maly buvka jaaj tesim sa na ten vyraz maleho ako tam bude tancovat starsne rad tancuje doma a hlavne spieva do mikrifonu. MM ma doma mixazny pult aj s mikorofonom asi aj on bude DJ.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre